Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Na hali w Częstochowie nie ma raczej problemu z temperaturą, zawsze w krótkich spodenkach i koszulce gram. Na początku jest chłodnawo, ale rozgrzać i spocić się idzie porządnie, dla mnie temperatura idealna. Strzelam, że coś koło 15 - 17 stopni. Nie wiem, bo nie pytałem się ile jest ;-P
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Ja gram całą zimę w tempreraturze 10-14 stopni (na dworzu) i nie narzekam. Tydzień temu było nawet 3-5 stopni i też grałem. Wystarczy dres i dużo biegać :).

Co do cen to u mnie (Rapallo, Liguria, Włochy) nie jest różowo. Dla porównania: 1h 6 euro, trener 25euro/h. Korty odkryte - kortów krytych w mieście praktycznie nie ma :/ (1 w klubie golfowym). Jak pada to nie gram niestety.
Willy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 18 wrz 2007, 13:51

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

U nas w Toruniu są dwie hale.

Ceny w zależności od godziny od 60 do 90 złotych.

Termometrów nie ma i czasami jest naprawdę bardzo zimno, szczególnie na początku. Ale coż, oba przedsięwzięcia typowo komercyjne, to i każdy chce zarobić.

Problem leży też w tym, że w tej zimy mamy o 4 korty kryte mniej niż poprzednio; czyli o 36% mniej. To spowodowało drastyczną podwyżkę cen, tam gdzie korty jednak pozostały.

Ja się dość mocno w zwiazku z tym ograniczam z grą zimą (tak powstał wątek o ścianie :wink: )
Willy
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Jak to dobrze, że gram w Gorzowie. Ceny wahają się od 50-60 zł za godz. niezależnie od pory dnia. Jedyny problem to taki, że graczy wciąż przybywa i często jest spory problem z zarezerwowaniem kortu.
bebu
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 sty 2011, 16:23
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

W Milanówku pod Warszawą korty są bardzo tanie ( ale niestety nie kryte, działają jak jest ciepło).

Cennik:
1. Dla młodzieży z Milanówka i uczącej się w Milanówku (szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich) od poniedziałku do piątku, do godz. 17.00 - 12 PLN.

2. Dla dorosłych:
do godz. 15.00 - 20 PLN
po godz. 15.00 - 22 PLN
sobota, niedziela i dni świąteczne - 22 PLN

3. Przy włączonym świetle - 26 PLN

W zimę gram w Grodzisku gdzie ostatnio korty przejęła jakaś prywatna firma i każą sobie płacić za godzinę gry wieczorem 80zł, a kiedy korty były miejskie to kosztowały 40zł nie zależnie od dnia, godziny, temperatury, a w wakacje dla uczniów szkół z powiatu Grodziskiego korty były darmowe po wcześniejszym ustaleniu godzin gry. Mogły by te czasy wrócić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

W Bydgoszczy ceny kortów są różne.
Jeśli chodzi o korty otwarte (mączka), to najtaniej jest za 5 lub 10 zł/h przy niezłym stanie nawierzchni. W innym miejscu gra na mączce pod balonami kosztuje 20 lub 30 zł/h (nie jestem pewien). Przynajmniej jest tam ogrzewanie, o ile ktoś nie zapomni go włączyć rotfl . Najdrożej jest na nawierzchni dywanowej, na której tak lubię grać - cena waha się od 50 zł w dni powszednie oraz noce w weekend do 70 zł w "dzienną" część weekendu (a przynajmniej tam, gdzie mam treningi). Ale, jako że chodzę do szkółki tenisowej która odbywa się właśnie na tych kortach, mogę sobie grać tam za darmo. I choć nie jest tam gorąco (zimą trochę czuć chłodek, niemniej jak się rozgrzejesz jest OK) , a granulatu trochę mało - gra się fajnie.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Nowak1118
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Jaki znacie najtańszy, w miarę dobry kort tenisowy w Warszawie.. bo szukam i szukam i wszędzie te same ceny na sezon letni... 25zł w górę.

Może znacie coś tańszego, godnego uwagi.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Ja taniej w Warszawie niż 25zł nie widziałem. Może jakieś mniejsze, koło szkół.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

logigamer pisze:Ja taniej w Warszawie niż 25zł nie widziałem. Może jakieś mniejsze, koło szkół.
W takich chwilach cieszę się, że nie mieszkam w tak dużym mieście. 13 zł za porządny kort z fajną okolicą... :::yay::: Najnormalniej nie stać by mnie było na grę w tenisa w Warszawie...
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Nowak1118
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

A orientuje się ktoś może, jakie są ceny wynajmu kortów na Spójni (Dolnej, Górnej) w sezonie letnim?
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Nie wiem jak na Górnej, ale na Dolnej 40PLN od 15, a do 15 chyba 30PLN jeśli dobrze pamiętam. Zimą 70PLN.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Szymo
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 7 maja 2011, 16:00
Lokalizacja: Busko-Zdrój.

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Jak zobaczyłem ile niektórych kosztuje godzina to nie mogłem uwierzyć.
U mnie, w Busku (mieście uzdrowiskowym) godzinka gry na korcie w dobrym stanie kosztuje klubowiczów i dzieci 5zł, a dorosłych chyba 10zł.
Drugi kort to koszt około 10zł/h.
Korty zwykłe, gołe niebo ale ich stan nie jest zły.
Awatar użytkownika
Tonak
Bywalec
Bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 24 sie 2010, 18:16

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Orientuje się ktoś z kortami w Poznaniu? Im tańszy tym lepiej. :)
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

W Lęborku ceny to 20zł/h a z kartą stałego klienta (40 zł) 12zł/h.
matii_88
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 1 cze 2011, 00:09

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Tonak pisze:Orientuje się ktoś z kortami w Poznaniu? Im tańszy tym lepiej. :)
Przystępne ceny są na Olimpii, a dla studentów to nawet bardzo dobre :P.
http://www.parktenisowy.pl/oferta/cennik
pawo
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 6 paź 2011, 17:33

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Tam gdzie ja gram w Poznaniu ceny kortów krytych teraz na zimę wahają się od 40-80 zł/ godz. Warto kupić abonament, jeśli ktoś regularnie grywa to zawsze się trochę zaoszczędzi:) Cena w prime time 80 zł to może nie tanio, ale ogromnym plusem jest to, że korty są zlokalizowane w halach, a nie pod balonem, przez co łatwej jest odpowiednio nagrzać i utrzymać tą temperaturę. Dodatkowo wykluczony zostaje problem przewiewów, przeciągów itd., co dla kogoś nielubiącego zimy i nielubiącego grać w długich spodniach, tak jak ja, jest duuużym plusem :).
A pisałem o CTS-ie.
szczepX
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 16 paź 2011, 11:04

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Jeżeli chodzi o Podkarpacie to grałem w Krośnie i Rzeszowie:
Rzeszów - 14 zł/h na kortach (cegła) ROSiR koło stadionu Resovii. To było rano w niedzielę a wiem że w inne dni jest drożej zależnie od godzin + światło wieczorem. W Rzeszowie jest więcej kortów, również czynnych zimą ale odstraszają cena niestety (może nie wszystkich ale tych co liczą pieniądze na pewno)
Więcej grałem w Krośnie.
Na ul. Legionów działa Krośnieńskie Towarzystwo Tenisowe. Cena to 15 zł/h tylko jest 1 bardzo duży minus - jeżeli nie jesteś członkiem towarzystwa wynajmują kort nr 3 który jest strasznym klepiskiem, jeździ się jak na łyżwach. Poza tym trzeba się umawiać z członkami bo inaczej się nie dostaniesz.
Najlepsze z odwiedzonych są korty ceglane należące do MOSiR Krosno przy ul. Bursaki - cena to też 15 zł/h, ale korty są zawsze dobrze przygotowane, długo czynne i oświetlenie za darmo.
Byłem też w Głowience gdzie kort (ceglany) jest umiejscowiony przy barze "Pod Kołami" - cena 10 zł/h. Odbija się fajnie ale minusem jest strasznie mały rozmiar. Bardzo mało miejsca za i z boków kortu, trzeba uważać żeby nie uderzyć rakietą w siatkę ogradzającą.
Jestem nowicjuszem i jeszcze niewiele miejsc zwiedziłem w Krośnie i okolicach, ale z tego co widzę ceny są przystępne.
mój sprzeciw dla szkodliwej chemii w żywności
http://wieszcozjesz.blogspot.com
dirtymac
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2011, 20:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

Ja we Wrocławiu obskoczyłem właściwie wszystkie już korty i porównując ceny z tymi co podajecie z Warszawy to szok...

Najdroższe korty latem we Wrocku to 30zl/h (Krzycki Klub Tenisowy - m in Przysiężny tam gra) - można tam poczuć prawdziwy tenisowy klimat w okolicach głownego kortu, za to korty z boku są po 20zl/h.
Pozostałe korty to 20zł/h (Spiska - super nawierzchnia i szybko schną korty po deszczu, Morskie Oko) i 10zl/h (m in Stadion Olimpijski - też super klimat tenisowy, ale słabsza nawierzchnia).

Zimą ceny to zazwyczaj 50-60zł/h do godz 15, z tymże ja gram na mniej znanych kortach na Krzykach (4 korty przykryte balonem) za... 20zł/h (w weekend 30zl/h). Co prawda jakość linii kortowych nie jest zbyt wysoka, ale nie wiem czy da się znalezc cos tanszego zimą :).

Wszystkie ceny które podałem dotyczą dni pn-pt do godz 15 ze zniżką studencką (te co po 10zl to bez zniżki są po 20zl). Nic tylko studiować :).
lew
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 mar 2008, 21:38
Lokalizacja: Krosno

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

szczepX pisze:Więcej grałem w Krośnie.
Na ul. Legionów działa Krośnieńskie Towarzystwo Tenisowe. Cena to 15 zł/h tylko jest 1 bardzo duży minus - jeżeli nie jesteś członkiem towarzystwa wynajmują kort nr 3 który jest strasznym klepiskiem, jeździ się jak na łyżwach. Poza tym trzeba się umawiać z członkami bo inaczej się nie dostaniesz.
Wynajmujemy kort, który jest w danej chwili wolny a nie tylko kort nr 3. Nie polałeś odpowiednio kortu wodą stąd jazda na łyżwach. Sprawdź również protektor w swoich butach. Aby zagrać nie trzeba umawiać się koniecznie z członkiem Towarzystwa. Można umówić się z kimkolwiek.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Ceny wynajmu kortów w Polsce

dirtymac pisze:Ja we Wrocławiu obskoczyłem właściwie wszystkie już korty i porównując ceny z tymi co podajecie z Warszawy to szok...

Najdroższe korty latem we Wrocku to 30zl/h (Krzycki Klub Tenisowy - m in Przysiężny tam gra) - można tam poczuć prawdziwy tenisowy klimat w okolicach głownego kortu, za to korty z boku są po 20zl/h.
Pozostałe korty to 20zł/h (Spiska - super nawierzchnia i szybko schną korty po deszczu, Morskie Oko) i 10zl/h (m in Stadion Olimpijski - też super klimat tenisowy, ale słabsza nawierzchnia).

Zimą ceny to zazwyczaj 50-60zł/h do godz 15, z tymże ja gram na mniej znanych kortach na Krzykach (4 korty przykryte balonem) za... 20zł/h (w weekend 30zl/h). Co prawda jakość linii kortowych nie jest zbyt wysoka, ale nie wiem czy da się znalezc cos tanszego zimą :).

Wszystkie ceny które podałem dotyczą dni pn-pt do godz 15 ze zniżką studencką (te co po 10zl to bez zniżki są po 20zl). Nic tylko studiować :).
Mało znane na Krzykach to Promaster? Może się skończyć niestety, cały obiekt idzie na sprzedaż.
Gram w hali w Gem-ie, nawierzchnia decotourf, ciepło, ale ceny dosyć, dosyć, 50 PLN przy stałej rezerwacji (ale płaci się czy się stoi czy leży) poza primetime`m, wieczorkami nie sposób się dopchać i ceny szybują ponad 80PLN. Morskie Oko pod balonami (cegła i sztuczna trawa) ok, ale nawierzchnia... na trawie grają sobie w kopaną, więc utrzymanie wymiany wymaga umiejętności Copperfielda ("gdzie się ta cholera odbije?").
Aktualizacja - ceny hali GEM;
7-16 ; 22-23 i święta 50PLN
16-22 - 75 PLN
Ostatnio zmieniony 27 paź 2011, 16:37 przez hokej, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Gra rekreacyjna”