Awatar użytkownika
Mechanik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 16 lip 2008, 14:15
Lokalizacja: São Paulo/Łódź

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Drogi Vividzie

Rzeczywiście, miałeś rację, chyba mam jednak te 3.5. Biję się w piersi. Dobrze, że na najbliższym TF-ie będziemy mieć okazję zobaczyć jak gra były zawodnik z NTRP 5.0. Liczę, że każdy z uczestników (w tym ja również) będzie miał okazję nauczenia się czegoś od Ciebie :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Przecież już się nie jednego nauczyłeś ...
Tak trudno to przyznać? To nie wstyd, ja też lubię jak ktoś coś powie na temat gry bo ma często inne zapatrywania i czasem ciekawe wnioski. Bardzo wielu rzeczy się nauczyłem od innych graczy amatorów.

Ja też się cieszę z drugiego TF-a w tym roku :)
Z samego uczestnictwa i z tego, że jak widać ma to sens, ludzie się dobrze bawią i chcą kolejnych.
Czyli tu się zgadzamy choć chyba powody mamy zgoła inne.
Mnie sprawi dużą frajdę spotkanie z znajomymi z forum, pogranie z nimi, może wygranie z kimś, pewnie też przegranie z kimś. Generalnie dobra zabawa i możliwość popatrzenia na mecz Oli z Kasią na co się zanosi, może kolejnego spotkania Obiektyw-Piotr69, no i chyba szlagieru czyli jak Ola z Kasią pogonią Garego rotfl

Jedyne co może mnie martwić to stan Twojego umysłu i samopoczucia. Fajnie by było gdybyś dość mocno wyluzował bo wtedy życie jest kolorowe. Będziesz się dobrze bawiłi i może coś pograsz. A tak, ze spięciem, to jakaś marna przyjemność, przynajmniej wg. mojego podejścia do tematu.

Potrenuj trochę, mniej z lustrem, jak sugerowano, czy ścianą, więcej z ludźmi.
Sezon się powoli kończy i warto jeszcze trochę z niego skorzystać zanim wejdziemy pod balon.
I nie martw się! :) Jak trafisz na mnie to krzywdy nie będzie, coś pogramy :)

Może już się tu tak nie napinaj, jakoś chyba mnie tu nawet ludzie lubią i mogą zrobić Ci na złość, ulitują się nade mną, dadzą mi wygrać całą imprezę i dopiero będzie czarna rozpacz ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mechanik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 16 lip 2008, 14:15
Lokalizacja: São Paulo/Łódź

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Nadal nie rozumiem co Ci daje to nabijanie się ze mnie. Ja uważam, że grasz na poziomie NTRP 3.5 tak jak i ja. To moje zdanie i grzecznie je wyraziłem, a Ty mnie tylko obrażasz. Chyba mam prawo do swojego zdania, nie? Może to nie ja się spinam, tylko ty? Wyluzuj trochę :)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Vivid pisze:... jakoś chyba mnie tu nawet ludzie lubią i mogą zrobić Ci na złość, ulitują się nade mną, dadzą mi wygrać całą imprezę i dopiero będzie czarna rozpacz ... rotfl
Vi, przeceniasz się. Aż tak Cię chyba nikt nie lubi :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Ale z was durne padalce, że się o cyferki potraficie pogryźć :D
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Ja tam poznałem Mechanika na ostatnim TF'ie i nie wydawał mi się jakoś specjalnie spięty itp.. raczej spragniony po meczu z ESP :). Chłopaki dawali czadu wyrównanie :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Mechanik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 16 lip 2008, 14:15
Lokalizacja: São Paulo/Łódź

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

basic pisze:Ja tam poznałem Mechanika na ostatnim TF'ie i nie wydawał mi się jakoś specjalnie spięty itp.. raczej spragniony po meczu z ESP :). Chłopaki dawali czadu wyrównanie :)
Przyznaję się, trochę zlekceważyłem zaopatrzenie w wodę :) Dobrze, że mieszkam niedaleko nowego miejsca gdzie będzie rozgrywany TF, to za wczasu kupię sobie całą zgrzewkę :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Mechanik pisze:Ja uważam, że grasz na poziomie NTRP 3.5 tak jak i ja.
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ale przynajmniej ten deszczowy dzień jakoś mi mija z uśmiechem gdy czytam opinie ludzi Cię znających i wyrażających swoje zdanie. Kurde, zawsze są takie same ... rotfl
Nie masz ani jednego elementu gry na poziomie choć zbliżającym się do 5.0, myślę że długo jeszcze nie będziesz miał bo od machania rakietą przed lustrem, patrzenia na ścianę czy opierania się o barierkę przy korcie nie urośnie.
Zapomniałem jeszcze o przynajmniej 2 elementach gry - półwolej i skrót.
Skrót to coś co uczciwie muszę powiedzieć, że przynajmniej wiesz jak wygląda i o co chodzi, w miarę.
Natomiast półwolej to jest kompletna abstrakcja, równiutkie i uczciwe zero, czysta ewentualna gra przypadku, teoria chaosu itd.
Z Daroosem złapałeś gema, no może dostałeś, Janek tak w promocji gema też zasponsoruje i to jest wszystko. To z czym i do kogo? Świat chcesz zwojować?
Tylko czym jest wygrana w tenisie? Dla wielu to jest "coś", ja już wygrałem i przegrałem tyle meczy, że to tylko jakieś mało istotne cyferki w tej przyjemności jaką jest sama gra. Przy podobnym podejści masz większe szanse na dobre wyniki.

5.0? rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
Zawsze lubiłem dobry humor, a to faktycznie było niezłe.
Ja to przeoczyłem kompletnie ale dobrze że rozbawieni Koledzy zwrócili mi uwagę na Twoją wypowiedź.
Jak będziesz miał podobne pomysły to wal śmiało :)
Mechanik pisze:Przyznaję się, trochę zlekceważyłem zaopatrzenie w wodę :) Dobrze, że mieszkam niedaleko nowego miejsca gdzie będzie rozgrywany TF, to za wczasu kupię sobie całą zgrzewkę :)
Kup lepiej jakieś izotoniki, to Ci bardziej pomoże niż mineralka.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
oleczka25
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Mechanik pisze:Dobrze, że mieszkam niedaleko nowego miejsca gdzie będzie rozgrywany TF,
To już wiemy gdzie się przespać :)
Awatar użytkownika
Mechanik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 16 lip 2008, 14:15
Lokalizacja: São Paulo/Łódź

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

oleczka25 pisze:
Mechanik pisze:Dobrze, że mieszkam niedaleko nowego miejsca gdzie będzie rozgrywany TF,
To już wiemy gdzie się przespać :)
Jestem naturystą, lubię chodzić nago po mieszkaniu :P
oleczka25
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Mechanik pisze: Dobrze, że mieszkam niedaleko nowego miejsca gdzie będzie rozgrywany TF
oleczka25 pisze:To już wiemy gdzie się przespać :)
Mechanik pisze:Jestem naturystą, lubię chodzić nago po mieszkaniu :P
O_O
To lepiej już nie, później bym tylko koszmary miała.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Ależ Olu, trochę taktu, trzeba się dostosować do obyczajów panujących w domu, nie Mechanik? ;)
Poza tym skąd wiesz, widziałaś? Nie krytykuj :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Z obserwacji tenisowych chyba wiem w czym problem. Może się mylę, pewnie zaraz pójdą riposty i może nawet ten komentarz zostanie usunięty, ale trudno napiszę go! :]
Mamy tutaj postawę dwóch różnych odmian charakterów ludzkich.
Mechanik wydaje mi się być osobą, która ma chore ambicje, w szkole i w towarzystwie była lekko odrzucana, znalazł sobie tenis i postanowił zostać mistrzem świata, wmawia sobie, że jest w zasięgu wszystkich, a tak na prawdę dobrze gra na treningu, a na punkty mało taktyki, nie patrząc na rywala tylko konsekwentnie grać to co całe życie na treningu z trenem, Vivid - heh wyluzowany, zawsze rozbawia towarzystwo, człowiek inteligentny, a co za tym idzie mądry, jakiś tam talent tenisowy, ale teraz już straszny leń, któremu nie chce się dobiec do skróta, bo myśli, że nadrobi to w następnym punkcie ;]
Otóż ze swoich obserwacji ludzko-tenisowych jestem w tym delikatnym sporze za Vividem, bo on wie jaki jest świat tenisowy, jest realistą i potrafi odnaleźć się wszędzie.

Oczywiście to czysta teoria i teraz polecą komentarze, ale musiałem to napisać ;]

P.S.: Na drugą edycje turnieju weźcie jakieś rękawice bokserskie!
najwazniejszy w tenisie jest spokój
Awatar użytkownika
Mechanik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 16 lip 2008, 14:15
Lokalizacja: São Paulo/Łódź

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Vivid pisze:
Mechanik pisze:Ja uważam, że grasz na poziomie NTRP 3.5 tak jak i ja.
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ale przynajmniej ten deszczowy dzień jakoś mi mija z uśmiechem gdy czytam opinie ludzi Cię znających i wyrażających swoje zdanie.

(...)

Ja to przeoczyłem kompletnie ale dobrze że rozbawieni Koledzy zwrócili mi uwagę na Twoją wypowiedź.
Jak będziesz miał podobne pomysły to wal śmiało :)
Teraz to już nie wiem o co Ci chodzi. Oceniłem się na 5.0. Dzięki Tobie wiem, że zarówno ja czy ty gramy na poziomie 3.5. Jest to moje zdanie. Inni mogą widzieć to zupełnie inaczej, ich prawo. Piszesz tony tekstu, z którego tak naprawdę nic nowego nie wynika poza nabijaniem się ze mnie. Chyba nawet powinienem poprosić o jakieś przeprosiny, ale co mi tam. Tak więc ponawiam pytanie, o co Ci właściwie jeszcze chodzi?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

rafi77775 pisze:Vivid - ...jakiś tam talent tenisowy...
...
P.S Na drugą edycję turnieju weźcie jakieś rękawice bokserskie!
Z tym jednym nie bardzo się zgodzę, mam smykałkę do sportu i ruchu, szybko się uczę ale talent za duże słowo, widziałem kilka talentów i daleko mi było :)

Co do rękawic, ja pokojowy jestem i leniwy jak zauważyłeś. Poza tym ja trenowałem sporty walki (kick-boxing i Aikido) a Mechanik nie. Nie widzę tego, do tego jestem cięższy, federacja by się nie zgodziła :)
No i pomijam, że przemoc to oznaka słabości i głupoty. Ale np. do szachownicy mogę siadać :)

Mechanik,
mnie już o nic nie chodzi, obejrzyj Gumisie i idź spać w pokoju ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mechanik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 16 lip 2008, 14:15
Lokalizacja: São Paulo/Łódź

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

rafi77775 pisze: (...)
Mechanik wydaje mi się być osobą, która ma chore ambicje, w szkole i w towarzystwie była lekko odrzucana, znalazł sobie tenis i postanowił zostać mistrzem świata, wmawia sobie, że jest w zasięgu wszystkich, a tak na prawdę dobrze gra na treningu, a na punkty mało taktyki, nie patrząc na rywala tylko konsekwentnie grać to co całe życie na treningu z trenem (...)
Na podstawie czego wysnułeś taki wniosek? Pytam z czystej ciekawości, bo chyba nie mieliśmy okazji grać ani rozmawiać ze sobą.
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Mechanik, sam dajesz ludziom do zastanowienia. Jak się odzywasz na forum, to robisz to wyłącznie w opozycji do Vivida. Przynamniej ja tak Cię kojarzę i jedynie z tej strony dajesz się poznać. I żeby ta Twoja opozycja była słuszna, to bym jeszcze Cię rozumiał, że może lubisz prostować rzeczy "zgięte". Ale jak patrzę na Twoją argumentację i kontrargumentację Vivida czy PitS'a, to sorry, ale trochę to przypomina walenie czupryną o ścianę przez łysego. Takie przeczenie dla przeczenia. "A bo nie lubię Vivida, to się zaloguję na forum i napiszę coś zupełnie odwrotnego od niego." W ten sposób nadziergałeś 47 postów. Długo tak zamierzasz?
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Możecie wyp....ć wszystkie wpisy nie na temat? Każdy podaje swoją ocenę NTRP i nikt tego prawa komentować nie ma. Jakby co mamy TF - na pewno wolny kort się znajdzie w celu wyjaśnienia kto ma większy numerek ;)

Nikt z nas nie jest na tyle doświadczonym i utalentowanym zawodnikiem/trenerem że ma prawo do oceny gry innych. I tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Mechanik,

ja odnoszę nieodparte wrażenie, że podlegasz złemu wpływowi pewnej osoby, którą wykluczyliśmy z tego forum. Poradziłem jej na odchodnym, skoro nie tylko u nas ją wywalono, by założyła własne forum i tam głosiła swe teorie.
Jak wiem jesteś użytkownikiem forum jakie ta osoba założyła.
Ta nazwijmy to "osoba prowadząca" też tkwi w mniemaniu, że co to nie ona. Jak to była łaskawa stwierdzić - gra w tenisa na poziomie PROFESJONALNYM. Hm... ciekawe, samouk, amator, uczący się na ścianie po 30-tce, gdzie ten profesjonalny poziom?
Ty grałeś z tą osobą jakiegoś chyba debla a ja jakieś filmiki widziałem. Nie będę się nad tym pastwił ... :)
Twoja opinia też była jednoznaczna. Rozmawialiśmy na GG.
Natomiast ten PROFESJONALIZM niestety nie pozwolił tej osobie przejść pierwszej rundy MP Dziennikarzy, którzy wcale jacyś wybitni nie są, popłynęła do chyba 2-óch i 3-ech, może od 1-go i 2-óch?
Co więcej, ta gra na poziomie PROFESJONALNYM, nie pozwoliła jej też przejść pierwszej rundy pocieszki, też jakaś gładka wtopa i to z kimś kto przegrał jak i ona w I rundzie. W tej pocieszce cóż, mistrzowie nie grali ...
Potem za to była niezła tyrada na temat wszystkiego tylko nie miernoty tego osobnika. Aż się nawet środowisko zbulwersowało, czemu się nie dziwię, i kilka osób napisało co o tym myśli ...
Co ciekawe i ja i Ty ( O_O ) też stanęliśmy w ostrej opozycji do tych bredni. Obaj daliśmy jednak spokój. Nie wiem czemu Ty, ale pewnie jak i ja zauważyłeś, że to jest do leczenia a nie tłumaczenia i nie warto.
Dziwne, że zachowujesz się obecnie podobnie ...

ESP, wyluzuj, Twoje będziemy podważać potem, nie pchaj się, kolejka jest :P
;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Andrew111
Bywalec
Bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2008, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Re: Ilość godzin spędzonych na kortach.

Przepraszam musiałem :D
Vivid:

Obrazek
NTRP ~5.0
Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki. Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć...

Wróć do „Gra rekreacyjna”