mcviper
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Wczasy tenisowe

Witam!

Czy ktoś z Was słyszał może by jakaś firma organizowała zagraniczne wyjazdy wczasowe dla dorosłych z dziećmi z dużą ilością grania w tenisa? Znalazłem parę ofert w Polsce, ale ze względów ryzyka pogodowego szukam czegoś za granicą.
Awatar użytkownika
yidam
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 480
Rejestracja: 6 sie 2007, 17:09
Lokalizacja: Calgary, AB, Canada

Re: Wczasy tenisowe

LaManga w Hiszpanii, chyba najlepszy i największy resort tenisowo-golfowy w Europie.
A i pogoda powinna dopisać. Polecam maj albo wrzesień, w innych letnich miesiącach nie wytrzymasz trzydziestu minut na korcie przed zmrokiem.

http://www.tennisholiday.co.uk/
albo
http://www.marksontennis.com/html-ma/home.htm

A swoją drogą to wystaczy wklepać u wujka Google: "tennis holidays in" i podpowiedzi same się pojawią.
Wilson [K]Factor 6.1 Tour
"In government, the scum rises to the top." - Friederich Hayek
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wczasy tenisowe

yidam pisze:LaManga w Hiszpanii, chyba najlepszy i największy resort tenisowo-golfowy w Europie.
A i pogoda powinna dopisać. Polecam maj albo wrzesień, w innych letnich miesiącach nie wytrzymasz trzydziestu minut na korcie przed zmrokiem.
Czy ktoś był/zna kogoś kto był/coś wie na ten temat? Yidam? :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
yidam
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 480
Rejestracja: 6 sie 2007, 17:09
Lokalizacja: Calgary, AB, Canada

Re: Wczasy tenisowe

Planowałem, ale nic z tego nie wyszło (to znaczy wyszła przeprowadzka na inny kontynent). Informacje na temat tych miejsc wziąłem z brytyjskiego miesięcznika Tennis Ace. Mają tam całą rubrykę dotyczącą wakacji z tenisem. Wskazane powyżej dostały jeśli nie maksymalne to przynajmniej bardzo wysokie noty.

Można wykupić wczasy z dostępem do kortów, bądź programem treningowym. Oferują też (o ile mnie pamięć nie zawodzi) kurs nurkowania, żeby czasem pot po zmaganiach kortowych zmyć.
Wilson [K]Factor 6.1 Tour
"In government, the scum rises to the top." - Friederich Hayek
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wczasy tenisowe

La Manga zdobyta :). Spędziłem tydzień w rzeczonej Akademii. Nie wiem czy jestem lepszym tenisistą, czy mój FH stał się bardziej zabójczy, a moje woleje wreszcie będą trafiać w kort, ale czas spędzony w Hiszpanii oceniam jako udany wypad. Postaram się za jakiś czas naskrobać to i owo, aby chętni mogli sami ocenić, czy warto się tam wybrać, czy nie.
La Manga 1.jpg
La Manga 1.jpg (87.74 KiB) Przejrzano 5532 razy
La Manga 2.jpg
La Manga 2.jpg (74.42 KiB) Przejrzano 5532 razy
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Wczasy tenisowe

Widzę że mój urlop też się skończył. :angel:
Dawaj, nie mogłem się doczekać!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wczasy tenisowe

PitS pisze:Widzę że mój urlop też się skończył. :angel:
Dawaj, nie mogłem się doczekać!
Co masz na myśli? ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Wczasy tenisowe

Obiektyw pisze: Co masz na myśli? ;)
Nikt nie chciał mieć innego zdania niż jaaaaaaa. :oops: :!welcome!:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wczasy tenisowe

Po "wczasach" jestem nastawiony bardzo pozytywnie :P, ale ... PitS nie prowokuj :twisted:.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Wczasy tenisowe

Obiektyw pisze:Po "wczasach" jestem nastawiony bardzo pozytywnie :P, ale ... PitS nie prowokuj :twisted:.
Poważnie to nie mogę się doczekać Twojej opinii i wrażeń. Dlatego się przymilam! :::silencium:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wczasy tenisowe

Obiecuję, że coś skrobnę :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wczasy tenisowe

Obiektyw pisze:Obiecuję, że coś skrobnę :)
Ze mną już Obi podpisał cyrograf na grube sprawozdanie :::dvl::: :::deal:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wczasy tenisowe

Od dłuższego czasu szukałam TenisNet, ale w świecie rzeczywistym. Konretnie: wyjazdów tenisowych, gdzie spotykają się najróżniejsi ludzie, których łączy pasja i zamiłowanie do tenisa. Ludzi, którzy są amatorami, ale są wśród nich także ludzie, którzy zapewniają profesjonalizm. Znalazłam tennisgo. :)

Idąc za Artlightem:

1. Bo cokolwiek, czego akurat nie chcesz robić, miałoby Cię zatrzymać w Warszawie/ Wrocławiu / Poznaniu/ Lublinie / na Warmii/ gdziekolwiek, będzie to dobrą okazją do zrobienia komuś na złość/ znalezienia wymówki i wybrania wyjazdu z tennisgo. ;-)
2. Bo cokolwiek, co akurat wydaje Ci się, że chcesz robić, miałoby Cię zatrzymać w Warszawie/ Wrocławiu / Poznaniu/ Lublinie / Na Warmii/ gdziekolwiek, będzie to dobrą okazją żeby przekonać się, że… tylko Ci się tak wydaje.
BO NIC NIE MUSISZ!
3. Bo nie musisz tłumaczyć się żonie/ mężowi/ partnerce/ partnerowi/ synowi/ córce. Możesz ich zabrać ze sobą więc nie ma opcji „żona mi nie pozwala/ mąż sobie nie poradzi/ dzieci płaczą / będę tęsknić”
4. Bo nie musisz wybierać kogo zabrać. Jest miejsce dla wszystkich.
5. Bo nie musisz się martwić, co będzie robić żona/ mąż/ partnerka/ partnerka/ syn/ córka, jeśli weźmiesz ich ze sobą. Każdy znajdzie coś dla siebie.
6. Bo nie musisz zabierać ze sobą żony/ męża/ partnerki/ partnera/ kochanka/ kochanki/ syna/ córki i mieć ŚWIĘTY SPOKÓJ
7. Bo nie musisz gotować / zmywać/ sprzątać.
8. Bo nie musisz słuchać, że „znowu muszę gotować/ zmywać/ sprzątać”.
9. Bo nie musisz pić alkoholu, żeby wiedzieć, że na wyjazdach z tennisgo są najładniejsze dziewczyny i najprzystojniejsi faceci.
10. Bo nie musisz pić alkoholu żeby dobrze się bawić. Zapewnia Ci to najlepsze towarzystwo. Ale możesz, jak chcesz- pić też jest z kim. ;-)
11. Bo nie musisz nastawiać budzika. Budzi Cię pozytywna energia, która rozpiera Cię od rana.
12. Bo nie musisz rezerwować kortów. Są Twoje od świtu do zmierzchu.
13. Bo nie musisz wybierać między ceną, nawierzchnią, obiektem. Wszystko jest na miejscu.
14. Bo nie musisz robić zdjęć / czekać na zdjęcia. Jest fotograf i najlepsze zdjęcia na drugi dzień.
15. Bo nie musisz kombinować kamerki i ustawienia tak, żeby nagranie miało sens. Oni zrobią to za Ciebie.
16. Bo nie musisz walczyć z kompleksami przed wrzuceniem filmiku na forum/ do internetu, celem uzyskania info zwrotnego. Feedback dla każdego jest na miejscu. Bez kompleksów.
17. Bo nie musisz być nagrywany/a jeśli nie chcesz. Ale chcesz.
18. Bo nie musisz zastanawiać się nad swoim NTRP. Niezależnie od niego znajdziesz partnera/partnerkę do gry.
19. Bo nie musisz już marzyć o pożądnym treningu tenisowym i dobrym trenerze, który odpowie na wszystkie Twoje pytania zanim zdażysz je zadać. Oni są na miejscu.
20. Bo nie musisz już wybierać czy pojechać na wyjazd tenisowy/ relaksacyjny/ sportowy(rekreacyjny)/ czysto towarzyski. Tennisgo ma wszystko i to na najwyższym poziomie.
21. Bo nie musisz się ruszać z miejsca żeby zachwycać się najładniejszymi widokami. Są wszędzie wokół Ciebie.
22. Bo nie musisz martwić się o piłki, rakiety, wodę. Wszystko jest na miejscu.
23. Bo nie musisz martwić się jeśli nie masz samochodu. Możesz znaleźć kogoś kto zapewni Ci transport i najlepsze towarzystwo.
24. Bo nie musisz się martwić o kalorie/ dietę. Również wtedy gdy jesteś wegetarianinem / masz obsesję na punkcie diety lub jej braku.
25. Bo nie musisz się martwić o pozostawione na korcie krew, pot i łzy. Łzy są ze śmiechu a krew i pot gwarantują progres w grze i endorfiny.
25. Bo nie musisz już szukać najlepszego wyjazdu tenisowego. Właśnie go znalazłeś.
BO NIC NIE MUSISZ, ALE BĘDZIESZ CHCIAŁ WRACAĆ NA WYJAZDY Z TENNISGO.

NIE, NIKT MI ZA TO NIE PŁACI. :)

POLECAM. Byłam i NA ZACHĘTĘ DO DODAM, ŻE BĘDĘ :D uczestnikiem wyjazdów organizowanych przez tennisgo. :)
Zachęcam do zapoznania się z ofertą. Może znajdziecie coś dla siebie. WARTO. :)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wczasy tenisowe

Znam jednego trenera i naprawdę dobry jest. Masz jakieś zdjęcia zdjęcia z tego ośrodka?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wczasy tenisowe

Prywatnych zdjęć ośrodka w tej chwili nie mam. Widzę, że strona jest aktualnie niedostępna, ale jak już będzie ok, to na miejscu jest dokładnie tak, jak na zdjęciach w sieci. W sierpniu będzie wyjazd ponownie do Mazurskiego Marzenia. W tzw. międzyczasie, w lipcu jest wyjazd nad morze, do Jastrzębiej Góry. :)
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wczasy tenisowe

Właśnie przejrzałem ich ofertę i wyjazd na Mazury "pełny" tenisa brzmi super. A do tego ośrodek całkiem fajny i są te wszystkie sale fitness, siłownia, sprzęty do sportów wodnych. Brzmi zachęcająco. :)
Dużo ludzi jest na takim turnusie? I jak sam poziom tenisa?

Edit
Jest gdzieś ta "recenzja" wyjazdu Obiektywa?
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wczasy tenisowe

Sebex pisze:Jest gdzieś ta "recenzja" wyjazdu Obiektywa?
W Tenis Klubie :) ... ale gdzieś jest też na forum i stronie TN. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wczasy tenisowe

Sebex pisze:Dużo ludzi jest na takim turnusie? I jak sam poziom tenisa?
+/- 20 osób (w tym ~12-15 grajacych). Przedział wiekowy jest bardzo elastyczny. W większości młodzi ludzie- najmłodsi, pomijając dzieci, rocznik '92 przez osoby w moim wieku ('90, '84, '85, '86) po rodziny z dziećmi. :) Ogólnie byliśmy (jesteśmy) fajni :D więc udało nam się stworzyć super atmosferę.
Tenisowo: miniumum dwa treningi dziennie (1,5-2h) + sparingi. Jeśli ktoś ma siły i chęci może nie schodzić z kortu. ;-) 4 grupy, jednak ze względu na to, że poziom obozu był ogólnie dość wysoki, była okazja gry w różnych składach. :) Ponadto grupa początkująca i zajęcia dla dzieci. Prócz treningów strcite tenisowych były oczywiście ćwiczenia ogólnorozwojowe. Same treningi dawały nieludzki, ale pozytywny wycisk. :) Graliśmy zarówno z kosza, jak i rozegrania czy grę na utrzymanie. Trenerzy naprawdę godni polecenia, mają " to coś". :)
Obiektyw pisze:
Sebex pisze:Jest gdzieś ta "recenzja" wyjazdu Obiektywa?
W Tenis Klubie :) ... ale gdzieś jest też na forum i stronie TN. :)
"GDZIEŚ" ;-)
Ostatnio zmieniony 7 maja 2015, 14:38 przez MagKor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Wczasy tenisowe

Jeżdżę na tego typu wyjazdy od dwóch lat, 2,3 razy w roku, same rodziny ze Szkodnikami. Jeszcze się nigdy nie zawiodłem, warto.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Wczasy tenisowe

Nooo Obi, od tej strony Cię nie znałem. Absolwent hiszpańskiej szkoły tenisowej... O_O.

Teraz już wiemy, gdzie Cię nauczyli grać te wszystkie "windy do nieba"... :D.

Ja z kolei kiedyś ślęczałem nocami nad propozycjami z tej strony. Jest w czym wybierać.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem

Wróć do „Gra rekreacyjna”