Rivaldo
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 24 sty 2014, 11:57

Karta multisport a tenis w Warszawie / tanie korty

Cześć,
mam kilka pytań w związku z tym, że bardzo chcę grać w tenisa (w Warszawie), a z pieniędzmi krucho, może będziecie w stanie coś mi doradzić. ;)

1) Czy mając kartę multisport plus mogę znaleźć jakąkolwiek zniżkę na korty w Warszawie? Wiem, że oficjalnie ten program nie wspiera tenisa, ale spotkałem się z czymś takim, że czasami jest zniżka na "wstęp na obiekt", niezależnie co się na nim robi - więc liczę, że może jednak gdzieś można taniej pograć?
Czy multisport mógłby mi jakimś cudem dać zniżkę na... lekcje tenisa? ;)

2) Czy są w Warszawie jakieś naprawdę tanie lub darmowe korty, nawet betonowe? W Krakowie np. grałem na darmowych kortach przy uczelni AGH lub za chyba 10 zł na pobliskich kortach UJ - czy w Warszawie są jakiekolwiek tego typu miejsca?

Dziękuję bardzo za pomoc!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Karta multisport a tenis w Warszawie / tanie korty

Odpowiem na punkt pierwszy. Niestety, karta Multisport nie daje zniżek na tenisa. Wiem o tym, bo sam szukałem, nie znalazłem i dlatego karty Multisport nie brałem. Za to na przykład na DeSkach na tenisa działa karta FitProfit, czy jakoś tak.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karta multisport a tenis w Warszawie / tanie korty

FitProfit działa też na pewno na Morelowej i w Ganador Sport (minus 15pln za godzinę). W tym drugim chyba też jest Multisport, ale nie wiem czy dają jakąś zniżkę na tenisa, czy tylko na inne aktywności u nich.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karta multisport a tenis w Warszawie / tanie korty

Rivaldo pisze:1) Czy mając kartę multisport plus mogę znaleźć jakąkolwiek zniżkę na korty w Warszawie? (...)
Czy multisport mógłby mi jakimś cudem dać zniżkę na... lekcje tenisa? ;)
Gary pisze:Odpowiem na punkt pierwszy. Niestety, karta Multisport nie daje zniżek na tenisa. Wiem o tym, bo sam szukałem, nie znalazłem
Niestety potwierdzam. Faktycznie coraz więcej klubów tenisowych decyduje się na współpracę z FitProfitem- poza wspomnianymi wyżej miejscami, na pewno są zniżki na WTC i OTC a także na Spójni Dolnej. Zniżki na lekcje tenisa tylko na grouponie. ;-)
Rivaldo pisze:2) Czy są w Warszawie jakieś naprawdę tanie lub darmowe korty, nawet betonowe?
Na pewno studenci AWFu mają korty za darmo w określonych godzinach, musisz więc odpowiednio dobrać sparingpartnera. ;-)
Jeśli jesteś dyspozycyjny w tyg do +/- 16 lub po 22 - w niektórych klubach są happy hours (niestety nie znam szczegółów, sama nie gram w tych godzinach). Na AWFie są dobre ceny w weekendy. W sezonie letnim jest Hutnik, na którym można zagrać nawet za 15 zł.
Awatar użytkownika
kalb
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 25 mar 2015, 08:49

Re: Karta multisport a tenis w Warszawie / tanie korty

Betonowe (o ile ktoś chce na tym grać) za free są np. na Targówku (przy pętli autobusowej) i na Bemowie. Tanio jest np. w Dosirze na Białołęce tj. (chyba ) 26/godz. (też niestety z minusami kort).
Rivaldo
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 24 sty 2014, 11:57

Re: Karta multisport a tenis w Warszawie / tanie korty

Dzięki wielkie za odpowiedzi! Kurde, tenis to jednak rzeczywiście sport nie dla każdego. :-|
A znacie jeszcze jakieś tanie/betonowe korty bliżej Śródmieścia i Woli?

Wróć do „Gra rekreacyjna”