Awatar użytkownika
Paulina
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2013, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Hej. :) Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy. Możecie mi kogoś polecić?

Pozdrawiam serdecznie. :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Paulina pisze:Hej. :) Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy. Możecie mi kogoś polecić?

Pozdrawiam serdecznie. :)
Musisz chyba wybrać, bo patrząc po innych wątkach już nie wiem czy chcesz trenować siebie, czy innych. O_O
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Paulina
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2013, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Szukam kogoś, kto podszkoli moje umiejętności. Co do innych wątków chyba wolno pytać o to co w danej chwili mnie interesuje, prawda?
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Paulina pisze:Szukam kogoś, kto podszkoli moje umiejętności. Co do innych wątków chyba wolno pytać o to co w danej chwili mnie interesuje, prawda?
Wolno. Ale chyba wolno też koledze wyrazić zdziwienie, tym bardziej, że o 21.06 pytasz o to, jak zostać instruktorem a o 21.14 - jak się nauczyć grać w tenisa (:] .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Paulina
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2013, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Zapytałam ponieważ na stronie AWF zobaczyłam informacje na temat takich kursów, ale nic nie było tam wyjaśnione na czym to polega. Po prostu czysta ciekawość. Co do trenera nie potrzebuję nikogo, kto mnie nauczy grać. Grać potrafię od 12 lat. Potrzebuję bardziej kogoś kto skoryguje u mnie ewentualne błędy i tyle. ;-P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

hohvar pisze:
Paulina pisze:Szukam kogoś, kto podszkoli moje umiejętności. Co do innych wątków chyba wolno pytać o to co w danej chwili mnie interesuje, prawda?
Wolno. Ale chyba wolno też koledze wyrazić zdziwienie, tym bardziej, że o 21.06 pytasz o to, jak zostać instruktorem a o 21.14 - jak się nauczyć grać w tenisa (:] .
Jak widać po tamtym wątku, nie trzeba umieć grać, żeby uczyć innych rotfl :wink: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Paulina
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2013, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Zapytałam o dobrego trenera z Bydgoszczy. Czy to jest naprawdę tak niezrozumiałe pytanie? Jeżeli nie możecie mi nikogo polecić to dlaczego nawiązujecie do innych wątków, które nie są z tym związane. Zadałam proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi - na temat.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Paulina pisze:Zapytałam o dobrego trenera z Bydgoszczy. Czy to jest naprawdę tak niezrozumiałe pytanie? Jeżeli nie możecie mi nikogo polecić to dlaczego nawiązujecie do innych wątków, które nie są z tym związane. Zadałam proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi - na temat.
Bo to nie jest zgoła normalne. A już zupełnie mnie nie przekonuje że uczyłaś się tenisa 12 lat i nie znasz trenerów w okolicy. Ja znam wszystkich w miejscowościach do których zaglądałem i tych którzy zaglądali do moich.

Widzę dwa wyjścia. Pytasz po to aby sobie za chwilę odpowiedzieć, kogoś polecić "mimochodem" :D , albo jesteś kolejną naiwną.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Paulina
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2013, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

PATHFINDER do Twojej wiadomości jestem w Bydgoszczy od niedawna i wyobraź sobie, że nie znam trenerów z okolicy bo to nie jest moja okolica. Znam kilka nazwisk, ale chciałabym znaleźć kogoś sprawdzonego. Czy to naprawdę jest takie skomplikowane? Nie jestem żadną 'kolejną naiwną'. Poza tym z tego co widzę też nie jesteś z Bydgoszczy to co w ogóle się odzywasz? Przecież też nie znasz trenerów z tego miasta. Może trochę kultury?
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Właśnie PATHFINDER, trochę kultury k***a!!!!!!!1111111

rotfl
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Paulina pisze:Poza tym z tego co widzę też nie jesteś z Bydgoszczy to co w ogóle się odzywasz? Przecież też nie znasz trenerów z tego miasta. Może trochę kultury?
To takie sowieckie przyzwyczajenie: wyjaśniać niejasne. Za dużo na forach pilnie strzeżonych przed kryptoreklamą pojawia się niepełnosprytnych, szukających tylnych drzwi.

Widzisz forum tenisowe to takie miejsce publiczne, w którym każdy może zabrać głos, każdy kto ma coś do podpowiedzenia oraz każdy kto ma wątpliwości.
Jak Ci się to nie podoba to załóż swoje i napisz w regulaminie żeby Twoich postów nie komentować, a na razie tu jesteś gościem. Rozglądaj się więc obserwując zwyczaje zanim zaczniesz ich nauczać.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Paulina
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2013, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

PATHFINDER jesteś inżynierem, a nie rozumiesz prostych pytań. Czy to, że chcę znaleźć dobrego trenera w Bydgoszczy jest czymś dziwnych i tak bardzo niezrozumiałym, że robisz z tego taki problem? Jeżeli nie wolno robić takich rzeczy, to administrator powinien już dawno usunąć ten wątek. Jak masz zły dzień to idź na spacer, a nie wyżywaj się na forum bo robisz z igły widły.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Paulino, PitS (taki ma nick i tak proszę się do niego zwracać) jest jednym ze spokojniejszych użytkowników tego forum, jego wypowiedzi w tym wątku nie wpływają na ten wizerunek, kłótnia nie wynika z niezrozumienia pytania tylko odpowiedzi. Proszę więc o opanowanie emocji i przemyślenie jeszcze raz tego co napisał.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Paulina
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2013, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Drogi Administratorze, widzę, że Ty też nie zrozumiałeś sensu mojego pytania. Szukając trenera nie mam ochoty spowiadać się nikomu po co jest mi potrzebny i dlaczego nie znam każdego trenera z nawet najbardziej zabitej deskami dziury w Polsce. Również nie mam ochoty czytać, że prawdopodobnie jestem naiwna.

Nie widzę dalszego sensu kontynuowania tego wątku. Jeżeli nikt nie jest w stanie udzielić mi odpowiedzi na tak łatwe pytanie to trudno.

Dziękuję, dobranoc.
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

PitS spokojny rotfl :wink: .
Niestety aż muszę się wtrącić, ale robię to tylko dlatego, że nie zgadzam się z wami, chłopcy ;-). Rozumiem wątpliwości załogi, ale rzeczywiście dziewczyna zadała konkretne pytanie oczekując pomocy, a zamiast tego musiała dodatkowo tłumaczyć się ze swoich wcześniejszych pytań/wypowiedzi. Jeśli nie jesteście w stanie jej pomóc to zignorujcie temat, złośliwe komentarze były trochę nie na miejscu.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

PitS pisze:
Paulina pisze:Zapytałam o dobrego trenera z Bydgoszczy. Czy to jest naprawdę tak niezrozumiałe pytanie? Jeżeli nie możecie mi nikogo polecić to dlaczego nawiązujecie do innych wątków, które nie są z tym związane. Zadałam proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi - na temat.
Bo to nie jest zgoła normalne. A już zupełnie mnie nie przekonuje że uczyłaś się tenisa 12 lat i nie znasz trenerów w okolicy. Ja znam wszystkich w miejscowościach do których zaglądałem i tych którzy zaglądali do moich.

Widzę dwa wyjścia. Pytasz po to aby sobie za chwilę odpowiedzieć, kogoś polecić "mimochodem" :D , albo jesteś kolejną naiwną.
Zabawię się w adwokata diabła, czy też raczej diablicy. :wink: Znam ludzi, którzy grają 10 lat w tenisa, a o trenerach mają zerowe pojęcie - rodzice zapisali ich do szkółki na DeSkach, grają raz w tygodniu w takiej grupce, więcej z tenisem wspólnego nie mają i im to wystarcza. Gdyby im nagle przestało wystarczać i chcieli sprawdzić, czy trener, który ich uczy jest dobry, to mogliby chcieć sprawdzić, czy zostanie wymieniony/polecony na forum. Pytanie o kurs instruktora też nie jest dla mnie podejrzane, można je choćby wyjaśnić tak: któryś z trenerów chwali się takim kursem i Paulina chce się dowiedzieć, czy ten papier można traktować jako duży atut, czy też można się nim podetrzeć.

PS. Paulina, skoro do PitS-a zwracasz się "PATHFINDER", to do mnie też możesz analogicznie zwracać się za pomocą podpisu pod nickiem. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Paulina
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2013, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Zwróciłam się do PitS-a "PATHFINDER'' ponieważ nie zauważyłam podpisy na górze. To mój drugi dzień na forum i zwyczajnie to przeoczyłam. Nie widzę też powodu tego całego zamieszania. Podobno to kobiety robią problem z niczego. Ale jednak tak nie jest. Zadałam bardzo proste pytanie i oczekiwałam równie prostej odpowiedzi. Jednak się pomyliłam. Zostałam przesłuchana jak bym była szpiegiem. Brakowało jeszcze pytania dlaczego na korcie taką a nie siaką bieliznę.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Paulina pisze:Brakowało jeszcze pytania dlaczego na korcie taką a nie siaką bieliznę.
No właśnie, dlaczego? ;-P
Paulina pisze:Zadałam bardzo proste pytanie i oczekiwałam równie prostej odpowiedzi. Jednak się pomyliłam.
U nas z Bydgoszczy są Traw3k i Mazak, może oni coś podpowiedzą, ale nie wiem, jak u nich ze znajomością rynku, może grali tylko z jedną - dwoma osobami i nie mają porównania? Ciężko mi powiedzieć, Mazak coś pisał o treningach w szkole, gdzie zdaje się bywali różni trenerzy, więc może coś podpowie.

No i nie napisałaś, czego dokładnie oczekujesz od trenera - czy chcesz poprawiać technikę, czy chodzi o jedno konkretne uderzenie, czy chcesz się skupić na taktyce, a może szukasz kogoś, kto będzie po prostu trzymał regularną wymianę.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

My już się z Pauliną rozmówiliśmy ;).
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
Paulina
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2013, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Mazzakollo już mi udzielił informacji.

Gdybyśmy wyładowywali naszą frustracje na korcie a nie na forum było by naprawdę dobrze.

Pozdrawiam :wink:

Wróć do „Gra rekreacyjna”