Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Paulina pisze: Gdybyśmy wyładowywali naszą frustracje na korcie a nie na forum było by naprawdę dobrze.
Ja staram się na korcie nie frustrować, bo przeszkadza to w wygrywaniu. Co najwyżej mogę dać upust emocjom i kogoś zwyzywać za przeszkadzanie, ale to nie jest równoznaczne z frustracją.

PS. Nie widzę, żeby ktoś w tym temacie wyładowywał frustrację.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Paulina pisze:
Gdybyśmy wyładowywali naszą frustrację na korcie a nie na forum było by naprawdę dobrze.
Sprzeciw, spekulacja. (to tak w konwencji prawniczej). :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Paulina
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2013, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Dobrze, dobrze Gary niech będzie. :wink:

PitS zapomniałeś dodać domniemane szpiegostwo. ;-P
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Coraz więcej ostatnio widać na forum cwaniackich zachowań które w niczym nie pomagają. Co gorsza są to zachowania starszych stażem użytkowników. Rozumiem że nadchodzi jesień i niektórym mniejsza ilość docierających promieni słonecznych psuje nastrój ale dajcie sobie na wstrzymanie. Dziewczyna zadała proste pytanie - nie masz nic sensownego do dodania w temacie to nie zaczepiaj.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Paulina pisze:
PitS zapomniałeś dodać domniemane szpiegostwo. ;-P
To też była spekulacja, choć jeśli masz na myśli moją to kryptoreklama.

Ja bym na twoim miejscu zagrał w tych kilku ośrodkach generalnie trenerzy okupują w nich większość godzin. Osoba z takim stażem kortowym odróżni od razu tych, na których warto postawić od wyrobników. Będziesz miała szerszy obraz niż tylko jednego czy dwóch poleconych trenerów.

Chcę Cię na koniec przeprosić za moje nietrafne przypuszczenie.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Paulina
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2013, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

:::gd:::
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Paulina pisze:Zwróciłam się do PitS-a "PATHFINDER'' ponieważ nie zauważyłam podpisy na górze. To mój drugi dzień na forum i zwyczajnie to przeoczyłam. Nie widzę też powodu tego całego zamieszania. Podobno to kobiety robią problem z niczego. Ale jednak tak nie jest. Zadałam bardzo proste pytanie i oczekiwałam równie prostej odpowiedzi. Jednak się pomyliłam. Zostałam przesłuchana jak bym była szpiegiem. Brakowało jeszcze pytania dlaczego na korcie taką a nie siaką bieliznę.
kolt pisze:Coraz więcej ostatnio widać na forum cwaniackich zachowań które w niczym nie pomagają. Co gorsza są to zachowania starszych stażem użytkowników. Rozumiem że nadchodzi jesień i niektórym mniejsza ilość docierających promieni słonecznych psuje nastrój ale dajcie sobie na wstrzymanie. Dziewczyna zadała proste pytanie - nie masz nic sensownego do dodania w temacie to nie zaczepiaj.
To typowe dla tego forum. Jak napiszesz, że masz NTRP 2,5 to Ci przez pól roku wszyscy będą próbowali udowodnić, że masz 1,0. Wątek będzie miał 1000 stron, a potem admin wrzuci info, że forum zaliczyło milion odsłon w ciągu ostatniego roku. Już raz pisałem, że jest dużo do poprawy na lepsze na tym forum, szczególnie atmosfera (sztywna) i kultura (chamska), ale temat został unicestwiony przez rozczłonkowanie na dygresje. Liczy się ilość odsłon. Ilość odsłon -> ilość odsłon reklam.

A odpowiadając na pytanie: nie znam żadnych trenerów z Bydgoszczy. :) Znam tylko dwóch kapucynów.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

hitman pisze:Liczy się ilość odsłon. Ilość odsłon -> ilość odsłon reklam.
Pewnie dlatego prowadzisz tak prowokacyjnego bloga, powinieneś dostać prowizję od administracji. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Szukam dobrego trenera w Bydgoszczy

Moje zachowanie również było nieadekwatne do sytuacji, na swoją obronę mogę jedynie powiedzieć, że przewinęło się tu bardzo wiele trenerów-cwaniaków, reklamujących się w niewybredny sposób, przez co często podchodzę do takich tematów podejrzliwie. W każdym razie przepraszam jeśli uraziłem i życzę znalezienia odpowiedniego trenera.
hitman pisze:To typowe dla tego forum. Jak napiszesz, że masz NTRP 2,5 to Ci przez pól roku wszyscy będą próbowali udowodnić, że masz 1,0.
A potem jeszcze te wredne zielone potwory poprawią bez słowa błędy w Twoim poście, ciężkie jest życie forumowicza.
hitman pisze:Wątek będzie miał 1000 stron, a potem admin wrzuci info, że forum zaliczyło milion odsłon w ciągu ostatniego roku.
W ciągu miesiąca.
hitman pisze: Już raz pisałem, że jest dużo do poprawy na lepsze na tym forum, szczególnie atmosfera (sztywna) i kultura (chamska).
Najlepiej o tym świadczy rozrastający się z edycji na edycję TF.
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Gra rekreacyjna”