Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sponsor...

Wyluzuj PitS, młody ma 12 lat dopiero ;).
Zanim wygra Wimbledon musi trochę minąć :P.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Sponsor...

robpal pisze:Wyluzuj PitS, młody ma 12 lat dopiero ;)
Zanim wygra Wimbledon musi trochę minąć :P
On chce żeby mu ktoś coś dał, więc musi coś pokazać?
Czekam obecnie aż zobaczę jednego zawodnika na juniorskim Wimblu w wieku 11 lat było samo serce do walki i 50 w rankingu teraz w wieku 13 jest wygrany supermasters i zgrupowania kadry. A to tylko rok więcej.
Martinek napisał o krajowym TOP10 więc jaki luz? Żeby to zrobić to jest półtoragodzinny trening codziennie nie licząc ogólnorozwojowych.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sponsor...

Ja mówiłem o przyszłości. Napiszę za 2 miesiące, wtedy przedstawię swoje wyniki w PZT.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Sponsor...

Martinek pisze:Ja mówiłem o przyszłości.
Jeśli tak to powinieneś był napisać "(Mam nadzieję być :]"), a nie "zostać"... Ale pójdziesz do gimnazjum to nauczysz się mówić po polsku :D.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sponsor...

daroos pisze:
Martinek pisze:Ja mówiłem o przyszłości.
Jeśli tak to powinieneś był napisać "(Mam nadzieję być :]"), a nie "zostać"... Ale pójdziesz do gimnazjum to nauczysz się mówić po polsku :D
Jestem zawsze dobrej myśli jeżeli chodzi o moje piękne błędy gramatyczne :drool: . Adminowie mają farta bo jestem takim wyjątkiem, który nie popełnia błędów ortograficznych ;).
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Sponsor...

Martinek, rozejrzyj się, tu nikt ich nie popełnia, a nawet jak komuś się zdarzy to szybko poprawi. To się nazywa poszanowanie czytelników. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sponsor...

PitS pisze:Martinek, rozejrzyj się, tu nikt ich nie popełnia, a nawet jak komuś się zdarzy to szybko poprawi. To się nazywa poszanowanie czytelników. :wink:
Tak, ale ja mam 12 lat i niewiele(piszemy łącznie - przyp. YtB) w głowie a reszta forumowiczów ma 18-50 lat i wiedzę. Ja mówiłem o wyjątku w sensie noobków w moim wieku (sorry za przeklinanie :wink: ).
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sponsor...

Martinek pisze: Tak, ale ja mam 12 lat i nie wiele w głowie a reszta forumowiczów ma 18-50 lat i wiedzę. Ja mówiłem o wyjątku w sensie noobków w moim wieku (sorry z przeklinanie :wink: ).
Dobrze ułożony młody człowiek! :::yay:::
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sponsor...

Martinek pisze:Tak, ale ja mam 12 lat i niewiele (piszemy łącznie - przyp. YtB)
No niestety popełniłem błąd ortograficzny :wink: .
dicappo
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 mar 2013, 20:18

Re: Sponsor...

I jak udało komuś się znaleźć sponsora?
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Sponsor...

dicappo pisze:I jak udało komuś się znaleźć sponsora?
Tak, po latach dochodzę do wniosku, że idzie to w zupełnie inną stronę...
dicappo
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 mar 2013, 20:18

Re: Sponsor...

Niektóre firmy oczekują prezentacji o zawodniku. Czy ktoś robił coś takiego i jak to wyglądało?

Wróć do „Moje dziecko gra w tenisa”