Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Misiek 13

187 cm, 74 kg, skończone właśnie niedawno 15 lat! Trenujemy żeby nie było wstydu na TF-ie, w pierwszej rundzie z RoTTeN'em. rotfl
SPOILER:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Misiek 13

RoTTeN pisze wniosek o medicala... dla Miśka. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Misiek 13

Będą musieli nas rozstawić. Mój psycholog zdecydował się wystawić mi zaświadczenie, że nie mogę grać w I rundzie z Miśkiem. :::flbrgd:::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Misiek 13

Ale następny TF przewidziany jest dopiero około 2021 roku - czy RoTTeN jeszcze będzie grał?
Ile turniejów do tego czasu wygra i najważniejsze, czy osiągnie do tego czasu już 1000 wygranych meczy?! Niech Vidziu uruchomi swój dar przewidywania. ;)

Natomiast, o ile Clapton jeszcze grywa (bo dawno nic nie pisał), to może Misiek z RoTTenem zagraliby w deblowym TF'e? Choćby w pierwszej rundzie! Tego chyba psycholog nie zabroni?
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Misiek 13

Na debla to przywiózłbym fajną ekipę z Krk.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Misiek 13

No i bardzo dobrze, szykujcie się. :) RoTTeN debla polubił, a zimą będzie miał więcej czasu na wojaże, hohvar podobnie, ja jeszcze z miesiąc i dojdę do ładu ze swoim łokciem i możemy... tylko gdzie jest Clapton?
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Misiek 13

TomPL pisze:.... tylko gdzie jest Clapton?
W tournee po Stanach? ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Misiek 13

Wróciłem już ze Stanów jakiś czas temu, na US Open byłem, wszystkich wielkich widziałem, tych co się pojawili rzecz jasna. Wrażenia super!

Deblowy TF mówicie... ja jestem zawsze na tak jeśli chodzi o debelka. Zawsze było to około stycznia, nieprawdaż?
Pytanie czy Warszawa czy też inna lokalizacja? Jeśli Warszawa to które korty?
Powoli można myśleć.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Misiek 13

Może od posta TomaPl wyodrębnić samodzielny temat: "TF Deblowy 2017/2018 nienachalna próba ustalenia terminu".
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Misiek 13

Debel? Dawno nie grałem debla ...
O co tam chodziło? O to żeby przywalić temu z przeciwników, który stoi pod siatką? :P
A jak się nie da bo zza siatki nie wystaje (Gary), lub jest za wąski i pole trafienia zbyt małe (Jakuboto) to można w drodze wyjątku partnerowi po plecach pociągnąć? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Misiek 13

W deblu chodzi o to, że na jednym korcie ma frajdę z gry dwukrotnie większa liczba tenisistów... ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Misiek 13

keicam pisze:W deblu chodzi o to, że na jednym korcie ma frajdę z gry dwukrotnie większa liczba tenisistów... ;)
Jesteś z Krakowa ;), więc powiedz prawdę :P - w deblu ma się frajdę przez to, że płaci się 1/4 za kort, a nie 1/2 jak w singlu. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Misiek 13

Vidziu, "Szerloku" gud dżob! ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
keteim
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 11 maja 2017, 11:36

Re: Misiek 13

rotfl Też jestem z okolic Krakowa więc odpowiem.

Frajdy są trzy:
1. debelek wymusza grę w ściśle określonych kierunkach, gość przy siatce skutecznie zniechęca do zagrania "byle na drugą stronę" - okazja do trenowania kierunków, mijanek czy lobów;
2. debelek daje dużo okazji do meczowego trenowania wolejowych zagrań;
3. rzeczywiście 1/4 < 1/2, więc to też jakaś przyjemność, zwłaszcza w sezonie zimowym. :-P

A mikst, to jeszcze te chwile cieszenia się z wygranej piłki lub pocieszanie partnerki - okazje do "przytulanek".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Misiek 13

keteim pisze:1. debelek wymusza grę w ściśle określonych kierunkach, gość przy siatce skutecznie zniechęca do zagrania "byle na drugą stronę" - okazja do trenowania kierunków, mijanek czy lobów;
2. debelek daje dużo okazji do meczowego trenowania wolejowych zagrań;
3. rzeczywiście 1/4 < 1/2, więc to też jakaś przyjemność, zwłaszcza w sezonie zimowym. :-P
Keicam, a ten Twój ziomal to co, jakiś tenisowo jeszcze nawiedzony? :P Nie wyluzował jeszcze? ;)
Okazją w deblu to jest ... smecz między uszy rotfl
A tak serio - debel to kompletnie inna gra niż singiel, to praktycznie inna dyscyplina sportu. ;) Ale o tym to już trochę pisaliśmy w innych wątkach.
keteim pisze:A mikst, to jeszcze te chwile cieszenia się z wygranej piłki lub pocieszanie partnerki - okazje do "przytulanek".
Albo obciach jak się returnem pociągnie partnerce po plecach ... :?
Raz tak zrobiłem. Zignorowałem serwis, zdążyłem spokojnie przyspieszyć ręką i zamknąć uderzenie, tylko brakło mi kilku stopni kątowych. ;) Ale się wstydu najadłem :), autentycznie mi było głupio.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Misiek 13

Vivid pisze: Keicam, a ten Twój ziomal to co, jakiś tenisowo jeszcze nawiedzony?
Maniak, jeszcze żonę tym cholerstwem zaraził. rotfl Pięć lig na raz, we wszystkich wszystkie mecze rozegrane. Dzwonimy do niego np. i mówimy ze nam czwartego do debla brakuje. Rano grałem ligę, o szesnastej 2 godziny z żoną, to na 20:00 zdążę.... Taką kiedyś odpowiedzieć usłyszałem.
Zdejmijcie (adm) z niego jasnoniebieskiego nicka. Nic z jego strony TF nie grozi... ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Misiek 13

keteim pisze:1. debelek wymusza grę w ściśle określonych kierunkach;
Dla Ciebie to frajda, jak ktoś coś na Tobie wymusza? To żona ma z Tobą dobrze, wymusza pranie, zmywanie, sprzątanie, dawanie kasy na zakupy, a Ty jeszcze uznasz to za frajdę. rotfl rotfl rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
keteim
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 11 maja 2017, 11:36

Re: Misiek 13

Vivid pisze: Okazją w deblu to jest ... smecz między uszy. rotfl
Smecz jak smecz. ale w oko to już raz dostałem piłką, i to nie podczas wymiany... O_O

I to na meczu ligowym - seta jeszcze wygraliśmy, ale trzeci set w meczu to już grałem widząc praktycznie płasko, bo trafione oko nie było w stanie generować obrazu trójwymiarowego. Musiał być niezły ubaw dla postronnych jak widzieli jak po prostu nie trafiałem rakietą w piłkę.. Wynik w trzecim 0:6. :dvl(:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Misiek 13

Gary pisze:Dla Ciebie to frajda, jak ktoś coś na Tobie wymusza? To żona ma z Tobą dobrze, wymusza pranie, zmywanie, sprzątanie, dawanie kasy na zakupy, a Ty jeszcze uznasz to za frajdę. rotfl rotfl rotfl
O, Garego na zwierzenia naszło? ... :D
No dobrze, oczywiście Ci współczuję. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Moje dziecko gra w tenisa”