Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kariera sportowa dziecka

El Diablo pisze:Trafne spostrzeżenie i też mające przełożenie na wiele dziedzin, nie tylko w sporcie.
Tak jak napisałeś, uniwersalna sprawa numer 1 - eliminacja szaleństw wydatkowych na bankiety, gale, zloty czyli tzw. "turystykę konferencyjną".
I znowuż trafna ocena kwestii nr 2 czyli jak rozdystrybuować środki... ilu ludzi, tyle poglądów.
Trafne ale też to problemów by nie rozwiązało. Nawet jak by nie było gal bankietów itp. to fundusze były by nadal znikome i nadal ciężkie do rozdystrybuowania. Może jakimś rozwiązaniem były by swoistego rodzaju lojalki dla najlepszych? Tak jak Vivid pisał, że 70% kasy dla 30% najlepszych, to wtedy dla nich lojalka, że mają free ale grają i nie rezygnują z tego sportu. Potem część z ich nagród w turniejach idzie na szkolenie młodych. A jeśli się rozmyśli taki ktoś to część kosztów swojego szkolenia musi pokryć.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Kariera sportowa dziecka

Pierwszym krokiem i tak musi być uszczelnienie tego co jest obecnie.
Zniszczyć i zaorać to nie problem, tylko trzeba mieć opracowane co postawić w zamian.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kariera sportowa dziecka

Jak wszędzie - najpierw trzeba skasować "nadbagaż" urzędniczy. A potem jakaś solidarność pokoleniowa nie jest wcale taka zła.
Czyli finansujemy, ale jak masz wyniki to się dzielisz by wspomagać finansować kolejnych.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Kariera sportowa dziecka

rubipatrol pisze:Sprawą budowy hali w tym "wspaniałym programie" byłem nawet zainteresowany...
A co to za program?
rubipatrol
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 10 lut 2015, 08:52

Re: Kariera sportowa dziecka

Robinson pisze:
rubipatrol pisze:Sprawą budowy hali w tym "wspaniałym programie" byłem nawet zainteresowany...
A co to za program?
http://pzt.pl/1_171/program-budowy-hal-tenisowych-.aspx

Wróć do „Moje dziecko gra w tenisa”