Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zacząć grę dziecka w tenisa w Warszawie

Tenisista(L) pisze:Specjalnie odgrzałem kotleta ponieważ odpowiedź była zdecydowanie zła !
Nie wspomniałeś nic o licencji ani o klubie który jak próbuje wywrzeszczeć od 3 postów nie jest wymagany ale jest wtedy lepiej
Przecież wspomniał o licencji w pierwszym poście po zadaniu pytania. Czytaj uważnie. Tak samo odpowiedź nie jest zła. Nie wszystko jest czarne i białe, są też odcienie szarości. Bycie w klubie może mieć swoje zalety, ale nie zawsze tak jest i co więcej nie jest to konieczne.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Re: Jak zacząć grę dziecka w tenisa w Warszawie

Dodałbym, że może (acz nie musi) mieć również wady. :wink:
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak zacząć grę dziecka w tenisa w Warszawie

Tenisista(L) pisze:Specjalnie odgrzałem kotleta ponieważ odpowiedź była zdecydowanie zła !
Nie wspomniałeś nic o licencji ani o klubie który jak próbuje wywrzeszczeć od 3 postów nie jest wymagany ale jest wtedy lepiej
Autorka zapytała co zrobić (jakie wymogi spełnić) aby dziecko zagrało w turnieju. Przeczytaj jeszcze raz co jej odpisałem. Tam stoi wyraźnie o licencji i gdzie ją uzyskać, jak też skąd pobrać kalendarz turniejów (najłatwiejszych), które dadzą odpowiedź czy warto w ogóle brnąć dalej. Przynależność klubowa nie jest tu warunkiem. Ty tego nie widzisz, a wszyscy dostrzegają. Pociągnąłbym ten wątek jak pojawią się nowe argumenty, ale przypisywać mi że nie napisałem o licencji?

To teraz ja napiszę bajkę o Tobie dla symetrii. Wchodzi gość na forum, zadaje pytanie, dostaje garść fajnych i przydatnych odpowiedzi, klimat mu się podoba - fajne miejsce - myśli.
Gdzie mógłbym tu błysnąć - jestem zawodnikiem - znajdę wątek zawodniczy. Przecież nie znalazłem tu wypowiedzi zawodników, to będę guru! Wprawdzie gram w klubie to sporą część zawodniczej buchalterii załatwia za mnie klub, ale na pewno wszyscy muszą tak samo!

I fru post bez czytania co inni napisali, bo co oni amatorzy mogą wiedzieć?
A tu jakieś pytania sprawdzające, wątpliwości, WTF. "Mówisz do mnie? Zawodnika?"
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Jak zacząć grę dziecka w tenisa w Warszawie

Tenisista(L) pisze:Jak wyobrażasz sobie licencję bez klubu?
A nawet jakbyś miał licencję to bez klubu nie zagrasz na turnieju (chyba, że nieoficjalnym).
Kolego Tenisisto! Od tego postu się pogrążasz. :(

Aby 12-to letnie dziecko zagrało w oficjalnym turnieju musi mieć:
Licencję PZT (jednorazowa lub roczna).
Aktualne zaświadczenie lekarskie ważne pół roku (wystawia pediatra sportowy po zrobieniu: moczu, krwi, badania laryngologa, ekg wysiłkowego, okulisty).
Uiścić wpisowe ok. 50-80 PLN.

Przynależność do klubu nie jest wymagana. NST kupując licencję roczną musi zapłacić więcej, ale wykupienie jej jest zdecydowanie możliwe!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876

Wróć do „Moje dziecko gra w tenisa”