1Maciek1
Orator
Orator
Posty: 556
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Sporty zimowe

Oglądał ktoś z Was dzisiejszy bieg pań na 10km? Co sądzicie o formie Justyny?
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Sporty zimowe

Forma jak co roku, "taka sobie" na początku sezonu ;-). W tym roku nie ma co się jednak oszczędać i szykować formy na konkretną imprezę... bo takiej nie ma. Mimo szacunku i podziwu dla pracy Pani Justyny, myślę że w tym sezonie walka będzie toczyła się za plecami Bjoergen. Babeczka wygląda jak cyborg i wydaje się być poza zasięgiem.
1Maciek1
Orator
Orator
Posty: 556
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: Sporty zimowe

Tak, Bjoergen jakiś rekord pobiła dzisiaj. Justyna nie będzie miała łatwo o Puchar świata, gdyż w tym sezonie Bjoergen nie odpuszcza zawodów, a jak wiemy tylko dzięki temu wygrała w poprzednim roku. Choć może z 2 strony Marit nie wytrzyma całego sezonu na takim poziomie.
Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sporty zimowe

Widzieliście jaki Bjoergen ma bajceps, nawet Sam Stosur nie podskoczy ;) http://imageshack.us/photo/my-images/151/978x.jpg/
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: Sporty zimowe

To chyba jest jakiś montaż ... :-\
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: AW: Sporty zimowe

Smyk pisze:To chyba jest jakiś montaż ... :-\
Widziałem to zdjęcie i też myślę, że to fotomontaż, na innych zdjęciach widać, że jest bardzo muskularna, ale tutaj to przegięcie...
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: Sporty zimowe

W tej dyscyplinie taki biceps to niepotrzebny kilogram masy, która w żadnym ruchu nie generuje energii
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sporty zimowe

Nie wierzę w to... to musi być fotomontaż, cała ręka wygląda jak męska, do tego męski zegarek na ręku, popatrzcie też na dłoń - trochę sporawa jak na kobitkę.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: AW: Sporty zimowe

Smyk pisze:Tp chyba jest jakiś montaż ... :-\
Nie, to forma antykoncepcji. :D
Obrazek
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: Sporty zimowe

No fakt, na modliszkę to ja (z nią) nie chcę ...
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sporty zimowe

Dlatego ja preferuję narciarstwo alpejskie :D
http://www.youtube.com/watch?v=emLVDkIE ... re=related


Edit:
Czyżby Nadal był astmatykiem ;)
http://www.sport.pl/zimowe/51,79225,10939533.html?i=0
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Sporty zimowe

Tak... Lindsey Vonn. Zdecydowanie narciarstwo alpejskie wygrywa:
Obrazek
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sporty zimowe

ppeter pisze: Edit:
Czyżby Nadal był astmatykiem ;)
http://www.sport.pl/zimowe/51,79225,10939533.html?i=0
On nie miał tak epickich żył :D Swoją drogą, to nie fotomontaż? Coś ludzie piszą pod spodem, że łapa jest wklejona bo zegarek jest męski...

E: Jednak nie fotomontaż:
http://www.vg.no/uploaded/image/bilderi ... 74_711.jpg O_O O_O
YOGItheBEAR pisze:Tak... Lindsey Vonn. Zdecydowanie narciarstwo alpejskie wygrywa:
SPOILER:
Biathlon też nie ma się najgorzej ;-P
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sporty zimowe

robpal pisze:[Swoją drogą, to nie fotomontaż? Coś ludzie piszą pod spodem, że łapa jest wklejona bo zegarek jest męski...
E: Jednak nie fotomontaż:
http://www.vg.no/uploaded/image/bilderi ... 74_711.jpg O_O O_O
Damskie się rozpadały jak komuś dłoń podawała do uściśnięcia :D.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Sporty zimowe

Marit pewnie sama zanosi swojego faceta do łóżka... niezależnie od jego woli ;).
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Sporty zimowe

Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
1Maciek1
Orator
Orator
Posty: 556
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: Sporty zimowe

Kamil Stoch wygrał konkurs PS w Zakopanem. Polak w drugiej serii skoczył kapitalnie, 135m robi wrażenie. Na brawa też zasługuje Olek Zniszczoł, który zajął 9. miejsce!

Brawo polacy!
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Sporty zimowe

Udany weekend dla Pani Justyny :::gd:::. Wczoraj wygrana o centymetry w sprincie, dzisiaj pokaz siły na dystansie 10km :-). Wcale się nie zdziwię, jeżeli Bjoergen zweryfikuje swoje startowe plany i jednak do Moskwy zawita ;-).
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sporty zimowe

Wg mnie Kowalczyk co miała wygrać w tym sezonie już wygrała. Utarła nosa miłośniczkom inhalacji. Sukces w końcówce będzie, dla mnie, już tylko wisienką na torcie. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Sporty zimowe

El Diablo pisze:Wg mnie Kowalczyk co miała wygrać w tym sezonie już wygrała. Utarła nosa miłośniczkom inhalacji. Sukces w końcówce będzie, dla mnie, już tylko wisienką na torcie. :]
Nie do końca. Wygrana w Pucharze Świata sprawi że poprzednie dwie kryształowe kule zyskają na wartości. Wiele mówiono o tym że Kowalczyk wygrała je tylko dlatego bo Bjoergen jej odpuściła, że za każdym razem gdy Norweżka się pojawiała to Polka oglądała jej plecy i to o ona jest najlepsza a kryształowe kule dla Justyny nie mają większego znaczenia i prawdziwiej wartości. Zresztą nie będę ściemniał, sam tych jej kul nie traktowałem poważnie, więc jeśli teraz gdy nie ma wielkiej imprezy i obydwie walczą o KK od początku do końca a na mecie pierwsza okaże się Justyna to udowodni że Bjoergen wcale nie jest większa, wręcz przeciwnie.

Wróć do „Inne sporty”