Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Sporty zimowe

napalm pisze:
Holendrom trudno pogodzić się z tym, że Zbigniew Bródka zdobył złoty medal w rywalizacji panczenistów na 1500 metrów podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi. Dziennik "De Telegraaf" zrobił specjalną analizę i stara się udowodnić, że Polak niesłusznie stanął na najwyższym stopniu podium, spychając na drugie miejsce Koena Verweija.
[...]
http://eurosport.onet.pl/soczi-2014/lyz ... rugi/98qbx

Komentarze najlepsze. :::loled:::
Swoją drogą, wyraz twarzy blondyny - bezcenny. :D
Niech tak Holendrzy nie płaczą, niech się cieszą. :twisted:

W końcu wysłaliśmy na Igrzyska tylko strażaka i skasował złoto o 0,003 sekundy. A co by było gdybyśmy prawdziwego łyżwiarza wysłali? ... :)
Nasz by już Stoliczną odbijał, a Pomarańczowi by jeszcze jechali ... rotfl rotfl rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Sporty zimowe

Nasz przygłupek, nie zarży jak kobyła, nie powie nic głupawego? Już mi go szkoda za sprawą tych wszystkich których do tej pory tak śmieszyła jego mizerna elokwencja. :?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Sporty zimowe

Zrobił więcej niż zrobiłby tu Kubacki. :]
#NKrising
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Sporty zimowe

HeadShot pisze:Zrobił więcej niż zrobiłby tu Kubacki. :]
Może więcej od nich obu zrobiłby Murańka. :]

Myślący człowiek nie będzie liczył na medal tam, gdzie go być nie może bez pomocy innych. Mamy zespół na 4-5 miejsce, medal mógłby być tylko wtedy, jeśli pozostałe ekipy skakałyby słabo. Przy w miarę równych warunkach atmosferycznych cieszmy się z miejsca w szóstce i kryzysu w skokach fińskich :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Sporty zimowe

Na sport.tvp.pl lecą, w niezłej jakości, transmisje z Soczi - bez komentarza komentatorów tv. Coś pięknego, słychać śnieg, słychać publiczność, jakoś wszystko bliżej. Nie słuchać głupot i pomyłek komentatorów. :::yay:::
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Sporty zimowe

TomPL pisze:Na sport.tvp.pl lecą, w niezłej jakości, transmisje z Soczi - bez komentarza komentatorów tv. Coś pięknego, słychać śnieg, słychać publiczność, jakoś wszystko bliżej. Nie słuchać głupot i pomyłek komentatorów. :::yay:::
Coś ci się marzy w tym kontekście? :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Sporty zimowe

scudetto pisze:
HeadShot pisze:Zrobił więcej niż zrobiłby tu Kubacki. :]
Może więcej od nich obu zrobiłby Murańka. :]

Myślący człowiek nie będzie liczył na medal tam, gdzie go być nie może bez pomocy innych. Mamy zespół na 4-5 miejsce, medal mógłby być tylko wtedy, jeśli pozostałe ekipy skakałyby słabo. Przy w miarę równych warunkach atmosferycznych cieszmy się z miejsca w szóstce i kryzysu w skokach fińskich :] .
Nie do końca...skoki wg mnie to mocno nieprzewidywalny sport, gdzie nie wszystko zależy od zawodnika...warunki w jakich oddaje skok, belka startowa, ocena sędziów, punkty dodane/odjęte za wiatr, wystarczyło by jeden z Japończyków zepsuł skok i byłaby szansa na medal, a gdyby Żyła skoczył 5,6 metrów dalej byłby medal....gdyby skoczył... :wink:

Co by nie mówić, nie musimy się martwić o sukcesy polskich skoczków.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Sporty zimowe

boro pisze:
scudetto pisze:
HeadShot pisze:Zrobił więcej niż zrobiłby tu Kubacki. :]
Może więcej od nich obu zrobiłby Murańka. :]

Myślący człowiek nie będzie liczył na medal tam, gdzie go być nie może bez pomocy innych. Mamy zespół na 4-5 miejsce, medal mógłby być tylko wtedy, jeśli pozostałe ekipy skakałyby słabo. Przy w miarę równych warunkach atmosferycznych cieszmy się z miejsca w szóstce i kryzysu w skokach fińskich :] .
Nie do końca...skoki wg mnie to mocno nieprzewidywalny sport, gdzie nie wszystko zależy od zawodnika...warunki w jakich oddaje skok, belka startowa, ocena sędziów, punkty dodane/odjęte za wiatr, wystarczyło by jeden z Japończyków zepsuł skok i byłaby szansa na medal, a gdyby Żyła skoczył 5,6 metrów dalej byłby medal....gdyby skoczył... :wink:

Co by nie mówić, nie musimy się martwić o sukcesy polskich skoczków.
Właśnie dlatego napisałem, że przy mniej więcej równych warunkach trudno o niespodzianki :wink: . A medal naszych byłby niespodzianką.
Medalowe ekipy skakały wczoraj w miarę równo, u nas w sumie tylko Ziobro oddał dwa podobne skoki. Zresztą Stoch sam powiedział, że jako lider ekipy powinien skoczyć dalej :::gd::: . Podoba mi się takie coś, nie zrzucanie winy na innych tylko samokrytyka, chociaż według mnie niepotrzebna, bo skoczył dobrze. :wink:

Ale fakt, możemy patrzeć w przyszłość z optymizmem, bo ci co na Igrzyska nie pojechali, nie są gorsi od Żyły, Kota czy Ziobry.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Sporty zimowe

PitS pisze:
TomPL pisze:Na sport.tvp.pl lecą, w niezłej jakości, transmisje z Soczi - bez komentarza komentatorów tv. Coś pięknego, słychać śnieg, słychać publiczność, jakoś wszystko bliżej. Nie słuchać głupot i pomyłek komentatorów. :::yay:::
Coś ci się marzy w tym kontekście? :]
Pomarzyć można... :)
BTW, czy Eurosport Player nie daje czasami właśnie takich transmisji?
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Sporty zimowe

Dawał i może daje, nie mam teraz.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Sporty zimowe

Skoków nie oglądałem, widziałem uzyskane odległości. W sumie na 8 skoków drużyny 7 było mniej więcej na tym samym poziomie. Jeden (pierwszy) Żyły odstawał, tam było chyba 121m, czyli jakieś 10m mniej niż pozostałe wyniki.
Czy wieszać psy na Żyle? Dobry skok zależy od wielu czynników.
Mamy w kadrze 5-6 zawodników z których się wybiera tę 4-kę.
Gdyby Żyła skoczył 2 razy po te 120m to można powiedzieć - zawodnik nieprzygotowany, trener źle wybrał.
Ale skoro drugi skok oddał na tym samym poziomie co reszta ekipy to jednak nie był totalnie odstającym członkiem ekipy i równie dobrze, cóż, pech, jeden skok nie wyszedł.
Poza tym nie wiemy i się nie dowiemy czy wybór innego zawodnik by był lepszy?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Sporty zimowe

Jak tu nie lubić NHL ? :D Co za obrona O_O .
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-ak-Smq_l0c[/youtube]
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sporty zimowe

Dobry bramkarz... to trzeba mieć mega refleks, żeby takie coś wybronić kijem hokejowym :::gd::: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Inne sporty”