Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Majorka pisze: 5 gru 2022, 20:40 Brazylia kosmos gra jakiś..
Ale tam, z jakimiś ogórkami. ;)

Sprawdzian przyjdzie jak zagraja z kimś mocnym. Chodzi mi o kogoś z pary Holandia/Argentyna. Ale fakt faktem, że ekipę pozbierali bardzo mocną i mają szansę na tytuł.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Majorka pisze: 1 gru 2022, 21:59 A był moment kiedy i Niemcy i Hiszpania byli poza. :wink:
Co się odwlecze... rotfl
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

No, to żeby było Brazylia - Francja w finale. Bo Anglicy pewnie pekną, jak to zwykle u nich. A Holandia i Argentyna to chyba nie ta półka. ;)
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Dobra gra Portugalii., w porównaniu z mękami Hiszpanii - znakomita.
I tak patrzę.. Bruno, Diego Dalot, Ronaldo, Varane, Maguire, Shaw, Rashford.. pół Manchesteru United świetnie gra w reprezentacjach.. a w klubie? W klubie toczymy ciężkie boje o 6 czy 7 miejsce w lidze .. ;(
Widać źle się dzieje w zarządzie , we władzach. Może jak Glazerowie sprzedadzą United to coś się zmieni..
Portugalia 2:0 do przerwy

6:1. Świetny mecz Portugalii, piękne akcję, piękne gole, czysta przyjemność oglądania takiej pilki :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Majorka pisze: 6 gru 2022, 21:03 Dobra gra Portugalii., w porównaniu z mękami Hiszpanii - znakomita.
I tak patrzę.. Bruno, Diego Dalot, Ronaldo, Varane, Maguire, Shaw, Rashford.. pół Manchesteru United świetnie gra w reprezentacjach.. a w klubie? W klubie toczymy ciężkie boje o 6 czy 7 miejsce w lidze .. ;(
Widać źle się dzieje w zarządzie , we władzach. Może jak Glazerowie sprzedadzą United to coś się zmieni..
Portugalia 2:0 do przerwy

6:1. Świetny mecz Portugalii, piękne akcję, piękne gole, czysta przyjemność oglądania takiej pilki :D
Się Panie podziało to. Portugale napadli na Helwetów, a ci nawet nie wiedzieli skąd razy na nich spadają. No, to Portugalia zgłasza aspiracje. Może być ciekawie w tej połówce,

Jakby tak było Portugalia - Brazylia w finale, to byłby jednojęzyczny finał nawet. ;)
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Karne w meczu Brazylia - Chorwacja.
Pokpili Brazylijczycy w końcówce..

I po Brazylii..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Majorka pisze: 9 gru 2022, 18:39 Karne w meczu Brazylia - Chorwacja.
Pokpili Brazylijczycy w końcówce..

I po Brazylii..
;) ;) ;)

Mam teorię na ten temat - za dużo czasu u fryzjera - Neymar, Vinicius, Raphina, Richarlison, Militao, Anthony, Rodrygo, Pedro. Jak się zaczną zajmować piłką, a przestaną łazić po fryzjerach, tatuażystach i przestaną się onanizować swoją potęgą to może coś wygrają. Mniej lansu, więcej potu.

A tu pierwszy mocniejszy przeciwnik, który wie jak bronić i wylot. Chociaż myślałem, że dopiero ktoś z dwójki Holadnia/Argentyna pogoni im kota.

Kroiło się, kroiło. Grali na czas, przewracali się wymuszając pseudofaule, kompletnie zlekceważyli Chorwatów. No to ich pokarało.

A Chorwacja super. Cieszę się że grają dalej. Mały kraj, grają z sercem. Fajnie. :::gd:::
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

RatRace pisze: 9 gru 2022, 19:07 ..Mam teorię na ten temat - za dużo czasu u fryzjera - Neymar, Vinicius, Raphina, Richarlison, Militao, Anthony, Rodrygo, Pedro. ..
Farbowane lisy mówisz? rotfl
A mnie szkoda Brazylijczyków. Jedna taka akcja jak ta, po której padła bramka i ani białe głowy , ani tatuaże nie mają znaczenia - nogi mają znaczenie. :wink: Technika, precyzja, lekkość gry.. Szacunek dla Chorwatów za ambicje, nie poddawanie się - ale to nie to..
RatRace pisze: 9 gru 2022, 19:07..
Kroiło się, kroiło. Grali na czas, przewracali się .. :::gd:::
A ja uważam, że właśnie nie grali na czas. A powinni. Dobry zespół umie zagrać na czas, zamurować bramkę, przytrzymać piłkę gdy jest taka potrzeba. A była.

Do Czesława na nauki rotfl

Argentyna prowadzi z Holandią 1:0.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Ależ mecz Argentyny z Holandią. :::gd:::
Horror oglądany na żywo. Lepszy niz te oglądane w kinie.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Ja to tak pół żartem, pół serio. A pod koniec dogrywki miałem wrażenie, że Brazylijczycy myśleli że ich Chorwacja nie ugryzie. Trochę szkoda, bo jednak Brazylia chyba jako jedyna z nielicznych grała futbol na tak. Reszta raczej nastawia się na niestracenie bramki a potem może się coś uda jakoś ustrzelić.

Nawet Francja z całym jej potencjałem ustawia się na grę z kontry.

A co do meczu Argentyny z Holandią to jednak obiecywałem sobie więcej. A tu mecz zamknięty i takie tam puku, puku. Dopiero jak się Holendrom zacząło palić pod pupkami to zaczęli grać. Nawet myślałem, że w dogrywce przejdą Argentynę, no ale. To dopiero byłoby frajerstwo Argentyny - prowadzić 2:0, stracić bramkę w ostatniej minucie podstawowego czasu gry a potem przerąbać.

...

A to dzisiaj patrzę Maroko prowadzi z Portugalią. I chyba ma szansę ich wysłać do domu. No to byłoby ciekawe.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Jak trwoga to do boga rotfl
Ronaldo na boisku od 50 minuty..
Ed. Portugalia poza turniejem. Ale bój Marokanczykow.. O_O
Pierwsza afrykańska drużyna w najlepszej czwórce.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Majorka pisze: 10 gru 2022, 17:15 Jak trwoga to do boga rotfl
Ronaldo na boisku od 50 minuty..
Ed. Portugalia poza turniejem. Ale bój Marokanczykow.. O_O
Pierwsza afrykańska drużyna w najlepszej czwórce.
A Maroko widzę, prowadzi duchowy brat Czesława. Tylko że Maroko wykorzystało sytuację, a potem ich autobusik lepszy od naszego. Ten nasz taki trochę dziurawy.

A Portugale same sobie winne, bo grały bez Williama Carvalho. Chłop im wszystko czyścił.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Mam nadzieję że Anglicy to wygrają. Grają świetnie.
Ed. Chyba po moich.. ;( ;(
Cóż ..piłka jest okrągła ,a bramki są dwie że zacytuję klasyka..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Majorka pisze: 10 gru 2022, 21:34 Mam nadzieję że Anglicy to wygrają. Grają świetnie.
Ed. Chyba po moich.. ;( ;(
Cóż ..piłka jest okrągła ,a bramki są dwie że zacytuję klasyka..
Angole to cienkie Bolki. Oni nie mają charakteru do wygrywania z najlepszymi. I to generacja za generacją. Dobrzy to oni są do klepania ogórków i to na tyle.

Na razie to mnie to wygląda, że chyba nikt nie ma doskoku do Francji. Może Argentyna przy wyjątkowo dobrym dniu. Chorwaci chyba za słabi jednak.

Ciekawe jak będzie wyglądała obrona Maroka w tym meczu z Francją.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

RatRace pisze: 10 gru 2022, 22:04 Chorwaci chyba za słabi jednak...
Będę im kibicował. :!:brv_cmn:!: :!:brv_cmn:!: :!:brv_cmn:!:
To będzie ciężki mecz bo syn kibicuje Argentynie. :]

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Po tym jak Chorwaci wyrzucili Brazylię, Maroko Portugalię to ja już nawet nie próbuję zgadywać dla kogo puchar.
Zgadzam się z Tobą, RR, że jakościowo najlepiej wygląda Francja , ale czy to wystarczy..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Majorka pisze: 10 gru 2022, 17:15 Pierwsza afrykańska drużyna w najlepszej czwórce.
No oprócz Francji. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Gary pisze: 11 gru 2022, 02:00
Majorka pisze: 10 gru 2022, 17:15 Pierwsza afrykańska drużyna w najlepszej czwórce.
No oprócz Francji. rotfl
Bzdury piszesz :twisted:
Lato było słoneczne i upalne we Francji, opalili się za mocno :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Słabo dzisiaj Chorwacja wygląda z przodu. Widzę, że w połowie zrobili jakieś zmiany. Słabi ogólnie są w ofensywie i to widać. Już dwie dogrywki w nóżkach. Chyba jednak Argentyna. No ale grają, to może coś strzelą. Zobaczymy. ;)
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2022/2023

Chorwacja dobrze zaczęła, ale jak wiadomo nieważne jak zaczynasz - ważne jak kończysz.. :wink:
Argentyna w finale.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Inne sporty”