Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Szwedzki związek wydał komunikat, że nie zagrają z Rosją nawet na neutralnym gruncie.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Generalnie dobry ruch, nie karmić putinowskiej propagandy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Kulszesza informuje na Twitterze, iż prezes czeskiego związku również przekazał mu informacje, że Czesi nie zagrają z Rosją.

W takiej sytuacji albo mamy kompromitację FIFA i Rosja wchodzi bez baraży, albo kacapy zostaną wykluczone.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

rafbat pisze: 27 lut 2022, 11:25 W takiej sytuacji albo mamy kompromitację FIFA (...), albo kacapy zostaną wykluczone.
W sumie mamy jedno i drugie - wczoraj FIFA ogłosiła jakieś śmieszne sankcje typu odebranie karty multisport, owocowych czwartków i ulgi dla klasy średniej rotfl, natomiast dziś pod naciskiem różnych federacji, w tym przede wszystkim naszej (nie wiem czy kiedyś byłem dumny z PZPNu, teraz na pewno jestem) postanowili ich wykluczyć.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Byłoby mega skandalem gdyby Rosja weszła do imprezy na walkowerach. Ktoś by z nimi potem chciał grać?
Ale i tak mamy kompromitację FIFA/UEFA, za długo to trwało.

Czyli Czesław ma jeden mecz do przodu ;) Bilans otwarcia będzie miał 1:0:0 :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Realowi dzisiaj zabrakło Benzyny. Ach te rosnące ceny paliwa :P.
4:0 ładny wynik :). Aubameyang nieźle się wkomponował.
Artlight nie płacz :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Po bodajże 5 porażkach z Realem z rzędu, przyszedł wreszcie dobry mecz w wykonaniu Barcy!
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Ładnie Barca grała, trzeba przyznać.

Real jest do przebudowy i nic tego nie ukryje. Ani wygrana w LaLiga (dość prawdopodobna), ani w LM (co byłoby jednak niespodzianką).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Wykopali szkodliwego kurdupla to od razu wygrali :P
Pokurcz teraz sabotuje w najlepsze PSG ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

No i proszę. Wspięli się na swoją wyżynę. Gratulacje się należą. :)
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Finały ich szybko wyjaśnią, niestety.

Tymczasem Kulesza już dzisiaj pitoli, że „do Kataru jedziemy po coś więcej”.

Jasne…
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Artlight pisze: 29 mar 2022, 23:54 Tymczasem Kulesza już dzisiaj pitoli, że „do Kataru jedziemy po coś więcej”.

Jasne…
Pograć trochę i złapać opalenizny w zimie rotfl
Gratulacje dla Czesława że dał radę ich poskładać 💪
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Farciarze - przypadkowy karny ustawił sytuację i jakoś się udało ;)
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Przecież to jest jakiś pseudo awans. Najpierw PZPN wywołuje wojnę na Ukrainie i wciąga w nią Rosję, która zostaje wyeliminowana bez choćby jednego podania piłki - Giertych ujawnił niedawno ten plan, gdzie ponoć nawet Orban coś palce maczał. Potem ten pseudo karny słusznie zauważony przez Tom-a ustawił cały mecz i jakoś poszło.

A idź Pan w ch... z takim awansem (idi na ch...)

Z pozdrowieniami dla Vivida ;)
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Artlight pisze: 29 mar 2022, 23:54 Finały ich szybko wyjaśnią, niestety.

Tymczasem Kulesza już dzisiaj pitoli, że „do Kataru jedziemy po coś więcej”.

Jasne…
Takie też i moje zdanie, że mistrzostwa ich brutalnie zweryfikują. Życzę wszystkiego najlepszego, ale jak sądzę w tym stylu wiele nie zwojują.

Po pierwszej połowie miałem zdanie, że to kwestia czasu kiedy Szwedzi ich napoczną. Między obroną a drugą linią dziura, w którą wjeżdzali Szwedzi. A to wszystko przy pieciu pomocnikach. Dobre. Potem przydarzył im się karny i na szczęście drugi gol po indywidualnym błędzie Szweda. Strzały Bednarka i Lewandowskiego po stałych fragmentach gry. Z gry był chyba jeden strzał Modera w bramkarza, niecelny strzał Casha, no i ta bramka Zielińskiego, który do tego momentu raczej nie istniał.

Jedyna recepta dla Czesława to zamurować tyły i liczyć na jakiegoś babola u przeciwnika. My nawet z kontrą nie umiemy porządnie wyjść. Wszystko to jakieś takie przestraszone i nieporadne.

Ale niech im tam. Na wycieczkę zarobili, chociaż farta mieli przy tym sporo.

Jednakże co najciekawsze moim zdaniem stało się po meczu. Z ciekawością obejrzałem sobie studio i to co mówili dziennikarze, byli piłkarze, piłkarze, prezes i trener. Z tego wszystkiego najsensowniej wypowiadał się Lewandowski, który spójnie opowiedział o presji przy karnym oraz stwierdził to co widział każdy w miarę obiektywny widz - że potrzeba więcej sytuacji strzeleckich.

Studio z redaktorem Borkiem moim zdaniem odjechało od rzeczywistości. No i wtedy na arenę wkroczył trener Czesław, który na w miarę sensowne pytanie o ustawienie, który wyglądało jak 4-5-1, i którym nie graliśmy, zareagował na to jak na personalny atak na jego osobę. Co w moim przekonaniu, mogę się mylić, nie miało miejsca i raczej było podyktowane ciekawością dziennikarza skąd taki pomysł. Zresztą potem redaktor Kurowski, zapewniał o czystych intencjach i o tym, że trenera urazić nie chciał. Na ratunek udał się redaktor Borek, który widać ma inny układ z trenerem Czesławem i wtedy już jedli sobie jak papużki z rączki??? No przepraszam, ale kto jak nie redaktor ma być krytyczny wobec trenera. No ale widać tak to już jest w naszej piłce.

Rozumiem, że są emocje. Tylko że, w długim okresie czasu to będzie raczej szkodzić niż pomogać. Zresztą Michniewicz przyznał, że jest zadra. A potem ponoć, jeszcze bardziej się rozgadał i wjechał na dziennikarzy. Jak taki wrażliwy, to łatwiej nie będzie.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Szkoda kasy na ten Katar. Katar nieleczony trwa 7 dni, a leczony tydzień. Tak czy siak dłużej to nie potrwa :::fbll:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

TomPL pisze: 30 mar 2022, 10:53 Farciarze - przypadkowy karny ustawił sytuację i jakoś się udało ;)
Karny zasłużony, choć raz się Krycha wyp...lił z sensem :P
Ale faktycznie do karnego to kiepsko wyglądało, czekałem aż im Szwedzi zapakują ;)

A łzy Czesława na prawdę szczere i sympatyczne :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

RatRace pisze: 30 mar 2022, 12:29
Artlight pisze: 29 mar 2022, 23:54 Finały ich szybko wyjaśnią, niestety.

Tymczasem Kulesza już dzisiaj pitoli, że „do Kataru jedziemy po coś więcej”.

Jasne…
Takie też i moje zdanie, że mistrzostwa ich brutalnie zweryfikują. Życzę wszystkiego najlepszego, ale jak sądzę w tym stylu wiele nie zwojują.

Po pierwszej połowie miałem zdanie, że to kwestia czasu kiedy Szwedzi ich napoczną. Między obroną a drugą linią dziura, w którą wjeżdzali Szwedzi. A to wszystko przy pieciu pomocnikach. Dobre. Potem przydarzył im się karny i na szczęście drugi gol po indywidualnym błędzie Szweda. Strzały Bednarka i Lewandowskiego po stałych fragmentach gry. Z gry był chyba jeden strzał Modera w bramkarza, niecelny strzał Casha, no i ta bramka Zielińskiego, który do tego momentu raczej nie istniał.

Jedyna recepta dla Czesława to zamurować tyły i liczyć na jakiegoś babola u przeciwnika. My nawet z kontrą nie umiemy porządnie wyjść. Wszystko to jakieś takie przestraszone i nieporadne.

Ale niech im tam. Na wycieczkę zarobili, chociaż farta mieli przy tym sporo.

Jednakże co najciekawsze moim zdaniem stało się po meczu. Z ciekawością obejrzałem sobie studio i to co mówili dziennikarze, byli piłkarze, piłkarze, prezes i trener. Z tego wszystkiego najsensowniej wypowiadał się Lewandowski, który spójnie opowiedział o presji przy karnym oraz stwierdził to co widział każdy w miarę obiektywny widz - że potrzeba więcej sytuacji strzeleckich.

Studio z redaktorem Borkiem moim zdaniem odjechało od rzeczywistości. No i wtedy na arenę wkroczył trener Czesław, który na w miarę sensowne pytanie o ustawienie, który wyglądało jak 4-5-1, i którym nie graliśmy, zareagował na to jak na personalny atak na jego osobę. Co w moim przekonaniu, mogę się mylić, nie miało miejsca i raczej było podyktowane ciekawością dziennikarza skąd taki pomysł. Zresztą potem redaktor Kurowski, zapewniał o czystych intencjach i o tym, że trenera urazić nie chciał. Na ratunek udał się redaktor Borek, który widać ma inny układ z trenerem Czesławem i wtedy już jedli sobie jak papużki z rączki??? No przepraszam, ale kto jak nie redaktor ma być krytyczny wobec trenera. No ale widać tak to już jest w naszej piłce.

Rozumiem, że są emocje. Tylko że, w długim okresie czasu to będzie raczej szkodzić niż pomogać. Zresztą Michniewicz przyznał, że jest zadra. A potem ponoć, jeszcze bardziej się rozgadał i wjechał na dziennikarzy. Jak taki wrażliwy, to łatwiej nie będzie.
Rzuć okiem na Kanał Sportowy, tam już 711 nie miał hamulców. A z Borkiem to imprezują, więc trudno żeby się szczypali na wizji.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Inne sporty”