Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Chciał Niemiaszek "osmalonego" mięska skosztować? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Vivid pisze: 15 cze 2021, 21:57 Chciał Niemiaszek "osmalonego" mięska skosztować? :P
No bo Ruediger to taki rasowy aryjczyk. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Gary pisze: 15 cze 2021, 22:56
Vivid pisze: 15 cze 2021, 21:57 Chciał Niemiaszek "osmalonego" mięska skosztować? :P
No bo Ruediger to taki rasowy aryjczyk. rotfl
Taki sam jak Gerald Asamoah :P
To był chyba pierwszy rasowy aryjczyk w reprezentacji Helmutenlandu ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Dziś o 21.00 pozostaje trzymać kciuki by żenująco dali d..y i z hukiem popłynęli z grupy :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Ja tradycyjnie: Polacy, nic się nie stało.

:wink:

Ponoć gramy ofensywnym składem, więc przeczuwam łomot.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

I Husaria Bednarka ;)

Dobry był mecz Niemcy-Portugalia.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

To już mogą być ostatnie chwile żeby coś napisać w tym temacie. Powiem tak, widzę pewną bezradność. Taki siaki nijaki ten mecz.

No ale Wojtuś nażelowany i to się liczy. Chłopczyna wpuścił co miał, obronił co mu się udało. I bilans znowu się zgadza.

I tylko Sousy trochę szkoda. Pewnie myślał, że coś z żelkami osiągnie.

EDIT: jedną rzecz muszę przyznać, Lewandowski nie zawiódł. Strzelił trzy gole. Dwa Szwecji i jeden Hiszpanii.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2021, 20:05 przez RatRace, łącznie zmieniany 1 raz.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Te mistrzostwa utwierdziły mnie tylko w przekonaniu że Szczęsny nie może być naszym pierwszym bramkarzem. Jakoś chłopkowi nie idzie :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Tradycja dochowana, do domu ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Chłopaki ewidentnie nie bronią. Ciężko nawet powiedzieć czy to brak koncentracji czy zmęczenie.

No i Jóźwiak na razie bronić nie potrafi. Puchacz też geniuszem obrony nie jest.

Taka reprezentacja to anty-Nawałka.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

RatRace pisze: 23 cze 2021, 18:52 EDIT: jedną rzecz muszę przyznać, Lewandowski nie zawiódł.
Mnie zawiódł i to strasznie.

Spójrz na to tak:

1. Ze Słowacją - kompletnie niewidoczny

2. Z Hiszpanią - strzelił z dwóch metrów prosto w bramkarza (dobitka po strzale w słupek Świderskiego)

3. Ze Szwecją - jakimś cudem trafił w poprzeczkę stojąc niemal na linii bramkowej i nie będąc przez nikogo atakowanym.

Strzelił trzy bramki. Fajnie, choć ta z Hiszpanią po ewidentnym faulu na obrońcy. Tak naprawdę Robert zagrał jedne wybitne 45 minut, czyli drugą połowę ze Szwedami. Trochę mało.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Jak zwykle sprawdza się stara prawda piłkarskich turniejów. Jak się nie jest orłem to nie powinno się przegrywać pierwszego meczu. To nie przekreśla szans, ale przy średniej klasy drużynie drastycznie je ogranicza.

Mecz ze Słowacją - lipa
Mecz z Hiszpanią - dobre spotkanie
Mecz ze Szwecją - tylko przebłyski
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Artlight pisze:Mnie zawiódł i to strasznie.
Nie do końca się zgodzę. Już chyba pisałem o tym. Oczekujemy od niego gry na nie wiadomo jakim poziomie, ale to jest zawodnik który potrzebuje dostać piłkę w polu karnym i wtedy to potrafi wykorzystać. W reprezentacji zdarza się to zbyt rzadko :( Ma 2-3 sytuacje których nie wykorzysta i już po nim jadą. W Monachium ma takich sytuacji minimum dwa razy tyle i połowę z nich wykorzystuje i dużo lepiej to wygląda.
Ja tam się na tym za bardzo nie znam ale moim zdaniem jego największym błędem jest to że jak już nie może patrzyć na grę kolegów to zaczyna się cofać i próbuje rozgrywać co mu kompletnie nie idzie.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Nasza reprezentacja to nie są żadne tuzy i nigdy nie będzie miała dziesięciu czy więcej szans bramkowych w meczu z czołowymi drużynami. Dlatego jak Lewy główkuje z metra (wczoraj) albo ma sam na sam z bramkarzem (mecz z Hiszpanią), to po prostu musi trafić.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Art gdyby miał taką skuteczność to sam by wygrywał mecze :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Tak sobie pomyślałem ...
Jakuboto dostaje wykładkę na smecza, metr od siatki, jest przy piłce ...
Artlight pisze: 24 cze 2021, 12:20 to po prostu musi trafić.
Ale czy na pewno? ... :D

Nie czepiaj się więc Lewego :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Co jak co ale akurat smeczować potrafię :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Co jak co, ale Lewy to jednak nie jest Jakuboto…i coś tam od niego wymagać jednak chyba można…
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Jakuboto pisze: 24 cze 2021, 14:53 Co jak co ale akurat smeczować potrafię :P.
Jak opublikujesz zdjęcie znokautowanego nim Garego to uwierzę ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Artlight pisze: 23 cze 2021, 23:15
RatRace pisze: 23 cze 2021, 18:52 EDIT: jedną rzecz muszę przyznać, Lewandowski nie zawiódł.
Mnie zawiódł i to strasznie.

[...]
Z emocjami ciężko dyskutować. Mnie chodziło tylko o to, że jak do tej pory strzelał tylko ogórkom (wyjątkiem Portugalia). Więc program minimum wypełnił. Co do niego mam inne zastrzeżenie. Takie, że nie widzę jego wpływu na innych zawodników, tak żeby stali się lepsi. Taki przeciętny z niego kapitan.

Moim zdaniem inni zawiedli bardziej. Zieliński nie pokazał niczego specjalnego. Klich z Krychowiakiem niczego w środku pola nie wybronili. Puchacz z Jóźwiakiem szarpali ale w obronie zagubieni.

Szczęsny to osobny temat, ja nie wiem co ten synek robi w reprezentacji. Glik z Bednarkiem poniżej poziomu. Bereszyński chyba do końca nie wiedział czy jest środkowym obrońcą czy wahadłowym.

Jak grali z Hiszpanią to obrona wyglądała jako tako, bo bronili częściej. Ale jak grali ze Słowacją czy Szwecją to nie byli w stanie porządnie ustawić strefy przy powrocie.

Co do Sousy to mam mieszane uczucia. Niby facet mówi z sensem, tylko wyników nie ma. No i cały czas wpuszczamy multum bramek. A facet nie wyciąga z tego wniosków.

A to stawia na kogoś, potem się wycofuje. To komuś zmienia pozycje. Jóźwiak o ile pamiętam gra na lewym skrzydle a Frankowski na prawym. Klich z Krychowiakiem w klubach słyszałem grają wyżej, więc chyba graliśmy bez nominalnej szóstki. Niby z trzema obrońcami, ale czasami Bereszyński był na wahadle.

Linety się pokazał przeciw Słowacji. Moder chyba grał przeciwko Hiszpanii. Potem znowu Krychowiak.

Tam nie ma żadnej stabilności w składzie. Dla mnie Sousa dalej nie wie kim chce grać. Czemu nie było Drągowskiego czy Walukiewicza?

A Paulo że Zbysiem pełni optymizmu. Raczej przychyliłbym się do zdania Jana Tomaszewskiego, który sugerował żeby Sousa podał się do dymisji. Dla mnie pan Paulo się zagubił i nie przystaje do naszej przaśnej piłkarskości.

Mam przedziwne przeczucie, że Brzęczek dałby radę wyjść z tej grupy. Może w nudny sposób ale jednak. Nawałka też z nas Brazylii nie zrobił a miał lepszy materiał.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen

Wróć do „Inne sporty”