Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Tymczasem, na trwającym właśnie Copa America, kolejny popis sam nie wiem czego (nadgorliwości? cwaniactwa? głupoty?) dał Luis Suarez (złośliwie przypomnijmy, że ten wybitny intelektualista gra w FC Barcelona...).

Otóż w meczu Urugwaj - Chile nasz bohater śmiało wtargnął w pole karne przeciwnika gdzie wykonał ni to strzał, ni podanie, które to zagranie zostało (bezczelnie!) zatrzymane ręką przez zawodnika z Chile. Więc Luis natychmiast rzucił się sygnalizować sędziemu, zebranym na stadionie i całemu światu, że takowa karygodna niesprawiedliwość go spotkała.

Problem w tym, że zawodnikiem, który odbił piłkę ręką był...bramkarz reprezentacji Chile. Nietrudno go rozpoznać chociażby po kompletnie odmiennym kolorystycznie wdzianku oraz po tym, że ma na łapkach takie gustowne rękawiczki.

Jak widać przerosło to jednak intelektualnie pana Luisa (grającego na co dzień sami wiecie gdzie :) ), choć trzeba przyznać, że jak po paru sekundach jakiś zbłąkany neuron mu się jednak aktywował, to chłopak sam złapał się za głowę. Zakładam, że ze wstydu, ale z tym gościem (z takiego jednego katalońskiego klubiku... ;-P) to nigdy nic nie wiadomo.

Ale podobno do FCB wraca lada moment Neymar, więc we dwóch pajacom raźniej będzie!
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

A ten cały Real, to nie planuje on może odkupić Krystyny? Bo bez niego to pewnie znowu dostaną bęcki w jakimś ćwierćfinale albo jeszcze wcześniej od tego mało znanego klubu z Amsterdamu?

A jak Krystyna będzię grymasić to może chociaż tego Antoniego zza miedzy niech spróbują. Jak zakupów dobrych nie będzie, to znowu w domu pany z Madrytu będą tłukli wszystko oprócz tej biednej Barcelony.

;-)

Edit: Antoniego chyba też nie dadza rady, bo podobno na wybrzeże się wybiera. To już nie wiem kogo.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

RatRace pisze:A ten cały Real, to nie planuje on może odkupić Krystyny? Bo bez niego to pewnie znowu dostaną bęcki w jakimś ćwierćfinale albo jeszcze wcześniej od tego mało znanego klubu z Amsterdamu?

A jak Krystyna będzię grymasić to może chociaż tego Antoniego zza miedzy niech spróbują. Jak zakupów dobrych nie będzie, to znowu w domu pany z Madrytu będą tłukli wszystko oprócz tej biednej Barcelony.

;-)

Edit: Antoniego chyba też nie dadza rady, bo podobno na wybrzeże się wybiera. To już nie wiem kogo.
Real póki co wkurza swoich kibiców. Sprzedażą Llorente i prawdopodobną sprzedażą Ceballosa.

Mnie dodatkowo wkurza planami pozyskania Mbappe (oszust i symulant prawie tej samej skali co Suarez i Neymar) oraz Pogby (ten gra dobrze, tylko wtedy kiedy mu się chce, a jak mu się nie chce, to "bawi się" w sianie fermentu w szatni). Łudzę się jeszcze, że Mbappe jednak zostanie w PSG (skoro tracą Neymara), a Pogba jednak wybierze Sarriego i Juve.

Wszystko powyższe nijak się ma niestety do faktu, że Suarez domagał się karnego za dotknięcie piłki ręką przez bramkarza.... :::fcplm:::.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Aj tam, aj tam. Ambitny jest, to i dąży do celu. Po trupach, po odgryzionych uszach, po rękach bramkarzy. To ja rozumiem. Pełne poświęcenie dla sprawy. Nawet swoją inteligencję jest gotów poświęcić, aby tylko pomóc zespołowi.

Nie, to co nasz strzelec wyborowy karnych Lewinho. Ten tylko sensownie działa w obrębie pola karnego. Bo jak dostanie piłkę poza to wydaje się nieco zagubiony. A w obronie bramki naszej to też nie za bardzo. Piątka lubię o wiele bardziej.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Orczyki z Wenezueli nie zdołali strzelić choć jednej bramki Argentynie i ta z mizerną grą melduje się w półfinale Copa America. rotfl
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Lionel Messi odmówił odebrania medalu za trzecie miejsce w Copa America. "Nie wyszedłem na dekorację, bo nie musimy być częścią tej korupcji i braku szacunku. Brazylia mistrzem? Nie mam wątpliwości. Niestety moim zdaniem to wszystko zostało zrobione dla gospodarzy. Korupcja i tacy sędziowie niszczą futbol - żalił się Messi. - Wyjeżdżamy z poczuciem, że nie pozwolili nam być w finale. Dwa najlepsze mecze zagraliśmy przeciwko Brazylii i Chile. Jesteś szczery, mówisz rzeczy, a potem dzieje się to - dodał gwiazdor Barcelony." Też nie zgadzam się z decyzją sędziego, ale jego wypowiedź jest także nie na miejscu mając w pamięci pewien mecz jego klubu z paryżanami w jednej z edycji Ligi Mistrzów. ;)

Tymczasem Amerykanki świętują zdobycie Mistrzostwa Świata. Znakomite widowisko dały nam z półfinale z Anglią, zaś oglądając finał zastanawiałem się, jakim cudem Holandia z taka grą może awansować do finału...
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

A pal licho korupcję. :!ojoj!: Ważne, żeby Brazylia wygrała! ::!vgoodv!::
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

SABR pisze:Tymczasem Amerykanki świętują zdobycie Mistrzostwa Świata. Znakomite widowisko dały nam z półfinale z Anglią, zaś oglądając finał zastanawiałem się, jakim cudem Holandia z taka grą może awansować do finału...
Wiesz, Holenderki okazały się rewelacją turnieju. Nikt nie stawiał, że dojdą tak daleko. Dziewczyny po prostu zajechały się fizycznie w poprzednich rundach. A jak nie masz motoryki na minimum dobrym poziomie, to Amerykankom nie fikniesz.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Artlight pisze:
SABR pisze:Tymczasem Amerykanki świętują zdobycie Mistrzostwa Świata. Znakomite widowisko dały nam z półfinale z Anglią, zaś oglądając finał zastanawiałem się, jakim cudem Holandia z taka grą może awansować do finału...
Wiesz, Holenderki okazały się rewelacją turnieju. Nikt nie stawiał, że dojdą tak daleko. Dziewczyny po prostu zajechały się fizycznie w poprzednich rundach. A jak nie masz motoryki na minimum dobrym poziomie, to Amerykankom nie fikniesz.
Racja- jestem zbyt surowy chyba w ocenie dziewczyn, po których mało kto sie spodziewał, że zajdą tak daleko. Dobry mecz zagrały z Włoszkami w ćwierćfinale, potem jakby oszołomione rozegrały słabiutki półfinał, a w finale mogły sobie pozwolić tylko na skromne 0:2 do tyłu dzięki bramkarce, która zagrała genialne spotkanie.

Amerykanki od x lat zdominowały kobiecy futbol, ale popularność piłki nożnej w wykonaniu kobiet znacznie rośnie i prędzej czy później kilka europejskich reprezentacji wykreują drużynę, która będzie w stanie grać jak równi z równym ze Stanami Zjednoczonymi. Na razie udało się to tylko Angielkom...

Stofler- gratuluję zwycięskiego kuponu, ale mam nadzieję, że też parsknąłeś śmiechem przy karnym na 3:1. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

SABR pisze: Stofler- gratuluję zwycięskiego kuponu, ale mam nadzieję, że też parsknąłeś śmiechem przy karnym na 3:1. :::gd:::
Dzięki.
Jeśli chodzi o karnego dla Brazylii, mógł podyktować a nie musiał. Kontakt był, trochę aktorstwa też, taka jest piłka. Potraktujmy to jako zadośćuczynienie za bezpodstawne wyrzucenie z boiska G.Jesusa. :::cheese:::
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Legia Warszawa z trudnego terenu wywiozła cenny, bezbramkowy remis z drużyną kelnerów, murarzy i hydraulików z... FC Europy z Gilbraltaru. :::yay:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

SABR pisze:Legia Warszawa z trudnego terenu wywiozła cenny, bezbramkowy remis z drużyną kelnerów, murarzy i hydraulików z... FC Europy z Gilbraltaru. :::yay:::
Dobry wynik na boisku przeciwnika, chlopaki nie przestraszyli się przeciwnika.
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

W zeszłym dostali łomot od drużyny z Luksemburga. W tym walczą jak równy z równym z Gibraltarem. Jak tak dalej pójdzie, to Legia będzie niedługo przegrywać z drużyną złożoną z 11 kóz afrykańskich.

Przecież to jest jakiś dramat.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

A końcowym aktem dramatu jest trener na konfie.
Ale spoko, rewanż będzie łatwiejszy bo połowa składu FC nie dostanie urlopu z roboty.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

hokej pisze:Ale spoko, rewanż będzie łatwiejszy bo połowa składu FC nie dostanie urlopu z roboty.
I zagrają juniorzy którzy mają wakacje :) więc wcale nie musi być łatwiej rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Zwłaszcza, że po możliwym 1:1 awansuje Gibraltar.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Nie narzekajcie, uzyskany wynik pozwala mieć nadzieję na awans :wink:
Trawa będzie lepsza. :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Legła, co w Pucharach szybko poległa? ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Vivid pisze:Legła, co w Pucharach szybko poległa? ... :)
Na tym etapie nie ma słabych drużyn.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

wyczesany pisze:
Vivid pisze:Legła, co w Pucharach szybko poległa? ... :)
Na tym etapie nie ma słabych drużyn.
Tak, są tylko cieniasy rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Inne sporty”