Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Niby w pierwszym meczu też taki wynik byłby sprawiedliwy, ale mimo wszystko niespodzianka. Szkoda że Ajax w tym składzie latem przestanie istnieć.
Jak mojemu Szkodnikowi podałem wynik rano, to mu od razu ból głowy przeszedł. Wiem, niesportowe... .;-)

A frajerem roku został, nieco przypadkowo, ale sprawiedliwie, Ramos.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Ole zabrał do Paryża szkółkę Manchesteru. :wink: *
Pewnie posiedzą chłopcy na ławce -ale McTominay i Pereira wyjdą w pierwszym składzie.
DeGea - Shaw, Lindelof, Smalling,Young - Fred(?), McTominay, Pereira- Rash, Lukaku, Dalot(?).
Reszta kontuzjowana, a Paul Pogba nie zagra za czerwoną.
Tamci ponoć dalej bez Neymara i Cavaniego. Ale 2 bramki przewagi mają..

* I Fergusona. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Gary pisze:Real zagrał z werwą jak Jakuboto w ostatnim meczu. ;-P
Ładne.

A ja zapomniałem, że to wczoraj i nawet nie obejrzałem (nie wiem czy też tak macie, ale tych meczów jest tyle, że mi już kompletnie spowszedniały).

Ja ten sezon Realu spisałem na straty w momencie jak chłopaki biegali po boisku z trofeum za ostatnią LM, a Ronaldo już udzielał wywiadu, jak mu źle i że nie wie co dalej. Ale oczywiście po pierwszym meczu z Ajaxem, nie zakładałem że w Madrycie można dać sobie spuścić takie manto.

Raz na jakiś czas, stado wygłodniałych uzurpatorów daje radę strącić z tronu hegemona. Wiją się wtedy jak szaleni, owładnięci amokiem chwilowego zwycięstwa, opętani niespodziewanym tryumfem żądzy nad rozumem, ciemności nad światłem, zapiekłej przeciętności nad ulotnym artyzmem. A gdy wybrzmią już atawistyczne odgłosy ich zwycięstwa, tedy bezrozumna gawiedź rzuci się sobie do gardeł, by w śmiertelnym boju rozstrzygnąć, kto spośród niegodnych najbardziej zapracował, by zasiąść w miejscu opuszczonym przez jedynego prawdziwego Mistrza. Lecz krótkim będzie panowanie pariasa, który zamieszka w domu Mistrza. Na każdym kroku czuł on bowiem będzie, że nie jest u siebie, że nie przynależy do tego miejsca i tych zaszczytów, że jedynie chwilowo wypełnia swym sportowo skarłowaciałym jestestwem przestrzeń jakby ulepioną rękoma futbolowych bogów pod doskonały wręcz wymiar jedynego prawdziwego Mistrza, pana i władcy tych rozgrywek. A myśl ta, myśl o swej niegodności, piłkarskiej wręcz nicości, ścieranej w proch każdą nawet próbą porównania własnej klasy i własnych osiągnięć z tymi przynależnymi Mistrzowi, sprawiać będzie uzurpatorowi niewysłowiony wręcz ból, trawiący go od środka i prowadzący ku szaleństwu. I zrozumie on tedy to, co pojąć musieli wszyscy jego poprzednicy, którym onegdaj przyszło zachłysnąć się myślą o własnej wielkości i którzy upojeni tym mirażem śmieli podnieść wzrok ku Olimpowi i zamachnąć się plugawym ramieniem na majestat Mistrza. Krótkie bywa panowanie niegodnych. Bowiem prawdziwy Mistrz jest tylko jeden i zawsze powraca on na należne mu królewskie miejsce.

Tak bym to widział... :::fcplm::: :::fcplm::: :::fcplm:::.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Chapeau bas Mr. Artlight. :fainted:

p.s. ale z artyzmem np. Ramosa to Cię wena literacka poniosła, rzekłbym nawet bardzo. :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

hokej pisze:Chapeau bas Mr. Artlight. :fainted:

p.s. ale z artyzmem np. Ramosa to Cię wena literacka poniosła, rzekłbym nawet bardzo. :]
Napisane ładnie, ale z rzeczywistością to nie ma wiele wspólnego. :wink: Dwa nazwiska: Di Stefano i Ronaldo. Bez tych dwóch panów, Real tak naprawdę znaczyłby tyle co inne kluby.

Poza tym, moim zdaniem klubem który grał najlepszy futbol w historii, była Barcelona za rządów łysego. Wtedy Real nie istniał.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

RatRace pisze:
hokej pisze:Chapeau bas Mr. Artlight. :fainted:

p.s. ale z artyzmem np. Ramosa to Cię wena literacka poniosła, rzekłbym nawet bardzo. :]
Napisane ładnie, ale z rzeczywistością to nie ma wiele wspólnego. :wink: Dwa nazwiska: Di Stefano i Ronaldo. Bez tych dwóch panów, Real tak naprawdę znaczyłby tyle co inne kluby.

Poza tym, moim zdaniem klubem który grał najlepszy futbol w historii, była Barcelona za rządów łysego. Wtedy Real nie istniał.
Oczywistym jest (chyba), że to co napisałem nie było na serio. Taka mnie wena naszła i ch... niewiele mogłem poradzić :D.

Rzeczywistość jednak wygląda tak, że Real ma 13 zwycięstw w LM i Pucharze Mistrzów, a drugi w kolejności Milan - 7.

Więc oczywiście nie ma co wierzyć w nieziemskość Realu, ani padać przed nimi na kolana i wychwalać pod niebiosa.

Ale, k..wa, buty chociaż wypadałoby wypastować i brudną czapkę wyprać jak się raz od wielkiego dzwonu zagląda tam, gdzie królewscy urzędują na co dzień.

Innymi słowy - trochę szacunku 13-krotnym zwycięzcom jednak się należy.


A z miłych informacji: Zizou wróci od nowego sezonu i wszystko znowu będzie cacy :::yay:::.

Jest też opcja, że kupimy sobie Kepę z Chelsea. On podobno na nowy sezon zamierza rozszerzyć swój arsenał "liberum veto" o jakąś uwspółcześnioną wersję słynnego bramkarz radziecki gola nie uznał. A kiedy nasz bramkarz będzie decydował kiedy zejść z boiska albo kiedy bramkę dla przeciwników uznać, to wtedy nikt już Realowi nie podskoczy.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

hokej pisze:Chapeau bas
p.s. ale z artyzmem np. Ramosa to Cię wena literacka poniosła, rzekłbym nawet bardzo. :]
Czepiasz się, przecież Ramos bardzo artystycznie wali łokciami i kopie rywali. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Gary pisze:Czepiasz się, przecież Ramos bardzo artystycznie wali łokciami i kopie rywali. :wink:
Guzik się znasz Gary :P
Wirtuozem w tej dziedzinie w tym klubie to był Pepe ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Dajcie spokój, po golu na 0-1 uwierzyłem, a te dzbany od tego momentu robią 20% posiadania piłki. Wszystko rozumiem, eskperymentalny skład, mocny rywal, ale na Boga, dawanie rywalowi klepać na 16 metrze to jakiś kryminał.

Niech ktoś da Youngowi mapę, może skuma gdzie ma biegać.
#NKrising
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

No niestety, wyglada to fatalnie. :/
Gruby też jakimś cudem doszedl i strzelil..Ale strzelił i ten cień nadziei..
Hehehe...kontra + Lukaku i 2:1 rotfl rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Czyżby PSG znów miało ochotę dać d... rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Od kilkunastu minut mlodziaki grają zdecydowanie lepiej :::gd:::
Dobry McTominay, dobry Lukaku..i widać wielką ambicję. GGMU!
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

No dobra, powalczymy, tylko nie otworzyć się teraz za szybko. Walkaaaaaaaaa!
#NKrising
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Gole po 2 babolach PSG, mam nadzieję, że drużyna z Kraju Tchórzy i Kolaborantów po raz kolejny popisze się frajerstwem i United ich nie wyeliminuje, choć z przebiegu samej gry za cholerę na to nie zasługuje.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Kurcze..no muszą zaatakowac i co za tym idzie trochę się odkryć.. Wóz albo przewóz. Przecież nie chodzi o to żeby godnie odpaść.

Akademia na boisku. :)
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Majorka, Headshot - żyjecie?
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Ci z Paryża to jednak straszne frajery.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

RatRace pisze:Ci z Paryża to jednak straszne frajery.
Gen frajerstwa im się uaktywnił po raz kolejny. W sumie nie wiem, czy bardziej należy porównywać ich do Realu z lat 2005-2010 (odpadali w 1/8 w 6 kolejnych edycjach), czy do Arsenalu (generalnie frajerstwo i przegrywanie wszystkiego, co się da). rotfl

PS. Nie jestem zwolennikiem gwizdania takich karnych, bo celowe to nie było, był tyłem i nie widział, że dostanie w rękę, ale Kimpembe też dał ciała, bo mógł skakać z ręką przy ciele i by nie było karnego.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

hokej pisze:Majorka, Headshot - żyjecie?
Piękny piękny wieczór :D :::gd::: :::gd:::
Jak za dawnych dobrych lat. :in_luv:
Brawo Ole, brawo młodziaki, brawo cały United - za hart ducha, ambicję , za zimną krew Rashforda.. Brawo.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka nożna - sezon 2018/2019

Nieprawdopodobnie bezjajeczna jest ta drużyna, współczuję kibicom PSG.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Inne sporty”