Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

RatRace pisze:Catrasco to piąta kolumna. A Mertens szósta. Jedynie Hazard coś tam robi. A Francja zaczyna bronić wyniku.
A Thierry Henry siódma rotfl .
6 minut szans. Francuzi leżą co chwile. :]


Brawo.
Trójkolorowi! Finał i w niedzielę wygrywają!
Allons enfants de la Patrie,
Le jour de gloire est arrivé.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2018, 21:56 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

No trudno.. :/
Diabły w piekle - Francja w finale. Lepsi byli i tyle. To tyle analizy pomeczowej. :wink: rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Tenisówka pisze:Trójkolorowi! Finał i w niedzielę wygrywają!
Oczywiście wszyscy wiedzą, że w niedzielę wygrywają synowie Albionu po wspaniałym meczu Kane-a. :::gd:::
Francja jest dobra, szczególnie w obronie i w środku pola. Ale nie ma tego zrywu na bramkę, który obserwuję u Anglików. Myślę, że jak tylko Chorwaci nie wywiną jakiegoś numeru jutro - Anglia sięgnie po tytuł. :::yay:::
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

stofler pisze:Ale nie ma tego zrywu na bramkę, który obserwuję u Anglików.
Mają drewno w ataku, niestety 20 lat temu też nie mieli napastnika z prawdziwego zdarzenia (czy raczej mieli 2 - młodych Henry'ego i Trezegueta, ale Jacquet częściej stawiał na Guivarcha, a często korzystał też z Dugarry'ego), a sięgnęli po tytuł. Oby historia się nie powtórzyła.

W ogóle dziś na boisku było tylu fajnych, kreatywnych piłkarzy, a najlepszy skutek przyniosła prosta taktyka o nazwie "laga na wysokiego murzyna". ;-P W sumie tego się spodziewałem, ale myślałem, że będzie nim Lukaku, a nie Umtiti.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Tak Gary, ale trzeba takiego murzyna mieć ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

stofler pisze:
Tenisówka pisze:Trójkolorowi! Finał i w niedzielę wygrywają!
Oczywiście wszyscy wiedzą, że w niedzielę wygrywają synowie Albionu po wspaniałym meczu Kane-a. :::gd:::
Francja jest dobra, szczególnie w obronie i w środku pola. Ale nie ma tego zrywu na bramkę, który obserwuję u Anglików. Myślę, że jak tylko Chorwaci nie wywiną jakiegoś numeru jutro - Anglia sięgnie po tytuł. :::yay:::
Jak im Żabojady ustawią trzy linie to Anglicy będą tylko kwękać i stękać. Ale kto wie. Półfinał był na jedną bramkę. Martinez niepotrzebnie sciągał Fellainiego. Przy jego wzroście mógł coś zrobić skoro grali na dośrodkowania. A Mertens ani Carasco nie zrobili żadnej różnicy. Nie wiem po co ich wpuścił.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

RatRace pisze: Martinez niepotrzebnie sciągał Fellainiego. Przy jego wzroście mógł coś zrobić skoro grali na dośrodkowania. A Mertens ani Carasco nie zrobili żadnej różnicy. Nie wiem po co ich wpuścił.
Próbował wszystkiego. Zdjął Dembele i słusznie. Carasco pamiętam z poprzedniego sezonu w Atletico - mógł Martinez liczyć, że w ofensywie będzie to wzmocnienie. Nie było i skończyło się jak skończyło. :/

Dziś Angole. Jak dobrze pójdzie to królowa rozda Ordery Imperium, a Southgate zostanie sir Garethem :wink:
Na czyją jakość liczę? Harry'ego Kane'a to oczywiste.Jordana Hendersona - zawsze uważąłam go za znakomitego rozgrywającego, nie boję się porównania do Pirlo (aż szkoda, że reprezentuje nie ten klub co trzeba :wink: )
I liczę jeszcze na Dele Alli'ego. Dele Alli to człowiek, który sprawdza się w najtrudniejszych meczach. Strzelał Manchesterowi City, Manchesterowi United, strzelał Liverpoolowi, Chelsea, strzelał Realowi.. Mam nadzieję, że strzeli i Chorwatom.
Na miejscy chorwackiego trenera przydzieliłabym mu asystę jak Kane'owi - a jak tych dwóch obstawi to powstaną dziury i .. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Szkoda Belgów, bo to zacny zespół i niefartownie trafił na taki, który ma podobny potencjał i podobny styl.

Henderson jak Pirlo? Proszę. Pirlo jest mistrzem świata, a Henderson chyba niczego wielkiego nie ugrał. No i goli nie wbija jak Pirlo. Według mnie, nie ta liga. I chyba jeszcze długo nie. :wink:

Nie wykluczam, że Angliczanie przejdą Chorwatów. Mają kilku fajnych grajków, ale na tym poziomie liczy się to czy się nie spalą mentalnie. Jeżeli przejdą Hrvatską w dobrym stylu i po ciężkiej walce to późniiej mają szansę. Problem taki, że oni nic wielkiego nie ugrali. No i te demony przeszłości. A Chorwaci to bojowy zespół. I mają paru takich co mogą obrócić wynik. Plus ławka też nie słaba.

A Francyja ma zespół, który był już w finale Euro z Deschampsem. No i z Belgami wytrzymali prawie 40 minut ataków Diabłów.

No pożyjemy, zobaczymy.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

RatRace pisze:Henderson jak Pirlo? Proszę. Pirlo jest mistrzem świata, a Henderson chyba niczego wielkiego nie ugrał. No i goli nie wbija jak Pirlo. Według mnie, nie ta liga. I chyba jeszcze długo nie.
Henderson to dla mnie straszny przeciętniak, zupełnie nie uważam go za piłkarza z najwyższej półki, ale chyba Anglicy nie mają na jego miejsce nikogo lepszego.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Gary pisze:..Henderson to dla mnie straszny przeciętniak, zupełnie nie uważam go za piłkarza z najwyższej półki, ale chyba Anglicy nie mają na jego miejsce nikogo lepszego.
A ja ciągle mam nadzieję, że zmienisz zdanie i docenisz jakość :D Może po tych mistrzostwach..? :angel:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Majorka pisze:
Gary pisze:..Henderson to dla mnie straszny przeciętniak, zupełnie nie uważam go za piłkarza z najwyższej półki, ale chyba Anglicy nie mają na jego miejsce nikogo lepszego.
A ja ciągle mam nadzieję, że zmienisz zdanie i docenisz jakość :D Może po tych mistrzostwach..? :angel:
Lampard albo Gerrard, to tak. I to walczyło, i gole wbijało i charyzmę miało. A to teraz to tylko pensję ma. :wink: :wink: :wink:

Niech lepiej poszukaja potomków Georga Best'a, chociaż on chyba dla Północnej Irlandii grywał. Ale może trzasnął gdzies dzieciaka na boku. :wink: :wink: :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Takiego drugiegi jak Pirlo nie ma i szybko nie będzie. To był chyba mój ulubiony piłkarz obok Zidana no i Gigiego. Sami emeryci :tired: .

Dziś bym chciała zwycięstwa Chorwatów ale szykuje sie na wygraną Angików .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

RatRace pisze:
Majorka pisze:
Gary pisze:..Henderson to dla mnie straszny przeciętniak, zupełnie nie uważam go za piłkarza z najwyższej półki, ale chyba Anglicy nie mają na jego miejsce nikogo lepszego.
A ja ciągle mam nadzieję, że zmienisz zdanie i docenisz jakość :D Może po tych mistrzostwach..? :angel:
Lampard albo Gerrard, to tak. I to walczyło, i gole wbijało i charyzmę miało. A to teraz to tylko pensję ma. :wink: :wink: :wink:
Tyle czasu minęło od tego wpisu - a jeszcze Gary nie napisał co myśli o Stevenie G? rotfl
Niewątpliwie byli to znakomici rozgrywający. Ale Henderson jest inny. Jest bardziej w cieniu, mniej błyszczy- ale jest równie dokładny, ma równie znakomity przegląd pola, dyryguje. Hendersona trzeba obserwować oddzielnie, zwracać uwagę na jego zagrania - bo łatwo jego jakość przegapić.. Oni - to Ferrari czy Lamborgini - on to taki cichy Mercedes klasy S. :wink: Oczywiście, że nie każdy mecz gra perfekcyjnie - ale to znakomity grajek, żadna druga liga.
RatRace pisze: ..Niech lepiej poszukaja potomków Georga Best'a, chociaż on chyba dla Północnej Irlandii grywał. Ale może trzasnął gdzies dzieciaka na boku. :wink: :wink: :wink:
Paul Gascoigne ma dwóch synów.. :wink: :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Majorka pisze:Tyle czasu minęło od tego wpisu - a jeszcze Gary nie napisał co myśli o Stevenie G?
Obrzydliwy symulant i hipokryta, ale piłkarz o 2 klasy lepszy od Hendersona.
Majorka pisze:Niewątpliwie byli to znakomici rozgrywający.
To nie do końca byli rozgrywający, zwłaszcza Lampard. A propos Gerrarda i Lamparda, to polecam fragment książki Ruuda Gullita "Jak oglądać piłkę nożną" na temat tych 2 graczy i tego, czemu reprezentacja z nimi dwoma w składzie nie grała na miarę oczekiwań.
Majorka pisze:Oczywiście, że nie każdy mecz gra perfekcyjnie - ale to znakomity grajek, żadna druga liga.
Ja się zastanawiam, czy on jest liga druga, czy raczej trzecia. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

No słabo to wygląda u Chorwatów. Klepią po obwodzie ale niewiele z tego wynika. Tylko jakieś drętwe dośrodkowanie. Anglicy mała gra środkiem i kontry. Mają więcej z gry. Przy akcji Kane chyba nie było spalonego. To była akcja na 2:0.

Edit: no, jest gol dla Chorwacji, coś się chyba Angliczanom wydawało że dowiozą to 1:0.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

I tak to jest ciekawszy i lepszy mecz niż wczorajszy.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Anglicy chyba tego nie wygrają inaczej niż w karnych.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Dogrywka. W międzyczasie Rafa wygrał ponoć epicki mecz z Delpo. Aż szkoda, że oglądałam tylko 15 minut w przerwie :wink:
Druga połowa to gra Chorwatów. Anglicy zupełnie zgubili rytm :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Majorka pisze:Dogrywka. W międzyczasie Rafa wygrał ponoć epicki mecz z Delpo. Aż szkoda, że oglądałam tylko 15 minut w przerwie :wink:
Druga połowa to gra Chorwatów. Anglicy zupełnie zgubili rytm :/
Żałuj, poświeciłem się kosztem mundialu, ale było warto.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

:::yay::: A ja na dwa ekrany od połowy piątego seta.
A tu Chorwaci się podnieśli . Pierwsza połowa wyglądala bardzo jednostronnie. Gramy dogrywkę.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Inne sporty”