Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Brawo Belgia!!! :::u_c_d3::: Latynosi jadą do domu! :::bananas::: Fantastyczny Hazard! Dziękuję!!! :::glory::: :::glory::: :::glory:::
:::fbll::: :::fbll::: :::fbll::: :::lghcry::: :::lghcry::: :::lghcry::: :::whistle::: :zgoda:
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Będzie Anglia w finale.... :::crsbll::: w loży królewskiej na Wimbledonie będzie pusto w następną niedzielę rotfl a Anglicy zwarjują po dzisiejszej wygranej.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Angole w półfinale. :::gd::: Długo czekam na taki sukces..
Uwagi mam właściwie tylko dwie : obrona. Sterling. Obrona ma momenty "przysypiania", gdyby Szwedzi grali ze Zlatanem - to mogłoby być cienko. Sterling ma szybkość, Sterling ma technikę - ale Sterling to jeździec bez głowy. Taki jest w lidze, taki jest i tu. Gubi się w sytuacjach , które mógłby zamienić na bramkę lub asystę.
Szwedzi słabo. Widać brak żądła. Ale czy z Ibrą doszliby do 1/4? Czy raczej Zlatan odegrałby rolę drugiego Messiego, blokując grę zespołową..? Kto to wie.. :wink:

Od wieków półfinały bez Niemców i Brazylii. No i połówki to Euro 2018 :wink:

Ed. I słowo o Belgach. Doskonały mecz wczoraj. Bardzo mi się podobał. Zgadzałam się z Garym, że to jeszcze nie do końca zespół, że to gwiazdy ze sobą próbują się zgrać.. wczoraj patrzyłam na zespół. Znakomity.
Lukaku. :::gd::: Tak szybkiego "czołgu" to ja nie widziałam. O_O Wielkie to, ciężkie - a szybkie jak pocisk. rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Cholerne Angole wygrały :::bd:: Nie to, że lubię Szwedów, słaby futbol prezentowali, tylko Wyspiarzy nie cierpię. Oby te ciecie skończyły turniej na czwartym miejscu! :P
Finał Chorwacja - Francja by mi pasował.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Majorka pisze:Sterling ma szybkość, Sterling ma technikę - ale Sterling to jeździec bez głowy.
Ja bym to sformułował tak: Sterling ma szybkość, Sterling ma technikę, ale Sterling nie ma mózgu. rotfl
Jakuboto pisze:
Jakuboto pisze:
Gary pisze:
Jakuboto pisze:Patrząc na składy to bym stawiał na Belgię i Anglię. Może się rozkręcą i innych zaskoczą.
W grupie G, czy na całym turnieju? rotfl
Turnieju. Takie czarne konie trochę.
Gary łajzo patrz na wynik meczu z Brazylią :P. A jutro jeszcze Anglicy ograją Szwecję i będą moi faworyci w półfinale :P.
Wolałem Brazylię, ale Belgia mi nie przeszkadza, Anglia w obecnym składzie też nie. W jedną i drugą ekipę nie wierzyłem, bo jedni i drudzy tradycyjnie mają gen frajerstwa, na szczęście tym razem udało im się go przezwyciężyć. Życzę im, żeby spotkali się w finale, bo z tych, którzy zostali wydają mi się najfajniejszymi drużynami, zwłaszcza Belgowie. Byle nie kraj Tchórzy i Kolaborantów. :wink:
Majorka pisze:Zgadzałam się z Garym, że to jeszcze nie do końca zespół, że to gwiazdy ze sobą próbują się zgrać.. wczoraj patrzyłam na zespół. Znakomity.
Wydaje mi się, że Martinez dokonał słusznych korekt taktycznych - ustawił De Bruyne bliżej bramki zamiast w pomocy, zaryglował środek dwoma piłkarzami z mopem na głowie i posadził na ławce nieumiejącego bronić Carrasco.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

1:1. Wiadomo, że z gospodarzami gra ziemia, trawa i niebo - ale podoba mi się ofensywna gra Rosji. :::gd::: Jakby wygrali to Czerczesow może stawać w szranki w wyborach- i wygrać z Putinem.. rotfl
Gary pisze:
Majorka pisze:Zgadzałam się z Garym, że to jeszcze nie do końca zespół, że to gwiazdy ze sobą próbują się zgrać.. wczoraj patrzyłam na zespół. Znakomity.
Wydaje mi się, że Martinez dokonał słusznych korekt taktycznych - ustawił De Bruyne bliżej bramki zamiast w pomocy, zaryglował środek dwoma piłkarzami z mopem na głowie i posadził na ławce nieumiejącego bronić Carrasco.
Zgadza się. De Bruyne zagrał na pozycji na jakiej gra w City i od razu odzyskał jakość. Jak dla mnie Kevin de Bruyne to piłkarz znakomity - aż szkoda, że gra w niewłaściwym Manchesterze.. :wink:
Podobno Martinez ma objąć Hiszpanię po Mundialu. Ciekawe czy to prawda.
Ale nie dziwiłabym się. To doskonały trener.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Trochę dziwnie gra Chorwacja. Jakoś kompletnie bez drugiej linii i bez rozegrania. Nawet jeśli przejdą Rosję, to będą mieli spory problem z Anglią.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

ysRe: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Jakim cudem Modric może być jednym z najlepszych piłkarzy, grającym na codzień w gorącym Madrycie , pochodzącym z ciepłej Chorwacji a przy tym wygląda jak gruźlik na dwa dni przed końcem życia ktory nigdy nie widział słońca.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ysRe: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Tenisówka pisze:Jakim cudem Modric może być jednym z najlepszych piłkarzy, grającym na codzień w gorącym Madrycie , pochodzącym z ciepłej Chorwacji a przy tym wygląda jak gruźlik na dwa dni przed końcem życia ktory nigdy nie widział słońca.
Nabierał kolorystyki w deszczowym, mglistym londyńskim Tott'hamie :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Druga dogrywka Chorwacji. Anglicy wyglądali jednak o wiele lepiej. No może być ciekawie. Ja bym chyba jednak wolał obejrzeć mecz Francja - Anglia. To by był ciekawy mecz.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

2:2 .Wygląda na to, że jednak karne. Ale końcówka.. :D jeszcze 5 minut dogrywki.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

A Anglicy po kąpieli w lodzie, lekkiej kolacji ogladają te dożynki ich kolejnych rywali .

Będzie Francja - Anglia i Francuzi biorą puchar. :::gd:::
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Fernandez - 5 kolumna :wink:

Półfinały:
Belgia - Francja
Anglia - Chorwacja
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Mega stres! Te karne, niepotrzebne. Ale skończyło się dobrze. Brawo Chorwacja!!! :!party!:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Gary pisze: Ja bym to sformułował tak: Sterling ma szybkość, Sterling ma technikę, ale Sterling nie ma mózgu. rotfl
Nie przesadzaj. On ma tylko oczy w d...e i dlatego ma słaby przegląd pola gry. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Majorka pisze:Półfinały:
Belgia - Francja
Anglia - Chorwacja
Finał:
Belgia - Anglia.
Mistrz Świata:
Anglia... ze Sterlingiem w roli głównej. :wink:
Biegnijcie obstawiać. :oldtimer:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

stofler pisze: Biegnijcie obstawiać. :oldtimer:
Każdy inny wynik. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Każdy finał chętnie bym zobaczył, o ile nie będzie tam Francji. Jakoś nie mogę im darować tego, że mają taki żałosny turniej wielkiego szlema :D Belgia, Chorwacja - któraś z tych drużyn może zdobyć pierwszy tytuł w historii. Mistrzostwo Anglii po wielu latach niepowodzeń też byłoby piękną historią.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

lolxd2 pisze:Każdy finał chętnie bym zobaczył, o ile nie będzie tam Francji.
Mam dokładnie tak samo.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Gary pisze:
lolxd2 pisze:Każdy finał chętnie bym zobaczył, o ile nie będzie tam Francji.
Mam dokładnie tak samo.
A co wy tak tej Francji nie lubicie? W sumie chyba grają najlepiej z wszystkich drużyn, mają najwięcej rezerw w składzie. W play-offach grali fajnie z Argentyną i Urugwajem. Szkoda, że już teraz grają z Belgią. Ja bym wolał Anglię w finale, bo chociaż sercem jestem za Slowianami, to siakoś takoś mi się wydaje, że coś Chorwaci słabną i chyba im baterii może nie starczyć na Angliczanów.

A to młode, latające bez głowy w końcu powinno się sprawdzić, bo najpierw grali z Kolumbią bez Jamesa, a teraz z dekownikami z Ikei. Czyli dalej o nich nic nie wiadomo. Uważam, że powinni pielęgnować gen Hiszpański - gramy pieknie jak zwykle, przegrywamy jak zawsze.

Prawie tak jak my. Mundial, bez gry o honor jest po prostu nieważny.

:wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen

Wróć do „Inne sporty”