Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Co tam tenis, w czwartek zaczyna się mundial. :wink:
Obrazek
Kto wygra?
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

A już myślałem że nikt na ten temat nie wpadnie! :(

Banda przepłacanych lalusiów i symulantów na zawodach nie mających prawie nic wspólnego ze sportem....
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

keicam pisze:A już myślałem że nikt na ten temat nie wpadnie! :(

Banda przepłacanych lalusiów i symulantów na zawodach nie mających prawie nic wspólnego ze sportem....
Czyli nie kupisz skarbu kibica? :::yay:::

A fee.
Ja bardzo lubię Mundial, trochę mi smutno bez Włochów i Bufona ale i tak pewnie będziemy ogladać wiekszość spotakań, niech czas pozwoli tylko .;)
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Kevin Anderson, ósmy (!) tenisista świata. Poza entuzjastami tenisa postać kompletnie nieznana.

Kevin potrafi dobrze zagrać, ale sumarycznie grając z tenisistami o bardziej rozpoznawalnych nazwiskach, z reguły przegrywa. Najlepszym elementem gry Kevina jest potężny serwis....

Jesteśmy dumni z naszej reprezentacji Polski w piłce nożnej, która również jest... ósma na świecie! I wszyscy się tym w kraju podniecają.

Moim zdaniem nasza reprezentacja postrzegana jest na świecie jak Anderson.
Najmocniejszym elementem gry jest tutaj Lewandowski (taki serwis Andersona), a reszta anonimowa.

A co osiągniemy na mundialu?

Wg mnie wyjdziemy jakoś z grupy w Rosji. I tyle nas zapamiętają. Tak jak my będziemy pamiętać gdzie i z kim grał ostatni mecz sympatyczny Anderson... :-)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

A ja coś czuję, że zagramy w finale MŚ 2018
21 WS..
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Beznadziejny sport, nie kręci mnie :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Pooglądam trochę. Co do prognoz? Myślę, że reprezentacja Polski może nie wyjść z tej grupy :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Lukasz_b20 pisze:A ja coś czuję, że zagramy w finale MŚ 2018
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Według Jose Mourinho, który będzie ekspertem telewizji "Rossia Today"- wychodzimy z drugiego miejsca (z pierwszego Senegal) , trafiamy na Angoli - i przegrywamy. Ponieważ od lat kibicuję Anglii - nawet ta koncepcja mi się podoba. My nie dajemy plamy wychodząc z grupy - Anglicy idą dalej w fazie pucharowej.

Oglądałam Polska - Litwa. Cóż ..Tak jak o jakości formy Nadala więcej mówi mecz z Djokovicem - niż mecz, powiedzmy, z Gulbisem, -tak i mecz ze słabą Litwą niewiele powiedział.. Jedno - że w bramce powinien zagrać Łukasz. Dobre wrażenie zrobił na mnie Krychowiak O_O - sama się dziwię, bo ostatnio można było tylko na jego jakość narzekać.

Mam nadzieję, że trochę pooglądam zanim wyjadę z Frankiem na obóz tenisowy..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Lukasz_b20 pisze:A ja coś czuję, że zagramy w finale MŚ 2018
Nie wiem co czujesz, ale biorąc pod uwagę dalszą część wypowiedzi ... to może się umyj? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Allez les Bleus !
A co do Polski Wyjście z grupy Lewgo będzie sukcesem. A wszystko więcej to juź cuda.
Słyszałam, że Glik wyzdrowiał bo zbadał go orzecznik ZUS-u. :wink:
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Majorka pisze:Według Jose Mourinho, który będzie ekspertem telewizji "Rossia Today"- wychodzimy z drugiego miejsca (z pierwszego Senegal) , trafiamy na Angoli - i przegrywamy. Ponieważ od lat kibicuję Anglii - nawet ta koncepcja mi się podoba. My nie dajemy plamy wychodząc z grupy - Anglicy idą dalej w fazie pucharowej.
Prawdziwa patriotka. rotfl Dobrze, że jeszcze cenzury politycznej nie ma bo byśmy mieli jednego forumowicza/kę/ mniej. rotfl
Co do meczu z Litwą, myślę że to wysokie zwycięstwo może kadrze tylko zaszkodzić. Niektórzy mogą zbytnio uwierzyć, że na turnieju można pokonać wszystkich. :lol: Jedynie Lewandowski studzi emocje bo wie o co chodzi w tych klockach, wie z kim gra.
Prawdopodobnie po porażce w pierwszym meczu, w drugim zremisujemy a w trzecim będzie jeszcze cień szans na awans, przy wysokim zwycięstwie. Może się uda... :::hmm:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

A u buków obstawiałeś, że nasi punktu nie zdobędą ;D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

TomPL pisze:A u buków obstawiałeś, że nasi punktu nie zdobędą ;D
Tom nie mieszaj zdrowego rozsądku do biznesu. :wink:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

A ty mieszasz patriotyczne nadzieje z biznesem ;)
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

stofler pisze:
Majorka pisze:Według Jose Mourinho, który będzie ekspertem telewizji "Rossia Today"- wychodzimy z drugiego miejsca (z pierwszego Senegal) , trafiamy na Angoli - i przegrywamy. Ponieważ od lat kibicuję Anglii - nawet ta koncepcja mi się podoba. My nie dajemy plamy wychodząc z grupy - Anglicy idą dalej w fazie pucharowej.
Prawdziwa patriotka. rotfl Dobrze, że jeszcze cenzury politycznej nie ma bo byśmy mieli jednego forumowicza/kę/ mniej. rotfl
Może po prostu realistka? ;)
Gdyby w ogóle wyrzucać antypatriotów, to patrząc po wątkach polskich tenisistów, ktoś jeszcze mógłby ubyć. :]
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Też u buka postawiłem na 0 pkt w grupie, ale... :D
Te 0 pkt to kilka tysięcy do przodu, więc mam wielką nadzieję, że tak będzie ;) - sfera biznesowa

W sferze realistycznej i umiarkowanie patriotycznej mogę powiedzieć, że Polska w mojej opinii zdobędzie 4 pkt i może z grupy się wyślizgnie. Japonia ewidentnie do ogrania, Senegal remis z lekkim wskazaniem na Polskę i Kolumbia nie do ruszenia - jednakże to jest sport, a piłka jest okrągła ;)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Marcin_L pisze:Beznadziejny sport, nie kręci mnie :).
Dla mnie sport jest ok jak wiele inych, ale moooocno przereklamowany. Tyle zainteresowania piłką można by spokojnie przenieść na inne dyscypliny. Uważam, że hokej jest ciekawszy i zdecydowanie mniej w nim lalusiów i symulatorów. Co do Polski, niech będzie tym Andersonem, ale tylko i wyłącznie z US OPEN 2017 :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

W piłę kopie 90% młodzieży (no przynajmniej kiedyś tak było, przed erą komputerów i betonowych podwórek), w hokeja gra może 1%? I stąd popularność tego sportu. Z koszykówką, siatkówką podobnie, małym wyjątkiem jest Formuła 1 ;)
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Nie tylko o liczbę grających (bo ta jest stosunkowo mała), a o liczbę zainteresowanych danym sportem (fanów) chodzi. I nie wiem, czy szacowana liczba fanów sportu na ok. 2 mld to tak mało ;) (piłka nożna wg. wyników ma ok. 3,5 mld)

Taki hokej to sport mało popularny na naszej szerokości geograficznej. Musimy patrzeć po prostu trochę szerzej. Mnie np. z wyników badań zdziwiło, że podobno 2 (lub 3 - tego dokładnie nie pamiętam) najbardziej popularnym sportem w Polsce jest żużel, który w moim regionie po prostu nie istnieje i nigdy nie odbierałem go jako coś, czym interesuje się tak wielu Polaków. Po krótkim zastanowieniu mogę stwierdzić, że to faktycznie może mieć sens. Tak samo jak z krykietem - 2 najbardziej popularnym sportem na świecie, niewiele ustępującym piłce nożnej (liczbę osób interesujących się sportem szacuje się na nawet 3 mld). Kto w Europie słyszał o czymś takim? Tymczasem w Australii, dalekiej Azji, na Wyspach brytyjskich, Indiach, Afryce i USA to chleb powszedni. To wszystko jest więc raczej kwestią preferencji ludzi w danych lokalizacjach.

Nas w większości jara piłka nożna. Dużej części świata jednak ta piłka nożna w ogóle nie obchodzi. Do tej grupy również należę - uważam, że jako sport jest nudna i oglądam tylko duże turnieje oraz Real w Lidze Mistrzów.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG

Wróć do „Inne sporty”