Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Nie grają pięknie. Ale skuteczni są do bólu. 4:1 i po meczu.

Edit: Lloris cały turniej bez błędu i coś takiego w finale. O_O
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

No, niestety Chorwacja już nie broni. Ten dodatkowy wysiłek daje znać o sobie. Trochę szkoda.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Jakby to Gary powiedział? Świat się kończy, mistrzami zostaje kraj tchórzy, kolaborantów i części rowerowych. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Szkoda Chorwatów :( , jeszcze kilka lat i u Francuzów w drużynie nie będzie Francuzów :/ .
Yonex fan
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Lechu67 pisze:...jeszcze kilka lat i u Francuzów w drużynie nie będzie Francuzów :/ .
Zajeżdża rasizmem. :/ Proponuję doradzić obecnemu selekcjonerowi reprezentacji Polski, żeby sprowadził do kadry murzynów. Wtedy będziemy mieć szansę na jakieś konkretne wyniki a aluzja waćpana zostanie rozgrzeszona. :oldtimer: rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

U nas murzyni nie przejdą, przynajmniej hurtowo. ;)
Trzeba ich zakamuflować, nie może być oficjalnego stada murzynów. :P
To może mocnoopaleni repatrianci? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

stofler pisze:
Lechu67 pisze:...jeszcze kilka lat i u Francuzów w drużynie nie będzie Francuzów :/ .
Zajeżdża rasizmem. :/ ....
Nie wspominałem o nacji :? , tylko że nie byli francuzami od urodzenia. Podobnie jest z kanadyjskimi tenisistami. Można odnieść wrażenie, że federacjom bardziej zależy na pozyskaniu talentu z innego kraju niż wyuczeniu własnego rodaka :/ .
Jak tak będzie iść to rozgrywki/mecze między narodowe nie będą miały sensu.
Yonex fan
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Lechu67 pisze:
stofler pisze:
Lechu67 pisze:...jeszcze kilka lat i u Francuzów w drużynie nie będzie Francuzów :/ .
Zajeżdża rasizmem. :/ ....
Nie wspominałem o nacji :? , tylko że nie byli francuzami od urodzenia. Podobnie jest z kanadyjskimi tenisistami. Można odnieść wrażenie, że federacjom bardziej zależy na pozyskaniu talentu z innego kraju niż wyuczeniu własnego rodaka :/ .
Jak tak będzie iść to rozgrywki/mecze między narodowe nie będą miały sensu.
Z podstawowego składu chyba tylko Umtiti nie urodził się we Francji.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Lechu67 pisze:
stofler pisze:
Lechu67 pisze:...jeszcze kilka lat i u Francuzów w drużynie nie będzie Francuzów :/ .
Zajeżdża rasizmem. :/ ....
Nie wspominałem o nacji :? , tylko że nie byli francuzami od urodzenia.
Ale oni byli nimi od urodzenia. Większość tych murzynów urodziło się we Francji, a po francusku wykrzyczeli swoje pierwsze słowa. Nie rozumiem więc o co Ci chodziło...
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

:rolleyes: i akurat wszyscy zostali przy swoich rdzennych imionach i nazwiskach. Był pare lat temu program właśnie o reprezentacji Francji i pozyskiwaniu zawodników pokazujący mechanizm sugerowany przeze mnie. Być może skala nie jest tak ogromna, ale w przypadek nie wierzę.
Yonex fan
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

stofler pisze:Większość tych murzynów urodziło się we Francji, a po francusku wykrzyczeli swoje pierwsze słowa.
To, że ktoś urodził się we Francji, nie znaczy, że w języku tchórzy i kolaborantów wykrzyczał swoje pierwsze słowa. Dla przykładu czytałem gdzieś, że Mesut Özil urodził się w Niemczech, a do niedawna po niemiecku mówił słabo, bo wychował się tureckim getcie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Raczej zidiocenie poprawności politycznej nie zna już granic ... :::bd::
Ja w tym wpisie niczego nagannego nie widzę. Nie jest fortunny, to fakt, ale tylko tyle. Ja bym go generalnie olał a nie bił pianę.
Jeżeli kogoś mam uznać za oszołomów to tylko tych, którzy się na niego strasznie puszą ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Inne sporty”