Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

van basten pisze:zaczęło się od nie dania kartki Bale'owi za chamskie potraktowanie Umtitiego
Jeżeli za taki faul na Casemiro sędzia nie wyciąga nawet kartki to nie widzę też kartki dla Bale'a. Oczywiście mam na myśli czerwoną, żółtą mógł dać, z boiska nie poleciałby więc niewiele zmieniłoby to sytuację.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Arsen Wenger poprowadził ostatni domowy mecz Arsenalu. Rozdział zamknięty. A właściwie można powiedzieć - koniec epoki..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

La_Patik- pisze:
van basten pisze:zaczęło się od nie dania kartki Bale'owi za chamskie potraktowanie Umtitiego
Jeżeli za taki faul na Casemiro sędzia nie wyciąga nawet kartki to nie widzę też kartki dla Bale'a. Oczywiście mam na myśli czerwoną, żółtą mógł dać, z boiska nie poleciałby więc niewiele zmieniłoby to sytuację.
Oglądałem wczoraj ten mecz w towarzystwie m.in. sędziego piłkarskiego (na poziomie 3 ligi). Od razu na bieżąco omawialiśmy/obśmiewaliśmy decyzje sędziego Hernandeza i byliśmy zgodni, że był beznadziejny i że mylił się w obie strony:
- Bale za faul na Umtitim powinien wylecieć.
- Rakitic powinien dostać żółtą za faul na Casemiro.
- Gol Messiego po ewidentnym faulu Suareza.
- Realowi należał się karny za faul na Marcelo.
- Spalonego Rakitica przy nieuznanym golu raczej nie było (ale to obciąża liniowego, nie głównego).
- Przy spince Ramosa z Suarezem ten drugi raczej dostał kartkę za nic (Ramos szarpnął go, niby podnosząc, a Urugwajczyk zareagował jak na siebie spokojnie, tylko coś mówiąc, bez rękoczynów), za to żółtko powinien wyłapać też Marcelo, który wparował tam niepotrzebnie odpychając Suareza.
- Było jeszcze kilka drobniejszych sytuacji, gdzie się mylił.

Generalnie hiszpańskim sędziom przydałby się pies przewodnik.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Mój Młody, jak (chyba) w ćwiartce LM zobaczył, że sędziuje Hiszpan rzekł stanowczo - "będą jaja". I nie pomylił się.

Znajomy sędzia kopanej ma poziomie 1 ligi dał Hernandezowi 3/10 za wczoraj. Dramat.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

I skąd się taki sędzia bierze na tym poziomie?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Vivid pisze:I skąd się taki sędzia bierze na tym poziomie?
W Hiszpanii ten podobno jest najlepszy. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

hokej pisze:Mój Młody, jak (chyba) w ćwiartce LM zobaczył, że sędziuje Hiszpan rzekł stanowczo - "będą jaja". I nie pomylił się.
To samo sobie wtedy pomyślałem i wiedziałem, że coś się odwali. :D To był chyba mecz Tottenham - Juventus.

Z większością co napisał Gary mogę się zgodzić choć dla mnie każdy z tych fauli mógł zakończyć się złamaną nogą i w obu przypadkach mogła być czerwień. Spalony u Rakitica był minimalny ale jednak był. Ogólnie Real był bardziej poszkodowany w mojej ocenie.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

La_Patik- pisze:
hokej pisze:Mój Młody, jak (chyba) w ćwiartce LM zobaczył, że sędziuje Hiszpan rzekł stanowczo - "będą jaja". I nie pomylił się.
To samo sobie wtedy pomyślałem i wiedziałem, że coś się odwali. :D To był chyba mecz Tottenham - Juventus.
Tottenham - Juventus sędziował (w sposób godny arbitra z Hiszpanii) nasz Szymon Marciniak. Mecz, o którym pisze hokej, to starcie City z Liverpoolem, jeśli mnie pamięć nie myli.
La_Patik- pisze: Z większością co napisał Gary mogę się zgodzić choć dla mnie każdy z tych fauli mógł zakończyć się złamaną nogą i w obu przypadkach mogła być czerwień. Spalony u Rakitica był minimalny ale jednak był. Ogólnie Real był bardziej poszkodowany w mojej ocenie.
Tak, raczej to Real był bardziej poszkodowany.
Co do fauli Bale i Rakitica, to ten kolega - sędzia mówił, że wejście Rakitica raczej żółta, ale z czerwa sędzia by się wybronił. Jako argument podawał, że piłka była w zasięgu, była celem a Chorwat był po prostu spóźniony. Natomiast Bale wjechał po bandycku w łydkę, od tyłu, zamiaru zagrania piłki za cholerę tam nie było, stąd ewidentne czerwo.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Gary pisze:Tottenham - Juventus sędziował (w sposób godny arbitra z Hiszpanii) nasz Szymon Marciniak. Mecz, o którym pisze hokej, to starcie City z Liverpoolem, jeśli mnie pamięć nie myli.
Tak, teraz już sobie przypomniałem. W obu meczach były niezłe jaja. :D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Najgorzej będzie jak Lewandowski przejdzie do Realu. :bbbat: Mój syn (ja trochę również :D ) kibicuje Barcelonie ::!vgoodv!:: i lubi Lewego. Przecież tego się wtedy nie da pogodzić. :::hmm:::
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Gdzie jest ta fanka Cholo? Jakie prognozy, będzie dobrze?
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

lottosale pisze:Gdzie jest ta fanka Cholo? Jakie prognozy, będzie dobrze?
Musi być. Innej wersji nie przyjmuję. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Allez OM! Droit au but!
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

1:0, pięknie, a trzeba przyznać że świetnie zaczęła Marsylia, i to bardziej oni zasłużyli na gola. No ale za wrażenia artystyczne goli nie dają.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Czemu Griezmann L na czole robił? Miała go brać Barcelona a nie Legia rotfl.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Griezmann - i 1:0 Atleti :::gd:::
Fatalny błąd Marsylii.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Jakuboto pisze:Czemu Griezmann L na czole robił? Miała go brać Barcelona a nie Legia rotfl.
Zawsze tak robi, to ma coś wspólnego z jakąś grą video. Kiedyś czytałem, ale nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Szkoda Payeta.. To dobry zawodnik , pamiętam go z West Hamu. Niewątpliwie to osłabienie Marsyli.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Brawo miśki. Najlepszy gracz na boisku wyjaśnił sprawę.

Trochę powalczyli, gdyby wpadło na początku Germainowi to Atletico mogłoby się trudno grać w ataku pozycyjnym, a tak z kontry ich wypunktowali.

Wróć do „Inne sporty”