Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

RatRace pisze:O już przestańcie tak pastwić się nad Malarzem.
Przecież my lubimy bramkarza Lakiernika. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

W starciu Świętych z Diabłami - zwycięstwo piekła nad niebem. :::yay:::
Puchar Ligi dla United! Brawo Zlatan - im starszy tym lepszy! :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Gary, jakieś przecieki, spekulacje?
Taka chyba dość niespodziewana deklaracja Luisa Enrique.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Majorka pisze:Gary, jakieś przecieki, spekulacje?
Taka chyba dość niespodziewana deklaracja Luisa Enrique.
Wręcz przeciwnie, o tym, że Luis Enrique odejdzie, bo nie ma poparcia w szatni i jest tym zmęczony mówiło się od jakiegoś czasu. Jedyne, co mnie dziwi, to fakt, że już to ogłosił.

Jeśli chodzi o przecieki, to podobno mocno rozważany jest Sampaoli z Sevilli. Koeman rzekomo nie jest zainteresowany. Pojawiły się też pogłoski o Tuchelu, ale nie wiem, ile w tym prawdy.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Szatnia? O_O Mam wrażenie, że w Anglii rola szatni to już przeszłość. Piłkarze, nawet o największych nazwiskach to sobie mogą pogadać -ale rządzą właściciele i robią to co im pasuje. Zatrudniają, zwalniają. Szatnia, trybuny , prasa wpływ mają coraz mniejszy na zatrudnianie i zwalnianie menadżerów.
Fakt, FCB jest własnością kibiców, nie ma jednego właściciela ..to i myszy mogą harcować. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Majorka pisze:Szatnia? Mam wrażenie, że w Anglii rola szatni to już przeszłość. Piłkarze, nawet o największych nazwiskach to sobie mogą pogadać -ale rządzą właściciele i robią to co im pasuje. Zatrudniają, zwalniają. Szatnia, trybuny , prasa wpływ mają coraz mniejszy na zatrudnianie i zwalnianie menadżerów.
Leicester? Beznadziejna gra przez cały sezon, niewielka przewaga nad strefą spadkową a po wywaleniu Ranieriego od razu wygrana z Liverpoolem 3:1 a teraz kolejna z Hull City...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Mam wrażenie, że Barcelona może.. O_O Nie poparte niczym konkretnym to wrażenie - ale mam.
Trochę w żłoby dano bo w tym samym czasie Judd Trump gra z Ronnim O'Sullivanem, ale teraz tam przerwa, a potem tu będzie przerwa. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

No jeszcze minimum 2 :). PSG jakoś tak nie bardzo ma taktykę na ten mecz... trochę jak dzieci we mgle, mało pressingu, skrzydeł nie pilnują... jak padnie 3 gol to po nich bo ze strachu padną :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Jakuboto pisze:.. jak padnie 3 gol to po nich bo ze strachu padną :P.
Po trzech - jednego dodał Cavani.. i to pewnie będzie gol na wagę awansu.
ED. 5:1..
6:1 :::gd::: Co za mecz, co za końcówka.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

WoW!
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

W głowie się nie mieści. O_O
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Niesamowite zwroty sytuacji i wynik 6:1, choć moim zdaniem Barcełona wcale nie zagrała szczególnie dobrze i dostała dwa karne w prezencie na Dzień Kobiet (w końcu nazwa klubu jest w rodzaju żeńskim....)
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

PSG zawaliło po całości, ale to co zrobił sędzia w tym meczu to przechodzi ludzkie pojęcie...
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Cambrinus pisze:PSG zawaliło po całości, ale to co zrobił sędzia w tym meczu to przechodzi ludzkie pojęcie...
Oglądałem od 50 minuty, ale karny i doliczenie 5 minut to w mojej ocenie gruba przesada.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Teraz na podstawie zapisu video powinni zdyskwalifikować Neymara i Suareza na 3-4 mecze w LM, może by się oduczyli.
Jak sercem jestem za Barcą, tak ci dwaj powinni wylecieć grubo przed końcem.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Dwa wydrukowane karne (swoją drogą zarąbisty nowy koncept - Meunier leżąc rzekomo sfaulował głową biegnącego Neymara...) i Barca przechodzi.

Ale jakoś i tak wolę ich widzieć dalej a nie nowobogackich Paryżan... Czekam tylko na dwumecz typu Bayern-Barca. Jakoś jestem dziwnie pewien, że po 4-0 w Monachium, Bayern w Barcelonie...też by wygrał 4-0 :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Artlight pisze:Dwa wydrukowane karne (swoją drogą zarąbisty nowy koncept - Meunier leżąc rzekomo sfaulował głową biegnącego Neymara...) i Barca przechodzi.

Ale jakoś i tak wolę ich widzieć dalej a nie nowobogackich Paryżan... Czekam tylko na dwumecz typu Bayern-Barca. Jakoś jestem dziwnie pewien, że po 4-0 w Monachium, Bayern w Barcelonie...też by wygrał 4-0 :D.
Bo Bayern wie co to taktyka a PSG było momentami jak dzieci we mgle i zdziwieni, że Barcelona atakuje...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Artlight pisze:Dwa wydrukowane karne (swoją drogą zarąbisty nowy koncept - Meunier leżąc rzekomo sfaulował głową biegnącego Neymara...) i Barca przechodzi.
Drugi karny był z kosmosu, ale pierwszy moim zdaniem słuszny - Meunier spowodował upadek Neymara. Na 99% nie było to celowe, ale przy podcięciach przepisy nic nie mówią o celowości (w przeciwieństwie do zagrań ręką), więc nie widzę powodu, żeby nie uznawać tego za faul. Zwłaszcza, że akurat w tej sytuacji moim zdaniem Neymar nie szukał faulu, tylko chciał się wedrzeć w pole karne, a po prostu Belg upadł mu pod nogi.
Nyemar symulował w wielu innych sytuacjach w tym meczu, ale nie w tym. Co nie zmienia faktu, że w wielu momentach byłem zażenowany postawą Neymara i Suareza.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Gary pisze:
Artlight pisze:..Co nie zmienia faktu, że w wielu momentach byłem zażenowany postawą Neymara i Suareza.
Daj spokój. Pokazała Katalonia co to znaczy waleczność do ostatniego tchu. Możesz być z nich dumny. Były momenty? Zawsze są. Taki sport. :wink:
Moi za moment powalczą w błocie.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Gary pisze:
Artlight pisze:Dwa wydrukowane karne (swoją drogą zarąbisty nowy koncept - Meunier leżąc rzekomo sfaulował głową biegnącego Neymara...) i Barca przechodzi.
Drugi karny był z kosmosu, ale pierwszy moim zdaniem słuszny - Meunier spowodował upadek Neymara. Na 99% nie było to celowe, ale przy podcięciach przepisy nic nie mówią o celowości (w przeciwieństwie do zagrań ręką), więc nie widzę powodu, żeby nie uznawać tego za faul. Zwłaszcza, że akurat w tej sytuacji moim zdaniem Neymar nie szukał faulu, tylko chciał się wedrzeć w pole karne, a po prostu Belg upadł mu pod nogi.
Nyemar symulował w wielu innych sytuacjach w tym meczu, ale nie w tym. Co nie zmienia faktu, że w wielu momentach byłem zażenowany postawą Neymara i Suareza.
Dokładnie. Pierwszy karny jak najbardziej słusznie. W takich przypadkach nie liczy się celowość tylko skutek. Napastnik nie ma obowiązku unikać obrońcy a ten niestety spowodował jego upadek - działo się to szybko, a gdyby nie upadek to była by groźna sytuacja. Fakt, że mniej groźna niż karny, ale kto kazał Meunierowi upadać :P?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Inne sporty”