Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

trainterr pisze:
Artlight pisze:Legia wykupi teraz pół drużyny...Piasta Gliwice i może jakoś to będzie w eliminacjach LM.

:)

Żarty żartami, ale przy całej sympatii dla Piasta, tylko zwycięstwo Legii dawało/daje jakieś (wątłe, bo wątłe) nadzieje na fazę grupową LM na jesieni.
A właśnie wydaje mi się, że nie. Przydałoby się nam coś nowego, jakaś nowa iskra w europejskich pucharach. Wiecznie tylko Legia, Lech, Lech, Legia, ewentualnie Wisła. Może jakby pojawił się ktoś nowy i pokazał pazur, było by ciekawiej. Nie chce mi się już rok rocznie oglądać jak nasza polska drużyna odpada bez eliminacji do fazy grupowej. Ostatni raz jeśli dobrze pamiętam miało to miejsce w sezonie 1996/97, kiedy to Widzew dostał się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Może gdyby jakaś inna polska drużyna miała szanse na występ w eliminacjach, może coś by się zmieniło? Niestety czekam z niecierpliwością i nadzieją na tę chwilę. :)
A nie zapominasz przypadkiem o tym, że o rozstawieniu w eliminacjach decyduje współczynnik danej drużyny? Niech najpierw pozostałe drużyny zrobią ten współczynnik wynikami w lidze Europy i wtedy mogą myśleć o walce o LM.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

trainterr pisze:
Artlight pisze:Legia wykupi teraz pół drużyny...Piasta Gliwice i może jakoś to będzie w eliminacjach LM.

:)

Żarty żartami, ale przy całej sympatii dla Piasta, tylko zwycięstwo Legii dawało/daje jakieś (wątłe, bo wątłe) nadzieje na fazę grupową LM na jesieni.
A właśnie wydaje mi się, że nie. Przydałoby się nam coś nowego, jakaś nowa iskra w europejskich pucharach. Wiecznie tylko Legia, Lech, Lech, Legia, ewentualnie Wisła. Może jakby pojawił się ktoś nowy i pokazał pazur, było by ciekawiej. Nie chce mi się już rok rocznie oglądać jak nasza polska drużyna odpada bez eliminacji do fazy grupowej. Ostatni raz jeśli dobrze pamiętam miało to miejsce w sezonie 1996/97, kiedy to Widzew dostał się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Może gdyby jakaś inna polska drużyna miała szanse na występ w eliminacjach, może coś by się zmieniło? Niestety czekam z niecierpliwością i nadzieją na tę chwilę. :)
To poczekasz. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Jakuboto pisze:
A nie zapominasz przypadkiem o tym, że o rozstawieniu w eliminacjach decyduje współczynnik danej drużyny? Niech najpierw pozostałe drużyny zrobią ten współczynnik wynikami w lidze Europy i wtedy mogą myśleć o walce o LM.
:) Nie zapominam. Jak pokazuje historia z rozstawieniem czy bez niego Legia czy Lech od 20 lat nie dały rady awansować do fazy grupowej LM. Cóż więc z tego współczynnika? :) Prawda jest taka, że trzeba czegoś nowego, właśnie takiej drużyny jak Piast Gliwice, Zagłębie Lubin, które są głodne gry, drużyny, która nie jest przepełniona "Gwiazdkami", tylko zawodnikami z wolą walki :) spróbowania czegoś nowego. :) Z całym szacunkiem do Legii czy Lecha ale czas się wziąć do gry, a nie spoczywać na laurach po wygraniu polskiej ekstraklasy... Chyba Mistrz Polski powinien mieć aspirację do gry w grupie Ligi Mistrzów?
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

trainterr pisze:
Jakuboto pisze:
A nie zapominasz przypadkiem o tym, że o rozstawieniu w eliminacjach decyduje współczynnik danej drużyny? Niech najpierw pozostałe drużyny zrobią ten współczynnik wynikami w lidze Europy i wtedy mogą myśleć o walce o LM.
:) Nie zapominam. Jak pokazuje historia z rozstawieniem czy bez niego Legia czy Lech od 20 lat nie dały rady awansować do fazy grupowej LM. Cóż więc z tego współczynnika? :) Prawda jest taka, że trzeba czegoś nowego, właśnie takiej drużyny jak Piast Gliwice, Zagłębie Lubin, które są głodne gry, drużyny, która nie jest przepełniona "Gwiazdkami", tylko zawodnikami z wolą walki :) spróbowania czegoś nowego. :) Z całym szacunkiem do Legii czy Lecha ale czas się wziąć do gry, a nie spoczywać na laurach po wygraniu polskiej ekstraklasy... Chyba Mistrz Polski powinien mieć aspirację do gry w grupie Ligi Mistrzów?
Piast tym bardziej by "spoczął na laurach", bo ze względu na budżet nie tylko by się nie wzmocnił, ale pewnie wręcz sprzedał kilku graczy, żeby skorzystać z okazji.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Możliwe, ale zawsze to by było lekkie oderwanie od monotonii. Pewnie w drugiej lub trzeciej rundzie (o ile by tam dotarł) wpadłby na lepszy zespół i zamiecione. W każdym bądź razie chciałbym widzieć zespół z Ekstraklasy w jednej z grup Ligi Mistrzów. :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Wygraliśmy Puchar Anglii. Dobre i to -pierwsze trofeum po kilku latach posuchy. Ostatni raz wygraliśmy Fed Cup 12 lat temu.
Do 80 minuty snuli się panowie po boisku tak jakby wynik 0:0 i dogrywka urządzała obie strony. W 80 minucie tamci strzelili bramkę, moi nagle jakby jakiś dopalaczy zażyli - i zaczął się mecz. :) Wyrównał Mata, Smalling wyleciał z czerwoną kartką, Rooney powinien też wylecieć, De Gea dwa razy dokonał cudu, Lingard strzelił na 2:1. :::gd:::
Dziękujemy. Koniec. :wink:
Uratował sezon LVG. Nie sądzę, żeby to było uratowanie swojego tyłka - ale jakiś pozytyw na pożegnanie.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Majorka pisze:Wygraliśmy Puchar Anglii. Dobre i to -pierwsze trofeum po kilku latach posuchy. Ostatni raz wygraliśmy Fed Cup 12 lat temu.
Do 80 minuty snuli się panowie po boisku tak jakby wynik 0:0 i dogrywka urządzała obie strony. W 80 minucie tamci strzelili bramkę, moi nagle jakby jakiś dopalaczy zażyli - i zaczął się mecz. :) Wyrównał Mata, Smalling wyleciał z czerwoną kartką, Rooney powinien też wylecieć, De Gea dwa razy dokonał cudu, Lingard strzelił na 2:1. :::gd:::
Dziękujemy. Koniec. :wink:
Uratował sezon LVG. Nie sądzę, żeby to było uratowanie swojego tyłka - ale jakiś pozytyw na pożegnanie.
Oglądałem wczoraj kawałek tego spotkania i jakoś mam wrażenie, że cała aura magicznego klubu zeszła z MU od dłuższego czasu. Taki nijaki, jeden z wielu :/ . Nie ma pełnego teamu, są tylko małe grupki.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Przede wszystkim nie ma sir Alexa Fergusona... który dla mnie był nieodłącznym elementem tego klubu.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Luis van Gaal zwolniony. :::gd::: Z odprawą 4,5 miliona funtów. No i co teraz? O ile Mourinho nie wypali - to przyjdzie chyba wrócić do Fergiego. :wink:
Nie mogę odżałować tych eksperymentów - brać było Mou od razu po Fergusonie. Gdy był na fali. Gdy chciał. Teraz to jakby o dwa ruchy za późno. Chyba. Obym się myliła.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Mam mieszane uczucia co do Mourinho w MU. Z jednej nie można zaprzeczyć, że to świetny manager, taktyk, ale też złośliwa menda. Jeśli ma MU zamienić w kolejną autobusową Chelsea to ja wolę nie. Albo jeśli ma zrobić czy zostawić takie bagno jak po ostatnim sezonie w Realu, to też wolę nie. :/
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Basic pisze:...Jeśli ma MU zamienić w kolejną autobusową Chelsea to ja wolę nie. Albo jeśli ma zrobić czy zostawić takie bagno jak po ostatnim sezonie w Realu, to też wolę nie. :/

Marudziłam, chciałam zmiany LVG, nie podobał mi się styl, jakość gry - ale muszę przyznać, że coś tam zaczął Holender budować. Martial, Rashford, Lindgard,Pereira czy 18latek Mensah - przebudowywał ofensywę, mocno postawił na młodych i bardzo młodych - jak Mou ze swoją filozofią futbolu tego nie pociągnie - będzie szkoda.
W Realu zostawił Jose bagno, w poprzednich klubach był uwielbiany. Zobaczymy. Holender też był mocno skonfliktowany z szatnią.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Majorka pisze:W Realu zostawił Jose bagno, w poprzednich klubach był uwielbiany.. zobaczymy.
W Interze też zostawił zgliszcza w tym sensie, że gracze byli zajechani. Mou stawia na "tu i teraz", nie patrzy w przyszłość, co niekoniecznie dobrze wróży młodym. To świetny psycholog i taktyk, ale w MU wolałbym kogoś z wizją długookresową.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Jose oficjalnie.
Kontrakt na 3 lata. Po tym co było - chyba gorzej być nie może? Oby było dobrze..niechże będą wyniki, gotowa jestem pogodzić się z brakiem widowiskowości. Nie każdy musi być Barceloną. :wink:
Giggs pewnie odejdzie, bo Mou przyjdzie z własnym sztabem.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Majorka pisze:Jose oficjalnie.
Kontrakt na 3 lata. Po tym co było - chyba gorzej być nie może? Oby było dobrze..niechże będą wyniki, gotowa jestem pogodzić się z brakiem widowiskowości. Nie każdy musi być Barceloną. :wink:
Giggs pewnie odejdzie, bo Mou przyjdzie z własnym sztabem.
Ja chyba wolałbym, żeby Giggs został pełnym trenerem MU. Jakby nie było to ikona tego klubu.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Dzisiaj okaże się, czy sezon dla Barcelony będzie idealny, czy tylko udany... rotfl :D

Obawiam się tego Atletico bardziej niż Barcelony, czy Bayernu. Już wolałbym Lewandowskiego i spółkę na ten finał. Mam złe przeczucia. Jakby ktoś "tam wyżej" maczał w tym palce. ;-P Po tym wszystkim jak Atletico przegrało w 93 minucie z Realem finał LM... Los jakby chciał, aby teraz Real przegrał i sprawiedliwości stało się zadość. Czasem tak mam, że sugeruje się różnymi "znakami" na niebie. :)

Oczywiście całym sercem za Realem, jazda po nr 11! :::gd:::
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Będzie 1:0 dla Atletico.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Jakuboto pisze:Będzie 1:0 dla Atletico.
Aż muszę się zacytować post po poście :P. Miałem rację poniekąd. Licząc prawidłowo zdobyte gole w regulaminowym czasie to Atletico 1:0. Oby sprawiedliwości stało się zadość i żeby to w dogrywce lub karnych urwali.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Jakuboto pisze:
Jakuboto pisze:Będzie 1:0 dla Atletico.
Aż muszę się zacytować post po poście :P. Miałem rację poniekąd. Licząc prawidłowo zdobyte gole w regulaminowym czasie to Atletico 1:0. Oby sprawiedliwości stało się zadość i żeby to w dogrywce lub karnych urwali.
A ten Realu to nieprawidłowy, bo...? Tylko z sensem, bez bełkotu.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Szkoda, Real miał więcej setek ale niestety taki jest futbol. Zidane jak robił trzecią zmianę w 75 minucie to się zastanawiałem co on odwala. Wynik 1:0, wszystko się może zdarzyć jeszcze a on pozbawia siebie zmian... Nie wiem co lepsze dla Realu, czy dodatkowe 15 minut jeszcze, czy kontuzjowany Ronaldo i Bale strzelający karne. :rolleyes:
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

scudetto pisze:
Jakuboto pisze:
Jakuboto pisze:Będzie 1:0 dla Atletico.
Aż muszę się zacytować post po poście :P. Miałem rację poniekąd. Licząc prawidłowo zdobyte gole w regulaminowym czasie to Atletico 1:0. Oby sprawiedliwości stało się zadość i żeby to w dogrywce lub karnych urwali.
A ten Realu to nieprawidłowy, bo...? Tylko z sensem, bez bełkotu.
Spalony.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Inne sporty”