Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Siatkówka

Rozwalił Cię fakt? Bo to, że MŚ w siatkówce się kupuje dla kraju-organizatora to fakt, możesz zapytać nawet p. Przedpełskiego, potwierdzi.
Interesujesz się siatkówką? To chyba jest prezent dla każdego kibica móc obejrzeć taką imprezę w swoim kraju. A przepraszam, to mało - trzeba ją jeszcze dostarczyć do domu prawdziwego kibica i to za darmo, bo przecież to nasz Skarb Narodowy. A prawdziwy kibic wystawi potem Skarbowi ocenę, ma prawo.
Tak, Twoje UPC kupiło te kanały od Polsatu, żeby je sprzedać swoim abonentom. Polsat kupił prawa do transmisji od FIVB (razem z turniejem), żeby dać je swoim abonentom. Czujesz różnicę? Podpowiem - 2,3mln. posiadanych dusz.
25 lat kapitalizmu, a rozumowanie dalej rodem z minionej epoki. O bilans Polsatu na tej imprezie nie musisz się martwić, ale jeśli chcesz pozgrzytać zębami, to na Łubinowej strzelają szampany.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Wątek ten jak nic pokazuje że nam się należy. Hokej ma rację, przecież wystarczy przypomnieć sobie w jaki sposób nie tak dawno organizowaliśmy Ligę Światową. Ano dlatego że daliśmy najlepsze warunki transmisji czego pozostali nie gwarantowali.
Czemu tu nie ma głosów że ponieważ to impreza u nas i i my tu gramy to prawa dla naszej telewizji FIVB powinna dać za darmo, bo my naszą drużynę mamy prawo oglądać! Mamy to ustawowo zagwarantowane. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

hokej pisze:Po pierwsze - bez Polsatu nie byłoby tej imprezy w Polsce. FIVB to jeszcze lepsza organizacja, niż piłkarskie - oni organizację turniejów tej rangi sprzedają na aukcji. Niby czemu kolejne edycje WGP czy Ligi Światowej były w Japonii? Polsat parę lat temu wyłożył grube pieniądze żeby mistrzostwa odbyły się w Polsce.
[...]
Po siódme - siatkówka od lat to jest biznes. W czystej postaci, kreowany niezłym marketingiem i podsycany uwielbieniem dla tej dyscypliny Polonusów. Żądać od Solorza, żeby zabawił się w Caritas w dziedzinie, którą napędza wyłącznie kasa to jak podać abp Głódziowi mleko do kolacji. Abstrakcja.
Ja pisze:Żeby była jasność, nie interesują mnie szczerze poczynania stacji, wykupili prawa to niech sobie robią z nimi co chcą...
Rozwijając myśl, kupili prawa i mogą sobie z nimi zrobić co chcą. Zresztą jak jest z tenisem? Mają prawa do turniejów w USA, a tu wybija godzina 00:00. Sorry, koniec zmiany. rotfl :wink:

hokej pisze:Po szóste - TVP kolejny raz blefuje, ale mając beznadziejne karty i nieudolnie. Kupić praw nie miała szans - patrz pkt.1. Mogła kupić sublicencję, nie stać ich było, potrzebna kasa na M jak Miłość. Myśleli, że Polsat pęknie, błąd.
Ja pisze:Inna sprawa, że poddaję w wątpliwość wydawanie pieniędzy publicznych na produkowanie telenowel, kolejnych talent show czy programów pseudorozrywkowych gdzie płaci się celebrytom za jeżdżenie na łyżwach czy co oni tam robią.
To tak odnośnie na co $$$, których mogło zabraknąć na siatkówkę idą. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siatkówka

McGyver pisze:Zakodować można galę bokserską, turniej tenisowy, ale nie mecze reprezentacji narodowej. Żądanie pieniędzy od abonentów za to, żeby odbić sobie straty na przepłaconych prawach do transmisji, jest czystą kpiną.
Ty przepraszam to śpisz czy śniadania nie dostałeś? ...
Gospodarkę rynkową mamy od 1989, wypada się już z tym oswoić. Jeżeli ktoś za coś zapłacił, ma do tego prawa to decyduje jak nimi gospodarować. To nie komuna, nie ma wiecie, rozumiecie itd.
Nie pasuje Ci? Zapłać za następne i bądź dobrym wujkiem, daj narodowi za darmo ...
Ciekawe czy byś nazwał kpiną jak ktoś wejdzie Ci do domu i wyjaśni jak możesz korzystać ze swojego telewizora, pralki, odkurzacza itp. Myślę że byś też to nazwał kpiną ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Siatkówka

hokej pisze: Tak, Twoje UPC kupiło te kanały od Polsatu, żeby je sprzedać swoim abonentom. Polsat kupił prawa do transmisji od FIVB (razem z turniejem), żeby dać je swoim abonentom. Czujesz różnicę? Podpowiem - 2,3mln. posiadanych dusz.
Przecież nie w tym rzecz. Chodzi o wygórowaną cenę praw, brak umiejętności negocjacyjnych i słabą reklamę samego turnieju.
Prosty przykład. Ktoś oferuje mi kupno towaru wartego 50zł, za 200 zł. Kupię taki towar, bo wiem, że jest unikatowy i nigdzie go nie dostanę. Niestety po jakimś czasie towar psuje się z mojej winy. Żeby odbić sobie na tym straty, a jeszcze może zyskać (?!) opycham taki towar za tyle samo albo więcej z nadzieją, że jakiś frajer to łyknie. I takich frajerów z łatwością odnajduję.
Vivid pisze: Gospodarkę rynkową mamy od 1989, wypada się już z tym oswoić. Jeżeli ktoś za coś zapłacił, ma do tego prawa to decyduje jak nimi gospodarować. To nie komuna, nie ma wiecie, rozumiecie itd.
Vivid, wyjaśniłem o co mi chodzi powyżej. Dobrze rozumiem, że swoją własnością można rozporządzać w dowolny sposób. :wink:
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2014, 10:29 przez McGyver, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siatkówka

Czy fakt istnienia frajerów to wina oferenta? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Siatkówka

Baty spadają na Polsat, ale kto tu się w reklamach kryguje na telewizję z misją? Ich obowiązkiem powinien być zakup takiej transmisji - dlaczego? Ano dlatego, że za to wszyscy płacimy. Chcą od ludzi abonamentu, niech spełniają tę misję.
Inne telewizje mają na telenowele jakoś bez tej kasy, wniosek - ona na tę misję iść powinna. I na nich trzeba wieszać psy.
Choć z drugiej strony... Polsat zapewnia chociaż dobry komentarz. Ale ja mam Polsat, więc no... ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Siatkówka

Vivid pisze:Czy fakt istnienia frajerów to wina oferenta? ...
Ależ nie, osobną kwestią pozostaje czy na wszystkim trzeba zarabiać...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Vivid pisze:Ty przepraszam to śpisz czy śniadania nie dostałeś? ...
Gospodarkę rynkową mamy od 1989, wypada się już z tym oswoić. Jeżeli ktoś za coś zapłacił, ma do tego prawa to decyduje jak nimi gospodarować. To nie komuna, nie ma wiecie, rozumiecie itd.
Vivid, nie można wszystkiego podsumowywać hasłem - mamy gospodarkę rynkową. Sprawa ma wiele aspektów, które dot. wielu stron sprawy.
Stacja kupiła prawa - OK.
Stacja nimi dysponuje jak im się podoba - OK.
Mecze reprezentacji niedostępne dla większości - zgrzyt.
Te 3 punkty w zasadzie podsumowują dotychczasową dyskusję.

Można się zastanowić dlaczego na mecze reprezentacji organizatora telewizja publiczna tj. ogólnodostępna nie ma jakichś preferencyjnych stawek tylko jest traktowana jak każda inna.
Oczywiście możemy powtórzyć, że mamy gospodarkę rynkową ale wtedy musimy nazywać rzeczy po imieniu tj. Mistrzostwa Świata to nie jest święto sportu, to nie polskie święto bo mistrzostwa są w Polsce, to jest jeden z wielu sposobów zdobywania $$$.

Telewizja publiczna to kolejny temat głównie w kontekście sposobu rozporządzania swoim/naszym(?) kapitałem o czym wspomina Elf...
Elf pisze:Baty spadają na Polsat, ale kto tu się w reklamach kryguje na telewizję z misją? Ich obowiązkiem powinien być zakup takiej transmisji - dlaczego? Ano dlatego, że za to wszyscy płacimy. Chcą od ludzi abonamentu, niech spełniają tę misję.
Inne telewizje mają na telenowele jakoś bez tej kasy, wniosek - ona na tę misję iść powinna. I na nich trzeba wieszać psy.
I też wieszamy... Ja bym tu poszedł w kierunku $$$ jakie poszły na pokazywanie Mistrzostw Świata w piłce kopanej w kontekście braku reprezentantów kraju... już pomijam, że nawet gdyby się załapali to ja bym tego nie chciał oglądać.
Elf pisze:Baty spadają na Polsat...
Ja bym nie oczyszczał ich. Jeśli w ramach swojej kablówki, satelity czy czego tam ma się wszystkie kanały i stacja wstawia nowe niedostępne na potrzeby MŚ to mam prawo czuć się oszukany, szczególnie jeśli w ich sportowych kanałach lecą same powtórki.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Siatkówka

El Diablo pisze:Ja bym nie oczyszczał ich. Jeśli w ramach swojej kablówki, satelity czy czego tam ma się wszystkie kanały i stacja wstawia nowe niedostępne na potrzeby MŚ to mam prawo czuć się oszukany, szczególnie jeśli w ich sportowych kanałach lecą same powtórki.
Dobrze wiesz, że to kara za Orlen. Tylko dlaczego, jak zwykle, szary człowiek musi bulić...?
Swoją drogą - marketingowo Polsat kiepski... Przecież mogliby ustalić jakąś stawkę promocyjną - powiedzmy 10 zł, za same mecze reprezentacji. W rezultacie zarobiliby więcej, więcej osób kupiłoby transmisję, więcej widzów to droższy czas antenowy dla reklamodawców.

A tak już odnośnie samej gry - jak mnie to wkurza niemiłosiernie, jak tracimy kilka punktów pod rząd... Jest z tym lepiej niż za Anastasiego, ale wciąż. Zamiast oszczędzać siły i dobić, to oni się bawią i napawają przewagą, która topnieje...

Nie ma Kurka, byłam zszokowana, ale drużyna bez niego nieźle sobie radzi. Mika pozytywnie mnie zaskakuje, pewnie go niedługo porwą za granicę... Tylko czemu wciąż nie ma Wrony na boisku, ja się pytam...? :::luv:::
El Diablo pisze:
Elf pisze:Baty spadają na Polsat...
Ja bym nie oczyszczał ich. Jeśli w ramach swojej kablówki, satelity czy czego tam ma się wszystkie kanały i stacja wstawia nowe niedostępne na potrzeby MŚ to mam prawo czuć się oszukany, szczególnie jeśli w ich sportowych kanałach lecą same powtórki.
Coś Ci się pomyliło. Kanały są dostępne dla wszystkich "polsatowców". Więc czy na Polsat Volleyball czy na Polsat Sport - jedna chwała. Z tym, że na Polsat Sport czasem coś innego pokażą i nie chcieli zabierać ramówki na mecze, studia itp.? Nowe kanały uważam za całkiem fajne posunięcie.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Elf pisze:Dobrze wiesz, że to kara za Orlen. Tylko dlaczego, jak zwykle, szary człowiek musi bulić...?
Swoją drogą - marketingowo Polsat kiepski... Przecież mogliby ustalić jakąś stawkę promocyjną - powiedzmy 10 zł, za same mecze reprezentacji. W rezultacie zarobiliby więcej, więcej osób kupiłoby transmisję, więcej widzów to droższy czas antenowy dla reklamodawców.
Szeregowy, za stwierdzenie oczywistości medali się nie przyznaje! :wink:
Elf pisze:
El Diablo pisze:
Elf pisze:Baty spadają na Polsat...
Ja bym nie oczyszczał ich. Jeśli w ramach swojej kablówki, satelity czy czego tam ma się wszystkie kanały i stacja wstawia nowe niedostępne na potrzeby MŚ to mam prawo czuć się oszukany, szczególnie jeśli w ich sportowych kanałach lecą same powtórki.
Coś Ci się pomyliło. Kanały są dostępne dla wszystkich "polsatowców". Więc czy na Polsat Volleyball czy na Polsat Sport - jedna chwała. Z tym, że na Polsat Sport czasem coś innego pokażą i nie chcieli zabierać ramówki na mecze, studia itp.? Nowe kanały uważam za całkiem fajne posunięcie.
Wiesz o co mi chodzi. Mam wszystkie sportowe kanały tej stacji z telewizji kablowej.
Płacę tak samo tylko przez pośrednika. Ty płacisz bezpośrednio stacji. Ja płacę pośrednio przez telewizję kablową.

Mnie to zasadniczo nie rusza gdyż jak wspomniałem nie interesuję się piłką siatkową. Temat mnie zaciekawił po przeczytaniu artykułu o trenerze Bułgarii, tutaj w kontekście zakutej w mamonowe kajdany idei sportu, który powinien łączyć przy okazji takich wydarzeń, a dzieli.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Siatkówka

El Diablo pisze:Wiesz o co mi chodzi. Mam wszystkie sportowe kanały tej stacji z telewizji kablowej.
Płacę tak samo tylko przez pośrednika. Ty płacisz bezpośrednio stacji. Ja płacę pośrednio przez telewizję kablową.

Mnie to zasadniczo nie rusza gdyż jak wspomniałem nie interesuję się piłką siatkową.
Ja nawet nie wiedziałam, że można mieć te wszystkie Polsaty w inny sposób. ;)
Ale skoro tak jest, to faktycznie dali ciała - bo w takiej sytuacji też powinni udostępniać. :/
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Elf pisze:Ja nawet nie wiedziałam, że można mieć te wszystkie Polsaty w inny sposób. ;)
Proszę o zgodę na komentarz! :angel:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Siatkówka

El Diablo pisze:
Elf pisze:Ja nawet nie wiedziałam, że można mieć te wszystkie Polsaty w inny sposób. ;)
Proszę o zgodę na komentarz! :angel:
No ok... :::rocky:::
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Elf pisze:Ja nawet nie wiedziałam, że można mieć te wszystkie Polsaty w inny sposób. ;)
Ale skoro tak jest, to faktycznie dali ciała - bo w takiej sytuacji też powinni udostępniać. :/
SPOILER:
rotfl
Przepraszam, musiałem! :angel:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Siatkówka

Elf pisze: Ja nawet nie wiedziałam, że można mieć te wszystkie Polsaty w inny sposób. ;)
Ale skoro tak jest, to faktycznie dali ciała - bo w takiej sytuacji też powinni udostępniać. :/
Znowu mamy "Powinni"? Na pewno? A było zapłacone tej kablówce za dodatkowe kanały? Nie było, więc nic nie powinni. Chyba żeby państwo (najlepiej z NFZ rotfl ) dofinansowało. :]
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Siatkówka

TomPL pisze:
Elf pisze: Ja nawet nie wiedziałam, że można mieć te wszystkie Polsaty w inny sposób. ;)
Ale skoro tak jest, to faktycznie dali ciała - bo w takiej sytuacji też powinni udostępniać. :/
Znowu mamy "Powinni"? Na pewno? A było zapłacone tej kablówce za dodatkowe kanały? Nie było, więc nic nie powinni. Chyba żeby państwo (najlepiej z NFZ rotfl ) dofinansowało. :]
Tom,
ja za dodatkowe kanały nie płaciłam, logika więc powinna być taka - płacisz za normalne kanały Polsatu, to dostajesz te.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siatkówka

McGyver pisze:
Vivid pisze:Czy fakt istnienia frajerów to wina oferenta? ...
Ależ nie, osobną kwestią pozostaje czy na wszystkim trzeba zarabiać...
W gospodarce rynkowej z grubsza tak, na tym ona polega. To nie socjalizm.

ED, to że jest z tego tytułu zgrzyt to ja się zgadzam, czemu dałem wyraz we wcześniejszych wypowiedziach.
Nie zmienia to jednak faktu, że tu trafnie sytuację ocenia Elf. Gromy powinny spadać na publiczną - TVP.
Mecze reprezentacji winny być pokazywane, tym bardziej w popularnych dyscyplinach. A co dopiero jak impreza rangi światowej jest u nas i nasza reprezentacja gra. Można nie pokazać finału Ligi Europy w piłce nożnej na Narodowym bo tam pewnie Legia nie zagra.
Nie ma też co wieszać psy na serialach. W końcu mają wielomilionową oglądalność i żeby się ktoś nie zdziwił gdzie jest więcej widzów ...
Dla Polsatu jakimś wyjście byłoby puszczenie w odkodowanym kanale spotkań naszej reprezentacji.
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2014, 11:56 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Siatkówka

Elf pisze:
TomPL pisze:
Elf pisze: Ja nawet nie wiedziałam, że można mieć te wszystkie Polsaty w inny sposób. ;)
Ale skoro tak jest, to faktycznie dali ciała - bo w takiej sytuacji też powinni udostępniać. :/
Znowu mamy "Powinni"? Na pewno? A było zapłacone tej kablówce za dodatkowe kanały? Nie było, więc nic nie powinni. Chyba żeby państwo (najlepiej z NFZ rotfl ) dofinansowało. :]
Tom,
ja za dodatkowe kanały nie płaciłam, logika więc powinna być taka - płacisz za normalne kanały Polsatu, to dostajesz te.
Nie jest tak, Mała Mi jak dostanie Monster High to jedną, za pozostałą część kolekcji Mama Muminka musi bulić ekstra. :D
Czyste wynajęcie miejsca na satelicie takim jak Hot Bird, na miesiąc na 4 kanały (jeden w HD) to koszt liczony w setkach tys. USD. Dochodzi do tego produkcja sygnału, tu akurat mogli to zbilansować sprzedając go stacjom zagranicznym.

Klienci stacji, która jest właścicielem praw dostali je za darmo, pozostali muszą je kupić od swojego dostawcy.

Przez internet przelewa się jojczenie jaki to Solorz jest be, a na trybunach na meczu Polska-Australia 1500 miejsc wolnych. Na ogólną liczbę 6,5tys. O_O Oczywiście są koniki, sponsorzy z biletami mający to gdzieś etc., ale szału nie ma.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Siatkówka

Elf pisze:Tom, ja za dodatkowe kanały nie płaciłam, logika więc powinna być taka - płacisz za normalne kanały Polsatu, to dostajesz te.
Niestety, ale z tą logiką nie mogę się zgodzić.
Po pierwsze - w kablówce są różne pakiety a w nich różne zestawy programów Polsatu. Płacąc za konkretny pakiet masz konkretny zestaw programów i nic więcej. Reszta - co łaska, czyli te bezpłatne lub odkodowane. Ty masz Polsat (nie wiem, który pakiet i czy ma to znaczenie), więc załapałaś się na "odkodowane", dla ciebie, taki prezent od Solorza :] (Przy okazji - ty nie płacisz za "normalne" kanały Polsatu, ty płacisz za zakodowane. Normalne to są w naziemnej DVB-T, bezpłatne ;) )
Gdybym stosował twoją logikę, to odbierając w mojej tv (Orange) kanał Polsat Sport News powinienem z klucza żądać tych kanałów z siatkówką?

Wróć do „Inne sporty”