Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

HS - wyciągamy flaszki? :::%%%::: rotfl
Jaki piękny dzień, "hałaśliwi sąsiedzi" na kolanach! :::gd::: Lepiej smakuje tylko zwycięstwo na Anfield. :wink:
Swoją drogą na paradoks zakrawa fakt, że największy wkład w nasze ostatnie sukcesy mają nie ci, którzy kosztowali obłędne pieniądze, a ci, który nagle pod ręką LVG odżyli. Mata, Fellaini, Herrera, Roo wreszcie na swojej optymalnej pozycji.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Ok, stawiasz. rotfl

Czekałem pełen obaw, ale też pełen nadziei, że karta się odwróci i znowu przejmiemy miasto. Do straconej bramki katastrofa, później coraz lepiej, aż do pełnej kontroli i dominacji, szkoda tylko, że kończyliśmy w 10, bo zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe. Jest git, milowy krok w kierunku LM bez kwalifikacji, a nawet wicemistrzostwa. Tylko teraz bez głupich strat punktów błagam...

Pięknie mnie zadziwił pan Louis, tyle razy w tym sezonie wyglądał na zagubionego, bez pomysłu, teraz w koooońcu po raz pierwszy od odejścia SAFa mam poczucie, że wiem mniej od menedżera. :::gd::: :::gd:::
#NKrising
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Ale łomot w Monachium... Awans Bayernu był do przewidzenia, ale w taki sposób? Porto nie istnieje...
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

A grają bez Robbena, Ribery'ego, Schweinsteigera, Dantego.. Swoja drogą ciekawe jak to się stało, że przegrali z Porto, i to wysoko.
Lewy ponoć na celowniki United. Ale jako druga opcja - po Cavanim.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Ależ gol Messiego. :D :::gd:::

I jeszcze raz Messi, i Neymar z asystą Messiego. No ale jak z przodu gra trzech najlepszych napastników Ameryki Południowej. :wink:
Wygląda na to, że Bayern za burtą.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Można go nie lubić, sam za nim nie przepadam, ale trzeba przyznać, że to jest coś. :::gd:::

Zwłaszcza przy tych śmiesznych kwotach rzędu kilku/kilkunastu tysięcy dolarów, którymi chwalą się niektórzy :tired: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Wczoraj tuż przed meczem Realu z Valencią podawali tą informację, na początku wydawało mi się, że chyba się przesłyszałem co do kwoty. Wielki szacun dla CR za to. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że cała ta kwota trafi do tych poszkodowanych w Nepalu :::gd::: .

Również nie należy on do moich ulubionych piłkarzy, ale jednak jako człowiek już niejednokrotnie pokazał, że niej jest obojętny na potrzeby innych.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Dość nieoczekiwana obecność Juve w finale Ligi Mistrzów. Byłam przekonana , że Gran Derby - a tu w finale Włosi. W bardzo ciekawym składzie.. z nieprzydatnych gdzie indziej, odrzuconych, czasem niedocenionych - powstał zespół, który zagra w finale LM.
Pogba - niepotrzebny w United, Morata - nieprzydatny dla Realu, Tevez - odrzucany przez wszystkich.. :wink: Pirlo - za stary dla Milanu- no i trener za słaby na Milan. :D
Do tego Buffon - jeden z najlepszych bramkarzy świata, ikona klubu, facet , który został i grał w Serie B ze swoim klubem, a mógł przebierać w ofertach.
Nie daję im szans w starciu z Barceloną znakomitą - bo taka jest w chwili obecnej Katalonia - ale..nie dawałam i w starciu z Realem.

A w Anglii Chelsea zapewniła sobie mistrzostwo Anglii. Dotrzymał słowa Mourinho. :wink:
Co zapewniło sukces? Myślę, że kilka elementów:
- zmiany w ofensywie - odejście Torresa, przyjście Diego Costy i Cesca Fabregasa.
- znakomita defensywa - bramkarz i, nie zawaham się napisać przede wszystkim - John Terry. Kapitan Chelsea zagrał we wszystkich spotkaniach, grał doskonale, rozegrał chyba jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy - sezon w karierze.
- Eden Hazard - jak nie zaczai się na niego Real to się mocno zdziwię :wink:
- Świetna ławka - perfekcyjnie skompletowana.

No i On. Jednak Special One. :wink:

Mam nadzieję, że United jednak zagra w LM w przyszłym sezonie. Był już moment, że zaświtał mi promyczek nadziei na drugie miejsce. Ale nadzieja wiadomo czyją jest matką. :wink:

-
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Majorka pisze: Pirlo - za stary dla Milanu- no i trener za słaby na Milan.. :D
Na Milan nikt nie jest za stary, przecież to był znany dom spokojnej starości :wink:
Majorka pisze:Do tego Buffon - jeden z najlepszych bramkarzy świata, ikona klubu, facet , który został i grał w Serie B ze swoim klubem, a mógł przebierać w ofertach.
Fakt niewielu jest takich graczy, którzy zdecydowali by się grać w drugiej lidze po degradacji zespołu, szacun :::gd::: .
Z drugiej strony mieli taki spokojny sezon bez ciśnienia na wyniki. To, że z powrotem awansują do pierwszej było pewne, a pewnością mieli trochę więcej czasu na relaks z rodziną :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Zaraz Steven Gerrard zagra po raz ostatni na Anfield. Po 17 latach Liverpool żegna swoją legendę.
Szacunek za przywiązanie do barw - za wspaniałą karierę - za znakomite pełnienie funkcji kapitana. :::g'day::: - od wiernego kibica "wrogów". :wink:
Koniec pewnej epoki...takie życie. ;(
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Fakt taki okres czasu zasługuje na szacunek. Nigdy nie był moim ulubionym zawodnikiem, ani ulubiona drużyna, ale za przywiązanie klubowe należy się szacunek, a różnych propozycji na zmiany klubowe miał na pewno sporo. Teraz w Stanach taka lekka dobra emerytura :) .
Majorka pisze:Koniec pewnej epoki...takie życie. ;(
Niestety już niewielu jest graczy, których wspominam od lat, do których jest piłkarski sentyment. Latka lecą :/ .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Skoro to ostatnia okazja, żeby wbić Stiwiemu szpilkę...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=i26gslXjfjU[/youtube]
http://www.howmanypremierleaguemedalsha ... rdwon.com/

A poważniej, piękna, wzbudzająca podziw i szacunek kariera, zwieńczona triumfem w LM...
#NKrising
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Piłka Nożna - sezon 2014/15

No i znowu sędzia zdecydował kto ma wygrać mecz, :( ładnie przekręcił Jagę. :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Piłka Nożna - sezon 2014/15

A idź Pan w ****. Tak na marginesie, to Gil już dawno powinien gnić w okręgówce.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2015, 18:40 przez bugaloo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=70ptZtvmHgA[/youtube]

Ciekawe co jeszcze zrobi czarna mafia, żeby jednak mistrzostwo pozostało w stolycy?
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Nie wiem, może to mój mały monitor sprawia, że karnego dla Jagiellonii, którego zdaje się sugerować autor filmiku nie widzę. Ale takiej ręki też bym nie gwizdnął, tak więc jeden poważny błąd arbitra był.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Gary pisze:Nie wiem, może to mój mały monitor sprawia, że karnego dla Jagiellonii, którego zdaje się sugerować autor filmiku nie widzę. Ale takiej ręki też bym nie gwizdnął, tak więc jeden poważny błąd arbitra był.
Mam podobne odczucia do Twoich, karny dla Jagi byłby równie naciągany jak ten dla Legii. Sędziowanie w całym meczu było beznadziejne, podobnie zresztą jak w meczu Jagi z Lechem. Tam jednak na niewiele sie to zdało, tutaj zabrali Jagiellonii złudzenia co do majstra.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Karnego dla Legii nie było. Przypominam sobie jednak sytuację z jesieni, kiedy Junior odwrócony dostał w łokieć (przy ciele) w meczu ze Śląskiem. Wtedy też był karny. Błędy się zdarzają "w obie strony", szkoda tylko, że się zdarzają i wypaczają wyniki.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Z tego co widzę na tym filmiku to tak:

Karnego dla Jagielonii nie ma, moim zdaniem kontaktu nie było. Natomiast gdyby był, to jednak był ruch nogi zawodnika Legii w kierunku nogi zawodnika Jagielonii, w takim razie gdyby był kontakt to karny.

Karny dla Legii jak dla mnie słuszny, to nie była ręka przy ciele, sorry.

I przypominam, że jestem z Łodzi, więc nienawiść do Legii powinienem mieć wrodzoną. rotfl
Ostatnio zmieniony 22 maja 2015, 13:14 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Inne sporty”