Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

W tym temacie dyskutujemy na temat nadchodzącego Mundialu i wszystkim, co z nim związane.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Zanim zaczniemy na poważnie -mniej poważnie -czyli profesor Stephen Hawking o szansach Angoli na tytuł.. http://www.sport.pl/pilka/1,136438,1605 ... oxSportTxt
"Jako fizyk teoretyczny jestem trochę bardziej kompetentny niż Paul Ośmiornica" .. :wink: I dalej "Wszystkie nauki, matematyki i racjonalne myślenie znikają. Jestem Anglikiem i będę dopingował naszych chłopców aż do finału". :::gd:::

Wszyscy jesteśmy Anglikami, Profesorze. :wink: Ja tam zawsze zamieniam się w Angielkę oglądając piłkę nożną. A w Hiszpankę - oglądając tenis. rotfl

Do Boju - Lwy Albionu!!!
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

To ja też nie do końca na poważnie: niektórzy pewnie kojarzą naklejki z piłkarzami, które zbierało się w młodości. Teraz można zbierać również wirtualnie, co ma ten plus, że jest za darmo. Link do albumu: klik. Zacząłem zbierać 5 dni temu i poczułem się jak w czasach podstawówki. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Wyczuwam ból d..y kibica Barcy w poprzednim temacie ...
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Madox pisze:Wyczuwam ból d..y kibica Barcy w poprzednim temacie ...
Chodzi ci o to?
Gary pisze:Podsumowanie:
Zdobywca Ligi Europy: Sevilla FC
Mistrz Anglii: Manchester City
Mistrz Francji: PSG
Mistrz Hiszpanii: Atletico Madryt
Mistrz Niemiec: Bayern Monachium
Mistrz Polski: Legia Warszawa
Mistrz Włoch: Juventus Turyn
Założę się, że to zwykłe niedopatrzenie... :D

A co do Mistrzostw, to pierwszy raz w życiu kompletnie o nich zapomniałem. O_O Zawsze starałem się oglądać wszystkie mecze i jarałem się bardzo, a tu proszę... Tenis przesłonił wszystko.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

RoTTeN pisze: A co do Mistrzostw, to pierwszy raz w życiu kompletnie o nich zapomniałem. O_O Zawsze starałem się oglądać wszystkie mecze i jarałem się bardzo, a tu proszę... Tenis przesłonił wszystko.
Trzeba będzie jakoś umiejętnie dzielić MŚ z turniejami na kortach trawiastych. :wink: Bo mecze rozpoczynają się od godz. 18 naszego czasu, a o tej porze to jeszcze grają na angielskich trawnikach.
Ale chyba spotkania o północy w dni powszednie będę odpuszczał, bo niestety o 6 trzeba wstawać do roboty.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Gary zamknął temat sezonu 2013/14 i nie mam gdzie pochwalić się, że "mój" KS Ursus awansowal do baraży o II Ligę. :::yay::: Naprzód Traktorki!
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

RoTTeN pisze:Założę się, że to zwykłe niedopatrzenie...
:::gd::: rotfl

Mam nadzieję, że wygrają... Niemcy :twisted:.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Pierwsze MŚ z systemem goal-line - 14 kamer, jak piłka przekroczy linię bramkową, natychmiast sędzia dostaje poinformowany.
Nareszcie... nie będzie dyskusji, czy sędzia zauważył czy nie, a mógł i powinien.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Elf pisze:Pierwsze MŚ z systemem goal-line - 14 kamer, jak piłka przekroczy linię bramkową, natychmiast sędzia dostaje poinformowany.
Nareszcie... nie będzie dyskusji, czy sędzia zauważył czy nie, a mógł i powinien.
No chyba, że akurat technologia zawiedzie i np. system się zawiesi przez co sędzia nie dostanie takiego info. Albo byłaby zadyma wtedy... no i FIFA miałaby pretekst, żeby żadnych systemów nie wprowadzać :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Jutro START. :D
GRUPY:
Obrazek

TERMINY :
Obrazek

A tutaj Info TVP - bo tylko telewizja publiczna transmituje Mundial. http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... j/15100702
Z dokładnym wyszczególnieniem komentatorów i ekspertów.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Komentatorzy Tvp przy Borku, Iwanowie, Twarowskim i Nachornym to dramat. Za co... Szpakowski to legenda, ale niestety jest już stary i popełnia groteskowe błędy, poza tym nie ma 1/100 wiedzy jaką posiadają ww.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Niektóre grupy fajne, może dam się wciągnąć? O_O
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Madox pisze:Komentatorzy Tvp przy Borku, Iwanowie, Twarowskim i Nachornym to dramat. Za co... Szpakowski to legenda, ale niestety jest już stary i popełnia groteskowe błędy, poza tym nie ma 1/100 wiedzy jaką posiadają ww.
No niestety. Dla mnie jedynie Laskowski z tego towarzystwa trzyma jakiś poziom.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Kurde, nie znam żadnego o czym rozmawiacie? :D Janek Ciszewski nie miał syna? :/
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

PitS pisze:Kurde, nie znam żadnego o czym rozmawiacie? :D Janek Ciszewski nie miał syna? :/
Może Polsat wypożyczy Lorka albo Tomaszewskiego juniora. rotfl
Mundial to jest wielka frajda. :D
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

PitS pisze:Kurde, nie znam żadnego o czym rozmawiacie? :D Janek Ciszewski nie miał syna? :/
No nie mów, że nie znasz Szpakowskiego.. O_O Szpaku jest kultowy.. rotfl
Ci, których wymienił Madox - to komentatorzy Canalu+. Klasa. :::gd:::

Nie mogę się już doczekać.. Ale faworyta nie mam.
Ci, którym kibicuję to w zasadzie nie mają szans wyjścia z grupy.. :/ Hiszpania sukcesu nie powtórzy. Niemcy? Włochy? Francuzi mnie nie przekonują..O prawdziwej sile drużyn z Południowej Ameryki niewiele potrafię powiedzieć . Argentyna? Brazylia z siłą własnego terenu?
Ciekawi mnie też jak wypadną Belgowie. Sporo ciekawych indywidualności mają - grupa też niezła..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Ja zawsze kibicuję Włochom.
Więc, Forza Italia!

A wygrają Niemcy. :twisted:
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Od zawsze (czyli od wicekróla Neeskensa) kibicuję Holandii.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Ja będę kontent, kiedy wygra ktoś z Europy. ;)
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen

Wróć do „Inne sporty”