Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis stołowy

Bekhendem jeszcze w pingla gram, ale forhendem to już cienko. Trochę by mi zajęło żeby złapać dawną formę, o ile w ogóle bym dał radę.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tenis stołowy

Vivid pisze:
Ania pisze:Jak na jednym TFie pojawią się Mouila, Mag i Majorka to ja też przybędę, ale bez rakiety, tylko do obsługi punktu gastronomicznego (w otwieraniu puszek i butelek mam niemałe doświadczenie) :) .
Solidarność nasieniowodów nie pozwalała nam zgrillować Garego, choć od kliku lat Mu to obiecujemy. No ale jak Damy będą przy kuchni to liczymy, że zapomną na chwilę, iż tymi damami są i ... :twisted:
(My Garego przytrzymamy, nawet donieść i poddusić możemy, Złosliwy Gnom się zgłasza ;)).
Wybacz Vivid, ale nie wiem, która :::cytacik::: dama się odważy, aby zgrillować świeżo upieczonego członka Władzy Sowieckiej. Będziemy bać się reperkusji, więc już prędzej wciśniemy się w stroje czirliderek i będziemy kibicować.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
masters
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 19 gru 2011, 17:50

Re: Tenis stołowy

Mi idzie całkiem nieźle w ping ponga.
Mam stół do ping ponga , tata kiedyś sobie kupił.
Lecz staram się ograniczać z grą , bo później słabo mi idzie na korcie.
Więc dla zawodowców nie polecam. rotfl
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis stołowy

Ania pisze:
Vivid pisze:Solidarność nasieniowodów nie pozwalała nam zgrillować Garego, choć od kliku lat Mu to obiecujemy. No ale jak Damy będą przy kuchni to liczymy, że zapomną na chwilę, iż tymi damami są i ... :twisted:
(My Garego przytrzymamy, nawet donieść i poddusić możemy, Złosliwy Gnom się zgłasza ;)).
Wybacz Vivid, ale nie wiem, która :::cytacik::: dama się odważy, aby zgrillować świeżo upieczonego członka Władzy Sowieckiej. Będziemy bać się reperkusji, więc już prędzej wciśniemy się w stroje czirliderek i będziemy kibicować.
No to Nas załatwiłaś. :D Teraz Gary nie dość, że nie przestanie wysyłać "bab do garów", to jeszcze zacznie oczekiwać, że ze strachu - zamiast zgrillować Jego we własnej osobie, będziemy "grillować" DLA NIEGO. :D Niedobrze :( ... a przecież gdybyśmy się odważyły, no to działamy na polecenie i przy współudziale Władzy, a na dodatek - niejako przy garach, no to Gary też mógłby być zadowolony. :P
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tenis stołowy

MagKor pisze:
Ania pisze:
Vivid pisze:Solidarność nasieniowodów nie pozwalała nam zgrillować Garego, choć od kliku lat Mu to obiecujemy. No ale jak Damy będą przy kuchni to liczymy, że zapomną na chwilę, iż tymi damami są i ... :twisted:
(My Garego przytrzymamy, nawet donieść i poddusić możemy, Złosliwy Gnom się zgłasza ;)).
Wybacz Vivid, ale nie wiem, która :::cytacik::: dama się odważy, aby zgrillować świeżo upieczonego członka Władzy Sowieckiej. Będziemy bać się reperkusji, więc już prędzej wciśniemy się w stroje czirliderek i będziemy kibicować.
No to Nas załatwiłaś. :D Teraz Gary nie dość, że nie przestanie wysyłać "bab do garów", to jeszcze zacznie oczekiwać, że ze strachu - zamiast zgrillować Jego we własnej osobie, będziemy "grillować" DLA NIEGO. :D Niedobrze :( ... a przecież gdybyśmy się odważyły, no to działamy na polecenie i przy współudziale Władzy, a na dodatek - niejako przy garach, no to Gary też mógłby być zadowolony. :P
Ale offtop, zaraz Gary wpadnie i pozamiata rotfl .
Mag, nie denerwujmy się, Gary swoich przed-sowieckich nawyków tak szybko nie zmieni i baby zawsze znajdą miejsce przy garach, z tą różnicą, że teraz nie będzie dyskusji, bo :::?ban?::: .
Poza tym Władza tylko tak podpuszcza, a jak przyjdzie co do czego to i tak zamiast Garego dostaniemy w rączki pomponiki :wink:.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
MarK
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2011, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis stołowy

hohvar pisze:
MarK pisze:Również lubię grać w pingla, ale przyznam szczerze, że zawsze kiedy potem gram w tenisa mam problem z długością rakiety tzn. zaczynam trafiać piłki zdecydowanie bliżej serca rakiety, a czasem nawet i bezpośrednio nim...
Też tak mam, tylko że raczej u mnie chodzi o ustawienie: ustawiam się za blisko lecącej piłki i nie uderzam prostą ręką, tylko na takim przykurczu z łokcia :/ . Długo trwa u mnie przestawianie na nogi "tenisowe" z "pingpongowych".
No to tyż mam, a jaką częścią rakiety uderzam to tylko z ustawienia dodatkowo wynika ;) .
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis stołowy

hohvar pisze:
MarK pisze:(...) zaczynam trafiać piłki zdecydowanie bliżej serca rakiety, a czasem nawet i bezpośrednio nim...
Też tak mam, tylko że raczej u mnie chodzi o ustawienie (...) Długo trwa u mnie przestawianie na nogi "tenisowe" z "pingpongowych".
Ja, jak zaczynałam grać w tenisa, miałam przede wszystkim problem z uchwytem. Nie mogłam opanować nawyku trzymania rakiety klasycznym uchwytem wyniesionym z tenisa stołowego, z wyprostowanym palcem wskazującym. :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis stołowy

Ania pisze:Poza tym Władza tylko tak podpuszcza, a jak przyjdzie co do czego to i tak zamiast Garego dostaniemy w rączki pomponiki :wink:.
Dostaniecie rakiety i wygonimy Was na kort. Na to możecie nie tyle liczyć, co być tego pewne :P.
I nawet jak przyjdziecie w szpilkach 10cm to nas to nie powstrzyma, jakoś kort potem wyrównamy, ... Garym (?) rotfl.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Tenis stołowy

Vivid pisze:I nawet jak przyjdziecie w szpilkach 10cm to nas to nie powstrzyma, jakoś kort potem wyrównamy, ... Garym (?) rotfl.
Do tego przydałby się ktoś cięższy i bardziej zaokrąglony. Vidziu... ? ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis stołowy

wyczesany pisze:
Vivid pisze:I nawet jak przyjdziecie w szpilkach 10cm to nas to nie powstrzyma, jakoś kort potem wyrównamy, ... Garym (?) rotfl.
Do tego przydałby się ktoś cięższy i bardziej zaokrąglony. Vidziu... ? ;)
Nie podoba mi się Twój tok rozumowania ... :twisted:
Dlatego proponuję inne rozwiązanie. Zagonimy Je w szpilkach, a obsłudze wciśniemy, że to taki ekologiczny drenaż, bez użycia maszyn rotfl .
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tenis stołowy

Vivid pisze:
Ania pisze:Poza tym Władza tylko tak podpuszcza, a jak przyjdzie co do czego to i tak zamiast Garego dostaniemy w rączki pomponiki :wink:.
Dostaniecie rakiety i wygonimy Was na kort. Na to możecie nie tyle liczyć, co być tego pewne :P.
I nawet jak przyjdziecie w szpilkach 10cm to nas to nie powstrzyma, jakoś kort potem wyrównamy, ... Garym (?) rotfl.
Ja zaklepuję miejsce w loży szyderców, a tam można mieć szpileczki dowolnej wysokości, w zasadzie im wyższe tym lepiej, bo będzie można na Gary'ego chociaż z góry popatrzeć :wink: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis stołowy

Ania pisze:Ja zaklepuję miejsce w loży szyderców, a tam można mieć szpileczki dowolnej wysokości, w zasadzie im wyższe tym lepiej, bo będzie można na Gary'ego chociaż z góry popatrzeć :wink: .
Na Garego z góry to i japonka w japonkach popatrzy ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis stołowy

Vivid pisze:
Ania pisze:Poza tym Władza tylko tak podpuszcza, a jak przyjdzie co do czego to i tak zamiast Garego dostaniemy w rączki pomponiki :wink:.
Dostaniecie rakiety i wygonimy Was na kort. Na to możecie nie tyle liczyć, co być tego pewne :P.
I nawet jak przyjdziecie w szpilkach 10cm to nas to nie powstrzyma, jakoś kort potem wyrównamy, ... Garym (?) rotfl.
Spokojnie. :D Mnie na kort wyganiać nie trzeba, sama się zaprowadzę. ;)
Awatar użytkownika
MarK
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2011, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis stołowy

MagKor pisze:
hohvar pisze:
MarK pisze:(...) zaczynam trafiać piłki zdecydowanie bliżej serca rakiety, a czasem nawet i bezpośrednio nim...
Też tak mam, tylko że raczej u mnie chodzi o ustawienie (...) Długo trwa u mnie przestawianie na nogi "tenisowe" z "pingpongowych".
Ja, jak zaczynałam grać w tenisa, miałam przede wszystkim problem z uchwytem. Nie mogłam opanować nawyku trzymania rakiety klasycznym uchwytem wyniesionym z tenisa stołowego, z wyprostowanym palcem wskazującym. :P
A nie wyłamało Ci tego palca parę razy? Mnie by to skutecznie oduczyło ;-P . Ja z kolei też nieco od pingla, a nieco bo się tak nauczyłem zawsze trzymałem zbyt odchylony ten palec. Fajnie można kręcić wtedy ;) .
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Tenis stołowy

Ania pisze:Poza tym Władza tylko tak podpuszcza, a jak przyjdzie co do czego to i tak zamiast Garego dostaniemy w rączki pomponiki :wink:.
Kilka TF-ów za mną, pomponików na szczęście nikt mi jeszcze nie wciskał. :rolleyes:

Za to wielce prawdopodobne, że Gary będzie znowu biegał niezadowolony z faktu, że dali plastikowe talerzyki do grilla, bo inaczej zagoniłby do zmywania. Ale liczę na ciasnego hot doga w wykonaniu duetu Vivid&Kondziu. Sprasowany Gary nie będzie taki groźny. ;-P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis stołowy

Mouila pisze:
Ania pisze:Poza tym Władza tylko tak podpuszcza, a jak przyjdzie co do czego to i tak zamiast Garego dostaniemy w rączki pomponiki :wink:.
Kilka TF-ów za mną, pomponików na szczęście nikt mi jeszcze nie wciskał. :rolleyes:
Słowo klucz :wink: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tenis stołowy

Mouila pisze:
Ania pisze:Poza tym Władza tylko tak podpuszcza, a jak przyjdzie co do czego to i tak zamiast Garego dostaniemy w rączki pomponiki :wink:.
Kilka TF-ów za mną, pomponików na szczęście nikt mi jeszcze nie wciskał. :rolleyes:
Bo o rodzynka trzeba odpowiednio dbać, a nie już na wstępie straszyć :wink: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis stołowy

Mouili pomponów nie trzeba było, a wręcz nie wolno było, wciskać. I tak była na trybunie niezła zadyma jak grała bo widzowie nie mogli dość do porozumienia co do skaczących piłek ... :angel:
Gdyby tak dać Mouili pompony to nie wiem co by się stało? A GROM wtedy siedział w Iraku i Afganistanie, policja by nie dała rady ;).
Pompony to raczej należy dać kiedyś Basicowi ;). Jako specjalista od "You can dance" czy bardziej "Tańca z gwiazdami" pewnie by Wam drogie Panie zaprezentował fajne układy. ::!phi!::
Jak wiemy to ... nie wiemy ilu już zawstydził świstak, ale od czegoś zacząć trzeba więc Basic zawstydziłby na początku Uczestniczki TF-a. :lol:
Ujmę to tak - Basic, masz nasze poparcie, napieraj! :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
BP_Rocket
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2010, 21:29

Re: Tenis stołowy

Ja w tenisie stołowym podczas forehandu robię błąd polegający na czekaniu na piłkę, czego nie wolno robić w pinglu. Duży wzrost powoduję też, że klepię piłkę z góry na prostych nogach ładując ją w siatkę.
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Tenis stołowy

Umiem już grać slajsa i topspina z backhandu, ale z forehandem mam problem.
W tenisie stołowym zmienia się uchwyt do FH i BH jak w ziemnym, czy nie?
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.

Wróć do „Inne sporty”