Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Wątek narciarski

Włochy i Francja na dzisiaj nie planują w ogóle otwierać.
Jest nacisk na Austriaków, żeby też tak zrobili.

Tak więc....klepnij jakąś miejscówkę w Austrii, byle nie w Ischgl. :-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Wątek narciarski

Chyba nie pojeździmy, Austria, Włochy i Szwajcaria z kwarantanną dla nas.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wątek narciarski

Narty to taka sama pasja jak i tenis. Ale na prawdę w zaistniałej sytuacji nie można sobie jeden sezon darować? Nie tylko dla bezpieczeństwa i tzw. spokoju ale i w sumie dla własnej wygody ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Wątek narciarski

Vivid pisze: 8 gru 2020, 05:53 Narty to taka sama pasja jak i tenis. Ale na prawdę w zaistniałej sytuacji nie można sobie jeden sezon darować? Nie tylko dla bezpieczeństwa i tzw. spokoju ale i w sumie dla własnej wygody ...
Nie.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Wątek narciarski

Może i bym się zgodził. :D
Ale właśnie oportunistyczna wygoda każe mi zaprotestować przeciw odpuszczaniu. Jak dobrze pójdzie za tydzień, dwa będę ozdrowieńcem. Wiesz Vidziu jak nienawidzę tłoku. A ten sezon zapowiada się tak rozkosznie pod względem braku stonki na stokach, że aż mnie skręca. :angel:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wątek narciarski

Vivid pisze: 8 gru 2020, 05:53 Narty to taka sama pasja jak i tenis. Ale na prawdę w zaistniałej sytuacji nie można sobie jeden sezon darować? Nie tylko dla bezpieczeństwa i tzw. spokoju ale i w sumie dla własnej wygody ...
Jak zamkną korty na parę miesięcy to będziesz inaczej zeznawał. :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wątek narciarski

TomPL pisze: 8 gru 2020, 12:46
Vivid pisze: 8 gru 2020, 05:53 Narty to taka sama pasja jak i tenis. Ale na prawdę w zaistniałej sytuacji nie można sobie jeden sezon darować? Nie tylko dla bezpieczeństwa i tzw. spokoju ale i w sumie dla własnej wygody ...
Jak zamkną korty na parę miesięcy to będziesz inaczej zeznawał. :]
Jak ostatnio zamknęli to na "tajne komplety" nie uczęszczałem. I prawdę mówiąc nie miałem jakiegoś ciśnienia z tego powodu (brak gry). Oczywiście, że wolę grać, ale jak nie mogę to luz.
Poza tym weź pod uwagę, że jest zasadnicza różnica jak we własnym mieście nie możesz pograć, a co innego jak jechać/lecieć i ponad 1000 km i mieć potencjalnie cyrk oraz niewiadomą co z powrotem.
Oczywiście nie czepiam się narciarzy, takie przemyślenie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Wątek narciarski

Austria do 18 stycznia wyłączona. Słabo to widzę, ale przesunąłem na 20 lutego.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
van basten
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:53

Re: Wątek narciarski

hokej pisze: 20 gru 2020, 08:01 Austria do 18 stycznia wyłączona. Słabo to widzę, ale przesunąłem na 20 lutego.
W Austrii po sezonie już jest. Tym bardziej że na horyzoncie jakaś mutacja za*rana.

Wróć do „Inne sporty”