Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Formuła 1

Pytanie, w jakim jest stanie...
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Formuła 1

Raczej wegetatywnym...
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Formuła 1

Reaguje na dotyk i głos, cokolwiek to może oznaczać... .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Formuła 1

To brzmi jak 5-7 w skali Glasgow... :(
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
MarK
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2011, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Formuła 1

Nic nie podano odnośnie jego stanu, więc nie wiem skąd te informacje. Podano tylko, że się wybudził i przenosi się na rehabilitację, która będzie zupełnie prywatna i rodzina prosi o uszanowanie tego.

Jasne jest, że na pewno nie jest w pełni sprawny, ale już samo to że się wybudził jest cudem, więc kto wie, czy nie można liczyć na następny...

Robiąc mały off topic: oglądał ktoś genialne tegoroczne Le Mans 24? ;)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Formuła 1

MarK pisze:Nic nie podano odnośnie jego stanu, więc nie wiem skąd te informacje. Podano tylko, że się wybudził i przenosi się na rehabilitację, która będzie zupełnie prywatna i rodzina prosi o uszanowanie tego.

Jasne jest, że na pewno nie jest w pełni sprawny, ale już samo to że się wybudził jest cudem, więc kto wie, czy nie można liczyć na następny...

Robiąc mały off topic: oglądał ktoś genialne tegoroczne Le Mans 24? ;)
Link
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Formuła 1

MarK pisze:Robiąc mały off topic: oglądał ktoś genialne tegoroczne Le Mans 24? ;)
A coś więcej możesz powiedzieć?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
F1Bart
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 4 lut 2013, 17:31
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Formuła 1

Oglądałem Le Mans 24, wyścig był jednym z najlepszych w ostatnich latach.
Awatar użytkownika
MarK
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2011, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Formuła 1

Basic pisze:
MarK pisze:Robiąc mały off topic: oglądał ktoś genialne tegoroczne Le Mans 24? ;)
A coś więcej możesz powiedzieć?
No była świetna walka między trzema fabrykami, czyli Porsche, Toyota i Audi, ale (jak zawsze) i tak wygrało w końcu Audi, ale tak naprawdę do ostatniej godziny nie dało się wskazać zwycięzcy. Walczyli przez dobę niemal jak w sprincie, nieraz koło w koło.

No i był innowacyjny Nissan ZEOD RC, który zakończył wyścig po... jednym okrążeniu niestety. Naprawdę szkoda bo przez cały tydzień auto spisywało się świetnie, a na wyścigu taka klapa.

Generalnie dawno nie mieliśmy tak zaciętej walki o zwycięstwo w najwyższej klasie i dawno Audi nie miało tylu konkurentów, będących tak blisko (Toyota jest nawet przed Audi, ale w Le Mans prędkość to nie wszystko), a za rok dojdzie kolejna fabryka w walce o ogólny triumf, czyli Nissan. Zapowiada się super.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Formuła 1

Dawno już nie oglądałem F1, natomiast wcześniejszy GP i wczoraj jakoś tak wyszło. Z wymianą opon zeszli do poniżej 2sekund O_O . 1.92 czy 1.98 jakoś tak. Pokazywali produkcję pedału hamulca - koszt jedynie drobne kilkanaście tyś $. :)

Natomiast co do samego, deszczowego, wyścigu GP Brazylii. Ostatni "domowy" wyścig dla Massy, nie dojechał do mety, poślizg i dzwon, ale i tak duża feta na trybunach. Ogólnie sporo kierowców zaliczyło bandy, kilku efektownie. Większość wyścigu za pojazdem bezpieczeństwa w ciągłym deszczu, ale pod koniec działo się sporo :) . Był taki narwaniec Maks Verstappen - 19 latek z Holandii. To co gość wyprawiał na torze na ostatnich okrążeniach to bajka. W ciągu chyba 10 kółek wyprzedził ok. 6-7 kierowców :) . Jak tak mijał kolejnych to w pewnym momencie był 4-ty w stawce i do kolejnego tracił ponad 6sek i chyba 3 okrążenia do końca, minęły niecałe dwa okrążenia i Maks wdrapał się na 3-cie miejsce :) .
Komentatorzy co chwilę mówili, że z taką jazdą albo wyprzedzi kolejnych dobrych kierowców, m.in Vettel'a albo skończy na bandzie, dużo nie brakowało bo 2x wpadał w poślizg, ale zdołał skontrować. Wariat, ale świetnie się to oglądało :) .

Za tydzień albo dwa, ostatnie GP, oj będzie się działo.

Swoją drogą Vettel i Verstappen raczej nie zostaną najlepszymi kumplami, w trakcie poprzedniego GP mieli spięcie w efekcie czego sędziowie nałożyli karę na Holendra, w trakcie tego wyścigu również mieli małe ale do siebie, tym razem bardziej Vettel do Maksa za lekkie wypchnięcie przy wyprzedzaniu :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Formuła 1

Ne wszystkich forach peany na temat Verstappena i mam wrażenie że oceniający pierwszy raz włączyli TV a już na pewno zaczęli oglądać od mniej więcej 50 okrążenia.
Taki drobiazg jak fakt, że Max jechał na deszczówkach o jakieś 30 okrążeń świeższych niż reszta umyka. Fakt, że Rosbergowi jakakolwiek walka wisi i powiewa, bo żeby zdobyć tytuł musi dojeżdżać na 2,3 miejscu również umyka. Fakt, że Verstappena wezwali na zmianę opon rozwalając cały wyścig (bez sensu) również umyka.

Zawsze deszcz jest pożądanym elementem, bo wprowadza niepewność do procesji. Ale trzeba też widzieć las, nie tylko drzewa.
Swoją drogą - trochę deszczu, słaba widoczność i już SC, start lotny, płacz przez radio itd. Senna się w grobie przewraca.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Formuła 1

Hokej, dziś liczy się bezpieczeństwo. Kiedyś mogło walić żabami i ... najwyżej by dostali komunikat przez radio by za wielu udek nie uszkodzić. :P
A dziś ciut większy deszcz i samochód bezpieczeństwa albo nawet rozważa się przerwanie wyścigu. Szanuję życie i zdrowie kierowców, ale też bez przesady, żenada. :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Formuła 1

No to się za chwilę znowu zacznie
https://www.formula1.com/en/latest/arti ... MoY2W.html
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Formuła 1

Ciekawe jak mu będzie szło. I ile lat jeszcze pojeździ. Fajnie, że tak się to ułożyło.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Formuła 1

Obstawiam że dwa lata, tyle ile podobno ma kontrakt z obecnym zespołem. Trzeba mieć nadzieję ze uda im się poprawić furę na przyszły sezon, bo z obecnej to i najlepszy kierowca niewiele wyciśnie :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Formuła 1

Przejrzałam sobie temat od początku, a tam na pierwszej stronie:
Vivid pisze:Do F1 to on nie wróci. Nie ma takiej opcji. Talentów jest pełno, sprawnych w 100%, a on tej sprawności nie odzyska. On doskonale to wie ale robi dobrą minę. Robi ją kiepsko co pokazały ostatnie wywiady, mowy ciała nie oszukasz ...
Poza tym w F1 nie jeździ się tylko dlatego, że jest się dobrym. Musisz wnieść kapitał. Za nim taki nie stoi i już nie stanie.
Natomiast ma szanse nieźle pojeździć w rajdach.
Przyszłość Igi Świątek wróżysz z tej samej kuli? :wink:
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Formuła 1

mapi pisze:Przejrzałam sobie temat od początku, a tam na pierwszej stronie:
Vivid pisze:Do F1 to on nie wróci. Nie ma takiej opcji. Talentów jest pełno, sprawnych w 100%, a on tej sprawności nie odzyska. On doskonale to wie ale robi dobrą minę. Robi ją kiepsko co pokazały ostatnie wywiady, mowy ciała nie oszukasz ...
Poza tym w F1 nie jeździ się tylko dlatego, że jest się dobrym. Musisz wnieść kapitał. Za nim taki nie stoi i już nie stanie.
Natomiast ma szanse nieźle pojeździć w rajdach.
Przyszłość Igi Świątek wróżysz z tej samej kuli? :wink:
Na F1 się nie znam, w przeciwieństwie do tenisa ;)
Poza tym i tu spadłem na cztery łapy :P Oświadczyłem, że jak Kubica wróci to przestanę jeździć po Radwańskiej. Kubica wraca, ale Radwańska kończy :::yay:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Formuła 1

Vivid pisze:Poza tym i tu spadłem na cztery łapy. :P Oświadczyłem, że jak Kubica wróci to przestanę jeździć po Radwańskiej. Kubica wraca, ale Radwańska kończy. :::yay:::
Mhm, a gdybyś chciał się wypowiedzieć krytycznie o jej działaniach pokarierowych, to zawsze możesz wyjechać z argumentem, że oświadczenie dotyczyło tylko kwestii sportowej. Sprytnie. Swoją drogą, jak to tak, nie znasz się i wypowiadasz? Ty, który poważnie traktujesz jedynie dialogi z praktykami? :] :wink:

PS ED, już wiem skąd te edycje w moich postach. Vi kropek nie stawia, cytuję jego wypowiedzi, a później wychodzi, że to niby ja błądzę. :wink: Dlatego teraz sama poprawiłam. Nie będzie mi tu niechluj licznika nabijał. :]
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Formuła 1

mapi pisze:
Vivid pisze:Poza tym i tu spadłem na cztery łapy. :P Oświadczyłem, że jak Kubica wróci to przestanę jeździć po Radwańskiej. Kubica wraca, ale Radwańska kończy. :::yay:::
Mhm, a gdybyś chciał się wypowiedzieć krytycznie o jej działaniach pokarierowych, to zawsze możesz wyjechać z argumentem, że oświadczenie dotyczyło tylko kwestii sportowej. Sprytnie. Swoją drogą, jak to tak, nie znasz się i wypowiadasz? Ty, który poważnie traktujesz jedynie dialogi z praktykami? :] :wink:
Wkurzała mnie na korcie. Poza kortem jej sprawa, demokracja :P
I nie wiem czemu się dziwisz? Nie znam się, to się wypowiem - klasycznie po "polskiemu" rotfl
mapi pisze:PS ED, już wiem skąd te edycje w moich postach. Vi kropek nie stawia, cytuję jego wypowiedzi, a później wychodzi, że to niby ja błądzę. :wink: Dlatego teraz sama poprawiłam. Nie będzie mi tu niechluj licznika nabijał. :]
ED, gdybyś nie zauważył ;), baba Ci pyskuje rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Formuła 1

Ja bym nawet się bardzo cieszył z tego Kubicy, ale co z tego, że będzie w teamie Williams, skoro on kończy może z 10 procent wyścigów?

Wróć do „Inne sporty”