MFruki
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 3 maja 2012, 13:39

Siatkówka

Dzisiejszej nocy o godzinie 2:00 Polska zagra swój pierwszy mecz w tegorocznej Lidze Światowej. Na początek bardzo trudny rywal, mianowicie Brazylia. Co sądzicie o Polakach, mają jakieś szanse?

Według mnie niestety 3:1 dla Brazylii... :/
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Siatkówka

Brazylia ostatnio nie była taka mocna, może uda się coś ugrać.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Siatkówka

Tak naprawdę nie ma to znaczenia..... najważniejszym turniejem tego sezonu, a właściwie to ostatnich 4 lat są Igrzyska Olimpijskie.... nic więcej się nie liczy.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Siatkówka

Też mi się tak wydaje. Nawet się zdziwiłem, że rozgrywają LŚ, ale to będzie bardziej przetarcie przed Igrzyskami.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Siatkówka

No i pięknie :). Polska 3-2 Brazylia :D. Jak pokonaliśmy Brazylię to liczę na zwycięstwa z Kanadą i Finlandią. Każdy set na styk :). Z taką grą jak wczoraj można liczyć na jakiś medal na Igrzyskach.
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siatkówka

Spokojnie, bez nerwów, do Igrzysk spuchną i popłyną. Taka to już nasza tradycja ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
MFruki
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 3 maja 2012, 13:39

Re: Siatkówka

Vivid pisze:Spokojnie, bez nerwów, do Igrzysk spuchną i popłyną. Taka to już nasza tradycja ...
Mimo wszystko zwycięstwo nad Brazylią od 10 lat da naszym satysfakcję...
A dziś w nocy wydaje się 3:0 dla Polski ;).
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Siatkówka

Po meczu z Finlandią cisza w temacie, jak widzę rotfl.
P.s. Spotkanie Brazylii z Kanadą pokazało jak Ci pierwsi traktują tegoroczną LŚ ;-).
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: Siatkówka

Vivid pisze:Spokojnie, bez nerwów, do Igrzysk spuchną i popłyną. Taka to już nasza tradycja ...
Szczerze wątpię, Anastasi już złamał parę naszych ograniczeń, a widać że forma zwyżkuje. Poza tym medale na każdej z imprez międzynarodowych mówią same za siebie.
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Siatkówka

Mnie też podoba się to co zrobił z drużyną. Mamy dwóch bardzo dobrych rozgrywających, dobrych zmienników praktycznie na każdej pozycji. Co prawda zdarzają się jeszcze przestoje i problemy z koncentracją, ale oni grają już inaczej i mam nadzieję, że w Londynie będzie dobrze.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Siatkówka

No i proszę :::gd:::. To były prawdziwe emocje... a nie jakiś tam "śmieszny" Wimbledon :::jezor:::.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Brawa dla Polaków !!! :::yay::: :D .

Nasi wygrali Ligę Światową. :::yay::: :::yay::: :!PL!: :!PL!:

W finale wygrywamy z Jankesami 3:0 :).

Tylko mała obawa czy zdążą odpocząć przed IO.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

No i jest zwycięstwo, bez łaski i gwiazdorstwa (piłkarze), bez wymaganej słabszej gry przeciwnika (Agnieszka R.), bez płaczu, biletów i innych mało ważnych wymówek a za nieporównywalnie mniejsze pieniądze. Jest drużyna, drużyna, która chce wygrywać i umie to robić. Brawo.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Dawno nie oglądałem siatki. Wczoraj się skusiłem. Chłopaki grali cudnie! Oby taką formę utrzymać do Igrzysk. BRAWO! :::yay:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siatkówka

Jak nie oglądam siatki tak wczoraj oglądałem z przyjemnością ostatnie 1,5 seta.
Tylko pogratulować takiej gry. To jest właśnie wygrywanie na własnych warunkach bez oglądania się czy liczenia na rywala. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Siatkówka

Od powtórki z hymnem na najwyższym stopniu, "kopacze" powinni rozpoczynać każdy trening.
Gratulacje dla siatkarzy i całego sztabu.
Jeszcze raz powtórzę, że jestem pełen podziwu dla Anastasiego, który pokazał, że nowoczesna siatkówka, to nie bazowa "pierwsza" szóstka i rezerwowi. Sposób w jaki rotuje składem, dostosowując go do przeciwnika i własnej wizji meczu jest niesamowity.
Widać również jak ważne jest stworzenie odpowiedniego zaplecza szkoleniowego i jak ważne jest szkolenie młodzieży i trzeba korzystać z tej wartości, którą dają nam zagraniczni trenerzy jeżeli przynosi to takie rezultaty.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: Siatkówka

Vivid pisze:Jak nie oglądam siatki tak wczoraj oglądałem z przyjemnością ostatnie 1,5 seta.
Tylko pogratulować takiej gry. To jest właśnie wygrywanie na własnych warunkach bez oglądania się czy liczenia na rywala. :::gd:::
Zapomniałeś dodać, że rywale byli słabi. Ten turniej był traktowany przez drużyny jako turniej drugiej kategorii wszak niedługo IO. Tak czy owak brawo, szkoda tylko, że to tak niszowy sport.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Ten jak to nazywasz "niszowy sport" ma budżet dziś porównywalny z budżetem PZPN, a dzieje się tak dlatego że cały czas nam kapie z Pańskiego stołu procent od sukcesów, co w połączeniu z oglądalnością i prawami do transmisji daje całkiem niemały trzosik.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Lubelak pisze:
Vivid pisze:Jak nie oglądam siatki tak wczoraj oglądałem z przyjemnością ostatnie 1,5 seta.
Tylko pogratulować takiej gry. To jest właśnie wygrywanie na własnych warunkach bez oglądania się czy liczenia na rywala. :::gd:::
Zapomniałeś dodać, że rywale byli słabi. Ten turniej był traktowany przez drużyny jako turniej drugiej kategorii wszak niedługo IO. Tak czy owak brawo, szkoda tylko, że to tak niszowy sport.
Cytat z Lozano:
- "... po raz pierwszy w życiu słyszałem taki hałas na meczu. Popularność tej dyscypliny w Polsce jest absolutna i nie do opisania. Jeśli we Włoszech rozdawałem po meczu 40 autografów to w Polsce rozdaję ich 400. Zawodnicy nie wychodzą z hali jeśli najpierw nie ma przed wejściem ochrony. Oni są znani wszędzie."

Światowo ... masz rację.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Lubelak pisze:Zapomniałeś dodać, że rywale byli słabi ...
Faktycznie Brazylia, USA druga liga :). To że zabrakło Rosji i Włochów nie oznacza, że rywale byli słabi. Zwłaszcza że akurat po drodze zaliczyliśmy wszystkich najsilniejszych, którzy wystąpili w tej edycji i wszystkich odprawiliśmy z kwitkiem.
Obrazek
_____

Wróć do „Inne sporty”