Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

EURO 2012

Do tej imprezy jeszcze jakieś dwa miesiące ale w sumie już można zacząć spekulować. Ligi powoli się kończą.

Powinieniem w sumie powiesić ankietę:
a. Czy patałachy w ogóle zdobędą punkt?
b. Czy patałachy w ogóle strzelą ... choć samobója?
c. Czy już po pierwszym meczu kibice wygwizdają patałachów?

Jakieś inne propozycje? ...

OK ;) zapraszam do dyskusji :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: EURO 2012

Mój typ to wygrana z Grecją na rozpoczęcie (2-0), z Czechami remis i porażka z Rosją. Przy odrobinie szczęścia wyjdziemy na drugim miejscu. Dalej porażka z Holandią. Wygrają albo Hiszpanie albo Holendrzy, ja kibicuję pomarańczowym.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: EURO 2012

Dobrze zacząłeś Vi. :D Odpowiedź brzmi 3xNIE, nie ma takiej kaszany po której kibice polskiej piłki nożnej wygwizdaliby naszą drużynę. Oni kochają cierpieć i śpiewać że nic się nie stało.
No i łudzić się.

Widzę następny o doskonałej oglądalności program dla Polsatu który przebije docusoap. To soccersoap, fabularyzowane relacje z szatni poszczególnych drużyn naszej ligi.
Pamiętajcie producenci gdzie wysyłać honoraria za pomysł.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: EURO 2012

Tak PitS, nasi kibice są niereformowalni :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
pysk_jak_ser
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 328
Rejestracja: 23 gru 2011, 11:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Służewiec pozdrawia.
Obrazek
Debil nie wie, że jest debil, a mądry to wie.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: EURO 2012

Awatar użytkownika
tonny
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 kwie 2012, 16:08

Re: EURO 2012

Wierzę w to, że wyjdziemy z grupy :). Stawiam Rosja pierwsze miejsce Polska drugie. Mamy ciekawą kadrę, a największe nadzieje pokładam w trójce z Dortmundu (jak można tych chłopaków nazwać patałachami?). Dodatkowo jesteśmy gospodarzami, więc będziemy grali w 12, a nasz dwunasty zawodnik jest naprawdę mocny :D. Również grupa trafiła nam się idealna, więc szanse na awans naszej reprezentacji z grupy są naprawdę wielkie.
HEAD EXTREME MP microgel
Obrazek
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

tonny pisze:Wierzę w to, że wyjdziemy z grupy :). Stawiam Rosja pierwsze miejsce Polska drugie. Mamy ciekawą kadrę, a największe nadzieje pokładam w trójce z Dortmundu (jak można tych chłopaków nazwać patałachami?). Dodatkowo jesteśmy gospodarzami, więc będziemy grali w 12, a nasz dwunasty zawodnik jest naprawdę mocny :D. Również grupa trafiła nam się idealna, więc szanse na awans naszej reprezentacji z grupy są naprawdę wielkie.
Grunt to optymizm, to pomaga w życiu :).

Mi się jednak wydaje, że Grecja to nie będzie spacer po plaży: obie drużyny będą grały defensywnie i czekały na "okazję", czyli pewnie 0-0 się skończy.
Z Czechami łatwiej nie będzie i z Rosją mecz o wszystko ... a potem się będzie szukało winnych.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: EURO 2012

TVN24 podało nieoficjalnie trójkę Polaków, którzy opuszczają kadrę - Jodłowiec, Kucharczyk, Glik. O ile rozumiem tych pierwszych dwóch, i nawet popieram, to dlaczego wyjedzie przyzwoity środkowy obrońca, których u nas bardzo szybko może zabraknąć, to już pojąć nie potrafię.
#NKrising
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Dzisiaj mi się śniło, że Grecy wpakowali nam 2-ie bramy ... czy Nasi coś strzelili i ile, to nie wiem, aż tyle czasu na sen nie miałem ;-P .
A dokładnie, to jedną bramę z główki strzelili, a druga, to chyba był samobój ... może być ciekawie :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

http://www.youtube.com/watch?v=wcz-J10scjA

Pewnie widzieliście, jak nie to zapraszam.
Mnie ta przeróbka hymnu ubawiła.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: EURO 2012

Ponoć już podczas grania hymnu nasi kibice od razu będą śpiewać "Polacy nic się nie stało" rotfl.
Naród się przezorny zrobił? ... :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Wczoraj oglądałem sobie towarzyski mecz Włochy - Rosja (0:3). Naprawdę słabo widzę Polaków.
Nie wiem na kim planują zdobyć te punkty do wyjścia z grupy, ale na Rosję bym nie liczył.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Nie przesadzaj, nasi dzisiaj wygrali z mocnym zespołem 4:0 rotfl.
A poważnie to nic nie wiadomo. Na Euro dojdzie presja wyniku. I nie zapominaj, że to Rosja, więc nasi powinni gryźć trawę a nie dać :). Chociaż to już nie to pokolenie, więc różnie może z tym być :).
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: EURO 2012

Ja jestem niezmienny w odczuciach - 3 mecze, 3 wtopy, Smuda na Madagaskar :).
Niestety raczej nie mogę liczyć na to, że po 2 wtopie na 3 meczu kibice ostro wygwizdają tych cieniasów.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Vivid pisze:Ja jestem niezmienny w odczuciach - 3 mecze, 3 wtopy, Smuda na Madagaskar :).
Niestety raczej nie mogę liczyć na to, że po 2 wtopie na 3 meczu kibice ostro wygwizdają tych cieniasów.
Na Madagaskar to by mu za dobrze było.
Raczej niech za karę trenuje Gryf Wejherowo do emerytury, albo coś takiego (nie znam zespołów z niższych lig w Polsce, ale coś by mu mogli znaleźć, gdzieś na wiosce).
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: EURO 2012

Popadacie w skrajności, jedną było powierzenie Nikodemowi reprezentacji, teraz chcecie wysłać na wioskę faceta który omamił cały związek że da radę. To jest jakaś umiejętność, wprawdzie nie piłkarska, a autokreacji.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
punkty
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 20 lut 2012, 16:42

Re: EURO 2012

Ja myślę, że pierwszy mecz z Grecją już za 5 dni wygramy! :D A jeśli tak będzie, później już pójdzie gładko!
Korea będąc organizatorem, zaszła niespodziewanie daleko :)
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

EURO 2012

Nie wiem jak w innych miastach "gospodarzach" turnieju ale w Trójmieście jest kozacko. Gdańsk to imprezowe zadupie, ale w Sopocie jest super :-). Tylu Irlandczyków to nawet w Dublinie nie widziałem rorfl. Dobrze, że ja w 99% wypadków niepijący jestem bo mógłbym na mecz otwarcia do domu nie wrócić.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

bugaloo pisze:Gdańsk to imprezowe zadupie, ale w Sopocie jest super :-).
Mniej polski słychać niż inne języki.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Inne sporty”