Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Boks i Sporty walki

Sapp - Pudzian, to była komedia rotfl. Bob coś cieniutko wyglądał, jakby go było z 1/3 mniej.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Boks i Sporty walki

Za to KO Mameda na prawdę przyzwoite. Pudzian jakby wkurzony tymi showami Boba bo ruszył jak lew na niego :D.
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Boks i Sporty walki

Vivid pisze:Sapp - Pudzian, to była komedia rotfl. Bob coś cieniutko wyglądał, jakby go było z 1/3 mniej.
Wiesz Vi, Sapp to już 40 letni emeryt jest. Dziwię się, że dla Pudziana włodarze KSW wybrali go jako rywala. Chyba, że chcieli korespondować z Thompsonem, który walczył z Bob'em w marcu tego roku. Sens walki z Bob'em to byłby sens, gdyby gość był w formie, jak z czasów Pride FC. Obejrzyj sobie np. jego walkę z czasów Pride z Minotauro, tj. Antonio Rodrigo Nogueirą.

Co do Mameda, to prawdziwym testem dla niego będzie UFC. Zresztą gość ma tego świadomość. Ten jego apel do właścicieli KSW po swojej walce o załatwienie walki w UFC, to był już taki krzyk rozpaczy. Bo tak naprawdę gość nie wie, w którym miejscu znajduje się i na ile go stać. Tutaj stoi w miejscu. Jeśli sprawdzi się tam powiedzmy w dwóch pierwszych walkach, to Dana White może da mu walkę z Pająkiem, czyli z Andersonem Silvą. Mistrzem UFC wagi średniej, czyli wagi Mameda. UFC to jednak inna liga. Jedno jest pewne. Mamed ma niesamowity potencjał i szkoda, aby marnował się z emerytami UFC lub niespełnionymi zawodnikami z tej federacji. Właściwym dla niego miejscem, aby rozwijał się jest UFC.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

Dzisiaj:
Rafał Jackiewicz vs Luciano Abis o mistrza UE
Lucian Bute vs Carl Froch ( ma żonę na trybunach, która będzie wydawać dziwne odgłosy) o mistrzostwo świata IBF w wadze superśredniej
UFC:
Cain Velasquez vs Antonio BigFoot Silva
Junior Dos Santos vs Frank Mir o mistrza heavyweight division. Koło 5 rano na Orange sport.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Boks i Sporty walki

Madox pisze:Dzisiaj:
Rafał Jackiewicz vs Luciano Abis o mistrza UE
Lucian Bute vs Carl Froch ( ma żonę na trybunach, która będzie wydawać dziwne odgłosy) o mistrzostwo świata IBF w wadze superśredniej
UFC:
Cain Velasquez vs Antonio BigFoot Silva
Junior Dos Santos vs Frank Mir o mistrza heavyweight division. Koło 5 rano na Orange sport.
Bardzo chętnie bym sobie obejrzał gale UFC w nocy, ale muszę za nią zapłacić 15 euro, więc niech się ugryzą. Nie taka zła Polska telewizja jak puszczają za darmo.
Awatar użytkownika
tonny
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 kwie 2012, 16:08

Re: Boks i Sporty walki

Nawet nie wiedziałem, że UFC można oglądnąć w polskiej telewizji. Szkoda, że nie mam Orange sport ;/.
Co do samej walki o tytuł szkoda, że Overeem nie został do niej dopuszczony. Byłoby to piękne widowisko :). Natomiast Mir nie ma najmniejszych szans z Cigano
HEAD EXTREME MP microgel
Obrazek
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

Manny Pacman Pacquiao vs Timothy Desert Storm Bradley - chyba nic nie trzeba dodawać. Polsat od 2 rano walka koło 5 00- 5 30.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Boks i Sporty walki

Jak to dobrze, że ja się zawsze budzę przed 5.00. :)
Jestem koszmarem antyterrorystów, oni wchodzą generalnie o 6.00, u mnie byłoby już nawet czasem po śniadaniu. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Boks i Sporty walki

Jak to dobrze, że ja się nigdy przed 5.00 nie kładę :-).
Edycja: No i co Panowie, jak wrażenia? Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Po każdej walce spapranej przez sędziów mówię sobie, że już więcej nie będę oglądał boksu... zawsze jednak się "łamię" i daję nabrać. Pora zmienić przepisy i kazać im walczyć aż do nokautu ;-).
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

Co za niesamowite oszustwo! Boks zawodowy zszedł na psy. Oszustwo stulecia. Bob Arum jest męską prostytutką, za kasę zrobi wszystko, będzie rewanż i kasa się kręci. Szkoda Pacmana.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Boks i Sporty walki

A możesz coś więcej powiedzieć?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

Pacman został oszukany. Wygrał 9-10 rund, po czym sędziowie ogłaszają werdykt 115:113 113:115 115:113 dla Bradleya. Wszyscy eksperci z HBO, ESPN typowali 119-109 dla Pacquiao. Filipinczyk trafił Bradleya 250 razy, a Bradley 150 ! Ogromna różnica, Bradley w 4 i 5 rundzie ledwo co kontaktował z ziemią.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Boks i Sporty walki

Za najlepszy komentarz niech posłużą słowa Mayweather'a seniora. Parafrazując "Kto widział inny wynik niż przytłaczające zwycięstwo Mannyego, powinien leczyć się na głowę".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Boks i Sporty walki

I taki jest ten "boks" ...
Pacman na wylocie a młody na wzlocie, to kto ma wygrać, kto zapewnia perspektywicznie kasę?

Nic, ma być rewanż, jak go Pacman nie uśpi przed końcem to znów będzie podobnie :/.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
bart0ssy
Orator
Orator
Posty: 526
Rejestracja: 18 wrz 2011, 19:17
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Boks i Sporty walki

Madox pisze:Co za niesamowite oszustwo! Boks zawodowy zszedł na psy. Oszustwo stulecia. Bob Arum jest męską prostytutką, za kasę zrobi wszystko, będzie rewanż i kasa się kręci. Szkoda Pacmana.
W boksie to już nagminne - dlatego od pewnego czasu w większym stopniu interesuje się tenisem. Bywały równie duże albo nawet i większe oszustwa. Widziałeś może Chisora vs Helenius w zeszłym roku? Tam Brytyjczyk wygrał 11-12 rund i też nie wygrał... Widziałeś może Williams vs Lara? Podobny wał... Podobne przekręt można wyliczać niemal bez końca. Promotorzy tacy jak Bob Arum czy Wilfried Sauerland sami kopią sobie grób sztucznie kreując championów. Coraz więcej kibiców odwraca się od boksu...
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

bart0ssy pisze: Widziałeś może Chisora vs Helenius w zeszłym roku? Tam Brytyjczyk wygrał 11-12 rund i też nie wygrał... Widziałeś może Williams vs Lara? Podobny wał... Podobne przekręt można wyliczać niemal bez końca. Promotorzy tacy jak Bob Arum czy Wilfried Sauerland sami kopią sobie grób sztucznie kreując championów. Coraz więcej kibiców odwraca się od boksu...
Chisora wygrał min. 9 rund, a Lara wszystkie. Niestety układy wpędzają boks do grobu. Szkoda teraz Punishera :( już nigdy nie powalczy. W sobotę Adamek vs Chambers, myślę, że będzie to wspaniały pokaz boksu i zwycięstwo Tomka na punkty, może TKO w końcowych rundach.
Gala dzisiaj od 3 na Polsacie, dwie walki i Tomek Adamek ~ 4:30. Pierwsza walka o 3 ciekawa, walczy nadzieja HW USA Jennings.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: Boks i Sporty walki

Boks staję się bardzo mocno reżyserowany, mnie najbardziej boli to jak przekręcono Khana, głownie dzięki sędziemu ringowemu, wiadomo było że w razie wygranej obił by kogoś z najbardziej przereklamowanej dwójki bokserów a mianowicie Pacman/Pretty-boy...
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

sledz136 pisze:mnie najbardziej boli to jak przekręcono Khana, głownie dzięki sędziemu ringowemu, wiadomo było że w razie wygranej obił by kogoś z najbardziej przereklamowanej dwójki bokserów a mianowicie Pacman/Pretty-boy...
Khana z Petersonem przekręcili ok, w dodatku tamten był na koksie. Ale Pacman i FLoyd nie są przereklamowani, litości. Jestem fanem Pacmana, Floyda nienawidzę, ale bądźmy szczerzy. Floyd to geniusz. Mayweather jest niesamowicie utalentowany, możliwe, że bardziej niż Ali, Frazier, Sugar Ray, Lewis itp. Jego obrona jest fenomenalna. Bardzo lubię Amira, jednakże i z Filipińczykiem i z Moneyem jest jeszcze bez szans.
Co do walki Adamka: Eddie mu nie leżał, jest "śliski", szybki, dobry balans. Tomek wygrał mało przekonująco, chcę walki z Povietkinem. Wczoraj był fajny turniej Prizefighter, gdzie startował Sosnowski. Po nokautach od Kliczki i Dimitrienki to nie ten sam bokser, choć wypadł przyzwoicie i odpadł po kontrowersyjnej decyzji z Kevinem Johnsonem. Albert to równia pochyła.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: Boks i Sporty walki

Madox pisze:
sledz136 pisze:mnie najbardziej boli to jak przekręcono Khana, głownie dzięki sędziemu ringowemu, wiadomo było że w razie wygranej obił by kogoś z najbardziej przereklamowanej dwójki bokserów a mianowicie Pacman/Pretty-boy...
Khana z Petersonem przekręcili ok, w dodatku tamten był na koksie. Ale Pacman i FLoyd nie są przereklamowani, litości. Jestem fanem Pacmana, Floyda nienawidzę, ale bądźmy szczerzy. Floyd to geniusz. Mayweather jest niesamowicie utalentowany, możliwe, że bardziej niż Ali, Frazier, Sugar Ray, Lewis itp. Jego obrona jest fenomenalna. Bardzo lubię Amira, jednakże i z Filipińczykiem i z Moneyem jest jeszcze bez szans.
Wybacz ale cenię bardziej, świetnego technicznie chłopaka, zadającego 5 ciosów na sekundę, nastoletniego wicemistrza olimpijskiego, niż pieniacza i chama walczącego z defensywy, który przegrał jak dla mnie już co najmniej dwie walki w tym ostatnią w której był stroną unikającą starć, a przecież był pretendentem. Jak dla mnie to on się nawet się nie umywa to choćby "dumy Walii", a Ty zestawiłeś go z takimi bokserami, myślę że to mocno im uwłacza. Co więcej ten jego 'fenomenalny' styl który rani moje oczy, jest coraz mniej skuteczny. Cios kończący ma tylko jeśli ktoś chce przeprosić za nieczyste uderzenie, statystki mówią same z siebie. Nazywanie tego pajaca geniuszem to dla mnie coś strasznego, dla niego boks to rywalizacja na punkty. Jasne że ma talent ale do najwybitniejszych mu daleko, zwłaszcza że z tym drugim 'wielkim' mierzyć się w ogólne nie ma zamiaru, bo jeszcze popsuł by sobie bilans który od tylu lat rzeźbi z uporem maniaka... Liczę że jeśli nie Amir, to ten młodziutki Alvarez(z którym też, Ci najmocniejsi boją się walczyć) pokonają, jeśli zdąża, Money'a. Nawiasem mówiąc przy Saulu stawiam duży +, kombinacyjny boks i kowadło w łapie, a przecież to jeszcze dzieciak :).
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

Calzaghe bił past prime emerytów u siebie. Money przegrał jedną walkę z Castillo. Z Cotto wygrał, Miguel robił szum, wiatrak, nie trafiał. Khan może zadawać i 10 ciosów na sekundę, ale nie będzie trafiał Floyda. Niestety Mayweather jest uznawany za geniusza przez cały bokserski świat, wybacz, ale Twoja opinia na jego temat to bzdura i wątpię abyś to Ty miał rację. Owszem jest on chamem i burakiem, jednak jego życie prywatne mnie nie interesuje. Alvarez ? Gdzie Rzym, a gdzie Krym? Nikogo dobrego nie pokonał, zostałby ośmieszony. Jest młody, ma perspektywy, na razie bez szans. Większe szanse miałby Adrien Broner.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S

Wróć do „Inne sporty”