Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: Boks i Sporty walki

Madox pisze:Calzaghe bił past prime emerytów u siebie. Money przegrał jedną walkę z Castillo. Z Cotto wygrał, Miguel robił szum, wiatrak, nie trafiał. Khan może zadawać i 10 ciosów na sekundę, ale nie będzie trafiał Floyda. Niestety Mayweather jest uznawany za geniusza przez cały bokserski świat, wybacz, ale Twoja opinia na jego temat to bzdura i wątpię abyś to Ty miał rację. Owszem jest on chamem i burakiem, jednak jego życie prywatne mnie nie interesuje. Alvarez ? Gdzie Rzym, a gdzie Krym? Nikogo dobrego nie pokonał, zostałby ośmieszony. Jest młody, ma perspektywy, na razie bez szans. Większe szanse miałby Adrien Broner.
Z Golden Boyem też przegrał. 'Jeśli zdążą (...)' czytanie ze zrozumieniem, miałem na myśli najbliższy rok, dwa. Jaki bokserski świat? Śmieszne są takie obiegowe opinie, bardziej wierze słowom Merchanta o tym, że gdyby był młodszy to jeszcze skopałby mu tyłek. Powiedziałem jakie są fakty i o tym jak wyglądają jego walki, gdzie tu bzdura... bez nokautów, na wstecznym, pojedyncze punktowania, kombinacja ciosów w porywach do pięciu. Mistrzu uniku nigdy nie będzie jednym z najwybitniejszych. Na Boga nigdy nie słyszałem żeby gdziekolwiek jakiś szanujący się spec od boksu polski, cz zagraniczny zestawiał Floyda z ludźmi, z którymi Ty go porównałeś...
Broner cios ma i niby mocny, ale chowa się za podwójną i wali cepami jak Abraham, a gdy się znowu poczuje za pewnie to pajacuje jak Naseem Hamed.
Calzaghe, miał już paręnaście lat pas WBO, ale ani kat, ani Roy się nie kwapili do walki, na szczęście 'przyszła kryska na Matyska' pokonał ich obu i karierę zakończył, przy czym trzeba zaznaczyć, że i on już nie był tym samy zawodnikiem co przed laty. Poza tym wymieniając jego nazwisko użyłem słowa nawet, więc w moim bokserskim topie to on jeszcze nie jest.

Boksera wielkim czynią również walki, ale nie takie zwykłe, tylko spektakle, niezapomniane starcia. Pretty boy ma na razie taką jedną, a i ona nie zapisała tak złotymi zgłoskami w historii boksu jak wiele innych. O przeciwnikach wielkiego formatu nie będę już mówił, bo jasne są to świetni bokserzy, ale nie Legendy...
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

Obejrzyj walkę z Oscarem jeszcze raz. Przegrał bez dwóch zdań. Jedyną walkę, którą Floyd przegrał to z Castillo. Merchant? Zapraszam na eastsideboxing, ESPN itp, tam znajdują się opinie ludzi, którzy coś wiedzą o boksie. Z resztą, każdy trener poza Rochem powie, że Floyd to fenomen. Floyd ma taki styl i już, jest nie do trafienia, walczy z kontry i nikt mu nie zabroni. Jest niesamowicie skuteczny. Uwierz mi będzie stawiany na równi z tymi nazwiskami. Kto według Ciebie był/jest najwybitniejszym bokserem wszech czasów? Według mnie prime Roy Jones Jr, niestety teraz rozumienia się na drobne.
Floyd nie ma spektakularnych walk, bo każdego ośmiesza i nikt mu nie może dorównać.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Boks i Sporty walki

Boks skończył się w momencie kiedy zrezygnowałem z kariery :).
Piotr Szyba.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Boks i Sporty walki

hitman pisze:Boks skończył się w momencie kiedy zrezygnowałem z kariery :).
Płakałem z tego powodu razem z tatą :D.
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: Boks i Sporty walki

Ośmiesza? Chyba siebie jak nokautuje rywala który chce go przeprosić. Walk takich nie ma, bo boks się uwstecznia i rywali tak mocnych nie ma... Oglądałem ją ze trzy razy i dalej licznie ciosów w tej walce to dla mnie kpina, jestem jednak np pewno nieobiektywny. W żadnej ze swoich walk nie ma optycznej przewagi, jak bokser może ośmieszać rywali skoro nie jest w stanie ich nokautować, ale to oczywiście moja opina. Zgodzę się co do Roya, żal patrzeć jak dzisiaj godzi się na ten polski cyrk... Nigdy nie myślałem o bokserach w kategorii najlepszy w historii, takie gloryfikowanie wydaję mi się strasznie infantylne a raczej hamerykńaskie, oni lubią jak coś jest naj nie ma znaczenia czy jest to dynia czy bokser. Mam paru takich którzy wydają mi się wielcy pod różnymi względami, Tyson - talent większy niż cały polski top razem wzięty, Lennox - ringowy asceta, big George który może i uderzał jak mumia, ale oprócz niego nikt inny tak mocno tego nie robił, Ali - chyba nie wymaga komentarza, Sugar Ray Leonard, cała jego kariera i życie to chyba wzór dla innych sportowców, walka nie tylko z przeciwnikiem, ale też z własnym organizmem coś pięknego. Starszy Kłyczko - nigdy w życiu nie leżeć na deskach w zawodowej karierze i taka statystyka nokautów to jednak wyczyn. Mam też ogromy sentyment do największego niespełnionego talentu bokserskiego i to rodem z Polski ;).
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

Grzegorz Proksa walczy o mistrzostwo świata WBA, a w Polsce o tej walce cicho. Wielka szkoda, bo Proksa to znakomity pięściarz, a nie taki bijok jak Artur pinezka, czy Kłodarczyk. 1 września, około 5 rano. Niestety walka jest na N Premium HD, poszła już mega petycja, aby walkę puścić na otwartym TVN. O 3-5 rano leci tam pewnie jakaś Arkana Magii czy inne badziewie.
http://kwejk.pl/obrazek/1360570 Klikajcie, udostępniajcie.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Boks i Sporty walki

Czyli Adamek dobrze prawił, przed meczem że to będzie bardzo ciężkie zadanie dla Proksy. Widać doświadczenie robi swoje, szkoda ale to już chyba któraś porażka Proksy. Mnie tam bardziej ciężka waga interesuje i pojedynek Kliczki z Wachem.
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Boks i Sporty walki

To ja się nie dziwię że było cicho przed walką...
To jest bokser? To ja mam inną definicję i wyobrażenie o boksie ...
Obejrzałem tylko skróty "walki" ale ten koleś się nadaje co najwyżej na mocno wiejską dyskotekę ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

Vivid pisze:To ja się nie dziwię że było cicho przed walką...
To jest bokser? To ja mam inną definicję i wyobrażenie o boksie ...
Obejrzałem tylko skróty "walki" ale ten koleś się nadaje co najwyżej na mocno wiejską dyskotekę ...
Obejrzyj Prince'a Hammeda :) i popraw swoją definicję o boksie.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Boks i Sporty walki

Nie muszę, pajac jakich mało :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Boks i Sporty walki

Tak sobie w skrócie obejrzałem tą walkę, Proksy to rzeczywiście cud że chociaż do tej piątej wytrwał. Z taką gardą to on nie ma co szukać. Strasznie był obijany.
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Boks i Sporty walki

Niedawno Kulej, teraz Drogosz .....
http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255, ... ingu_.html
A niedawno widzieliśmy się na zakupach.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

Dzisiaj Polska ma 7 szansę na mistrzostwo świata Heavyweight division. Niestety skończy się jak zawsze, Wach według mnie dostanie KO/TKO do 6 rundy.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Boks i Sporty walki

Ktoś to u nas pokazuje na żywo?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

Platformy cyfrowe w PPV za 40zł, będzie na niemieckim RTL'u, no i streamy.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Boks i Sporty walki

Znaczy jutro na spokojnie na YT. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Boks i Sporty walki

Ostatnio jak była jakaś gala, to oglądałem na streamie dokładnie to samo, za co kazali sobie płacić. U góry normalnie znaczek Polsatu, polski komentarz... Fakt, że jakość gorsza i oglądałem na monitorze a nie na dużym TV, ale chociaż darmo ;).
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Boks i Sporty walki

O której włączyć RTL?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Boks i Sporty walki

Już, o 23:05 wychodzi Mario.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Boks i Sporty walki

Ta cisza oznacza że przegrał tak?
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.

Wróć do „Inne sporty”