Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna

Szpak lepszy nie był. Doszedł w sekundę po nieuznanej bramce Lewego (swoją drogą, jakim cudem nie widział, że sędzia przerwał grę, nie wiem), a gdy Robben w samej końcówce strzela gola decydującą bramkę to reakcja "No i gol". Tak samo zupełnie bez echa zostało buractwo Lewego, nawet sobie delikatnie zrobili z tego żarcik wraz z Juskowiakiem.
#NKrising
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna

HeadShot pisze:Szpak lepszy nie był. Doszedł w sekundę po nieuznanej bramce Lewego (swoją drogą, jakim cudem nie widział, że sędzia przerwał grę, nie wiem), a gdy Robben w samej końcówce strzela gola decydującą bramkę to reakcja "No i gol". Tak samo zupełnie bez echa zostało buractwo Lewego, nawet sobie delikatnie zrobili z tego żarcik wraz z Juskowiakiem.
Masz rację, lepszy nie jest, ale do niego już się przyzwyczaiłem przez tyle lat :wink: . A co do samej sytuacji z Boatengiem to jakoś mi umknęła, dopiero dzisiaj ją wychwyciłem... Pozostawię to bez komentarza, bo nie warto nic pisać o takim buractwie.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
cypisek
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:27

Re: Piłka Nożna

Na nsporcie również jakoś bez echa przeszło zachowanie Lewego, "lekko go Robert podeptał hehe".
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Niestety nie obejrzałem Finału :/ trochę żałuję bo chciałem zobaczyć jak będzie ten finał wyglądał, byłem ciekawy czy maszyna z Monachium do samego końca będzie szła jak walec w tym sezonie czy może jednak jakieś tryby się zatrą troszkę i nie będzie takiego monolitu. Ciekawy czy BVB będzie w stanie się całkowicie skoncentrować na meczu pomimo ciągłego medialnego szumu dotyczącego rozkupywania poszczególnych zawodników.
scudetto pisze:Serio? O_O Osobiście wolę durne gadanie Szpakowskiego od piania z zachwytu nad lewym Lewym. Grały dwa niemieckie kluby, z którymi my Polacy nie mamy absolutnie nic wspólnego, a czasami komenty na nc+ wskazywały, jakby grała reprezentacja Polski :rolleyes: ..
Mnie już to wkurzało przy okazji wcześniejszego meczu z Realem i jeszcze wcześniej z Malagą. A już totalnie wkurzył mnie burak Sergiusz z tekstem o debilach w stosunku do piłkarzy Malagi.

To jest po prostu leczenie kompleksów poprzez zawodników grających w BVB. A media to już pogięło totalnie, ciągle tylko info, że Lewy tu przejdzie, a to tu itd. :tired:
scudetto pisze:Teraz coś o Lewym. Gdybym ja był zainteresowany kupnem tego drewienka, to po wczorajszym meczu dałbym sobie spokój. I nie chodzi tu o samą grę, bo próbował, niby walczył, miał sytuacje, ale nie trafił, zdarza się. Bardziej chodzi mi o samą psychikę. Ostatnio właśnie Lewy strzelał karne czy to w lidze, czy w pucharach. A wczoraj kolanka zmiękły i odpuścił...
Nie sądzę, że decyzja o tym, że karnego strzela Gundogan zapadła nagle tuż przed wykonaniem "jedenastki". To już raczej było ustalone przed meczem, przecież nie tak dawno Lewy przegrał pojedynek z bramkarzem Bayernu z 11m. Więc obstawiam, że tutaj była już wcześniej decyzja kto strzela z 11m w trakcie meczu.

Poza tym, nawet jeśli Lewy miał teoretycznie strzelać tego karnego, ale przed wykonaniem powiedział, że jednak nie czuję się na siłach, to moim zdaniem byłoby to właśnie mądre podejście, z pożytkiem dla drużyny, a nie robienie z siebie na siłę nie wiadomo kogo.
scudetto pisze:Niech on już lepiej zostanie w tej Borussi i udowodni, że naprawdę ma jaja i mocną psychikę, z pożytkiem dla wszystkich. Oby też dla reprezentacji.
Tutaj już od dawna jestem zdania, że lepiej byłoby gdyby Lewy został jednak w BVB na kolejny rok. Ma tutaj dobrą pozycję startową obecnie, fajny młody zespół, który prowadzi odważny trener.
A na pewno ma jeszcze sporo elementów w grze do poprawy i przy obecnej pozycji w klubie mógłby spokojnie to ćwiczyć, poprawiać, wchodzić na wyższy poziom. W nowym klubie niekoniecznie tak by miał.

Jak dla mnie to za dużo szumu w tym wszystkim robi Kucharski, ciągle wywiady jakie to niby decyzje są, a jakich nie ma itd... po cholerę taki szum jeśli tak mu niby zależy tylko na dobrze Lewego.
scudetto pisze:. A co do samej sytuacji z Boatengiem to jakoś mi umknęła, dopiero dzisiaj ją wychwyciłem... Pozostawię to bez komentarza, bo nie warto nic pisać o takim buractwie.
Dopiero teraz zobaczyłem tą sytuację... faktycznie chamskie i celowe zagranie Lewego, widać jak celowo dociskał jeszcze nogą na achillesa Boatenga. Jeśli przejdzie do Bayernu to na treningu może być mały rewanż, ale nie sądzę, że Lewy przejdzie do Czerwonych.
Obrazek Speed Graphene MP
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Piłka Nożna

BM wygrał zasłużenie. Przyjemnie mi się oglądało grę tej drużyny. Heynckes do Realu, musowo!

Co do Lewego... Tak to go broniłem zawsze. Po wczorajszym, chamskim i intencjonalnym faulu zmieniam zdanie. Psychika nie wytrzymała? To sam się walnij w pusty łeb, a nie rób komuś krzywdę. Tamten drugi żyje z piłki, a takim faulem można kogoś wykluczyć z możliwości gry i zarabiania na życie w ten sposób. Co za debil.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Jeśli to prawda, że Neymar przechodzi oficjalnie do Barcy to... mam mieszane uczucia. To też jest raczej typ zawodnika, który lubi błyszczeć więc mogą mieć problem, żeby dogadać się razem z Messim, może być kiepsko z atmosferą. Do tego mam wrażenie, że Neymar potrzebowałby porządnego trenera, w sensie, z autorytetem to może wtedy byłby bardziej pokorny, a takowego Barca obecnie nie ma więc może być problem.

Z drugiej strony, do tej pory, zawsze ofensywny kreujący grę Brazylijczyk bardzo dobrze się odnajdywał w Barcie; Romario, Rivaldo, Ronaldo, Ronaldinho...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Steve
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 19 mar 2012, 07:54
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Re: Piłka Nożna

Kucharski na antenie tvn24 potwierdza transfer Lewego do Bayernu Monachium. Teraz tylko czekać na porozumienie obu klubów w kwestii transferu.
Nie chce mi się do końca wierzyć, że BVB wypuści kolejną ze swoich 'gwiazdeczek' do rywala nr 1. Co prawda mogą na tym zarobić niezła kasę i sprowadzić 2-3 dobrych strzelców, w sumie będzie to bardziej korzystne, niż oddanie go za darmo w przyszłym sezonie. Pewnie więcej klubów złoży(ło) podobne oferty, więc rozsądne byłoby zainkasowanie kasy i wysłanie go daleko poza Bundesligę, a nie wzmacnianie drużyny, która ma szanse na zdominowanie piłkarskiego świata. Cóż, pożyjemy, zobaczymy :) .
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna

Jest mi smutno i źle. Zarząd Barcelony zachował się jak ostatni szmaciarze. Kilka lat temu, także na tym forum, pisałem (i podtrzymuję), że jak szmaciarze zachował się zarząd Realu. Chodzi o sytuację z Rubenem de la Redem, któremu wykryto wadę serca - Real szukał wtedy sposobu zerwania kontraktu, żeby oszczędzić na pensji. No cóż, zarząd Barcy zachował się podobnie. Co prawda z Abidalem nikt umowy zrywać nie chciał, ale za to publicznie obiecano mu przedłużenie kontraktu, jeśli wróci na boisko. Abi wrócił, grał całkiem dobrze, a umowy nie dostał, choć sam piłkarz chciał zostać. Ech, takie robienie z gęby cholewy strasznie mnie mierzi. Rosell po tym wyczynie jak dla mnie stał się skończonym frajerem i przykro mi, że ten frajer jeszcze przez jakiś czas będzie rządził moim ukochanym klubem. :/
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Słyszałem o tej decyzji z Abidalem, faktycznie szkoda, tym bardziej, że sam zawodnik też cały czas podkreślał, że chciałby dalej móc grać w Barcie, ale niestety klub tego nie chce :/ .

Jedynym plusem jest fakt, że podobno o ile to prawda, Barca obiecała Mu stanowisko jakiegoś dyrektora do spraw szkolenia młodzieży czy szkółek zagranicznych, coś w tym stylu po zakończeniu przez Niego zawodowej gry w piłkę. Czy okaże się to prawdą zobaczymy, czy może ponownie zrobią jak teraz, że obiecali jedno a zrobili co innego.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna

Ciekaw jestem, czy Barcelona ma zamiar pozyskać jakiegoś sensownego bramkarza w miejsce Valdesa? :::hmm::: Jakieś propozycje? Ktoś coś słyszał czy podsłuchał? :D
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Gary pisze:Jest mi smutno i źle. Zarząd Barcelony zachował się jak ostatni szmaciarze..
No nie wiem. Wsparli go wtedy, kiedy był bardzo chory, a skończył mu się kontrakt. Nie musieli - postąpił Klub bardzo szlachetnie. Wiele innych zespołów tego by nie zrobiło.
Teraz potraktowano go jak człowieka zdrowego.
Drużyna na pewno będzie przebudowywana, Abi ma swoje lata, na pewno nie spełnia kryteriów wydolnościowych. Mógł po prostu zakończyć karierę - urządziłby mu Klub wielką fetę.
A jak chce jeszcze grać - zagra w mniejszym klubie, żaden wstyd.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna

Majorka pisze:No nie wiem. Wsparli go wtedy, kiedy był bardzo chory, a skończył mu się kontrakt. Nie musieli - postąpił Klub bardzo szlachetnie. Wiele innych zespołów tego by nie zrobiło.
Teraz potraktowano go jak człowieka zdrowego.
W grudniu zeszłego roku Bartomeu, wiceprezydent Barcelony powiedział tak:
Nowy kontrakt Érica jest już przygotowany i jak tylko rozegra swój pierwszy mecz, podpiszemy go.
Gdyby te słowa nie padły, zgodziłbym się z Tobą. Natomiast w momencie, gdy publicznie padła taka obietnica i to już po wznowieniu przez piłkarza treningów, to należy jej dotrzymać, a ktoś kto nie dotrzymuje złożonej obietnicy jest dla mnie szmaciarzem.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Piłka Nożna

Jutro będzie moim zdaniem ciekawy mecz pokazowy. Grają legendy Realu Madryt i Manchesteru United. Poniżej składy:

Real Madryt: Contreras, Sánchez ; Cannavaro, Helguera, Hierro, Pavón, Salgado, Sanz; Amavisca, De la Red, Figo, McManaman, Makélélé, Zidane; Alfonso, Butragueño, Morientes i van Nistelrooy.

United: Van der Sar, van der Gouw; Berg, Blackmore, Irwin, Johnsen, Martin, Stam; Fortune, Robson, Scholes, Sharpe; Cole, Sheringham, van Nistelrooy i Yorke.

Niestety pewnikiem tylko streamy wchodzą w grę :(.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna

W tamtym roku mecz był chyba na Canale +. Zdecyduj się gdzie ten Nisterlooy zagra ;-P .
Real chce Thiago Alcantare. Nie proszę...
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Piłka Nożna

Madox pisze:Zdecyduj się gdzie ten Nisterlooy zagra ;-P .
Wychodzi na to, że i tu, i tu :). Tylko skopiowałem listę :).
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna

Coś cienkie te legendy... Takie trochę mniej legendarne bym powiedział :D . Kilka większych nazwisk powinno się znaleźć w składach, chyba że nie chcieli albo nie mogli zagrać.
Polubiłem czerwone badziewie...
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Piłka Nożna

scudetto pisze:Coś cienkie te legendy... Takie trochę mniej legendarne bym powiedział :D . Kilka większych nazwisk powinno się znaleźć w składach, chyba że nie chcieli albo nie mogli zagrać.
Chciałeś Ferenca Puskasa w składzie Realu? ;)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna

Martinek pisze:
scudetto pisze:Coś cienkie te legendy... Takie trochę mniej legendarne bym powiedział :D . Kilka większych nazwisk powinno się znaleźć w składach, chyba że nie chcieli albo nie mogli zagrać.
Chciałeś Ferenca Puskasa w składzie Realu? ;)
Oraz Di Stefano :wink: .

Prosty przykład dla obu stron - Beckham - brak. Ze strony Realu chociażby Raula i Hugo Sancheza, z Manchesteru Schmeichel i Cantona. To tylko przykłady, ale nie wiem czemu ich nie ma, więc nie krytykuję nikogo :wink: . Chyba każdy chciałby zobaczyć absolutnie wszystkich, którzy mogliby zagrać, ale wiem że to niemożliwe.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Steve
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 19 mar 2012, 07:54
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Re: Piłka Nożna

MIA SAN TRIPLE!
FC Bayern zgarnia potrójną koronę, zakończyli świetny sezon, są na drodze do królowania na europejskiej arenie futbolu, a jakieś śmieszne pismaki wybrały Barcę jako drużynę sezonu... No cóż, potrójną koronę już kilka drużyn zdobyło, nikt jej nie obronił. Może Bayern będzie pierwszy? ;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna

Steve pisze:(...)jakieś śmieszne pismaki wybrały Barcę jako drużynę sezonu...
Słyszałem, byłem zażenowany. :wink:
Bayern zasłużył na puchar, choć ta dekoncentracja pod koniec mogła kosztować ich drogo.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Inne sporty”