Awatar użytkownika
Steve
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 19 mar 2012, 07:54
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Re: Piłka Nożna

Majorka pisze:Ja obejrzę z chłodnym zainteresowaniem. Interesujące starcie. Bayern wygląda na monolit - wszystkie formacje na najwyższym poziomie... Borussia - cóż, bez Goetze'go, z Lewym odchodzącym prawdopodobnie do przeciwnika. Niby nic... ale jednak coś.
Bayern jest faworytem? Powiedziałaby - zdecydowanym - gdyby nie wspomnienia poprzednich występów:
1999 - wygrany finał przegrany z MU w doliczonym czasie.
2001 - wymęczone zwycięstwo z Walencją, w karnych.
2010 - nawet nie postraszyli Interu.
2012 - przeważali, przeważali i przegrali...

Nie typuję wyniku. Ale ciekawie by było, gdyby pierwszą bramkę zdobył Dortmund.
Dzisiejszy Bayern jest już zdecydowanie bardziej kompletny, niż 2-3 lata temu. Wiele osób wypowiada się o nim, jako najmocniejszym wydaniu Bawarczyków w historii, co po jeszcze kilku wzmocnieniach i objęciu drużyny przez Guardiolę, będzie niezaprzeczalne. Co prawda można wziąć pod uwagę najnowsze statystyki H2H, w których Bayern wygrał po raz ostatni w 2010 r., ale wtedy Dortmund był na fali, a Monachium w małym kryzysie.

Dużo bramek, ładny futbol, brak kontrowersji i pomyłek sędziów zapewnią nam całkiem miłe widowisko ;).
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

scudetto pisze:
Obiektyw pisze:
hokej pisze:Legia straciła punkty w Łodzi. Obi masz wrażenie deja vu?
Spokojnie ... to tylko awaria :).
Zwłaszcza, że Podbeskidzie może urwać punkty Lechowi, co mam nadzieję się stanie, bo lubię górali :D . Mogliby się utrzymać kosztem Ruchu, którego znowu nie cierpię w żadnej formie.
No i do przerwy jest 2/0 dla Podbeskidzia :).

Legia Mistrz (!?), że tak nieśmiało zakrzyknę ;-P.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna

Steve pisze:Dzisiejszy Bayern jest już zdecydowanie bardziej kompletny, niż 2-3 lata temu. Wiele osób wypowiada się o nim, jako najmocniejszym wydaniu Bawarczyków w historii, co po jeszcze kilku wzmocnieniach i objęciu drużyny przez Guardiolę, będzie niezaprzeczalne.
Mam pewne wątpliwości. Co prawda Bayern z lat 70-tych widziałem tylko na powtórkach, ale ekipa z Beckenbauerem, Maierem w bramce, Mullerem w ataku, a także takimi graczami jak Paul Breitner, Georg Schwarzenbeck czy Uli Hoeness wydaje mi się mocniejsza.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Legia na tronie, w podwójnej koronie! Legia na troooonie, w podwójnej koroooonie! ... :::yay::: :::yay::: :::yay:::

Legia Mistrz!!!! ;-P
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna

Obiektyw pisze:Legia na tronie, w podwójnej koronie! Legia na troooonie, w podwójnej koroooonie! ... :::yay::: :::yay::: :::yay:::

Legia Mistrz!!!! ;-P
Gratulacje :D . Brawo Podbeskidzie, oby ten wynik pozwolił się utrzymać, bo rundę wiosenną mają całkiem przyzwoitą :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Obiektyw pisze:Legia na tronie, w podwójnej koronie! Legia na troooonie, w podwójnej koroooonie! ... :::yay::: :::yay::: :::yay:::
Legia Mistrz!!!! ;-P
Gratulacje, cieszę się :::gd:::.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Steve
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 19 mar 2012, 07:54
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Re: Piłka Nożna

Zaczyna się :::yay:::. Do boju Bawarczycy! :::e_grd:::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna

Odszczekuję (hau, hau), swój sceptycyzm - brawo Legia.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna

Robben - synonim porażki Bawarczyków w LM, o ile drugie 45 minut czegoś nowego nie przyniesie. Ile można walić samemu, mając partnerów przed pustakiem?
#NKrising
Awatar użytkownika
cypisek
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:27

Re: Piłka Nożna

Robben zawsze zawodzi w najważniejszych i najlepszych sytuacjach.
BVB dobrze sobie radzi, ale obawiam się że Bayern pyknie jeden kontratak i po zawodach.
Awatar użytkownika
Steve
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 19 mar 2012, 07:54
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Re: Piłka Nożna

HeadShot pisze:Robben - synonim porażki Bawarczyków w LM, o ile drugie 45 minut czegoś nowego nie przyniesie. Ile można walić samemu, mając partnerów przed pustakiem?
Mój ojciec już dosyć dawno przestał darzyć tego łysego pana sympatią, dzisiaj sam do tego się skłaniam. I to pomimo ogromnych pokładów empatii i cierpliwości.

Po usłyszeniu komentarzy na tvp1, szybciutko wróciłem na canal+ :D .
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna

Od zera do bohatera, wreszcie. Brawo Bayern, w stu procentach zasłużone.
Aha, karny członek dla Lewego za to wdepnięcie w Boatenga, słabe to było. :::bd::
#NKrising
Awatar użytkownika
Steve
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 19 mar 2012, 07:54
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Re: Piłka Nożna

HeadShot pisze:Od zera do bohatera, wreszcie. Brawo Bayern, w stu procentach zasłużone.
Aha, karny członek dla Lewego za to wdepnięcie w Boatenga, słabe to było. :::bd::
Z początku myślałem, że Boatenga skurcz złapał, ale jak zobaczyłem na powtórce, jak chamsko na niego nastąpił, to faktycznie - :::bd:: .

MIA SAN MIA! Brawo Bayern, jeszcze tylko 1 ważny mecz i potrójna korona!
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Steve pisze: Mój ojciec już dosyć dawno przestał darzyć tego łysego pana sympatią, dzisiaj sam do tego się skłaniam. I to pomimo ogromnych pokładów empatii i cierpliwości..
To chyba Tata pokocha znów? :wink: To Robben wygrał Ligę dla Bayernu.
Taki sobie ten mecz. Dobry początek BVB - potem jakby bez wiary. Bramkarza mają niby dobrego - parę interwencji wysokiej klasy, ale i parę niebezpiecznych, nieuzasadnionych wyjść z bramki.
Bardzo mi się podobał Reus. Kolejny raz zresztą. Mógłby Moyes pomyśleć. :wink:
Steve pisze: Po usłyszeniu komentarzy na tvp1, szybciutko wróciłem na canal+ :D .
:D Ja po 5 minutach rotfl .
Gratulacje dla Bayernu. I kibiców jego.
Ciekawe jak poprowadzi ten zespół Guardiola.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna

Idiotyczne wstawki i nawiązania o Lewandowskim na N-ce były co chwilę. O Piszczku nic. Jak ja się cieszę, że Bayern wygrał. Mecz porywający nie był, obaj bramkarze byli świetni. Bez szału. Brawa dla Robbena, w końcu nie spieprzył finału, chociaż był już blisko.
Komentarz podsumowujący: a jednak Niemcy rotfl .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: Piłka Nożna

Jak ja się cieszę, że wygrał Bayern. Nie zniósłbym słodko-pierdzącego tonu w mediach w razie zwycięstwa Borussii. A ten cały Lewandowski jest mocno przereklamowany.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka Nożna

Gary pisze:
Steve pisze:Dzisiejszy Bayern jest już zdecydowanie bardziej kompletny, niż 2-3 lata temu. Wiele osób wypowiada się o nim, jako najmocniejszym wydaniu Bawarczyków w historii, co po jeszcze kilku wzmocnieniach i objęciu drużyny przez Guardiolę, będzie niezaprzeczalne.
Mam pewne wątpliwości. Co prawda Bayern z lat 70-tych widziałem tylko na powtórkach, ale ekipa z Beckenbauerem, Maierem w bramce, Mullerem w ataku, a także takimi graczami jak Paul Breitner, Georg Schwarzenbeck czy Uli Hoeness wydaje mi się mocniejsza.
Ja widziałem na żywo, i nie ma porównania. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna

Steve pisze:
HeadShot pisze: Aha, karny członek dla Lewego za to wdepnięcie w Boatenga, słabe to było. :::bd::
Z początku myślałem, że Boatenga skurcz złapał, ale jak zobaczyłem na powtórce, jak chamsko na niego nastąpił, to faktycznie - :::bd:: .
To było wręcz frajerskie zachowanie. Skojarzyło mi się z Pepe depczącym Messiego czy Keanem chodzącym po Baii. Skandalem będzie, jeśli go nie zawieszą. Minimum na 3 mecze, a bardziej adekwatne będzie 5-7 spotkań. Taki bandytyzm trzeba tępić, a Lewy ma u mnie bezapelacyjnie do samego końca łatkę buraka i frajera.

Co do meczu, to Borussia grała naprawdę dobrze, to jedyna drużyna, która w fazie pucharowej postawiła się Bayernowi (Arsenalu nie liczę, Bayern ich w rewanżu zlekceważył i mógł za to zostać skarcony, ale nie zmienia to faktu, że piłkarska dominacja zespołu z Bawarii była w pierwszym meczu ogromna, a i w drugim Arsenal nie przeważał i gdyby nie nieskuteczność Bayernu, to wynik nie byłby tak na styku). Cieszy mnie wygrana Bayernu, w pubie tylko ja i moja Pani Trener byliśmy za monachijczykami, więc frustracja reszty bardzo mnie ucieszyła. No i Lahm z pucharem to miły widok, lubię Philippa, bo to profesjonalista, a przy tym skromny człowiek.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Piłka Nożna

Miało być oglądanie, a było spanie ;/. Po ciężkim tygodniu nie wytrzymałem :D. Oglądałem 15 minut i potem drzemka do przerwy. Na przerwie znowu i pobudka w 55. Jak zaspałem za moment to był koniec meczu dla mnie bo już się nie obudziłem do rana. Dobrze że nie udałem się do jakieś knajpy bo były takie plany. Po dwóch piwach położył bym się pod stołem :P. Żenada w moim wykonaniu.


Gratulacje na Mistrzów Polski. W dole tabeli jest coraz ciekawiej. Mam nadzieję że Podbeskidzie jakoś się utrzyma.
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna

Steve pisze: Po usłyszeniu komentarzy na tvp1, szybciutko wróciłem na canal+ :D .
Serio? O_O Osobiście wolę durne gadanie Szpakowskiego od piania z zachwytu nad lewym Lewym. Grały dwa niemieckie kluby, z którymi my Polacy nie mamy absolutnie nic wspólnego, a czasami komenty na nc+ wskazywały, jakby grała reprezentacja Polski :rolleyes: .

Poza tym wygrana Bawarczyków absolutnie zasłużona, Borussii wystarczyło sił i motywacji na pierwszą połowę, w drugiej Bayern grał swoje i mógł wygrać wyżej. Fakt, gdyby Dortmund miał prawdziwego napastnika, to też w pierwszej połowie mógłby coś strzelić. Jak dla mnie całkiem ciekawy mecz jak na niemiaszków, chociaż źle się stało, że pierwszą bramkę dla Bayernu strzelił najsłabszy na boisku Mandżukić. Nie wiem co on robi w tym zespole, zdecydowanie za wysokie progi, drużyny środka tabeli Bundesligi to jest miejsce dla niego.

Teraz coś o Lewym. Gdybym ja był zainteresowany kupnem tego drewienka, to po wczorajszym meczu dałbym sobie spokój. I nie chodzi tu o samą grę, bo próbował, niby walczył, miał sytuacje, ale nie trafił, zdarza się. Bardziej chodzi mi o samą psychikę. Ostatnio właśnie Lewy strzelał karne czy to w lidze, czy w pucharach. A wczoraj kolanka zmiękły i odpuścił. Skoro światowej klasy ( z tak o nim piszą ) napastnik boi się strzelać karnego w finale LM to nie warto zawracać sobie nim głowy. Bo niby kiedy ma strzelać, w sparingach? :rolleyes: Nie można go oceniać przez pryzmat meczu z Realem, dzień konia każdemu czasem wyjdzie. Niech on już lepiej zostanie w tej Borussi i udowodni, że naprawdę ma jaja i mocną psychikę, z pożytkiem dla wszystkich. Oby też dla reprezentacji.
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Inne sporty”