Awatar użytkownika
Steve
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 19 mar 2012, 07:54
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Re: Piłka Nożna

Gary pisze: Bayern zasłużył na puchar, choć ta dekoncentracja pod koniec mogła kosztować ich drogo.
Raczej nonszalancja, mieli 2-3 okazje na bramkę, to zamiast strzelać, bawili się w podania piętkami, główkami i tracili piłki... Idą po medale ;).
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Ciekawy przyszły sezon nam się szykuje.

W lidze angielskiej trzy czołowe drużyny - United, City i Chelsea - zaczynają z nowymi menadżerami. Takiej sytuacji nie pamiętam... zresztą pewnie nikt nie pamięta - ze względu na SAFa. rotfl
W Niemczech - Bayern wygląda jak monolit - ale też nowy trener, a to zawsze nowa jakość.
We Francji - ogromne pieniądze w AS Monaco, będzie budowana konkurencja dla PSG. Już kupili Falcao. Ponoć i Teveza.
No i Hiszpania... a szczególnie Real. Ciekawa jestem, kiedy oficjalnie podadzą nazwisko następcy Mou -i ile będzie miał czasu na budowę swojego zespołu.
Barcelona.. Neymar kupiony. Tyle wiadomo... czyli w gruncie rzeczy jeszcze nic nie wiadomo.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Piłka Nożna

Neymar to jest frajer, jeszcze niedawny czas temu czytałem wypowiedź, że z Santosu ruszy się dopiero po MŚ 2014 :rolleyes:
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna

Majorka pisze:Ciekawy przyszły sezon nam się szykuje.

W lidze angielskiej trzy czołowe drużyny - United, City i Chelsea - zaczynają z nowymi menadżerami.
Zgadzam się, w Premiership szykuje się wyjątkowo ciekawie. Osobiście zastanawiam się, co takiego wyszykuje Arsenal, w prasie mnóstwo spekulacji na temat transferów londyńczyków, zobaczymy co z tego wyjdzie. Według mnie City w przyszłym sezonie w walce o mistrzostwo nie będzie się liczyć, za to Chelsea może być poważnym kandydatem.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Legia miłym akcentem kończy sezon. Do przerwy 4:0 ze Śląskiem. Trzy bramki Sagana!

:::fbll::: :::yay:::

Edit: Ups ... kolejny gol. Jest 5:0. :::yay:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna

kiket pisze:Neymar to jest frajer, jeszcze niedawny czas temu czytałem wypowiedź, że z Santosu ruszy się dopiero po MŚ 2014 :rolleyes:
Czyli jak rozumiem Luis Figo również jest dla Ciebie frajerem?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna

Gary pisze:
kiket pisze:Neymar to jest frajer, jeszcze niedawny czas temu czytałem wypowiedź, że z Santosu ruszy się dopiero po MŚ 2014 :rolleyes:
Czyli jak rozumiem Luis Figo również jest dla Ciebie frajerem?
Dla mnie jest, ale za coś zupełnie innego :wink: . Wiesz dobrze za co :wink: .

A Neymar jest przereklamowany, szczerze wątpię, że sobie poradzi w Europie.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna

scudetto pisze:A Neymar jest przereklamowany, szczerze wątpię, że sobie poradzi w Europie.
Myślę, że masz rację, że jest przereklamowany (choć chciałbym się mylić), natomiast sądzę, że sobie poradzi w Europie. Tylko że to "poradzi" nie oznacza, że będzie najlepszy i zacznie rozstawiać innych po kątach. Ot, taki solidny zawodnik pierwszego składu i nic więcej.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna

Gary pisze:(...) Ot, taki solidny zawodnik pierwszego składu i nic więcej.
Myślę, że sprowadzają go z myślą o czymś więcej. Wydaje mi się, że może być z nim podobnie jak z Ronaldinho, na początku gwiazda pierwszej wielkości, a później zwykły kopacz z przebłyskami. Ma chłopak talent, ale wydaje się, że gotuje mu się w głowie. Szkoda, bo sporo potrafi.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Piłka Nożna

Gary pisze:
kiket pisze:Neymar to jest frajer, jeszcze niedawny czas temu czytałem wypowiedź, że z Santosu ruszy się dopiero po MŚ 2014 :rolleyes:
Czyli jak rozumiem Luis Figo również jest dla Ciebie frajerem?
Z pewnych powodów dla mnie jest ;).
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłka Nożna

A Mourinho już oficjalnie w Chelsea. Przyszły sezon w Anglii zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Trzeba będzie zainwestować w nc+ :).
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna

Szkoda, że nie ma całkowitej wolności słowa, bo same wulgaryzmy cisną się na usta. Polska reprezentacja jest skazą narodu i wrzodem na d...e.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
klenczonu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 211
Rejestracja: 1 wrz 2011, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Piłka Nożna

Obejrzałem ten mecz z Mołdawią i niestety nasza reprezentacja nie zasługuje na grę w Brazylii. :::bd::
Obrazek COURTBALLISTEC 4.3; COURTBALLISTEC 3.3

Maciek Klenczon
NTRP 2.0
North Poland
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna

klenczonu pisze:Obejrzałem ten mecz z Mołdawią i niestety nasza reprezentacja nie zasługuje na grę w Brazylii :::bd::
Jaka Brazylia, oni nawet w Białym Borze (bez urazy ;)) nie zasługują na grę ... :P
Mogą tam za słupy do fotoradarów robić rotfl.

Kiedyś to mieliśmy tzw. zwycięskie remisy, teraz jest nowa jakość - remisowa porażka rotfl.

Jak ktoś się łudził to gratuluję naiwności. Jesteśmy piłkarsko w grupie tych słabszych europejskich przeciętniaków i trzeba się z tym pogodzić. Także jakie awanse? Do czego? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Piłka Nożna

Może trzeba wydzielić osobny temat "Polska Piłka Nożna", tak jak mamy oddzielony tenis zawodowy od amatorskiego. :/
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna

Piłka nożna zawodowa, piłka nożna amatorska, polska piłka kopana? :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Powiem Wam, że to co dzieje się w tym roku w prasie hiszpańskiej - to już nie spekulacje, to histeria.. Pomijając takie drobiazgi jak to, gdzie zagra Villa czy Higuain, płacz nad wykupem młodziaków ze szkółki Barcelony przez Angoli - kilka tematów wraca codziennie:
- Gareth Bale za 100 milionów w Realu. Tak czy nie. Warto - nie warto.
- Nowy kontrakt Ronaldo - podpisze czy nie podpisze?
- Cesc Fabregas wraca/nie wraca do Anglii.
Kolejny temat to Monaco, pieniądze i psucie piłki..

Piłki jest tyle, że nawet hiszpański finał RG jakby przyćmiony. Mniej przywiozłam makulatury niż w latach ubiegłych.. :wink:

Ed. No i zapomniałam o Neymarze... toż to główna gwiazda sportowej prasy..
A propos - ogladacie Puchar Konfederacji? Ja mecze Brazylii i owszem, właśnie ze względu na Neymara. Żeby potwierdzić swoją bardzo wysoką ocenę... :wink: Dobry jest, oj dobry :::gd::: Mam nadzieję, że odnajdzie się w Barcelonie.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna

Majorka pisze:Powiem Wam, że to co dzieje się w tym roku w prasie hiszpańskiej - to już nie spekulacje, to histeria.. Pomijając takie drobiazgi jak to, gdzie zagra Villa czy Higuain, płacz nad wykupem młodziaków ze szkółki Barcelony przez Angoli - kilka tematów wraca codziennie:
- Gareth Bale za 100 milionów w Realu. Tak czy nie. Warto - nie warto.
- Nowy kontrakt Ronaldo - podpisze czy nie podpisze?
- Cesc Fabregas wraca/nie wraca do Anglii.
Kolejny temat to Monaco, pieniądze i psucie piłki..

Piłki jest tyle, że nawet hiszpański finał RG jakby przyćmiony. Mniej przywiozłam makulatury niż w latach ubiegłych.. :wink:

Ed. No i zapomniałam o Neymarze... toż to główna gwiazda sportowej prasy..
A propos - ogladacie Puchar Konfederacji? Ja mecze Brazylii i owszem, właśnie ze względu na Neymara. Żeby potwierdzić swoją bardzo wysoką ocenę... :wink: Dobry jest, oj dobry :::gd::: Mam nadzieję, że odnajdzie się w Barcelonie.
Bale jest śmieszny, najpierw gada, że marzy o Realu, później, że zostaje. 100 baniek - nie, 60-70 max. Higuain jak najszybciej niech idzie do tego Arsenalu i nie wraca. Ronaldo podpisze. Fabregas jest słaby i w dodatku razem z Xavim są największymi idiotami. Xavi i jego wypowiedzi o Mourinho są żałosne. Neymar jest świetny, aczkolwiek nie wiem czy 2 gwiazdy mogą grać obok siebie, no chyba, że Messi pójdzie siedzieć rotfl .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Za chwilę hit. Brazylia - Włochy. Warto obejrzeć. Chyba.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna

Madox pisze: Fabregas jest słaby i w dodatku razem z Xavim są największymi idiotami.
Mógłbyś podać jakieś konkretne argumenty?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Inne sporty”