Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Derler pisze: 20 lip 2022, 07:52
Vivid pisze: 20 lip 2022, 05:45
Derler pisze: 19 lip 2022, 23:40 To dobrze, że podziękował tym wstrętnym zgredom z Niemiec. Klasa. :::gd:::
Z tą klasą to tak nie do końca. Ponoć pospóźniał się na ostatnie treningi, odmówił jakiś ćwiczeń.
Ja tam się spóźniłem na maturę. :!ojoj!: A potem jak się wziąłem za pisanie to byłem najlepszy w szkole. :::cheese:::
Podobno w gabinecie u dyra też wciąż przesiadywałeś, makowca wpieprzałeś i prułeś się na potęgę :D
Taki młody, a już konfident ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Vivid pisze: 20 lip 2022, 05:45 Z tą klasą to tak nie do końca. Ponoć pospóźniał się na ostatnie treningi, odmówił jakiś ćwiczeń.
OK, odchodził, ale to takie zwyczajnie nieprofesjonalne.
Myślę że jak zwykle pismaki też trochę to wyolbrzymili. Bayern natomiast pożegnał go całkiem przyzwoicie :)
https://twitter.com/Bundesliga_EN/statu ... 12673.html
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Swoją drogą - podobno dotychczas Real i Barcelona miały mniej więcej po równo osób w Polsce deklarujących się jako kibice jednego z tych klubów. Zapowiada się mega mocne przeważenie szali na korzyść Katalończyków. Już to widać w komentarzach pod materiałami w sieci - nieważne czy materiał po angielsku, hiszpańsku czy w esperanto - pod każdym masa komentarzy po polsku (bo po ch… uczyć się języków obcych). I najważniejszy temat dla rodaków-cebulaków jest oczywiście taki, że to „Lewy” a nie żadna „Lewa”, bo „Lewa” to żona „Lewego”! Pytasz się, głupi Angliku/Hiszpanie/Esperant… - k…wa Halina, jak się nazywają ci Eskimosi od esperanto!? - kto to jest „Lewego”…? Trzeba się polskiego było uczyć, debilu geju pederasto z tęczowej Europy!!!

Czy jakoś tak.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Artlight pisze: 20 lip 2022, 17:43 I najważniejszy temat dla rodaków-cebulaków jest oczywiście taki, że to „Lewy” a nie żadna „Lewa”, bo „Lewa” to żona „Lewego”! Pytasz się, głupi Angliku/Hiszpanie/Esperant… - k…wa Halina, jak się nazywają ci Eskimosi od esperanto!? - kto to jest „Lewego”…? Trzeba się polskiego było uczyć, debilu geju pederasto z tęczowej Europy!!!

Czy jakoś tak.
Zasadniczo racja, ale zauważ, że Levy czy nie daj boże Levi to już mocno nieortodoksyjnie, albo raczej właśnie: ortodoksyjnie niepolskie rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Nie ma to jak skini pomykający w levi’sach…
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Artlight pisze: 21 lip 2022, 12:57 Nie ma to jak skini pomykający w levi’sach…
To chyba o mnie rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Inne sporty”