Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Ale jesteście marudy :)
Jakby przegrali, byłoby źle. Wygrali też źle :)
Wiadomo jaką mamy drużynę. Sam Lewy meczu ne wygra, trzeba liczyć na szczęście i Czesiek doskonale o tym wie, dlatego nie nastawiał ich na otwartą grę jak równy z równym. Jedynym sensownym rozwiązaniem było nie dać sobie strzelić bramki za wszelką cenę, a jak się coś nadarzy to spróbować strzelić. I tak też było. Szczęsny tym razem nie okazał się nieSzczęsnym :) Krycha tak jak napisał Vivid wypier.. się w odpowiednim miejscu rotfl chociaż jak to mój młody podsumował, że tak naprawdę to on powinien być przy tej piłce dużo wcześniej.
Trzeba się cieszyć z tego co jest. Hiszpanią, Anglią czy innymi Niemcami nigdy nie będziemy, nie ma się co czarować.
Patrząc na poziom naszej Ekstraklapy to obawiam się że będzie coraz gorzej :(
Teraz ważne żeby do jesieni wszyscy byli zdrowi, bo jak znów w napadzie będzie tylko Lewy to będzie bieda i to straszna :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

hokej pisze: 30 mar 2022, 16:08 [...]

Rzuć okiem na Kanał Sportowy, tam już 711 nie miał hamulców. A z Borkiem to imprezują, więc trudno żeby się szczypali na wizji.
Aż musiałem sprawdzić co to 711. :wink: Niezłe. Pewnie dlatego trener Czesław taki cięty na Kurowskiego. Zapewne odgryzł się za wypominanie mu tej sprawy, bo ja, nie znając podtekstów, nie odebrałem pytania Kurowskiego jako agresywnego. No, ale widzę, że to głębszy temat.

Obejrzałem sobie ten odcinek i ciężko coś sensownego powiedzieć. Kowalski chyba był na jakimś wspomaganiu, bo jego reakcje też były zdecydowanie ponadmiarowe.

Myślę, że to jest jakiś sukces, zwłaszcza dla Michniewicza, który zostawił reprę U21, poszedł do Legii i cudów tam nie zdziałał. Pewnie to też w nim siedziało.

Ja osobiście im życzę. Ale nie widzę podstaw do optymizmu. Obejrzałem sobie jeszcze jeden odcinek Kanału Sportowego po meczu ze Szkocją, gdzie Borek bardzo sensownie się wypowiadał o różnicy w poziomach. Ja myślę, że wiele osób podeszło emocjonalnie do meczu ze Szwecją i zapomnieli jak wyglądały te eliminacje, gdzie ogrywaliśmy ogórków, ale jak pojawiał się silniejszy przeciwnik to byliśmy jak dziadek bez zębów.

Co by nie powiedzieć o Sousie, który moim zdaniem zachował się więcej niż nie fair w stosunku do reprezentacji, kompletnie okazując jej brak szacunku, to jednak starał się ich nauczyć ofensywnej piłki, żeby wiedzieli co z nią zrobić jak ją mają. Dla mnie to jest dalej nieporadność.

Ja tam widzę Glika i Lewandowskiego, o których można powiedzieć, że na swoich pozycjach prezentują poziom ponadprzeciętny, może nawet światowy. Mentalnie i sportowo. A reszta pojawia się okazjonalnie. Tam nie ma kogoś kto chce grać i mieć piłkę. Powiedzmy, że Szymański się pokazał parę razy.

Nic to, obejrzę sobie tych orłów jak zagrają z Holandią, Belgia i Walią. Holandia i Belgia wygrały swoje grupy a Walia jest w finale baraży. Wtedy się obaczy co potrafimy.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Marcoone pisze: 30 mar 2022, 12:25 Przecież to jest jakiś pseudo awans. Najpierw PZPN wywołuje wojnę na Ukrainie i wciąga w nią Rosję, która zostaje wyeliminowana bez choćby jednego podania piłki - Giertych ujawnił niedawno ten plan, gdzie ponoć nawet Orban coś palce maczał. Potem ten pseudo karny słusznie zauważony przez Tom-a ustawił cały mecz i jakoś poszło.

A idź Pan w ch... z takim awansem (idi na ch...)

Z pozdrowieniami dla Vivida ;)
Niezłe :::gd:::
Ale prawda jest inna ;), też spiskowa :P

Kulesza nie cierpi Rosjan bo discorussia lepsze od discopolo. Został prezesem PZPN. Na selekcjonera wybrał Czesława bo ten też nie lubi Rosjan. A dokładnie Czerczesowa, bo mówią,, że ma większy od niego bęben (nazwa marketingowa - ciąża spożywcza :P). Czerczesow jak typowy "ruski" jara się złotym Rolnixem rotfl To plan był taki, że Czesław zobowiązał się zainwestować gażę z PZPN w platynowego Rolnixa. Tak żeby zakasować Czerczesowa na meczu w Moskwie. Niestety FSB wykryła spisek i doniosła Putinowi. Czerczesow galopem na Kreml, Wowa, pomocy! Putin popatrzył na mapę. Litwa, Łotwa Estonia nie, bo NATO. Z Polską gramy, też lipa. Białoruś nasza, Węgry to przydupasy. Wszelkie Kazach- Turkmeni- stany też nasze. Turcja już jeden samolot zestrzeliła. Chiny? Nie no, bez jaj by został :P Nie miał chłop wyjścia, z bólem serca, napadł na Ukrainę. Rosję wywalili z baraży i misterny plan Kuleszy i Czesława poszedł się paść. Na Kremlu odtrąbili sukces. A u nas? Trzeba było grać ze Szwedami. A jak wiadomo to najwięksi złodzieje w historii. I się nie ma co dziwić, że podczas meczu Czesław był taki zdenerwowany. Bał się żeby mu rarogi z północy tego Rolnixa nie za.....p...lili rotfl
Ale spokojnie. Ta bajka się dobrze kończy ;) Jest nowy plan :::yay:::
Czesław dogadał się z Lewym. Robercik pożyczy złotego Patka i Czesław walnie samojebkę na katarskim stadionie. Potem wyśle do Czerczesowa z dopiskiem - Japa ryju! rotfl
I ..... i wojna na Ukrainie się skończy :::gd:::

No i jeszcze Smoleńsk :twisted: Tak, to wszystko zapoczątkował Smoleńsk :P Ale o tym to już może pan Antoni coś powie rotfl

A tak poważnie. Losowanie jak dla mnie dobre. Ale pewnie tradycji stanie się za dość. Mecz o wygraną z Meksykiem. I łomot. Potem o wszystko ze szlafrokami. Raczej wygramy (może remis), o ile dojadą na stadion bo jak tamci zaparkują wszystkie swoje wielbłądy to autokaru z naszymi nie wciśniemy :P
A potem? A potem o honor / o wszystko Argentynę trzeba już tylko pogonić rotfl

Jest plan :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Dobre. Ja mam wrażenie, że naszym co pięć minut będą podawać ręczniki i picie. Oni w tym upale nawet pożądnych 10 minut nie wytrzymają.

Osobiście stawiam, że Czesław ustawi autobus 5-4-1 (względnie 4-1-4-1) tak jak grał na U21 przeciwko silnym przeciwnikom z Bielikiem jako dodatkowym obrońcą i będzie liczył na cud gola. A potem się powie, że to był plan. Jak wyjdzie. Z Arabią zagra ofensywnie, bo inaczej wstyd. Najbardziej mi się podobało, jak trener poinstruował Bielika, że ma się cofać do obrony i stamtąd zaczynać akcję, bo się za wolno obraca. ??? Że jak, że za wolno się obraca? Może za wielki moment obrotowy ma? Że też Sergio Busquets nie ma takich problemów. Ten sam wzrost.

Gdzie te czasy kiedy trener Górski mówił, że celem jest wygrana. Dla naszych trenerów, celem jest nie-przegrana. Jedyna szansa, to wygrana z Meksykiem, jeśli ten nie będzie za mocny. Jak sądzę upał na nich nie zrobi wrażenia. Umiejętności techniczne naszych grajków też pewnie nie. Muszą tylko pilnować, żeby Krychowiak się nie zastawił w ich polu karnym.

W jakich czasach my żyjemy.

;) ;) ;)
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Teoretycznie remis z Meksykiem, wygrana z Arabią i cudem remis z Argentyną też może dać awans.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

I co ma powiedzieć Robert Lewandowski po takim tygodniu?

Najpierw jego wszechpotężny na krajowym podwórku Bayern zostaje kompletnie zneutralizowany przez hiszpańskiego ligowego średniaka jakim jest Villareal. No to co - może rzeczywiście czas najwyższy przejść do LaLiga z „farmerskiej” Bundesligi? Bez tego podobno nie da się wygrać upragnionej Złotej Piłki…

Po czym dwa dni później, do gry wkracza duma Katalonii, niedawny pogromca Realu (pewnie zmierzającego po krajowy czempionat i odprawiającego kolejnych potentatów w Lidze Mistrzów, co przypominam jedynie dla dodania splendoru tak samej lidze hiszpańskiej, jak i ostatniemu zwycięstwu Barcy nad Realem).

I oto w czwartkowy wieczór, odrodzona, znów strasząca rywali swą siłą Barcelona, a przy tym - rzekomo - kolejny pracodawca Roberta, szokująco żegna się z rozgrywkami dla europejskich średniaków, dostając u siebie po gębie od, a jakże, niemieckiego przeciętniaka z Frankfurtu.

I bądź tu mądry…. :::fcplm::: :::fcplm::: :::fcplm:::
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

W ramach ciekawostki podam, że o komentarz odnośnie do potencjalnego przejścia Lewandowskiego do Barcy prosiła mnie (czy ogólnie nasz fanklub) TVP. Ale do niczego nie doszło - trochę nie mieliśmy czasu, a trochę mamy o TVP takie zdanie jak Kazik w piosence "12 groszy" wyraził na temat "Muzycznej Jedynki": "kto się tam pokazuje, tego ja nie szanuję". ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Gary to chociaż tutaj daj nam swój komentarz :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Przysiągłbym, że widziałem jak Babiarz przeprowadza ten wywiad z Garym.

Jak to Grzesiek ujął? Bodajże: Gdybym miał wybrać najbardziej prawdopodobne z trzech zdarzeń, tj. Lewy w Barcelonie, latające świnie, czy Jakuboto kończy z kaleczeniem tenisa, to moje 12 groszy plus brudną czapkę FCB postawiłbym zdecydowanie na podniebne ekscesy żywego inwentarza.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Myślę, że to łączenie Lewego z Barceloną, to tylko kolejna odsłona tasiemcowego serialu o wyciągnięcie kolejnego jeszcze lepszego kontraktu w Bayernie (chyba już ostatniego) ze strony jego menago. Z punktu widzenia czysto sportowego dla Lewego transfer do Barcelony byłby zbyt dużym ryzykiem. Mimo tego, że Lewy naprawdę świetnie się trzyma w swoim wieku, to może grać na najwyższym poziomie jeszcze góra przez 2 sezony, może 3. Jak marzy o kolejnych rekordach indywidualnych i Złotej Piłce, to musi grać w drużynie, która na ten moment jest nadzwyczaj silna finansowo, kadrowo i organizacyjnie. Z całym szacunkiem dla Barcelony, ale w tym momencie ten wielki klub jest w potężnym dołku pod każdym w/w względem, a klęska z niemieckim przeciętniakiem w Lidze Europy jest tego dobitnym przykładem. Barcelona na pewno się odrodzi i ponownie będzie rządzić w Europie, ale to może potrwać 2-3 lata. Lewy nie ma tyle czasu. Musi grać w klubie na dzień dzisiejszy topowym, w którym będzie miał kreatywnych kolegów grających na Niego dużo piłek i na tyle silnym, by liczyć się w wyścigu o wygranie Ligi Mistrzów w każdym kolejnym sezonie w ciągu najbliższych 2 lub 3 lat. Na ten moment, poza Bayernem, takimi klubami są według mnie: MC, Real i Liverpool, ale już chyba nie PSG i jeszcze nie Barcelona czy MU.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Anna Lewandowska ogłosiła dzisiaj w socjalach, że zaczyna uczyć się hiszpańskiego. Nie wierzę jakoś w „ups, wypsnęło mi się” - dla mnie to kolejny element nacisku na Bayern żeby Robertowi dobry kontrakt dali.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Artlight pisze: 16 kwie 2022, 02:03 Anna Lewandowska ogłosiła dzisiaj w socjalach, że zaczyna uczyć się hiszpańskiego. Nie wierzę jakoś w „ups, wypsnęło mi się” - dla mnie to kolejny element nacisku na Bayern żeby Robertowi dobry kontrakt dali.
Fajnie wolny czas spędzasz śledząc socjal media „celebrytów” :P.
Wziął byś się za granie :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Jakuboto pisze: 16 kwie 2022, 10:20
Artlight pisze: 16 kwie 2022, 02:03 Anna Lewandowska ogłosiła dzisiaj w socjalach, że zaczyna uczyć się hiszpańskiego. Nie wierzę jakoś w „ups, wypsnęło mi się” - dla mnie to kolejny element nacisku na Bayern żeby Robertowi dobry kontrakt dali.
Fajnie wolny czas spędzasz śledząc socjal media „celebrytów” :P.
Wziął byś się za granie :P.
Może się boi, że jak się weźmie to wyjdzie Mu jak Tobie :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Artlight pisze: 16 kwie 2022, 02:03 Anna Lewandowska ogłosiła dzisiaj w socjalach, że zaczyna uczyć się hiszpańskiego. Nie wierzę jakoś w „ups, wypsnęło mi się” - dla mnie to kolejny element nacisku na Bayern żeby Robertowi dobry kontrakt dali.
Też mi się tak wydaje. "Lewy" to dla mnie kunktator, jeśli chodzi o wybór klubu. Przechodzić mógł, jak był młodszy. Gdzie on się będzie wybierał, jak go w Bayernie kochają, a gra jest pod niego ustawiona. Nie wspominając, że siedzi w Niemczech już 12 lat. Monachium to bardzo fajne miasto do mieszkania.

MC - chyba nie pasuje technicznie do tego co gra Guardiola. Poza tym oni nie mają typowej "9".
Real - Benzema by go chyba zeżarł na śniadanie. Lewy nie jest raczej gotowy na taką rywalizację. W Bayernie ma ugruntowaną pozycję.
Liverpool - tu by się może ewentualnie znalazł. Jeśli chodzi o napastnika jest lepszy od Firminho. Tylko nie wiem czy dałby radę grać u Kloppa ten geggenpressing.
PSG - no nie wiem. Obok Mbappe, Neymara i Messiego? Poza tym PSG nie gwarantuje sukcesów. Oni mają ten sam problem co Bayern. Na swoją ligę są za mocni, bo mają furę kasy, a na Europę są za słabi. Mieli klasowych trenerów i nic im to nie dało. Mają skład, a nic nie ugrali.
MU - sam nie wiem. Mają już dwóch emerytów - Ronaldo i Cavaniego. Może im dobrać Roberta i będzie "fundusz emerytalny".

Mój zarzut w stronę Lewego, to że został w Bayernie. Duży klub, duże tradycje, bardzo dobrze zarządzanie, ale obecnie liga niemiecka to jest Bayern, a potem czarna dziura. Bayern wygrał ligę 9 razy z rzędu i pewnie wygrają 10. Siedzi tam, bo mu dobrze, dobrze mu płacą, karierę ma zagwarantowaną, tylko konkurencji nie ma. I tyle.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Nie jestem przekonany, że aż tak chce zmienić klub. Nie teraz, to już dawno za późno. Raczej to teatrzyk na potrzeby podbicia oferty Bayernu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Biedny Pep Guardiola. Tak się starał, no już prawie był, już witał się z gąską, ale tu nic ... znowu. To chyba jakaś klątwa nad Pepkiem. Z Bayernem nic, z Man City nic. A przecież ofensywnych grajków mu nie brakuje. Ale chyba nie umieją dominować, tak jak Barcelona.

No ciekawie się ten finał Realu z Liverpoolem zapowiada.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Drogi Gary,

oficjalne konto twitterowe Barcy już pogratulowało Realowi czternastego Pucharu Europy i ósmego wygranego trofeum Ligi Mistrzów (8 finałów i 8 zwycięstw, bejbe…).

A w jaki sposób polski fanclub Dumy Katalonii zamierza oddać hołd gigantom europejskiej piłki?

Jakaś parada albo szpalerek dla kibiców Realu? A może po prostu wydacie oświadczenie jak szczęśliwi jesteście mogąc żyć w czasach, gdy Barca ma się kim inspirować i od kogo uczyć?

Nie krępujcie się! Każdy pomysł jest dobry!
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

Art ma rację. Pozbyli się jakiś czas temu argentyńskiego konusa, co pokazało ile jest (nie)warty, to teraz czas na kolejny krok - oddać Białym co się należy ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

A jest się czym chwali? Przecież grę Realu trawią tylko madrdistas. Okopali się chłopaki, walnęli dwie kontry. Jedną skuteczną i to ma być ten wielki Real? Przecież w piłkę grał tylko Liverpool.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Piłka nożna - sezon 2020/2021

RatRace pisze: 29 maja 2022, 14:01 A jest się czym chwali? Przecież grę Realu trawią tylko madrdistas. Okopali się chłopaki, walnęli dwie kontry. Jedną skuteczną i to ma być ten wielki Real? Przecież w piłkę grał tylko Liverpool.
A to w piłce nożnej nie chodzi o to, żeby zdobyć więcej bramek i wygrać mecz?

Ile punktów za styl otrzymał Liverpool od sędziów?
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG

Wróć do „Inne sporty”