Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Muzyka

Ach... :)
Tak bardzo dziś wzruszona.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nVgK42rFxwU[/youtube]
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Muzyka

Elf pisze:Ach... :)
Tak bardzo dziś wzruszona.
Ja również, kochana. Teraz już nic nas nie rozdzieli.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Muzyka

alfred pisze:Ja również, kochana. Teraz już nic nas nie rozdzieli.
Ale są jednak wady obecnej sytuacji. Z takim balastem na palcu trudno będzie mi grać na majowym TFie. :wink:
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Muzyka

Elf pisze:
alfred pisze:Ja również, kochana. Teraz już nic nas nie rozdzieli.
Ale są jednak wady obecnej sytuacji. Z takim balastem na palcu trudno będzie mi grać na majowym TFie. :wink:
Ty będziesz tylko odpoczywała. Nie możesz przecież nadmiernie się forsować. Nie w Twoim stanie. Ja się zajmę wszystkim, grą również.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Muzyka

No dobra, chciałam trochę poczekać, ale się hmm... wydało.
:) :) :) :) :)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
usi.

Re: Muzyka

Hmmm ... super-expresowo.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3kkc2XpnCHI[/youtube]
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Muzyka

Właściwie głupio mi się chwalić... Ale się pochwalę. ;)
Współprowadzę pewien projekt muzyczny, dla młodych amatorów śpiewającego szaleństwa, czasem tam coś zadyryguję. ;)
Właśnie wyszła nasza druga płytka z kolędami. Jak macie ochotę, to posłuchajcie, bo to strasznie pozytywne, a dzisiaj jakoś buro i ponuro jest. ;)

http://w107.wrzuta.pl/audio/a3LS1ovDnns/pomalusku...

I coś z mojej ukraińskiej duszy. ;)

http://w107.wrzuta.pl/audio/92Pk4KqLq0O/wstawajte
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muzyka

Myłam dzisiaj przy tym okno, dobrze szło ;-). Uwielbiam :giv_hrt: .

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vDb7px_pwl0[/youtube]
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Muzyka

Ja również. ale wolę wersję z widzianym Gilmourem. Widok tej solówki mnie hipnotyzuje.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Muzyka

Dziś miałem wkrętkę na przeglądanie rozmaitych kompilacji o dawnych gwiazdach NBA, akurat Sir Charles doczekał się swojej w rytmie tego cudeńka:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W1PNvopXjbg[/youtube]

Chodzę od paru godzin po domu śpiewając dosyć głośno "nanana...", ciekawe kiedy wystawią mnie na wycieraczkę.
#NKrising
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Muzyka

Serio nic z dzisiejszej muzyki? To niech będzie coś od młodego pokolenia:

Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Muzyka

Ania pisze:Myłam dzisiaj przy tym okno, dobrze szło ;-). Uwielbiam :giv_hrt: .

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vDb7px_pwl0[/youtube]
Tez uwielbiam, zarówno baby myjące okna, jak i tą piosenkę. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muzyka

Bongos pisze:Serio nic z dzisiejszej muzyki? To niech będzie coś od młodego pokolenia:
Ej, ale ja też jestem młode pokolenie ;-P , no co za ... obraził mnie. Dzisiejszej muzyki to ja mam dosyć po wysłuchiwaniu jej w pracy 8h dziennie. W domu różnie, ostatnio częściej wracam do staroci.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Muzyka

Ania pisze:Ej, ale ja też jestem młode pokolenie
Jeśli kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą, to musisz to napisać jeszcze 999 razy. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Muzyka

Ania pisze:Ej, ale ja też jestem młode pokolenie ;-P , no co za ... obraził mnie.
A skąd ja mam to wiedzieć? "Kobiet o wiek się nie pyta" :::XD:::.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Muzyka

Ania pisze:... Dzisiejszej muzyki to ja mam dosyć po wysłuchiwaniu jej w pracy 8h dziennie.
Pracujesz w Media Markt czy w Tesco? :]
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muzyka

TomPL pisze:
Ania pisze:... Dzisiejszej muzyki to ja mam dosyć po wysłuchiwaniu jej w pracy 8h dziennie.
Pracujesz w Media Markt czy w Tesco? :]
Myślisz, że w MM czy Tesco pracują tylko 8h dziennie? Mam pracę biurową, ale koleżanka w biurze uznaje tylko dwie komercyjne stacje radiowe, a że ja konfliktowa nie jestem to cierpię rotfl .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Muzyka

Aniu, w tym przypadku powinnaś być konfliktowa! A właściwie - asertywna.
Ja zawsze stawiam sprawę tak - albo słuchamy tego co odpowiada wszystkim, albo nie słuchamy niczego. W erze playerów, telefonów komórkowych i mini słuchawek każdy może sobie słuchać w swoich uszach bez narzucania się innym.
8 godzin słuchania okropności komercyjnych... tak nie wolno! To koszmar, nie przeżyłbym. Ogłupienie, otępienie i wręcz fizyczny ból. Wydajność pracy spada do zera i można się rozchorować.
Aniu - zawalcz o swoje uszy (i mózg), bo to się może źle skończyć. (:]
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muzyka

No właśnie z tą asertywnością krucho u mnie, poza tym jestem na tyle tolerancyjna, że ten komercyjny szum aż tak bardzo mi nie przeszkadza i nie powoduje jakichś bolesnych dolegliwości ;-). Jakbym bardzo się męczyła to może i uruchomiłabym tę moją wątpliwą asertywność, dzięki Tom za troskę :-)!
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Muzyka

Już tak bliżej Świąt ...

moja ulubiona ukraińska kolęda, którą zawsze śpiewamy w domu:

http://www.youtube.com/watch?v=T4GMrAYTJtw

i współczesna bardzo ulubiona:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=McMsyPddKpQ[/youtube]
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”