Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Muzyka

Dwie piosenki, które mi od jakiegoś czasu nie dają spokoju i non-stop je katuję:
Born To Be Wild
Wasn't Born To Follow
Dla tych, którzy biorą udział w pewnej zabawie jest chyba jasne, dlaczego nie napisałem o tym wcześniej na forum? ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Muzyka

Ja non-stop katuję ostatnio to :
Bardzo fajna, ma jakieś przesłanie, mówi o egoizmie ludzi. I ponownie - przesłuchać całą :-).
Ostatnio zmieniony 30 sty 2013, 23:03 przez Mazzakollo, łącznie zmieniany 1 raz.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
J-WT17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 6 lis 2011, 11:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Muzyka

Czy ktoś wie może, jak nazywa się ta piosenka, która leciała w dzisiejszym klipie po zakończeniu meczu Djoković - Ferrer?
Obrazek
Pure Drive
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Muzyka

Ja za to dziś sobie odświeżyłem po krótkiej przerwie (na ogół słucham z raz na tydzień :P ) playlistę z hitami Iron Maiden. Ciężko mi napisać, jak niesamowity podziw budzi u mnie seria rozpoczęta niespełna 30 lat temu na The Number of The Beast, przez Piece of Mind, Powerslave, Somewhere in Time aż do Seventh Son of The Seventh Son, będącym swego rodzaju magnum opus w twórczości zespołu.
Nikt nigdy nie grał w ten sposób, z taką ilością emocji, głębokimi tekstami i techniczną wirtuozerią. Niesamowitym szacunkiem darzę Żelazną Dziewicę i bardzo żałuję, że niedługo skończą nagrywać i koncertować ;(.

Coś z nowszych wydawnictw:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ns-fQRnm9sk[/youtube]

Jacy inni 50-latkowie tak grają, no jacy?
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Muzyka

robpal pisze:Niesamowitym szacunkiem darzę Żelazną Dziewicę i bardzo żałuję, że niedługo skończą nagrywać i koncertować ;(
Nie słucham ich zbyt często, ale bardzo cenię, więc wiem co czujesz. Mi najbardziej podoba się "Blood Brothers".
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
bombonus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 6 mar 2011, 11:03

Re: Muzyka

robpal pisze:
Jacy inni 50-latkowie tak grają, no jacy?

AC/DC, Deep Purple, Ozzy

Nie słucham Iron Maiden, bo mi ta muzyka nie podchodzi, ale byłem na koncertach każdego z wyżej wymienionych i mogę tylko stwierdzić, że to jak ludzie na nich reagują, i jaką moc tłumom dają jest na prawdę warte zobaczenia. To trzeba przeżyć po prostu!!!
NTRP 3.5 i rośnie ;)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Muzyka

bombonus pisze: AC/DC, Deep Purple, Ozzy
To nie to samo. Nie ta energia, nie ten rodzaj muzyki.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Muzyka

Potrzebuje waszej pomocy w zidentyfikowaniu piosenki :).

Na VIVI-e widziałem ostatnio na liście piosenkę. Podoba mi się ale nie znam tytułu niestety ;/.

W piosence śpiewa murzyn, a refren kobitka (nie ukrywam, że obok fajnej piosenki podoba mi się jak ona wywija). Babka ma ciemne włosy. Ubrana jest dość skąpo, a jej taniec podchodzi pod erotyczny. HELP :). Na końcu leży na plaży. :) Szukałem na listach na rmf fm i zet i nie znalazłem :). Kto zna tytuł poda linka do teledysku czy nazwę :).
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Muzyka

Ktoś wybiera się na Impact Festival? :)
Do Red Hotów doszedł Kasabian, zapowiada się świetnie, aż strach kto będzie następny :).
#NKrising
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Muzyka

Bardzo fajna rapowa piosenka :
Ostatnio zmieniony 30 sty 2013, 23:04 przez Mazzakollo, łącznie zmieniany 1 raz.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Muzyka

Wywaliłem kiedyś do sprzątania bety z KIAszanki i tak leżały sobie i czekały na lepsze czasy. Szukałem czegoś w sobotę, patrzę moja stara płyta a właściwie to podwójny album spakowany z dwóch wyśmienitych oryginałów ELO: Discovery i Time.

Odsłuchuję dziś Discovery i mam jedno wrażenie dziś nie ma takich płyt. Tu każdy kawałek to przebój który mógłby promować tę płytę. Nie ma tam kawałka który można pominąć, bo jest słabszy. Dziś singiel ciągnie płytę ale nierzadko można na nim poprzestać.
Bawią mnie the Best of jak w ogóle można skojarzyć z artystą 2 kawałki.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Muzyka

Piosenka ze "Złota dla zuchwałych". Nie chciało mi się szukać innego linku, tu ktoś dodał polskie tłumaczenie, niestety dość marne. (:]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Muzyka

Klik!
Moje ostatnie odkrycie, cała płytka bardzo wpada w ucho, doskonałe połączenie gatunków.
#NKrising
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Muzyka

Aaaa tak, Kowal bezskrzydły. Pluskwiak z rodziny kowalowatych, pamiętam, że w dzieciństwie zawsze przyporządkowywałem go, błędnie, do tarczówkowatych.

No i oczywiście komentarz koleżanki: To Ty kiedyś byłeś dzieckiem?! rotfl

Przepraszam za OT dot. okładki tego krążka. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Muzyka

Ja ostatnio jestem w klimatach KSU, Guns N Roses :). Piosenkę "Don't Cry" Gunsów i "Za mgłą" KSU mogę słuchać na okrągło. :P

http://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc

Ta jest świetna.
http://www.youtube.com/watch?v=45hYvPqr33E
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Muzyka

matirow pisze:Ja ostatnio jestem w klimatach KSU, Guns N Roses :). Piosenkę "Don't Cry" Gunsów i "Za mgłą" KSU mogę słuchać na okrągło. :P

http://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
Osobiście wolę "Don't cry" z alternatywnym tekstem.
Ale ostatnio najchętniej katuję Paradise City.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Muzyka

Z Gunsów to chyba "November Rain" za gitarową końcówkę Slasha.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Muzyka

ppeter pisze:Z Gunsów to chyba "November Rain" za gitarową końcówkę Slasha.
No i za figurę Seymour. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Muzyka

ppeter pisze:Z Gunsów to chyba "November Rain" za gitarową końcówkę Slasha.
Ja z Gunsów najbardziej lubię "This I Love", ale teraz mam fazę na "Paradise City". A tak ogólnie, to katuję na playliście obie wersję "Don't Cry", 2 wyżej wspomniane przeze mnie, "Welcome To the Jungle" i właśnie "November Rain". Uwielbiam ten rodzaj muzyki. :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
mulleen
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 429
Rejestracja: 25 sty 2011, 20:14
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muzyka

Może nie tak to powinno wyglądać ale właśnie od tej piosenki zaczęła się moje zainteresowanie Miles'em Davis'em:
http://www.youtube.com/watch?v=f0W1gzf93oM
Pomóżcie mi zidentyfikować tę piosenkę albo chociaż wykonawcę, ten kto to zamieścił napisał chyba dla żartu, że to Hossam Ramzy więc proszę się nie sugerować podpisem. Próbuję już od kilku miesięcy i nie mogę się nikogo na YT doprosić. Oto utwór. Nie zwracajcie uwagi na filmik ;)
http://www.youtube.com/watch?v=nlcg8c9TUfY

A tutaj przy okazji dobry mix Hossam Ramzy:
http://www.youtube.com/watch?v=WmedO1Igk6w
Ostatnio zmieniony 25 maja 2012, 21:44 przez mulleen, łącznie zmieniany 1 raz.
NTRP: 4.0

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”