Na jak długo powinno się zbanować Vivida?

1 miesiąc
5%
1
2 miesiące
5%
1
3 miesiące
5%
1
6 miesięcy
5%
1
12 miesięcy
Brak głosów
0
dłużej
16%
3
wcale
63%
12
 
Liczba głosów: 19
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Wybryki Vivida

Jedyne, co by bylo ok, to szybkie i zdecydowane wywalanie offtopow.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Wybryki Vivida

Ja myślę, że wcale. Każdy ma prawo do wyrażania swoich przemyśleń. Jeżeli komuś się one nie podobają, trudno - to jego problem. Wtedy nie czyta, nie odnosi się, wyraża swoją dezaprobatę czy politowanie dla dyskutanta. Oczywiście niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, grożenie komuś śmiercią lub inne tego typu poważne incydenty.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wybryki Vivida

Pisanie pierdoł i offtopów obniża jakość forum i zniechęca innych (szczególnie nowych) użytkowników. Moim zdaniem jak najbardziej zasługuje na bana.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Wybryki Vivida

TomPL pisze: 20 lip 2021, 10:56 Pisanie pierdoł i offtopów obniża jakość forum i zniechęca innych (szczególnie nowych) użytkowników. Moim zdaniem jak najbardziej zasługuje na bana.
Z nowych użytkowników to chyba tylko kolejne 3, czy ile tam kont Stoflera tutaj przybyło. :D

Rozumiem, że uprzykrzanie forumowego życia Tobie oraz Jakuboto, to jedna z ulubionych rozrywek Vivida, niemniej jak większość kolegów tutaj, nie widzę podstawy do banowania Vivida. Nigdzie na Was personalnie nie wjeżdżał, a dopóki rozmawiamy na tenisowe tematy, odsuwając na bok personalne, tenisowe "sympatie", każdy może mieć własne zdanie. Oczywiście, jeżeli to zdanie wygłaszam na forum to każdy może je skomentować, wskazać nieścisłości oraz wyrazić na jego podstawie własne, bo... to jest właśnie FORUM. :)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Wybryki Vivida

TomPL pisze: 20 lip 2021, 10:56 Pisanie pierdoł i offtopów obniża jakość forum i zniechęca innych (szczególnie nowych) użytkowników. Moim zdaniem jak najbardziej zasługuje na bana.
Tu można dyskutować. Można również odszukać definicję forum internetowego i się zastanowić po co się na nim angażujemy. Bo jeśli chcemy tylko wymienić między sobą epitety opisujące wielkiego Rogera to raczej taka aktywność nie ma większego sensu.
__________________________________________________________________________
Oczywiście nie mam zamiaru bronić użytkownika "Vivid". To, co on prezentuje na tym forum - to już temat na oddzielną i długą dyskusję. :::hot:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wybryki Vivida

Tak, wiem, deklarowałem, że nie będę się tu udzielał bo skończy się jak zwykle ;) Zdominuję wątek i .... :::jezor:::
Minął jednak ponad rok posuchy :(

Celowo od początku się nie wcinałem licząc po cichu, że może się w końcu mój "fanklub" zjednoczy, zewrze szyki, porozumie ponad podziałami i w końcu wyda mi jakąś bitwę ostateczną na forumowych polach. :!Fight!:
I co? I jak zawsze jeden wielki ... :lol: :lol: :lol:

Wchodzę tu sobie czasem, poczytam, mam bekę z kolejnej spektakularnej porażki i pokazu bezsilności :lol:
Ale nawet mnie nudzi czytanie ciągle tego samego, na pamięć już znam :/

Tak parafrazując ... ;)
Czy to już koniec? Nie będzie już nic? O_O
Wywieszacie białą flagę i w geście rezygnacji opuszczacie galoty czy inne pantalony? :lol:

Zupełnie poważnie, szkoda :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”