Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polski HIMALAIZM

Skala problemu jest taka, że uderzenie po kieszeni nauczyło by niektórych szacunku dla innych. Nie wspominając o nieobecności ratowników tam, gdzie naprawdę są potrzebni.
Nawet w Nepalu to zrozumieli, skoro od tego roku wyprawy mają zabierać zwłoki z gór.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Dany
TROLL
Posty: 35
Rejestracja: 14 gru 2019, 19:55

Re: Polski HIMALAIZM

Zostawmy już te pieniądze i skupmy się na odpowiedzialności moralnej (jeśli taka istnieje) alpinistów.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polski HIMALAIZM

Dany pisze:Bo gdybyś miał kasę to nie obchodziłyby Cię jakieś akcje ratunkowe w Tatrach...
Jak ktoś ją ma to wie, że na drzewie nie rosnie, czy spod poduszki nie wylatuje. Może kiedyś będzie Ci dane to zrozumieć, a może nawet doświadczyć. ;)
Jest taka prawidłowość, że ci co jej nie mają jakoś tak najłatwiej rozdają te tzw. wspólne. Swoją jakoś tak już nie łaskaw.
Ano tak, przecież gołodupce jej nie mają ...
hohvar pisze:Widzę, że stofler alias alfred niczym Lenin... Wiecznie żywy...

Ciekawe, czy już wyliczankę opanował? ... rotfl
Alfred-Stofler-Dany- … mnogość jaźni niby, ale i tak zawsze jakoś tak samo. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Dany
TROLL
Posty: 35
Rejestracja: 14 gru 2019, 19:55

Re: Polski HIMALAIZM

Vivid pisze: 4 sty 2020, 08:25
Dany pisze:Bo gdybyś miał kasę to nie obchodziłyby Cię jakieś akcje ratunkowe w Tatrach...
Jest taka prawidłowość, że ci co jej nie mają jakoś tak najłatwiej rozdają te tzw. wspólne.
Totalne uproszczenie na potrzebę budowania zwykłej prowokacji. Ty nie rozumiesz pojęcia służby publicznej. Polski kapitalizm przewrócił Ci w głowie i przeceniasz jego moc.
Vivid pisze:
hohvar pisze:Widzę, że stofler alias alfred niczym Lenin... Wiecznie żywy...
Alfred-Stofler-Dany- … mnogość jaźni niby, ale i tak zawsze jakoś tak samo. :P
Zostawcie tego biedaka stoflera w spokoju. Skupcie się na życiu doczesnym. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polski HIMALAIZM

Dany pisze:Ty nie rozumiesz pojęcia służby publicznej. Polski kapitalizm przewrócił Ci w głowie i przeceniasz jego moc.
Służba publiczna?! O_O Herezja! rotfl
Ja w ogóle nie kumam roboty pro bono, czyli za frajer :P, czy dla idei. ;) Ale jak ktoś chce to nie przeszkadzam, jestem tolerancyjny. :)
Dany pisze:Zostawcie tego biedaka stoflera w spokoju. Skupcie się na życiu doczesnym. :wink:
Nie promujesz Serba to i ja nie wracam do wyliczanek. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Dany
TROLL
Posty: 35
Rejestracja: 14 gru 2019, 19:55

Re: Polski HIMALAIZM

https://wspinanie.pl/2019/12/mingma-gya ... ima-na-k2/

Bardzo fajny portal informacyjny o wspinaniu się w górach. Tej zimy kilka ekip ma w zamierzeniu zdobycie K2. Pozostaje mieć nadzieję, że im się nie uda i kolejnej zimy będziemy kibicować Polakom. :::gd:::

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”