Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Vivid pisze:Takie tam klakierzenie TomPL ;):
- „Styl i warunki fizyczne Igi są "zbliżone do wzorcowych" i jeśli nie będzie wstrzymywać ręki, to ho, ho...”
- „I będziemy w końcu mieć tego Szlema!”
- „No co ty - w takich kurnikach to nawet Maja już nie gra a co dopiero wschodząca gwiazda Iga!?”
- „Nie o to chodzi, każdy kiedyś przerżnie, nawet Nadal...”


A i prowokować potrafi ;) :::gd:::
- „Przestań podpowiadać, bo Vivid się BigMackiem udławi!”
- „Pretensje to do Vivida proszę kierować, który odmawia mantrę "przerżnie, przerżnie, przerżnie..."”
- „Może skup się raczej na Djokovicu”
- „Też cię lubię, ale denerwujesz mnie jak cholera za każdym razem, gdy "konkretnie" stwierdzasz, że "przerżnie" (ktokolwiek). „
- „O, Vivid się obudził! Spadaj trollu!”
- „Wszyscy poszli na rekolekcje. Tylko Vivid, największy fan Igi, wytrwale śledzi i tęskni za smokiem...”


Z grubsza to TomPL-a boli, że ktoś śmie trzeźwo krytykować coś co jest polskie. Taki ślepy patriotyzm ...
A już do szewskiej pasji doprowadza go to, że krytyk ma rację :P
Krytyk to ma na pewno dobrą samoocenę a co do racji...

Naprawdę doceniam, że ci się jednak chciało przeszperać cały wątek. Szkoda, że przy okazji nie sprawdziłeś, kto tak naprawdę był/jest wielkim fanem Igi i wróżycielem jej szlemowych sukcesów.
Ale do rzeczy - co do przykładów klakierzenia, to jakieś takie słabe, anemiczne - to ma być klakierzenie?! A ten wydawałoby się koronny przykład "I będziemy w końcu mieć tego Szlema!” to wyrwany z kontekstu:
Obrazek
więc albo świadomie manipulujesz albo... tracisz formę i nie zauważyłeś mojej ironii odnośnie zamieszania z Igą i wypowiedzi Fibaka.

Co do prowokowania - do czegóż to ja mogłem cię prowokować powyższymi wypowiedziami? To były tylko całkiem delikatne odpowiedzi na twoje ciągłe prowokowania w stylu "przerżnęła? itp. Doprawdy, gdzie mi tam do twoich umiejętności prowokowania :D

Ostatnio parę razy skrytykowałem twój stan umysłu i sądzę że miałem do tego podstawy - wiele osób myśli i pisze, że coś z tobą "nie tak", że to już nie są tylko normalne forumowe żarty, to przekracza granice. Napisałem to czarno na białym, choć można to uznać za inwektywy, zgoda, ale nic innego do ciebie nie docierało. Nawet mi wstyd z tego powodu, ale moje możliwości erystyczne są ograniczone...

No i na koniec - ślepy patriotyzm! No w życiu się nie spodziewałem, że spotka mnie kiedykolwiek taka ocena :D Po takiej diagnozie mam od rana uśmiech na ustach i cały pękam ze śmiechu - ależ się doczekałem, może do narodowców się nawet zapiszę, z taki referencjami :::yay::: rotfl :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: O tym, jak zostac klakierem-patriotą!

TomPL pisze:Krytyk to ma na pewno dobrą samoocenę ...
Mam tak od dziecka, nieprzerwanie. :)
Uważasz, że to powód do wstydu? Jak ktoś tak myśli to ma niezłe kompleksy ...
TomPL pisze:Naprawdę doceniam, że ci się jednak chciało przeszperać cały wątek.
Sam się sobie dziwię, leniwy jestem, a jednak. ;)
Tak się dopominałeś, a inni wtórowali, że jednak się zmobilizowałem :P Poza tym, to nie trudne.
TomPL pisze:Szkoda, że przy okazji nie sprawdziłeś, kto tak naprawdę był/jest wielkim fanem Igi i wróżycielem jej szlemowych sukcesów.
Azeszty, o ile się nie mylę? Ale on już dawno wywiesił białą flagę. Ty nadal trwałeś na tym pobojowisku ...
TomPL pisze:Ale do rzeczy - co do przykładów klakierzenia, to jakieś takie słabe, anemiczne - to ma być klakierzenie?!
A tu oczywiście przyznam ci trochę racji. Tylko wiesz - na bezrybiu i rak ryba :P Tylko ty, i Azeszty, pialiście peany, reszta trzeźwiej patrzyła na zagadnienie. :P
TomPL pisze:Co do prowokowania - do czegóż to ja mogłem cię prowokować powyższymi wypowiedziami? To były tylko całkiem delikatne odpowiedzi na twoje ciągłe prowokowania w stylu "przerżnęła? itp. Doprawdy, gdzie mi tam do twoich umiejętności prowokowania :D
Wiesz, ale ja nigdy nie miałem do ciebie pretensji o prowokowanie czy inwektywy. Pokazałem to tylko po to żeby znowu ktoś nie pomyślał, że tylko Vivid to takie "złe Mojo". rotfl
Ja o te wyzwiska do ciebie nie mam pretensji. W końcu gdzie się drwa rąbie to wióry lecą. ;)
TomPL pisze:Nawet mi wstyd z tego powodu, ale moje możliwości erystyczne są ograniczone...
Doceniam. Niemniej nie powinno ci być wstyd. Przyjmujesz razy to i oddajesz. Takie zasady "walki". ;) Nic w tym złego nie widzę.
TomPL pisze:No i na koniec - ślepy patriotyzm! No w życiu się nie spodziewałem, że spotka mnie kiedykolwiek taka ocena :D Po takiej diagnozie mam od rana uśmiech na ustach i cały pękam ze śmiechu - ależ się doczekałem, może do narodowców się nawet zapiszę, z taki referencjami. :::yay::: rotfl :]
Na zdrowie!!! :::gd:::

Ale może koniec ze mną. Tak bez złośliwości, szczerze i po kumpelsku.
Co cię podkusiło z tym hejterem? Na prawdę nie znasz definicji tego pojęcia? Nie mogę cię bronić tym, że nie wiesz, że ja uzasadniłem i to w kilku wątkach (Igi i turniejowych, może i swoim blogu (?)) co mam do niej (jej gry i postawy). Odnosiłeś się do tego, nie ma więc mowy, że nie widziałeś. Dyskutowaliśmy o tym m.in. z keicamem.
Chyba że tak zwyczajnie chciałeś mi dowalić :) W takim razie OK. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: O tym, jak zostac klakierem-patriotą!

Może ja nie znam (i nadużyłem) jedynie poprawnej definicji hejtera ale z kim mam o tym dyskutować skoro ty nie znasz definicji klakiera? Z trollem?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: O tym, jak zostac klakierem-patriotą!

TomPL pisze:Może ja nie znam (i nadużyłem) jedynie poprawnej definicji hejtera ale z kim mam o tym dyskutować skoro ty nie znasz definicji klakiera?
A jak definiujesz hejtera?
TomPL pisze:Z trollem?
To ze stoflerem, żeby się pominięty nie czuł. ;) rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: O tym, jak zostac klakierem-patriotą!

Vivid pisze:
TomPL pisze:Ale do rzeczy - co do przykładów klakierzenia, to jakieś takie słabe, anemiczne - to ma być klakierzenie?!
A tu oczywiście przyznam ci trochę racji. Tylko wiesz - na bezrybiu i rak ryba :P Tylko ty, i Azeszty, pialiście peany, reszta trzeźwiej patrzyła na zagadnienie :P
No gdzie te peany? To co wynalazłeś i przedstawiłeś? Jak sam przyznajesz to słabe na klakierzenie a już peany???
Jak tu z tobą dyskutować skoro opierasz się tylko na jakichś swoich odczuciach a nie na faktach i manipulujesz, ech...
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: O tym, jak zostac klakierem-patriotą!

Vivid pisze:
TomPL pisze:Może ja nie znam (i nadużyłem) jedynie poprawnej definicji hejtera ale z kim mam o tym dyskutować skoro ty nie znasz definicji klakiera?
A jak definiujesz hejtera?
TomPL pisze:Z trollem?
To ze stoflerem, żeby się pominięty nie czuł ;) rotfl
Vivid, sam nawołujesz do bardziej rozgarniętego rozumienia definicji poszczególnych określeń. A zaraz potem takie bzdury pleciesz.
Pamiętaj, jeśli ja jestem trollem to Ty też. :oldtimer:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: O tym, jak zostac klakierem-patriotą!

stofler pisze:
Vivid pisze:To ze stoflerem, żeby się pominięty nie czuł ;) rotfl
Vivid, sam nawołujesz do bardziej rozgarniętego rozumienia definicji poszczególnych określeń. A zaraz potem takie bzdury pleciesz.
Gdybyś nie był ślepy, albo gdybyś znał zasady, raczej zwyczaje, pisania na forach, albo kumulacja :::yay::: - nie był ślepy i znał zwyczaje, to byś się nie kompromitował rotfl
Widzisz tam emotikony na końcu? To nadal mam Ci tłumaczyć? ... O_O

Albo Ci wyjaśnię, żeby nie wałkować tego przez kolejne strony :twisted:
Jak piszę, że jesteś trollem i stawiam kropkę to znaczy ... że naród polski uważa Cię za trolla :P , bezapelacyjnie :)
Ale jak piszę, że jesteś trollem i wstawiam tam ";)", to znaczy, że żartuję i akurat nie mam tego poważnie na myśli.
Po to są emotikony, by wyrażały nasze nie tylko emocje, ale i charakter danej sentencji.

Zatem podsumowując - ogólnie jesteś trollem, ale w powyżej przytaczanej sentencji nie chciałem tego uwypuklać rotfl
A teraz zjedz ciasteczko, to poprawia humor :angel:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: O tym, jak zostac klakierem-patriotą!

Vivid pisze:
stofler pisze:
Vivid pisze:To ze stoflerem, żeby się pominięty nie czuł ;) rotfl
Vivid, sam nawołujesz do bardziej rozgarniętego rozumienia definicji poszczególnych określeń. A zaraz potem takie bzdury pleciesz.
Gdybyś nie był ślepy, albo gdybyś znał zasady, raczej zwyczaje, pisania na forach, albo kumulacja :::yay::: - nie był ślepy i znał zwyczaje, to byś się nie kompromitował rotfl
Widzisz tam emotikony na końcu? To nadal mam Ci tłumaczyć? ... O_O

Albo Ci wyjaśnię, żeby nie wałkować tego przez kolejne strony :twisted:
Jak piszę, że jesteś trollem i stawiam kropkę to znaczy ... że naród polski uważa Cię za trolla :P , bezapelacyjnie :)
Ale jak piszę, że jesteś trollem i wstawiam tam ";)", to znaczy, że żartuję i akurat nie mam tego poważnie na myśli.
Po to są emotikony, by wyrażały nasze nie tylko emocje, ale i charakter danej sentencji.

Zatem podsumowując - ogólnie jesteś trollem, ale w powyżej przytaczanej sentencji nie chciałem tego uwypuklać rotfl
A teraz zjedz ciasteczko, to poprawia humor :angel:
A idź w cholerę. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: O tym, jak zostac klakierem-patriotą!

stofler pisze:A idź w cholerę. :wink:
Nie no, negocjujmy :)
A na trollika byś się zgodził? ;) rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
WójtinhoFCJ
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 1 lut 2009, 16:19

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Rzadko tu jestem zalogowany, ale czytam co jakiś czas. Teraz po przerwie znowu wchodzę i nasuwa się pytanie: czy jest na forum moderator? Albo admin? Użytkownik Vivid za swoje złośliwe i wręcz prymitywne teksty powinien być dawno wykopany z tego forum. Bo to dzieje się już za długo. Gdybym miał tu władzę to decyzja o banie zostałaby podjęta. No bo jak można tolerować ciągłe docinki w stronę Świątek czy innego zawodnika? Jak można ciągle czekać na porażkę rodaczki? Ktoś powie, że nie trzeba kibicować swoim. Oczywiście że nie trzeba, ale jak ktoś nie kibicuje to ma zachować neutralność, chyba że rodak x gra z ulubieńcem danego kibica. Tu nie ma o czymś takim mowy, nie ma też obiektywnej w takiej sytuacji wspomnianej neutralności, jest po prostu tenisowy antyświątkowizm. Żeby ona jeszcze zachowywała się jak taki Kyrgios, to sam bym powiedział to i owo. Ale nie ma nic takiego, Vivid ze zwielokrotnioną złośliwością jedzie sobie po Świątek bo tak. Po zwycięstwie Igi - brak komentarza lub lakoniczne coś. Po porażce - fala śmiechu i złośliwości. Dno. Brakuje już tylko jawnych wyzwisk w jej kierunku.

Druga sprawa to wypowiedzi do innych, te z poprzedniej strony do Tadka11 i kszymona zasługują już łącznie na bana, a ten osobnik nie dostał chyba nawet ostrzeżenia? Tadek11 zwyczajnie sobie pisze że zablokował Vivida (proszę o info co i jak) a ten mu odpowiada coś o prostych i niepełnosprytnych ludziach. NO TAK BO JAK KTOŚ NIE CHCE Z VIVIDEM DYSKUTOWAĆ TO MA NIEWIELKIE POTRZEBY I JEST NIEPEŁNOSPRYTNY. Normalnie dno numer 2.

Widać że jesteś Vivid w opór zaawansowany.. w chamstwie i prymitywnej prowokacji.

Jakby tego było mało to mamy tu jeszcze regularne przekonanie o własnej wyższości i nabijanie się z innych wtedy kiedy dokonuje się samozaorania. No bo to już miszczostwo żeby kibiców Świątek nazywać klakierami. Weź gościu sprawdź co znaczy to słowo a potem się wypowiadaj. A nie, co ja piszę.. lepiej się nie wypowiadaj.. obstawiam że niemal każdy będzie z tego zadowolony.
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Jak zablokować ? :D Po zalogowaniu się w prawym rogu klikasz na swój nick czyli nazwę własną jaką sobie wybrałeś na forum i następnie wybierasz opcje " Twoje konto" i wyświetli Ci się "Panel zarządzania kontem" i następnie wybierasz opcje "Przyjaciele i wrogowie" I wpisujesz nick osoby którą chcesz zablokować w rubryce wrogowie i masz spokój z niekulturalnymi wpisami Obrazek
Nie będę więcej nic pisał na temat tego Kolegi bo widocznie ma on jakieś powiązania towarzyskie z Adminami skoro tak długo to tolerują i takie apele nie mają sensu i niewiele dadzą :wink:
Ale zablokowanie działa tylko po zalogowaniu się , więc trzeba się za każdym razem logować się żeby sobie nie psuć humoru :)
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Jak ktoś lubi święty spokój to faktycznie można tak zrobić, choć to trochę jak chowanie głowy w piasek. Można też ćwiczyć silną wolę i nie odpowiadać na 'te' wpisy, ew. także każdy zgłaszać do moderatora, dla zasady.
Vivid kiedyś był moderatorem, ale mu się znudziło i teraz jest w trybie prywatnym...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

WójtinhoFCJ pisze:No bo jak można tolerować ciągłe docinki w stronę Świątek czy innego zawodnika? Jak można ciągle czekać na porażkę rodaczki? Ktoś powie, że nie trzeba kibicować swoim. Oczywiście że nie trzeba, ale jak ktoś nie kibicuje to ma zachować neutralność, chyba że rodak x gra z ulubieńcem danego kibica.
Piękna wypowiedź wpisująca się w kanon katolika (katola?) głosującego na PiS rotfl Zupełnie nie dociera, że jest coś takiego jak demokracja i wolność słowa, myśli, opinii, wyboru. Nawet nie muszę pytać - LGBT zapewne szczerze nienawidzisz, a taki pan Jędraszewski to twój idol.
Nie kolego, nie mam żadnego obowiązku chwalić i bronić tego co polskie tylko dlatego, że polskie jest. Jestem Europejczykiem, czy nawet światowcem. Ty jak widać polskim … zaściankowcem.
Nikt Igi nie broni, bo nie daje szans histeryczka kortowa :P, ale może spróbuj ;)
No cóż, następny niepełnosprytny rotfl , i mój kolejny fan :::gd:::

WójtinhoFCJ pisze:Brakuje już tylko jawnych wyzwisk w jej kierunku.
Nie mierz innych swoją miarą. Krytyka od hejtu tym się różni, że korzysta z argumentów i stroni od inwektyw.
Ale to cię intelektualnie i światopoglądowo zapewne przerasta …
TomPL pisze:Vivid kiedyś był moderatorem, ale mu się znudziło i teraz jest w trybie prywatnym...
Nie no, bez takich. Koledzy nie mogli mnie już znieść i mnie, może z bólem serca ;), wykopali :P
Bądźmy jednak obiektywni i nie zakłamujmy rzeczywistości. To nie Sejm RP rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Ocenianie m. in. upodobań politycznych gościa po fragmencie jego wpisu - brawo, Vividzie, cóż za wpis na poziomie...
Wójtinho, ludzie próbują tu zwrócić uwagę na to, co robi Vivid, ale większych skutków nie ma, więc jeśli bardzo Cię to wkurza, to dodaj do ignorowanych. Ale jak potrafisz wyrobić sobie dystans, to czytaj dalej te wpisy, bo to niezła rozrywka (dla piszącego pewnie jeszcze większa, więc nie zabierajmy mu jej :] ).
Gemset
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2014, 08:48

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Tadek 11 pisze:Jak zablokować ? :D Po zalogowaniu się w prawym rogu klikasz na swój nick czyli nazwę własną jaką sobie wybrałeś na forum i następnie wybierasz opcje " Twoje konto" i wyświetli Ci się "Panel zarządzania kontem" i następnie wybierasz opcje "Przyjaciele i wrogowie" I wpisujesz nick osoby którą chcesz zablokować w rubryce wrogowie i masz spokój z niekulturalnymi wpisami Obrazek
Nie będę więcej nic pisał na temat tego Kolegi bo widocznie ma on jakieś powiązania towarzyskie z Adminami skoro tak długo to tolerują i takie apele nie mają sensu i niewiele dadzą :wink:
Ale zablokowanie działa tylko po zalogowaniu się , więc trzeba się za każdym razem logować się żeby sobie nie psuć humoru :)
Wszystko się zgadza. Ale zostaje jeszcze cytowanie- widać wypowiedzi zablokowanego.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Gemset pisze:Ale zostaje jeszcze cytowanie- widać wypowiedzi zablokowanego.
Straszne! :dvlfire: Od samego czytania można dostać rozstroju nerwowego. :::A!A!A:::
Dajcie spokój biednemu Vividowi. Chłop się boi bo Novak napierd*** Szlem za Szlemem i zdetronizowanie Rogera pozostaje kwestią czasu. rotfl
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Po pierwsze - to jest wątek "Iga Świątek", a nie "Dlaczego nie lubię Vivida".
Po drugie - Wójtihno FCJ - zamieszczasz w wątku zawodniczym swoją opinię nt. usera. Ani to poprawne ani uzasadnione. "Popełnij" może z 500 wpisów merytorycznych, drugie tyle na rzecz społeczności, a potem bierz się za ocenianie kto jest cacy, kto z kim trzyma i dlaczego. Ale po co, popełniłeś całe 19 postów przez pół roku i to Ci daje legitymację do oceniania kogo należy wywalić. Gratuluję samooceny.
Po trzecie - twierdzenie pt. Iga jest Polką więc albo kibicujemy albo milczymy jest, wybacz, z d...y wzięte i jest wyrazem idiotycznie pojmowanego patriotyzmu. Januszy chlejących w Grecji też będziesz tak bronił? Co to w ogóle jest za argument? Jeśli mam obywatelstwo USA to nie wolno mi napisać, że Serena jest rozkapryszoną primadonną zwalającą każde niepowodzenie na rasizm? Ciekawie pojmowana wolność, zaiste.

Chcesz dyskutować z argumentami - po to jest forum. I jest coś takiego jak RegFor. Vivid za swoje występy niejednokrotnie był karany, ale widać dla cierpiących na brak pewnej maści nie dość surowo i nieodwołalnie. Takie życie, pogódź się lub idź wylewać żale gdzie indziej.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Hokej, chyba nie ma sensu zbytnio się nad tym rozwodzić.

Co do samego autora kolejnej zadymy. Niby piszesz, że śledzisz forum. To jeszcze nie zauważyłeś, że akurat ja to nie ten co chodzi do kościoła i drugi policzek nadstawia? O_O Trzeba być na prawdę niepełnosprytnym by tego nie widzieć.

Zachowałeś się jak jakiś oszołom-narodowiec. Wszedłeś i bach, polskie zawsze super i Vivid siedź cicho. Dobre rotfl
A nie można było wejść … w polemikę i wymianę argumentów ze mną?
Nie można, bo argumentów pewni ci brak, o merytoryce nie mówiąc.
Chętnie posłucham co masz do powiedzenia w temacie Igi, poza jej pochodzeniem i paszportem. To forum tenisowe, więc może tak z łaski swojej o tenisie ;)

Poza tym z tego poprzedniego postu aż bije jakąś frustracją. Nie wiem jaką. Ale jak zabrałeś się z ocenę mnie to może i ja zrewanżuję się bardziej merytorycznymi spostrzeżeniami?

1. Frustruje cię rodzina?
Wiesz, w kościele mówią, że małżeństwo jest na całe życie. To bzdura i lipa! Nie wierz sukienkowym. Można się rozwieść i być szczęśliwym. Dziś grałem ze swoim wieloletnim kumplem, który kiedyś rozwiódł się przez … tenis. Żonie bardzo nie pasowało, że gra w tenisa i jeździ na nartach. Wkurzył się, pogonił ją, teraz ma od lat kolejną żonę i ma się dobrze. Można? Można :)
To dość radykalne rozwiązanie, ale czasem trzeba, życie ma się jedno, powtórek nie będzie, warto je przeżyć w poczuciu zadowolenia.

2. Frustruje cię praca?
Nie jestem co prawda prawnikiem z wykształcenia, ale taka porada prawna - umowa o pracę to nie kontrakt niewolniczy.
Jak ci nie pasuje charakter, czy rodzaj pracy, to można ją zmienić. To nic trudnego. Tylko trzeba mieć trochę ambicji. Niektórzy twierdzą, że i … jaja O_O

3. Frustrują cię zarobki?
Wypłatę masz 25-tego i starcza do ... 1-go? No też bym się nie cieszył :P Ale tu, patrz punkt 2.

Już o własnej działalności nie wspomnę ;)

Nie można być zwykłym nieudacznikiem siedzącym na kanapie i mającym pretensje do wszystkich i wszystkiego nie widząc swojego zwykłego dupkostwa. Tego ci nie życzę.

A teraz jak chcesz podyskutować o Idze to od tego jest to forum (ten wątek).
A jak chcesz skupiać się na mnie, to też nie ma sprawy, ale to będzie ostatni tak delikatny post w moim wykonaniu. Tylko nie ten wątek chyba od tego? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Co do frustracji, to nieomylnie towarzyszy Vividowi w życiu (szczególnie przerżnięcia :)) i rekompensuje na forum :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

asad pisze:Co do frustracji, to nieomylnie towarzyszy Vividowi w życiu (szczególnie przerżnięcia :)) i rekompensuje na forum :)
Zdecydowanie :::gd::: Ale tylko tych z polskim paszportem ;)
I dzięki temu mam tak szeroki fanklub niepełnosprytnych katoli i nacjonalistów :::yay:::
Rozumiem, że ciut zazdrościsz? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”