WójtinhoFCJ
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 1 lut 2009, 16:19

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

hokej pisze:Po pierwsze - to jest wątek "Iga Świątek", a nie "Dlaczego nie lubię Vivida".
Po drugie - Wójtihno FCJ - zamieszczasz w wątku zawodniczym swoją opinię nt. usera. Ani to poprawne ani uzasadnione.
SPOILER:
Post napisałem tam gdzie były aktualne wpisy które mnie bulwersują. Widzę teraz że przeniesiono - ok.

A mojego posta to chyba nie przeczytałeś bo tak poprzekręcałeś wszystko że ręce opadają. Chyba że celowo..
Gdzie w moim poście jest postawa żeby wychwalać albo milczeć nt. Świątek bo Polka? Nie ma NIGDZIE, apeluję o przeczytanie go dokładnie. Pisałem żeby zachować neutralność w większości przypadków jeśli się komuś z rodaków nie kibicuje. To NIE JEST to samo. Ja sam jej nie wychwalam nie wiadomo jak, widziałem jej max 3 mecze ale to bez znaczenia bo nie o to chodzi! Vivid po prostu po niej jedzie. Jak dla Ciebie to w porządku to nie mam pytań. Swoją drogą,czy ktoś inny dostaje takie szpile od vivida jak Świątek? Chyba nie, i wtedy sprawę mamy jasną. Jeśli są to proszę o cytaty.
Wracając do komentarzy vivida w temacie Igi. Dlaczego do nich się nie odniosłeś? Przecież on ewidentnie czeka na jej porażki i na to zwróciłem uwagę. Jak ją dostaje to w kierunku Świątek leci nie krytyka, tylko niemal pogarda. To skrytykowałem i TA reakcja jest dla Ciebie idiotycznie pojmowanym patriotyzmem? Weź ogarnij.. na jakiej podstawie połączyłeś te rzeczy?
Druga sprawa to nabijanie się z innych użytkowników, o czym też napisałem! Widziałeś jego odp. w temacie Świątek? Nie trzeba mieć tysięcy postów żeby mieć prawo do oceny kogo należy wywalić. Wchodzę w temat Świątek i widzę że posty vivida to szpileczki, jad i nowotwór złośliwy. Zareagowałem. Ty też powinieneś, widzę że jesteś moderatorem, widzę co on mi odpisał. Tego nie można tolerować. Powinien być już zbanowany, ale wygląda na to że jest tu jakiś układzik do czego sam się niejako przyznałeś. Trochę to dziwne jak dla mnie, ale dzięki za informację. Wiem przynajmniej że nie ma co liczyć na sprawiedliwego bana dla tego osobnika.
Vivid pisze:Hokej, chyba nie ma sensu zbytnio się nad tym rozwodzić.
SPOILER:
Vivid, w sumie nie wiem czy jest sens ci odpisywać z wiadomych względów. Wątek jednak trzeba zakończyć.

Po pierwsze zrobiłeś to samo co hokej, przypisujesz mi rzeczy których nie napisałem, przeczytaj jeszcze raz dokładnie poprzedni post. W zasadzie możesz też przeczytać to co napisałem do hokeja. Ja nikomu nie nakazuję fanatycznie kibicować Idze Świątek, sam tego nie robię. Nie o to tu chodziło. Jak wy czytacie te posty? Rozumiejąc to nie pisałbyś o jakiejś frustracji i oszołomstwie bo mój post był normalną reakcją na twoje chamskie szpile w kierunku Świątek i użytkowników kszymona i Tadka11. No ale jak miałbyś to zrozumieć skoro lubujesz się w docinkach i prowokacjach? To ma być wolność opinii? Dobre sobie. Ty zaprezentowałeś antyświątkowizm nabijając się do tego z innych, to trzeba piętnować. Dlatego mogłem napisać to co napisałem. Czując się zaatakowany, wymyśliłeś sobie z kolei że mnie ocenisz, ale to już bezpodstawnie, tzn. na takiej podstawie że ktoś miał czelność skrytykować twoją formę i brak treści.

Po drugie napisałem że czytam forum co jakiś czas, czytam o turniejach i czasem zawodnikach, więc kompletnie nie interesuje mnie czy chodzisz do kościoła i ciebie też nie powinno czy ja chodzę. Całe ta twoja polityczno-religijna wstawka to kolejne dno ale to twój problem. Swoją drogą, prezentujesz co do joty pogląd jak "dziennikarze" z pewnej telewizji, ale to też twój problem i na tym zakończmy. Pamiętaj jednak że sam zacząłeś ten offtop.
Twój następny post może być mocniejszy? Mój również, mimo że ochrony adminów nie mam.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2019, 14:09 przez El Diablo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zaktualizowano o cytaty wypowiedzi do których odnosił się Autor.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

No to się biedactwo wyżaliło rotfl rotfl rotfl
Oczywiście nikt nie umie czytać ze zrozumieniem jego prawd objawionych. Wszędzie same układy, konszachty, kumterstwo, koterie.
No i jak on ma tu żyć, jak może coś zrobić, nieść ten prawa oraz ... sprawiedliwości ;) kaganek? rotfl
Tylko siedzieć dalej na kanapie i psioczyć na wszystko i wszystkich. Typowy obraz życiowego frustrata i nieudacznika made in Jasna Pomroczna ;)
Zamykam oczy i widzę … Ferdzia Kiepskiego :)
Słabo …. :::bd::

Kim dla niego może być Vivid?
Komuchem? No tak, urodził się w PRL-u ;)
Gejem (znaczy pedałem/ciotą/parówą)? No w sumie nieżonaty i bezdzietny … hm … wysoce podejrzane rotfl
Masonem, Iluminatem, w ogóle człowiekiem "układu"? Zdecydowanie! rotfl
Templariuszem jakimś? No nie bardzo, do kościoła nie chodzi i na sukienkowych psioczy. Nie pasuje :(
Antypolakiem? Oczywiście! Przecież Igę krytykuje. Vivid to zakamuflowana opcja niemiecka! Prezes o tym mówił rotfl
Satanistą-onanistą? O, pewnie. Kościoła nie lubi. A to drugie to na pewno, przecież nie ma żony rotfl
No to się uśmiałem :), inni pewnie też ;) To na plus :::gd:::

Kolega trafia na listę niepełnosprytnych, ale takich średniej klasy. Jednak zdecydowanie brakuje mu jeszcze do liderów zestawienia :)

A jak już tak odwołujesz się do tego by ktoś coś poczytał, czy zrozumiał, to polecam takie pojęcia jak demokracja i tolerancja. Ewidentnie brak ci ich w słowniku i światopoglądzie. Nie wiem czy przyswoisz i zaakceptujesz kiedykolwiek, ale może warto poznać chociaż tych "wrogów" ;)

I taka refleksja na koniec. Dobrze, że taki ktoś jak ty nie odpowiada w jakiejś firmie za kwestie zasobów ludzkich (dawniej - kadrowe). Oj szybko byś pewnie został sam na placu boju i firma do likwidacji rotfl

I jeszcze truskawka na torcie ;)
WójtinhoFCJ pisze:Ktoś powie, że nie trzeba kibicować swoim. Oczywiście że nie trzeba, ale jak ktoś nie kibicuje to ma zachować neutralność, chyba że rodak x gra z ulubieńcem danego kibica.
To jest chyba tryb nakazujący (rozkazujący)? Pan ogłosił swoją wolę (Sic!) ;)
No ale w dalszej części "łaskawca" uwzględnia wyjątek rotfl Dziękujemy! :::yay:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
WójtinhoFCJ
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 1 lut 2009, 16:19

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Ty trafiasz na listę prymitywnych kretynozłośliwców. Mogą mnie nawet zbanować za te słowa, nie obchodzi mnie to. Ktoś musi w końcu zareagować na twoje zachowanie na forum. Po raz kolejny pokazałeś z resztą że zasłużyłeś na takie słowa. Swoją drogą, musi ci być bardzo przyjemnie z powodu tolerancji dla twoich wyzwisk. No ale jak się jest takim jak ty.. Nie odniosłeś się w zasadzie do niczego co napisałem będąc w dyskusji (?), mimo że pisałem to dwukrotnie i to jest dla ciebie tolerancja i (sic!) demokracja. No to już wyższa szkoła samozaorania - sam wystawiłeś sobie świadectwo. Na tym koniec, bo nie jesteś wart dalszej dyskusji.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

WójtinhoFCJ pisze:Ty trafiasz na listę prymitywnych kretynozłośliwców.
Fajne określenie. :::gd:::
Kretynem to Vivid nie jest (choć pozory zawsze mogą mylić :] ) ale złośliwcem to do potęgi. To lepsze określenie niż troll czy hater z którymi zawsze kłopot co dokładnie oznaczają. Tak Vidziu - jesteś złośliwiec! Czy za złośliwość na forach banują?
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Widzę, że stofler zbanowany (co przeważyło szalę?) a Vivid jak Lenin - wiecznie żywy...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Sam się wypisał, bez teorii spiskowych.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

To można samemu się zbanować?!
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Można poprosić o to administrację, człowieki pomocne są.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

To jednak stofler to był człowiek honoru!
No chyba, że ma to związek z pewnym (byłym już) ministrem od propagowania hejtu...
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Czyżby stofler i ten pan, tfu!, minister to jedna i ta sama osoba? ;)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

No bez przesady, bez przesady!
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Nie jeden raz tu był. Powróci w innej postaci :angel:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

W kwestii sprostowania.
Stofler poprosił o usunięcie konta.
Poinformowałem go, że może zostać usunięte lub trwale zablokowane jednakże posty, ze względu na ciągłość logiczną, nie będą usunięte.
Zdecydowałem na ten moment o blokadzie konta. Jeśli zapadnie decyzja o usunięciu, to tak się stanie. Różnica znikoma.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Stofler się pożegnał? O_O
No nie zajrzę z półtora dnia i już ferment rotfl
Tak szybko się poddał i wymiękł? No to słabo :P
A może w końcu wydukał wyliczankę i zrozumiał jej sens ... :::yay:::
Ewentualnie przemyślał na trzeźwo szanse Djokovica i … ;)

No nic, szkoda. Ale na mnie nie licz TomPL rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

A w jakim zakresie miałbym na ciebie liczyć?!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

TomPL pisze:A w jakim zakresie miałbym na ciebie liczyć?!
Że zrobi to samo i też się wypisze. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Hmmm, nie wpadłem na to, no kompletnie mi takie samobójstwo Vivida nie przyszło do głowy :D
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Ja w sumie nie znam człowieka. Mało od jakiegoś czasu piszę, wolę grać, ale fajnie mi się czytało od czasu do czasu te błyskotliwe przemyślenia Stoflera. Jak sam poprosił .. cóż, pewnie na dwa tygodnie mu się odwidzi.

Tak nawiasem osobiście dlatego lubiłem TFy, że często to co ludzie tu piszą nijak się ma do rzeczywistości i tego co mówią przy spotkaniu "face to face"
Chętnie poznałbym Stoflera :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

TomPL, jak ja bym mógł cię zostawić? :P ;)
Gdyby mnie zabrakło to by reszta jeszcze mogła pomyśleć, że Iga wielką mistrzynią będzie rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: O tym, jak zostać klakierem-patriotą!

Tak, to na pewno od ciebie zależy, megaloman...

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”