green93
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lis 2017, 13:07

Coś na zimę

Witam wszystkich. :) Zdecydowałam ostatnio, że wymachiwanie rakietą jest fajne, ale oprócz tego chciałabym zająć się czymś jeszcze. Rozważam jakiś sport zimowy, tak żeby mieć co robić przez cały rok. Co myślicie o narciarstwie? Zapewnia to dosyć ruchu? I czy mamy w naszych górach wystarczająco ciekawe stoki? No i zostaje wtedy jeszcze kwestia sprzętu, przeglądam oferty sklepów, ale same ceny niewiele mi mówią. Oprócz samych nart i jakiejś prostej odzieży potrzebuję czegoś jeszcze? Liczę na opinie fachowców. :)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Coś na zimę

Narciarstwo jest super, polecam.

Nie poleca go mój trener tenisa, który twierdzi, że część jego klientów wraca po nartach z kontuzjami, które na miesiące wyłączają ich potem od gry :).
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Coś na zimę

Marcin_L pisze:Nie poleca go mój trener tenisa, który twierdzi, że część jego klientów wraca po nartach z kontuzjami, które na miesiące wyłączają ich potem od gry :).
Niestety prawda, jak grywałem w siatkę to po feriach zimowych "wylatywało" pół składu czasami do końca sezonu :dvl(: .
Od siebie polecę badminton, też rakietowe ale jednak sporo inne oraz siatkówkę. W dużym mieście spokojnie można znaleźć kilka sekcji do których można się podłączyć.
Yonex fan

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”