Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Witam

Żeby nie było wątpliwości. Skończyło się pobłażanie, nie tylko dla kolejnych reinkarnacji alfreda.
Urok nowych kont to konieczność akceptacji wypowiedzi przez Moderatora co skutecznie blokuje możliwość wybryków podczas nieobecności tych ostatnich.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Witam

Moje zdanie jest takie.
Jak Alfred-stofler i kolejne jego (re)inkarnacje pojawiają się tu bo ma zmienne nastroje, to trochę mamy bałagan, ale generalnie powiedzmy, że OK.
Niemniej jeżeli prawdą jest, że dostał za coś bana, czasowego lub stałego, a i tak się pojawia, to jest to kpina …
Akurat kpina nie z użytkowników a administracji. Ja nie będę tego tu oceniał bo prawdę mówiąc nie mój problem.
Jak alfredo-stoflera nie było to się jazda po pewnym Serbie, gdzie się tylko dało :P, skończyła. Zadziałał prosty mechanizm - przesadna akcja wywoływała przesadne reakcje ;), nie było akcji to i nie ma reakcji. Są fani różnych zawodników i od tego jest forum by dyskutować. Niemniej jak się przesadza w "promocji" to się … zaczynają wyliczanki i cyferki, albo Fiaty 500 ;), czy odwołania do sztuki cyrkowo-pogrzebowej. :P
Takie życie ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Witam

Jak informowała administracja stofler wypisał/zbanował się na własne życzenie.

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”