Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Dlaczego forum umiera?

Jakieś problemy z serwerem? Przez dłuższy czas strona się nie ładowała, a chyba nie było żadnego ważnego meczu?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

wyczesany pisze: 11 wrz 2022, 00:26 Jakieś problemy z serwerem? Przez dłuższy czas strona się nie ładowała, a chyba nie było żadnego ważnego meczu?
Dzisiaj jest - męski finał singla USO :) Wczoraj był babski, chyba nawet Świątek miała w nim grać. Widocznie powoli ludzie poznają się na jakości tenisa bab i .... no szkoda matrycy :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dlaczego forum umiera?

wyczesany pisze: 11 wrz 2022, 00:26 Jakieś problemy z serwerem? Przez dłuższy czas strona się nie ładowała, a chyba nie było żadnego ważnego meczu?
Logi z serwera wskazują na zmasowany atak botów na stronę główną. Przy okazji ucierpiało też forum.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Dlaczego forum umiera?

JCz żyje, znaczy że forum też żyje :)
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Dlaczego forum umiera?

JCz pisze: 12 wrz 2022, 17:48
wyczesany pisze: 11 wrz 2022, 00:26 Jakieś problemy z serwerem? Przez dłuższy czas strona się nie ładowała, a chyba nie było żadnego ważnego meczu?
Logi z serwera wskazują na zmasowany atak botów na stronę główną. Przy okazji ucierpiało też forum.
Ale za co? No chyba nie przez Vivida? No, bo żeby zdenerwować boty, to naprawdę trzeba mieć talent. :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Dlaczego forum umiera?

TomPL pisze: 12 wrz 2022, 18:08 JCz żyje, znaczy że forum też żyje :)
Raczysz żartować. Wsobne komentarze inspirowane przez dwóch trollów, skoncentrowane na własnych problemach natury psychicznej, obudowane nielicznymi merytorycznymi komentarzami nazywasz życiem? Wątki turniejów wielkoszlemowych mają od 2 sezonów po kilka, kilkanaście stron, w temacie nowego mistrza i nowego numeru 1 ATP nie ma ani słowa od kilku miesięcy, a rozważania snują się głównie wokół tego, czy jeden z trolli raczy uznać fakty za zaistniałe. Ewentualnie "dzieje się" darcie z niego łacha, też nie wiem po co, bo koncentrowanie energii forum wokół czyichś kompleksów przynosi efekty, jakie widzimy. Nie działo się to bez wiedzy włodarzy forum, bo można było sprawę spacyfikować dużo wcześniej. Klikalność? Być może, nie chcę snuć teorii, bo się na tym nie znam. Jest jak jest, ale nie nazywajmy tego życiem, to drgawki zdychającej żaby okraszone nielicznymi wrzutkami. Szkoda wielka, bo pamiętam zupełnie inne forum, tamto miało swoją wartość, chciało się czytać i samemu coś pokomentować albo napisać, byli tu fajni ludzie.
Panta rhei. Entropia i tak zwycięży.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Dlaczego forum umiera?

Z tą żabą to pojechałeś...
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Dlaczego forum umiera?

hohvar pisze: 13 wrz 2022, 07:59
TomPL pisze: 12 wrz 2022, 18:08 JCz żyje, znaczy że forum też żyje :)
Raczysz żartować...
...bo można było sprawę spacyfikować dużo wcześniej.
...byli tu fajni ludzie.
Panta rhei. Entropia i tak zwycięży.
Tacy ludzie jak Ty wywalili to forum. Wiecznie tylko szczułeś na niewygodnych, inaczej myślących ludzi, którzy mieli coś do powiedzenia. Wielu z nich mogło być tu do teraz. Przecież każdy użytkownik tego forum jest pożądanym trybikiem w całej machinie napędzającej to miejsce. Nie podobała Ci się forma ich przekazu, ich barwny język, bezpośredniość w wyrażaniu opinii. Część z nich została usunięta siłą, inni odeszli sami bo widzieli co tu się odwala - wystarczyło odezwać się trochę ostrzej i następował wylot. Od ciebie bije konserwatyzm w jego złym słowa znaczeniu. A najgorsze jest to, że Ty wciąż tego nie rozumiesz. I na koniec piszesz, że w tym chaosie forum da sobie samo radę, podczas gdy jeszcze niedawno próbowałeś jej ocenzurować. :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

JCz pisze: 12 wrz 2022, 17:48
wyczesany pisze: 11 wrz 2022, 00:26 Jakieś problemy z serwerem? Przez dłuższy czas strona się nie ładowała, a chyba nie było żadnego ważnego meczu?
Logi z serwera wskazują na zmasowany atak botów na stronę główną. Przy okazji ucierpiało też forum.
Stofler w końcu się replikował i fika? :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

hohvar pisze: 13 wrz 2022, 07:59 Raczysz żartować. Wsobne komentarze inspirowane przez dwóch trollów, skoncentrowane na własnych problemach natury psychicznej, obudowane nielicznymi merytorycznymi komentarzami nazywasz życiem?
Ale masz dramę, taką prawdziwą O_O A napisałeś już do biskupa? Może pomoże, nieboże rotfl
Albo nie marudź tylko weź raz sprawy w swoje ręce i zrób coś :D Przywdziej habicik i przystąp do egzorcyzmów rotfl Tylko miej na uwadze, że stofler jest jak covid-19, ma już 356 inkarnacji. Przynajmniej Vivid ma jedną, za to wredną :D
A nie, Vivid miał kiedyś alterego - Doktor Yabol. Ale to krótki i dość odległy epizod ;)
hohvar pisze: 13 wrz 2022, 07:59 ... a rozważania snują się głównie wokół tego, czy jeden z trolli raczy uznać fakty za zaistniałe. Ewentualnie "dzieje się" darcie z niego łacha, też nie wiem po co, bo koncentrowanie energii forum wokół czyichś kompleksów przynosi efekty, jakie widzimy.
Tak się zastanawiam, kto cię zmusza żeby się tym interesować, a tym bardziej uczestniczyć? Bo bez przymusu tego nie czaję. Idź z tym do prokuratury, to jest karalne - znaczy taki przymus jaki wyraźnie ktoś na tobie stosuje. Bo jeżeli tak nie jest to masz rację - zostaje psychiatra, psycholog to już za mało :(
hohvar pisze: 13 wrz 2022, 07:59 Nie działo się to bez wiedzy włodarzy forum, bo można było sprawę spacyfikować dużo wcześniej.
No i wylazł prawdziwy polaczek rotfl
Bo winni są oni, oni, tylko oni!!! rotfl
Tak jest! :::gd:::

Konkludując - to kiedy znikasz na dobre? Doczekam się? :::yay:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego forum umiera?

Hohvar , masz rację.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Dlaczego forum umiera?

Majorka pisze: 15 wrz 2022, 18:26 Hohvar , masz rację.
Hohvar , nie masz racji.

:hanky:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Derler pisze: 15 wrz 2022, 21:39
Majorka pisze: 15 wrz 2022, 18:26 Hohvar , masz rację.
Hohvar , nie masz racji.

:hanky:
A gdzie tam :twisted:
Hohvar, pitolisz jak potłuczony :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Dlaczego forum umiera?

Vivid pisze: 16 wrz 2022, 09:16
Derler pisze: 15 wrz 2022, 21:39
Majorka pisze: 15 wrz 2022, 18:26 Hohvar , masz rację.
Hohvar , nie masz racji.

:hanky:
Hohvar, pitolisz jak potłuczony :P
Hohvar, wytypuj lepiej osobników do zbanowania. :mglss: W tym jesteś dobry. :::szafot:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Derler pisze: 16 wrz 2022, 12:34 Hohvar, wytypuj lepiej osobników do zbanowania. :mglss: W tym jesteś dobry. :::szafot:::
Skromny jest, może wskazać tylko siebie i kolegę - wiecznego malkontenta rotfl
Oni zawsze w parze ;), może LGBT? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Dlaczego forum umiera?

Vivid pisze: 16 wrz 2022, 18:33
Derler pisze: 16 wrz 2022, 12:34 Hohvar, wytypuj lepiej osobników do zbanowania. :mglss: W tym jesteś dobry. :::szafot:::
Skromny jest, może wskazać tylko siebie i kolegę - wiecznego malkontenta rotfl
Oni zawsze w parze ;), może LGBT? :P
Kiedyś jeden z dawnych użytkowników forum (użytkowniczka) opowiadał mi, że ten <Hohvar> to prywatnie spoko gość... :::scratchy:::
To jak to jest? Prywatnie jesteśmy normalni a w przestrzeni wirtualnej zamieniamy się w krwiopijcę gotowego pochopnie zniszczyć drugiego człowieka, nawet jeśli mówimy tu o anonimowej postaci internetowego forum? :] Nie mogę tego pojąć. Ja jestem zawsze taki sam. Ktoś kto mnie zna prywatnie i czyta teksty tego forum, natychmiast odgaduje mojego nicka. :!c-here!: Taki już jestem. Dobry i uczciwy, obiektywny i szczery. :::cheese:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Na żywo, jak hohvar i TomPL stoją razem, to są jak Timon i Pumba ;)
Niestety jak się zacietrzewią, a to ich tu przeważający stan skupienia :P to intelektualnie robią się jak Rocksteady i Bebop i jest jedna wielka ch...nia rotfl
Jak łatwo zrozumieć, szkoda klawiatury :twisted: Można najwyżej bekę łoić, ale to żadne wyzwanie jak druga strona jest aktualnie często w trybie absolutnego jełopa :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Dlaczego forum umiera?

Vivid pisze: 16 wrz 2022, 22:48 ...ale to żadne wyzwanie jak druga strona jest aktualnie często w trybie absolutnego jełopa :lol:
Urosłem. :::hot:::
Wychodzi na to, że jak się nawalę wieczorem... :::%%%::: to i tak jestem bardziej strawny. rotfl
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Derler pisze: 16 wrz 2022, 23:15 .... to i tak jestem bardziej strawny. rotfl
Ale z dużą ilością ketchupu/musztardy rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Dlaczego forum umiera?

Vivid pisze: 17 wrz 2022, 06:01
Derler pisze: 16 wrz 2022, 23:15 .... to i tak jestem bardziej strawny. rotfl
Ale z dużą ilością ketchupu/musztardy rotfl
Przesadzasz. :::stop_no_gd::: Znajomi mówią, że w towarzystwie jestem lepszy niż w rzeczywistości.
Nie wiem o co im chodzi... :::hmm:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”