Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Derler pisze: 17 wrz 2022, 20:06 Przesadzasz. :::stop_no_gd::: Znajomi mówią, że w towarzystwie jestem lepszy niż w rzeczywistości.
Nie wiem o co im chodzi... :::hmm:::
Stwierdzenie, że w grupie Cię mogą ignorować byłoby niegrzeczne ;) Dlatego powiem - bo się rozmywasz :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Dlaczego forum umiera?

Vivid pisze: 17 wrz 2022, 20:32
Derler pisze: 17 wrz 2022, 20:06 Przesadzasz. :::stop_no_gd::: Znajomi mówią, że w towarzystwie jestem lepszy niż w rzeczywistości.
Nie wiem o co im chodzi... :::hmm:::
Stwierdzenie, że w grupie Cię mogą ignorować byłoby niegrzeczne ;) Dlatego powiem - bo się rozmywasz :P
Nie ignorują mnie, wiem to. Raczej mają problem ze szczerością wobec mnie. Ale skończmy już te osobiste wywody.
Dla mnie w tej chwili najważniejsze jest to, że na tym forum spotykam się ze zrozumieniem a moje analizy wszystkim się podobają. :::cheese:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dlaczego forum umiera?

Forum co prawda nie umarło, ale nie było aktualizowane od x lat i niestety będę musiał to któregoś luźniejszego wieczora wykonać. Jak to się mówi, ze względów bezpieczeństwa. Może to nie być zabieg bezbolesny, dawno tego nie robiłem...
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Dlaczego forum umiera?

A kto/co nam zagraża i czy ABW o tym wie?
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dlaczego forum umiera?

TomPL pisze: 8 kwie 2023, 09:31 A kto/co nam zagraża i czy ABW o tym wie?
Wściekły admin na wieść o zarażeniu serwera jakimś syfem... :wink:
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Dlaczego forum umiera?

To może poczekaj Jacku do Deblowego TF? Jak w czasie aktualizacji stracimy jakieś wątki lub co gorsza możliwość komunikacji to będzie kiepsko.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dlaczego forum umiera?

Ruszyły prace nad naprawą niedociągnięć na całym serwisie, efekty na stronie głównej i w dziale amatorskim można już podejrzeć. Forum będzie następne. Ze względu na bałagan w tych starych plikach od bodajże już dwóch lat nie ma możliwości nowych rejestracji. Trzeba coś z tym zrobić.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Można przy okazji powymiatać jakieś niepotrzebne starocie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dlaczego forum umiera?

Na razie skupiłem się na kwestiach techniczno-informatycznych, nad merytorycznymi pomyślę później. Samo forum to staroć, istnieje 18 lat, więc wymiatanie staroci mogłoby wymieść i całe forum ;)
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Dlaczego forum umiera?

Vivid pisze: 10 kwie 2023, 06:45 Można przy okazji powymiatać jakieś niepotrzebne starocie.
Domyślam się, że masz na myśli np. wątek o Idze Świątek, z jego początkowych fragmentów. rotfl
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dlaczego forum umiera?

Oczywiście, jeżeli zdecyduję się na poważnie reanimować to miejsce wtedy każdy pomysł cenny, pod rozwagę, w tym czyszczenie starych, zdezaktualizowanych wątków. Czy też nawet nieużywanych działów forum. Na razie muszę jeszcze ogarnąć dział amatorski i kilka dodatków na stronę główną, poustawiać, zaprogramować czynności, na przykład automatyczne pobieranie rankingów, bo samodzielne aktualizacje nie sprawdziły się w moim przypadku. Nie jest to ani trudne, ani czasochłonne, ale zapominam najzwyczajniej w świecie. Analizę przyczyn obumierania forum i ewentualne wdrożenie środków zaradczych zostawiam sobie na później. Od razu z góry deklaruję, że dla pajaców i prowokatorów pobłażliwy raczej wtedy nie będę. Jeżeli trzeba będzie wyciąć chorą gałąź, wytnę.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Derler pisze: 12 kwie 2023, 09:00
Vivid pisze: 10 kwie 2023, 06:45 Można przy okazji powymiatać jakieś niepotrzebne starocie.
Domyślam się, że masz na myśli np. wątek o Idze Świątek, z jego początkowych fragmentów. rotfl
Widzę Sedeslerze, że żarto-prowokacji nie skumałeś :P Ale na usprawiedliwienie JCz też wziął to bardziej poważnie ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Dlaczego forum umiera?

Bardzo podoba mi się nowa odsłona forum. Czuje się powiew świeżości. Widać też pewne poruszenie - nowe wpisy jak również nawiązywanie do starych tematów. :::gd::: Patrzę na to wszystko z optymizmem.

Postaram się dodać też swoją cegiełkę w jedynej postaci w jakiej potrafię - kontynuując bloga. W końcu przecież rywalizacja lada chwila wskoczy na pełne obroty! :!Vicky!:

JCz, trzymam kciuki za "dobrą zmianę". :::cheese:::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dlaczego forum umiera?

Dzięki RoTTen. Zastanawiając się nad przyczyną obumierania forum doszedłem do wniosku, że sam administrator nie jest bez winy, nie tylko brakiem aktywności, ale też brakiem aktualizacji skryptu, czy też zadbaniem o część wizualną strony. Większość forumowiczów zniechęconych powyższym znalazła nowe miejsca do swej aktywności odnajdując się w świecie "będącychakuratnatopie" portali społecznościowych. Wprowadzonymi zmianami i aktualizacjami chciałbym pokazać, że forum jeszcze nie umarło i uaktywnić mam nadzieję tych, którzy tam się nie odnaleźli ;)
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”