Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Aktualizacja forum...

keicam pisze:Społeczność domaga się poprawienia kilku upierdliwych błędów a Ty co tu wyczyniasz...
Przeca nie piszę, że działa (nie działa), tylko doceniam ewentualne możliwości (bo mi się tu Pan Moderator focha, że śmiem nie doceniać). Tak źle i tak niedobrze... :wink: A co to za "skojarzenia"? Zabrzmiało intrygująco :twisted:.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Aktualizacja forum...

mapi pisze:A co to za "skojarzenia"? Zabrzmiało intrygująco :twisted:.
Taki wątek który zdechł jak okazało się, że skupi się na głównym pomyśle, a nie na nabijaniu postów. rotfl
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Aktualizacja forum...

Widzę, że gdzie baba nie wlezie tam trzodę narobi. :P
Ludzie tu pracują u podstaw i w pocie klawiatur, a wejdzie jedna niejajeczna i sabotaż odstawia. :P
Nie przeczyta wszystkiego, nie zajarzy "trynda" i już ma parcie na poparcie, tylko nie tego co "trza". rotfl
Ech ... zawsze baby ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Aktualizacja forum...

Czy ktoś ogarnął jak ustawić forum aby mi pokazywało jakiekolwiek powiadomienia o PW? Szukałem w ustawieniach ale nie widzę nic o tym.
Administracja poradziła sobie z tym problemem? Strasznie to irytujące jak mi PW leżą po 5 dni. (można tą linijkę zignorować jeśli to kwestia ustawienia użytkownika w opcjach, a ja nie potrafię ogarnąć)
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Aktualizacja forum...

kolt pisze:Czy ktoś ogarnął jak ustawić forum aby mi pokazywało jakiekolwiek powiadomienia o PW? Szukałem w ustawieniach ale nie widzę nic o tym.
Administracja poradziła sobie z tym problemem? Strasznie to irytujące jak mi PW leżą po 5 dni. (można tą linijkę zignorować jeśli to kwestia ustawienia użytkownika w opcjach, a ja nie potrafię ogarnąć)
JCz pisze:Wiem, że te kilka upierdliwych dolegliwości może irytować przy korzystaniu z forum, ale co mogłem na szybko to zrobiłem, reszta musi poczekać na... grypę, albo inne cholerstwo które mnie w domu unieruchomi i da możliwość przyjrzenia się błędom, ewentualnie przeprowadzenie ponownej aktualizacji skryptu i skórki. To grubsza robota, proszę o cierpliwość, skórka niestandardowa, do tego ubrana w szablon strony głównej, może się jakiś plik zgubił lub nie nadpisał, a może zgubiła się jakaś linijka kodu (co bardziej prawdopodobne), potrzebuję czasu by temu się przyjrzeć (w sensie, nie tego czasu który minął od aktualizacji, ale bloku czasowego który ciurkiem mogę na to poświęcić).
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Aktualizacja forum...

Hej, wyświetlają Wam się prawidłowo strony forum? Na przykład główna, jakoś inaczej u mnie teraz wygląda. Coś się pochrzaniło, wcięło chociażby informację o nieprzeczytanych postach (w sensie nie ma tego, łyso jest) i czcionka jakby mniejsza... Do góry mam tylko datę, logo forum, kiedy była ostatnia wizyta oraz "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane". Rano było jeszcze okay.

E: Przeglądam teraz poszczególne tematy i avatary też mi się nie wyświetlają.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Aktualizacja forum...

Poza tym nie mam "head-a" forum. Po przeczytaniu wątku muszę wchodzić przez www.tenis.net.pl/forum (na główną forum).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Aktualizacja forum...

Rurka pękła.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Aktualizacja forum...

U mnie już ok.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Aktualizacja forum...

mapi pisze:U mnie już ok.
Poxilina. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Aktualizacja forum...

PitS pisze:
mapi pisze:U mnie już ok.
Poxilina. :D
Bitex ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Aktualizacja forum...

Niestety, ze względów bezpieczeństwa zalecają kolejną aktualizację. Może się coś zmienić na forum w niedalekiej przyszłości, sądząc jednak po tym, co się działo z naszym skryptem ostatnio będzie to na 99% zmiana na lepsze. Liczba skórek z najnowszą wersją ograniczona, więc nie wykluczam wykorzystania tej oficjalnie rekomendowanej przez twórców phpBB3.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Aktualizacja forum...

To już? Bo choć jestem jeszcze zaspany, to mam wrażenie, że ktoś poprzestawiał meble...
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Aktualizacja forum...

Mi pasuje, jest wszystko co potrzebne, wróciło chociażby powiadomienie o PW :::gd::: . Rozwijane menu też gustowne. Nawet emoty działają normalnie, czego chcieć więcej :::%%%::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Aktualizacja forum...

scudetto pisze:... czego chcieć więcej :::%%%::: .
Rudej i ... połówki? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Aktualizacja forum...

Vivid pisze:
scudetto pisze:... czego chcieć więcej :::%%%::: .
Rudej i ... połówki? :P
Dobrze że nie rudej połówki, mam już jedną- co prawda nie rudą - ale wystarczy zdecydowanie ;-P .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Aktualizacja forum...

scudetto pisze:Mi pasuje, jest wszystko co potrzebne, wróciło chociażby powiadomienie o PW :::gd::: .
Naprawdę?!
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aktualizacja forum...

Fajnie. Ale pierwsze wrażenie dziwne, dlaczego awatar i info o piszącym post jest po prawej stronie a nie lewej :D. Pewnie kwestia przyzwyczajenia.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Aktualizacja forum...

Awatar powinien jednak znajdować się standardowo po lewej stronie. Tak jest zbyt dziwnie.

A poza tym SUUUPEEER!!! :!party!:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Aktualizacja forum...

Wszystkie funkcjonalności phpbb3 w najnowszej wersji powinny być dostępne, jeśli tak nie jest proszę o info. Szablon dostosowany do przeglądania na smartfonach. Z niedoróbek - brakuje mi jednak przejścia do wybranych opcji na stronie głównej portalu, trzeba będzie menu wmontować.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”